Sayfa 1 Toplam 47 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1156 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Devre Arası Planları

Nereden
    İstanbul

Standart Devre Arası Planları

takımımızın kötü gidişiyle alakalı bir durum değerlendirmesi yapıldığını biliyoruz. sanırım devre arsında bazı önemli değişiklikler yapılacak.
    bu noktada kulüpte yaşanan gelişmelere kısaca değinmekte fayda var.
    öncelikle herkes üzgün tabii.. taraftar gibi yöneticiler de gidişattan memnun değiller.. ayrıca yöneticiler arasında bir iç çekişme yaşanıyor gibi sanki..
    ziya hocaya destek verilmiş anladığım kadarıyla.. yola onunla devam edilecek ve istediği takımı kurması için de yetki verilmiş kendisine..
    ayman gibi bir oyuncunun peşinde olduğu söyleniyor. oyuncu türkmüş galiba.. avantaj olabilir..
    celalettin ve akyel kesin gidici herhalde bu durumda.. hatta szymek ve marce ile musampa da gönderilebilir.
    yerlerine alınacak oyuncularla alakalı brezilya ve danimarkada araştırmalar yapılıyormuş..
    brezilyada kim araştırıyor alınacak topçu veya topçuları dersiniz?
    hayır bilemediniz..

lemi!
    bakalım önümüzdeki günler neler getirecek!
    kulüpte yaşananlarla alakalı bilgileri bu başlık altında değerlendirebiliriz diye düşündüm.. bilgisi olan arkadaşlar forumda paylaşırlarsa fotoğrafın tamamını görmemize imkan verilmiş olur.
    hayırlısı neyse o olsun!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

meşhur brezilya seferleri yine başladı.ancak kış aylarında sefere çıkılmaz hiç mi tarih bilgisi yok bunların.
    komik adamlar valla.alın alın ne kadar dandik topçu varsa alın satın piyasa hareketlensin.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence marce-şimek-musampa üçlüsünden ikisi gönderilip yerlerine oyunu yönlendirebilecek, sonucu değiştirebilecek iki iyi oyuncu alınmalı..bunlardan birinin defansif yani kesici yönü de bulunmalı...

bu adım mutlaka atılmalı..yattara'nın da döneceği düşünülürse güçlenmiş bir orta saha ile gol yollarında da rahatlarız, defansta da.

dolayısıyla milan-çağdaş 2. devre idare eder, feridun-ufukhan sağda, murat-celo-keçeli'nin yerlerine iyi adamlar (gelecek vaat eden değil, geleceği gelmiş olan) bulunabilirse alınmalı, yoksa bunlar kalmalı...

devre arasında çok fazla isabetli transfer yapılabilme şansının az olduğunu düşünüyorum, yoksa daha fazla transfer gerekiyor tabi...

yönetim ve ziya hoca da devam kararı da doğru ayrıca...
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ziyanın devre arasındaki planı erdinç,ayman gibi 3.düzey oyuncuları takıma getirmek,onun için ilk plan ziya doganı gondermek olmalı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

artık ne palnı kaldıki bizim puanımız 16 liderin 31 arada 1 e 2 fark var böyle bir kfarkı kapatmak için süper bir takım olmak lazım büyüğü küçüğü yenmekj lazım... bu yönetimle hiç bir halt olmaz ancak orta sıraların takımı oluruz....

adamların vizyonu yok......

yüzsüzlüğü çok

beceriksizliği çok....

ya daha ne yapacallarki merak ediyorum. devre aarsı kim sana iyi oyuncusunu verir....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Profesyonel bir manager ile ilgili gelismeler hakkinda bilgisi olan varmi arkadaslar?
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

Nereden
    İstanbul

kancanın yerine lemimi gidiyo ohh iyi ne güzel geçenki seferd robinhoyu keşfetmişti (o sıralar realle anlaşmak üzereydi) bakalım bu sefer kimi keşfeder

kancanın bilgilere ne oldu hani çok değerli bilgiler edinmişti brezilya pazarında söz sahibi olmuştu aman boşa gitmesin yazık olur valla
    sadece celo ve akyel değil ömer mustafa ve musada gitmeli
    en önemlisi yabancılar konusu jeff ve szymek kesin gitmeli marcede gidebilir musampayı zaten ziya gönderir

kaç sezondur yaptığımız yanlışları bu sefer yapmayalım obina kahe zurawski mossoro wagner derken eller jun jeff hep aynı hikaye bavullar toplandı uçağa bindi yok olmadı uçak şirketleri iflas etti geri döndü önemli bi maçı var şurda kalmış 1 ay gib bi süre şimdiden başlanmalı en kısa sürede bitirilmeli herşey
    Konu champions tarafından (28.11.2006 Saat 15:41 ) değiştirilmiştir.

Naim
    Ziyaretçi

Bu seneki havuçlarımızda hazır
    yanlız Ahçının Yamağı değişmiş
    Lemi!!
    hani 1 ay Brezilyada kalıpta süper topcu buldum deyip R.madritin sezon öncesi anlaşma yaptığı Robinho yu ,Afrika Kupasına gidip süper topcu buldum deyip Etoyu öneren Başbakan Ama Göremeyen Lemi mi

İnşallah bu yukarıda ki Yazı Stichusun en basitinden bir şaşırtmacası olsun
    yok eğer doğruysa O nuriyi oyle bir şaşırtırız ki
    Değil biri 10 tane Büyük Yerlerdeki Abisi gelse bir daha yolu bulamaz

bu olayı sadece Acı bir Espri olarak algılıyor ve Nuri beye Ağır ağır Küfürler etmeden bitiriyorum yazıyı

dr.muhsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Wink transferi işin ehli olanlar görerek yapsın...

Devre arasında hiç birtakımın iyi futbolcusunu bırakmak istemediğini bilmeyenimiz yoktur. Fakat genelde türkiye süper ligi takımları avrupada artık miadını doldurmuş ya da klübüyle problemleri olan futbolcuları transfer ederler. Trabzonsporumuzun avrupada polonya ve belçikadan başka liglerden transfere pek yanaşmadığını da düşünürsek devre arası iyi oyuncu avrupadan beklemiyorum. Ama szymkowiakın devre arası geldiğini ve iyi çıkış yakaladığını unutmamak kaydıyla!!!
    Son olarak brezilyada 2-3 ay gezip de transfer sezonunun bitmesine az bi zaman kala hertha berlinin yıllanmış futbolcusu marcelinhoyu da bu takıma yine yöneticilerimizin getirdiğini ve sonucun tam bir fiyasko olduğunu hatırlatıyor aciz yönetimimizden gerekli dersleri almış olmasını temenni ediyorum. Transfer işlerinden anlayan bir kurulun orda futbolcuyu bizzat görerek almasını istiyorum. Zira geçmişte teknik direktörlerimizin ben istemedim ki almışlar dediğini biliyoruz. Bu işi de BAŞKABAKAN LEMİ nin yapacağına doğrusu inanasım gelmiyo kendisini severim ama sevmek veya duygusallıkla şampiyonluk olmadığını hepimiz artık biliyoruz.
    Konu Külünkoğlu tarafından (28.11.2006 Saat 15:14 ) değiştirilmiştir. Sebep: Danışma bölümünde Forum Yazım Kurallarını Okuyunuz..

Nereden
    Giresun

ilk önce ziya gitmeli ya otoriter bir teknik adam veya futbolcularla arkadaş gibi olan biri gelmeli ve kesinlikle ziya olmamalı.
    marce ve musampa eğer gönderilecekse sene sonu beklenmeli devre arasında gönderilmemeli iki ayda topçu gönderilirmi en azından ne olduğunu anlayalım. bundan önce yi örnek gösterirseniz kim iyiydiki o zaman takımı hep gönderelim. ama devre arasında çokda iyi futbolcu alamayacağımızı bilelim. szymek ayrı tutuyom onun durumu belli.
    Bu ülke barışta zenginlerin, savaşta fakirlerindir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı dr.muhsin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devre arasında hiç birtakımın iyi futbolcusunu bırakmak istemediğini bilmeyenimiz yoktur. Fakat genelde türkiye süper ligi takımları avrupada artık miadını doldurmuş ya da klübüyle problemleri olan futbolcuları transfer ederler. Trabzonsporumuzun avrupada polonya ve belçikadan başka liglerden transfere pek yanaşmadığını da düşünürsek devre arası iyi oyuncu avrupadan beklemiyorum. Ama szymkowiakın devre arası geldiğini ve iyi çıkış yakaladığını unutmamak kaydıyla!!!
    Son olarak brezilyada 2-3 ay gezip de transfer sezonunun bitmesine az bi zaman kala hertha berlinin yıllanmış futbolcusu marcelinhoyu da bu takıma yine yöneticilerimizin getirdiğini ve sonucun tam bir fiyasko olduğunu hatırlatıyor aciz yönetimimizden gerekli dersleri almış olmasını temenni ediyorum. Transfer işlerinden anlayan bir kurulun orda futbolcuyu bizzat görerek almasını istiyorum. Zira geçmişte teknik direktörlerimizin ben istemedim ki almışlar dediğini biliyoruz. Bu işi de BAŞKABAKAN LEMİ nin yapacağına doğrusu inanasım gelmiyo kendisini severim ama sevmek veya duygusallıkla şampiyonluk olmadığını hepimiz artık biliyoruz.
    bide anadolu takımlarından bütüm meziyetleri bize karşı iyi top oynamış olan anadolu takımlarının futbolcularını almak gibi saçma bi anlayışımızda var geçmiştede böyleydi bu senede öyle oldu.... ( ömer rıza, ersen, musa büyük, mustafa keçeli , umut vb )
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Trabzon

Tek korkum devre arası yine klasik yaptığımız transfer yanlışlarını tekrar yapmak ve sezon sonunda yabancı kontenjanımız dolu oyuncu alamayız deyip bi sezon daha aynı çileyi çekmek.

Altyapıdan A takıma oyuncu alsak devre arasında da bekleneni veremese hiç ama hiç üzülmiycem de elin paçoslarına tonlarca para verip gençlerimizin önünün kesilmesi beni kahrediyo. Taraftar olarak iskeletini öz Trabzonluların oluşturduğu ama tabi takviye (yabancı veya türk) ile şampiyonlukların geleceğini geçmişten biliyoruz
    örnek : Orhan Çıkrıkçı, İskender Günen, Dobi Hasan ını sonradan öz Trabzonlurdan daha çok vefakar olmaları gibi...
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
    » Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Konu Badaloğlu tarafından (28.11.2006 Saat 15:58 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tigin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meşhur brezilya seferleri yine başladı.ancak kış aylarında sefere çıkılmaz hiç mi tarih bilgisi yok bunların.
    komik adamlar valla.alın alın ne kadar dandik topçu varsa alın satın piyasa hareketlensin.
    Dikkat, dikkat: Ticin Bey

Güney Yarımküre'nin yaz mevsimi şimdi başlıyor. sadece hatırlatayım dedim
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ayağını topa sokmadığı için daha kendisine faul yapıldığını görmediğimiz Marce ve belli ki faydalı olamıyacak musampanın kesinlikle gönderilmesi gerektiğini düşünüyorum.Tabi en az zararla.
    Bunların yerine Brezilya ya gitmek yerine Mehmet Çakır,Ceyhun ve iyi bir stoper alınsa daha faydalı olur.Bu iki futbolcuda direk kaleye giden her yerden şut atan çok formda oyuncular.

Abdallı61
    Ziyaretçi

Samet Aybaba sesleri yükselmeye başladı anlaşılan biz daha akıllanmamışız

Nereden
    Trabzon

Thumbs up

Alıntı kafkaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayağını topa sokmadığı için daha kendisine faul yapıldığını görmediğimiz Marce ve belli ki faydalı olamıyacak musampanın kesinlikle gönderilmesi gerektiğini düşünüyorum.Tabi en az zararla.
    Bunların yerine Brezilya ya gitmek yerine Mehmet Çakır,Ceyhun ve iyi bir stoper alınsa daha faydalı olur.Bu iki futbolcuda direk kaleye giden her yerden şut atan çok formda oyuncular.
    Mehmet Çakır ve Ceyhun gerçekten çok kaliteli bun da haklısın ama bu oyuncuları bize yar etmezler. Genelde bu tip oyuncuları anadolu klüplerinin başkanları biraz daha para kazanayım diye hemen eziklere satıyo bize söz vermiş olsalar bile. Parayı görünce prensipte anlaşma yalan oluyo yani. Sonra da hakkımızı yiyolar diye ağlıyolar. Verirsen elindeki silahı düşmanına seni vurur tabi...
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
    » Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    Konu Badaloğlu tarafından (28.11.2006 Saat 15:56 ) değiştirilmiştir.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ayip olacak ama, kazik yemeye devam edecegiz galiba...
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

neymis bu brezilya yav.geze geze bitiremediler orayi.hemen internet uzerinden bir tur organşzasyonu ayarliyacagim brezilyaya.Cok merak ettim bende.
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

Nereden
    İstanbul

ben ısrarla ziya doganla devam edilmeyecegini düşünüyorum ama ayman konusu dogru epey konuşmalar da yapıldı ve türk statüsünde ....

şimek 2. kaptan olacakmış can karyagdı söyledi ....

bir de artık arkadaşlardan lütfen şu yerlinin yerlisi saplantısından kurtulmalarını rica ediyorum ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

samet aybaba-giray-sadi-şenolgüneş gibi isimler geçiyorsa bu kısır döngü devam eder... ziya doğan felsefesini değiştirsin bir kere futbol 8 kişi defansla oynanmaz günümüzde.. futbolculara gelince.. ya adam gibi kendilerine gelirler ya da bir çoğu çeksin gitsin... (m.keçeli-hasan-hüseyin-ferhat-musa-şimek-marc-musampa-çağdaş)... gençlere yol açılsın ..

devre arasında istediğin oyuncuyu bulmak zordur... herkesin sözleşmesi vardır.. aldığın oyuncuyu da pahalıya alırsın.. ama türkiyede alabileceğin oyuncular var.. timuçin-balili-lazarov ...gibi oyuncular var...

bekle bekle zaman zaman ... ne bu ya? herkesin bir sabrı var.. sen eğer 6 haftadır 3 puan alamamışsan ve hala sabır zaman diyorsan pes doğrusu..
    ---

ve bu kadar ruhsuz oyunun faturası kimseye kesilmezse o adamlar öyle oynamaya devam ederler.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bir kere Mehmet Çakır alınmalı, Musampa ve Marcelinho gönderilmeli, Kayseriden Fatih Ceylan (verirlerse) o da alınmalı, Takımda bek yok arkadaş.Sol bek oynar Ceylan Yattarayı durdurmuş adamdır. Orta sahada pas yüzdesi yüksek ve savaşçı bir oyuncu lazım genç ve başarıya aç bir yabancı futbolcu olmalı bu kişi.Stopere bir yabancı almalıyız.Hırvat veya Yugoslav olabilir Stephanov ile iyi anlaşacak Servet Çetin de süper oynuyor anlaşılan İstanbulun havası bozmuş bu çocuğu.Bence Symek ile konuşulmalı kalacak oynayacaksa kalsın.Form tutmaya başlayacak gibi çünkü.Forvete de bir adam ama sakın ha Serhat Akın değil.Umuta zaman tanınsa aslında oraları fetheder ama bilmiyorum...
    Konu selçukabi tarafından (28.11.2006 Saat 16:04 ) değiştirilmiştir.

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikkat, dikkat: Ticin Bey

Güney Yarımküre'nin yaz mevsimi şimdi başlıyor. sadece hatırlatayım dedim
    sorun da bu ya adamları al yaz mevsiminden getir kış mevsimine hava değişimiyle birde onların sıhhati ile uğraş gerçi getirebilseler kına yakacaz ama nerdeeee kına hazırda ateş yok ateş
    TrabZonguldaklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne olur ıstanbuldan kıytırık adam getırmesınler bu takıma bıtek ıbrahım akını alsınlar alabılıyolarsa baskada getırmesınler takım ıyıce copluk oldu

uquR Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

stichus ve doğru istihbarat, korelasyonu kurmak pek de zor değil...

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

akıllı bi adam suan transferden konuşmaz. lütfen takımın zaten 22 trilyon borcu var. düşünceksek bunu düşünelim.trabzonspor bunların altından kalkamaz. geleceği düşünerek adım atılmalı. yönetimin 2 3 transfer yapması tamamen sonu olur hem yöentimin hem bizim.
    devre arasında yapılcaksa ankarada ki etmesguttaki arazi alınacak. kartaldaki benzin istasyonu bitecek. yapılacaksa takıma gelir getirici şeyler yapacak yöenetimi.
    teknik heyette ölümüne kapma kapanacak. bu takım bu kadro 2. devre şaha kalkacak.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)