Sayfa 11 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1156 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Devre Arası Planları

A.Gökhan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı the cotanak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi kaç yerde ali güzeldal gelsin falan gördüm hemn hemen girdiğim her topicte ismi geçiyor. bu uşağın ersenden, umuttan ne fazlalığı var. herhalde şevşenko tarzı bişey galiba.

gülüyorum sadece ali güzeldala kaldıkya birtek o kurtarıcı olmamıştı zaten bizim için gerçi bir malatya maçını kurtarmıştı ama neyse yani )

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Thumbs down

Alıntı fever_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim bak önce şunu sölim konuşma tarzını beğenmedim dikkatli konuşmanı tavsiye ederim burda haddimizi bilelim ben hiçbir zaman halilhodzic gitsin demedim çünkü onun kariyeri ve PSG neden kovulduğunu bi incelersen sevinirim. bizdeki tek eksi OTORITE bunu sağlayamaıyosan GİDECEKSİN 2+2=4 sen bu durumu çok mu iyi görüosun bi değişikliğe gerek yok mu sence?
    bana ders vermeye kalkma, hatta dil dersi hic verme. sen dogmadan biz futbolla yatip kalkardik. Konusuyorum diye birseymi saniyorsun kendini? sizin yuzunuzden geldin takim zaten bu hale.. taslamalar yuhlamalar hemen istifa cagrilari.. yeterin artik be!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

takımın %80 ını yollayanlara anlam veremıyorum.yenı kurulan takım bırbırıne alısana kadar kac hafta gecer.

bence 2 yada 3 ılk ondırde oynayabılecek transfer yapılmalı en fazla.bızım sorunuzmuz taktıksel.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı agakin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gülüyorum sadece ali güzeldala kaldıkya birtek o kurtarıcı olmamıştı zaten bizim için gerçi bir malatya maçını kurtarmıştı ama neyse yani )
    ali güzeldala yeterince sans verilmedi malesef... ama su anki takimda rahatlikla oynar..
    elimizdeki degerlerin kiymetini bilemedik..gittik keceli musa gibi honzolari aldik
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Şİmdİ Kizacaksiniz Belkİ Ama BeNce 2 Tane SaĞlam Defans Oyuncusu Ve Bİrde Kalecİ Lazim Bİze Defanstan Akilli Top Çikmiyor Dan Dun DaĞa TaŞa Vuruyorlar.yanliz Defans Derken Tolga Yi Falan Gerİ Almaya Kalkmamaliyiz.bİze TaŞ Gİbİ Adamlar Lazim Kemal Tarzinda Top GeÇerse Adam GeÇmesİn Cİnsİ
    Konu sortom tarafından (03.12.2006 Saat 23:15 ) değiştirilmiştir.

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

devre arasında ilk iş olarak:
    hocayı hemen yollayıp yerine birini( veya hiç kimse olmasada farketmez)başa geçirmeli

ferhat (üstüne para vererek ki ancak o şekilde olabilir)gönderilmeli
    ufukhan alt yapıya(40 fırın trabzon ekmeği yiyene kadar)gönderilmeli
    celaleddini hocanın çantasına yerleştirip(bilet parası bile ziyandır)yollamalı

stepanov-macell-szmek-musampa jeferson ile etraflıca konuşup neyapmak istedikleri hakkında bilgi sahibi olunmalı.birşeyler veremeyeceklerse yol verilmeli
    yerlerine adam alınacaksa telaffuzu da yazmasıda kolay isimli birileri alınmalı..

musa-keçeli- murat ocak-hasan- dördünden 1 futbolcu çıkarmak için bilim adamlarından yardım istenmeli....
    fenerbahçe dünya pisliğidir..
    her şeyin hesabı sorulur bir gün.....

fever_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Fatsali_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana ders vermeye kalkma, hatta dil dersi hic verme. sen dogmadan biz futbolla yatip kalkardik. Konusuyorum diye birseymi saniyorsun kendini? sizin yuzunuzden geldin takim zaten bu hale.. taslamalar yuhlamalar hemen istifa cagrilari.. yeterin artik be!!
    tamam babacım haklısın ben yaptım trabzonu böyle ben taşladım küfür ettim herşeyi ben yaptım suçlu benim ne cezası varsa çekerim nüfusum dan da Trabzon'u silsinler ama Trabzon acaba eski günlerine dönecekse hepsi olsun
    "Bir Trabzonsporlu futbolcunun saha içinde tartaklandığını görmek, aklın baştan gitmesi için yeterli bir nedendir kimileri için"

Üzeyir Gönül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Ben bazı arkadaşları hiç anlamıyorum. İki sezon önce devre arasında gelmiş olmasına rağmen Türkiye liginde yılın en iyi 11'ine seçilmiş olan ve futboluyla herkesi büyüleyen bir Szymek'i hemen gönderelim diyorlar. Almanya gibi zor bir ülkede futbol oynayan ve hatta iki sezon önce yılın futbolcusu seçilen bir adamı da gönderelim diyorlar. İspanya ve İngiltere gibi dünyanın en önde gelen liglerinde başarıyla forma giyen Musampa'yı da gönderelim diyorlar. Yahu bazı arkadaşlar futboldan ne kadar da çok anlıyorlarmış. Arkadaşlar, biz Trabzonspor olarak bir daha böyle kaliteli futbolcuları acaba bir arada görebilir miyiz sizce? Bence hayır. Kimse gitmemeli bence. Bence bir gidecek olan var: O da elindeki yıldızları oynatmayan, oynatamayan, egosunu tatmin etmeye çalışan, en büyük benim demeye getiren, kendi sahamızdaki maçlarda bile sekiz defans oyuncusuyla (Jeff, Step, Çağdaş (Fatih), Musa (Ufukhan), Keçeli (Ocak), Hüseyin, Hasan, Ferhat) takımı oynatan, bir hücum organizasyonu olmadan takımdan gol bekleyen, her maçta takımın en iyilerini kenara alıp onların da moralini bozan adam gitmeli. Gidecek bir tek kişi var: ZİYA DOĞAN!!!
    Bunu Beşiktaş'ı İstanbul'da yenip kendi sahamızda Konyaspor'la berabere kaldığımız zaman bile söylemiştim, tek suçlu Ziya diye. Ne kadar haklı olduğumu bir kere daha görüyorum.

OZDEN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sana katılıyorum. sık sık hoca degistirilmesinden yana degilim ama bu ziyanın taktigini sevmiyorum. kensi sagamızda bile tek satrafoırla oynuyoruz. ege ziyaya zaman tanınacaksa arada takıma iyi bir tırpan vermesi lazım. demirbas yuzu eskiyen ruhsuz oyuncuları gondermeli. ha hoca gidecek ama acele etmek lazım. yeni gelen hoca kendi sistemini ve istedigi oyuncuyu getirsin.takımdan acilen gitmesi gerekenler sıralaması
    1- ruhsuz oyuncular (gokdeniz-stepanov-marcelinho-musamba-umut dısındakilerin hepsi)
    2-baskan
    3-hoca
    Alıntı wimpir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bazı arkadaşları hiç anlamıyorum. İki sezon önce devre arasında gelmiş olmasına rağmen Türkiye liginde yılın en iyi 11'ine seçilmiş olan ve futboluyla herkesi büyüleyen bir Szymek'i hemen gönderelim diyorlar. Almanya gibi zor bir ülkede futbol oynayan ve hatta iki sezon önce yılın futbolcusu seçilen bir adamı da gönderelim diyorlar. İspanya ve İngiltere gibi dünyanın en önde gelen liglerinde başarıyla forma giyen Musampa'yı da gönderelim diyorlar. Yahu bazı arkadaşlar futboldan ne kadar da çok anlıyorlarmış. Arkadaşlar, biz Trabzonspor olarak bir daha böyle kaliteli futbolcuları acaba bir arada görebilir miyiz sizce? Bence hayır. Kimse gitmemeli bence. Bence bir gidecek olan var: O da elindeki yıldızları oynatmayan, oynatamayan, egosunu tatmin etmeye çalışan, en büyük benim demeye getiren, kendi sahamızdaki maçlarda bile sekiz defans oyuncusuyla (Jeff, Step, Çağdaş (Fatih), Musa (Ufukhan), Keçeli (Ocak), Hüseyin, Hasan, Ferhat) takımı oynatan, bir hücum organizasyonu olmadan takımdan gol bekleyen, her maçta takımın en iyilerini kenara alıp onların da moralini bozan adam gitmeli. Gidecek bir tek kişi var: ZİYA DOĞAN!!!
    Bunu Beşiktaş'ı İstanbul'da yenip kendi sahamızda Konyaspor'la berabere kaldığımız zaman bile söylemiştim, tek suçlu Ziya diye. Ne kadar haklı olduğumu bir kere daha görüyorum.
    Konu OZDEN61 tarafından (04.12.2006 Saat 01:29 ) değiştirilmiştir.

Rasim YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bana göre devre arası beklenmeden Yönetimin istifa etmesi gerekiyor. Tüm trabzon halkı tarafından sevilen (en azından %90 tarafından) Ahmet Ağaoğlu başkanlığa gelmesi lazım. Ağaoğlu türkiye golf federasyonunun başkanı olduğu için türkiyenin her yerinde prestij sahibidir. Ve siyaset ile alakası yoktur. Nuri Albayrağın geç kalmadan istifa etmesi lazım,çünkü yeni gelecek başkan,T.direktör seçimini yapıp devre arasında gelecek ve gönderilecek oyuncuları buna bağlı olarak vakit kaybetmeden belirlemeli. Bunca güvensizlikten sonra Nuri Albayrağın klubün başında durması Trabzonsporu dahada kaosa götürecektir.Kongrede güven tazeleme olaylarıda fasa fisodan ileriye gitmeyecektir.
    Bunun yanında takımın en büyük sorunlardan biri yabancı kontenjanındaki şişkinliktir. Şu an takımda olmayıpta sözleşmeli yabancı futbolcu sayımız çok fazla. (eller,djokaj,jun) Bu sorun yeni gelecek yönetiminde elini kolunu bağlıyacaktır.
    Marcelinho konusunda herkes gibi benimde sabrım taştı. Yerinde oynatılmıyo sözleri tamamen fasa fisodur. 15 maç boyunca , nerde oynarsa oynasın 2-3 olumlu hareketinden başka hiç birşey yapamamıştır. Gönderilmesi gereken ilk isimdir bence. Onun yerine türkiyeye alışmış ve vestelle ipleri koparan zelenka düşünülebilir. Ellerin geri çağırılması defansımız açısından iyi olabilir,hem brezilyada geçen sene gösterdiği performans hemde beraber oynayacağı stepanovla birbirini tamamlayıcı özellekleri bulunduğunu göz önüne alırsak. Sağ bekte Emrah yeniden düşünülebilir.
    O Kupa Buraya Gelecek....

dr.muhsin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart yabancı sorunu

Alıntı rasmuty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana göre devre arası beklenmeden Yönetimin istifa etmesi gerekiyor. Tüm trabzon halkı tarafından sevilen (en azından %90 tarafından) Ahmet Ağaoğlu başkanlığa gelmesi lazım. Ağaoğlu türkiye golf federasyonunun başkanı olduğu için türkiyenin her yerinde prestij sahibidir. Ve siyaset ile alakası yoktur. Nuri Albayrağın geç kalmadan istifa etmesi lazım,çünkü yeni gelecek başkan,T.direktör seçimini yapıp devre arasında gelecek ve gönderilecek oyuncuları buna bağlı olarak vakit kaybetmeden belirlemeli. Bunca güvensizlikten sonra Nuri Albayrağın klubün başında durması Trabzonsporu dahada kaosa götürecektir.Kongrede güven tazeleme olaylarıda fasa fisodan ileriye gitmeyecektir.
    Bunun yanında takımın en büyük sorunlardan biri yabancı kontenjanındaki şişkinliktir. Şu an takımda olmayıpta sözleşmeli yabancı futbolcu sayımız çok fazla. (eller,djokaj,jun) Bu sorun yeni gelecek yönetiminde elini kolunu bağlıyacaktır.
    Marcelinho konusunda herkes gibi benimde sabrım taştı. Yerinde oynatılmıyo sözleri tamamen fasa fisodur. 15 maç boyunca , nerde oynarsa oynasın 2-3 olumlu hareketinden başka hiç birşey yapamamıştır. Gönderilmesi gereken ilk isimdir bence. Onun yerine türkiyeye alışmış ve vestelle ipleri koparan zelenka düşünülebilir. Ellerin geri çağırılması defansımız açısından iyi olabilir,hem brezilyada geçen sene gösterdiği performans hemde beraber oynayacağı stepanovla birbirini tamamlayıcı özellekleri bulunduğunu göz önüne alırsak. Sağ bekte Emrah yeniden düşünülebilir.

Eller, Djokaj ve Jun işi arapsaçı zaten. Onları biyere satmadan kafamızda takım kurma hayalini bi kenara atalım. Aslında kadromuzda şuanki konumdan daha iyi biyere gelcek potansiyel var ama biz eniyi yakalamak istediğimiz için bunlarla devamı düşünmüyoruz daha doğrusu düşünmek istemiyoruz. Bu sene çıkabileceğimiz kadar üst basamaklara çıkmayı hedefleyerek yıl sonunda elden çıkardığımız yabancıların yerine o zamana kadar ciddi ciddi araştırılan kaliteler gelebilir. Devre arası alacağımız yabancının da kötü çıkması bizi tamamen bitirir ama türk oyuncu alınabilir hem de limitsiz kimlerin yerine diye sormanıza gerek yok hepimiz biliyoz o isimleri

Nereden
    Malatya

adam dediler ama adamda bırakın adamlığı onurda yok, ayrıca forumlarda okurdum, nuri albayrak Trabzonu küçültmek için gönderilmiş bir başkan diye, bu yorumlara gülüp geçiyordum ancak görüyorumki bu kadar kötü bir teknik direkterü takımda tutan, 8 haftadır takım için tedbir almayan bir yönetim ve başkan var bunun sonucunda acaba diyorum

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

eyvah! leminin bulacağı adam kendi gibi olur be..

takımı kazmalardan kurtarmaya çalışırken futbolcuyu lemi sececek peh peh peh...
    Bir Güneş Doğar Neler Değişir!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vaktiyle, Fatih Tekke ile takımdaki genç oyuncular hakkında uzun uzadıya sohbet etme fırsatı bulmuştum. Söz Ali Güzeldal'dan açılınca, "En yeteneklisi o ama kendisine sahip çıkacak kimse yok." demişti. Sanırım işleyen süreç bu sözün ne anlama geldiğini gösteriyor.
    Konu poetricus tarafından (04.12.2006 Saat 13:39 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vaktiyle, Fatih Tekke ile takımdaki genç oyuncular hakkında uzun uzadıya sohbet etme fırsatı bulmuştum. Söz ali Güzeldal'dan açılınca, "En yeteneklisi o ama kendisine sahip çıkacak kimse yok." demişti. Sanırım işleyen süreç u sözün ne anlama geldiğini gösteriyor.
    evet ferhat göçmüşe pardon çökmüşe gösterilen şans kendisine verilseydi bu takımda yer bulurdu....

bildiğim kadarı ile 150 bin dolar gibi komik bi rakama geri alınma opsiyonu var.devre arası derhal geri alınmalı....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Alıntı ftunsal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    devre arasında ilk iş olarak:
    hocayı hemen yollayıp yerine birini( veya hiç kimse olmasada farketmez)başa geçirmeli

ferhat (üstüne para vererek ki ancak o şekilde olabilir)gönderilmeli
    ufukhan alt yapıya(40 fırın trabzon ekmeği yiyene kadar)gönderilmeli
    celaleddini hocanın çantasına yerleştirip(bilet parası bile ziyandır)yollamalı

stepanov-macell-szmek-musampa jeferson ile etraflıca konuşup neyapmak istedikleri hakkında bilgi sahibi olunmalı.birşeyler veremeyeceklerse yol verilmeli
    yerlerine adam alınacaksa telaffuzu da yazmasıda kolay isimli birileri alınmalı..

musa-keçeli- murat ocak-hasan- dördünden 1 futbolcu çıkarmak için bilim adamlarından yardım istenmeli....
    KOPTUM YA SÜPER FİKİR

omerfarukyilmaz
    Ziyaretçi

yarabbım sen nasıp eyle alı geri donsun herf dokturuo belediyede

şu durumda kimsenin suçu ziya doğan a yükLemeye hakkı yoq.Yönetim ßütün transferleri kafasına göre yapaıyor sallama,bitik,futboLdan bekLentisi oLmayan topçuLarı toplasın versin adamın eLine aL oynat !! yokk yawww

şu durumda kimsenin suçu ziya doğan a yükLemeye hakkı yoq.Yönetim ßütün transferleri kafasına göre yapaıyor sallama,bitik,futboLdan bekLentisi oLmayan topçuLarı toplasın versin adamın eLine aL oynat !! yokk yaw varmı böLe şekiL örneği ...ßıraq transferLerini yapsın sistemine göre oynatsın takımı başarı geLmezse o zaman değişiLir... Zaten takımın seviyesi bu kadroyla ne başarısı bekLiyosunuz haLa anLamış değiLim ( bu son söz size YÖNETİM )

şu durumda kimsenin suçu ziya doğan a yükLemeye hakkı yoq.Yönetim ßütün transferleri kafasına göre yapaıyor sallama,bitik,futboLdan bekLentisi oLmayan topçuLarı toplasın versin adamın eLine aL oynat !! yokk yawww

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Keske soylediklerine katilabilsem ricardson.Evet transferleri yonetim yapti.Ancak sahaya cikan 11 kisiyi belirleyen ve maca hazirlayan Ziya hoca degil mi?Elindeki kadro bu kadar beceriksizce nasil kullanilir, hermactan sonra eksikleri biliyoruz duzeltecegiz diyip de takima hicbir katki saglamayan kendisi degil mi.Geldiginden beri ayni 11'i iki mac ustuste oynatmayan yine Ziya hoca degil mi? Takimdaki arkadaslik ortamini kuramayan, futbolculara mantalite olarak hazirlayamayan Ziya hoca degil mi?
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

Nereden
    Giresun

kardeşim şöyle her başlıkta ziyayı savunman sinir oluyom daha. ziya ne yaptı size ne ümit verdi 7 maçın ikisinde berabere mi kalabildi?
    Bu ülke barışta zenginlerin, savaşta fakirlerindir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönetim, teknik kadro, futbolcu gibi takım içi unsurları tamamı işelerini doğru dürüst yapmadığı halde Ziya Doğan'ın her fırsatta savunulması hiç hayra alemet değil?

Bu insanların mantalitesini eleştirmeden önce galiba kendimizinkini gözden geçirmemiz gerekiyor.

Ziya Doğan'ı bu kadar hararetle savunan bunca kişiyi görünce aklıma av mevsimi dışında ayı avladığı için mahkûm olan Temel'im son sözleri geliyor:

-"Madem Ayı'nın bile savunanı var da benim yok asın beni Hâkim Bey!"

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2. yarı hasan - musa - mustafa keçeli - çağdaş - ferhat bunları kadroda görmezsem benim için yapılmış en büyük değişiklik olur...
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Nereden
    Ordu

yapilacak en ii iş trabzon olmayan tüm topcular yollanmalı symek- yattara hariç ...Liğde olan tüm trabzonlu topcuları listeye almalıyız..Katalan takimlari gıbı olmalıyız..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)