Sayfa 1 Toplam 37 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 924 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Telegol'de Teþvik ve Þike Skandalý; Baþ aktörler Aziz Yýldývým ve Oktay Derelioðlu

Onur Muhcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Exclamation Federasyon Göreve , Fener'in Þampiyonluðu alýnsýn, 100.Yýl Fiyaskosu !!

Arkadaþlar 27 kasým 2006 saat 23:15 i gösterirken yani þuanda Telegol'de bir itirafçý konusmakta ve 2001-2002 sezonunda Fenerbahçeden Aziz Yýldýrýmýn Trabzonspor'a Teþfik primi gönderdiðini iddaa etmekte, O yýllarda Trabzonsporda Oktay DERELÝOÐLU ve Sergen YALÇIN'ýnda olduðunu ve oalayda Oktay'ýn baþý çektiðini, ancak Öz Trabzonlu futbolculara bu konuda Oktayýn ýsrarýyla bir þey söylenmediðini çünkü sorun yaratabileceði düþüncesi olduðunu anlatýyor ve belgelerle kanýtlýyor.. Vakti olan izlesin bizlerde burada tartýþalým ..

Arkadaþlar Dün yaþananlarý bilmeyen arkadaþlarýmýz için GÜRKAN KALAMUK arkadaþýmýz olayý özetlemiþ iþte, Gürkanýn yorumlarýyla Telegolde yaþananlar. .

akþam izleyemeyenler ve erken yatanlar için hatýrladýklarýmý anlatayým.

fb li bir adam iddaalarda bulundu.bu adam vakti zamanýnda aziz ile pek yakýnmýþ.2000-2001 sezonu.

Ts-Gs
    Ss-Fb maçlarý var.

Aziz adama gelmiþ ve Ts oyunculara teþvik primi verelim demiþ. adamda oktay derelioðlu ile irtibata geçmiþ.hedef gs galibiyeti - beraberlik yada en azýndan 1 farklý malubiyet. oktay tamam arkadaþlar görüþeyim demiþ. ve sonra adama dönmüþ 500 bin dolar istemiþler. aziz bu para çok demiþ. en sonunda 250 bine anlaþmýþlar. yalnýz futbolcular Trabzonlu futbolculara olayý soylemeyelým bozabýlýrler demiþ.ve gökdenizi le hamiye olayý aksettirmememeye kara vermiþler.

adlarý geçen oyuncular(hatýrladýgým kadarý ile) metin aktaþ, cem, nesim, güngör, oktay, tamer turan.sergeninde adý geçti bir ara ama sonra fazla üstünde durulmadý.hatta sergen 250 anca bana yeter falan demiþ ama o maçta oynamamýþ.

neyse adam para ile birlikte bizim takýmýn kamp yaptýgý the marmaraya gelmiþ 6.kat 603 nolu tamerle oktayýn galiba odasýnda futbolcularý 2 er 2 þer içeri alarak olayý anlatmýþlar.puan yada enaz 1 farklý malubýyet.

adam parayý almýþ ve ayrýlmýþ.oktayýn kayýnbýraderý murat denen býr adamla maç gunu buluþmuþlar ve bir yerde beraber macý ýzlemiþler.istenen sonuc olursa parayý murat denen adam alacak.

tabýý Ts mcý 4-0 kaybedýnce ýs yatýyor.para gerý gýdýyor.

ayný zamanda ordulu mustafa çebi diye bir adamla irtibata geçilip samsunsporun o zamanki hocasý ile anlaþýlýyo.150 bin dolara adam hem takýmý kampa almýyo hemde 11 deðiþtiriyo.daha sonradan mustafa çebi hocaya 150 býn daha soz verýyo ama azýzý artý parayý yollamýyo.adamlada arasý acýlýyo bu yuzden.adam onlar yuzunden samsuna gýdemýyorum orduya dýrek geccýyorum falan dýyo.

adam bu olayý anlatmaya karar verýnce oktay tamer ve oktayýn kayýnbýraderý murat ýle cepten konusuyo ve agýzlarýndan olayla ýlgýlý laflar alýyo. tamer o oktayýn salaklýgý ýdý allah býr daha gostermesýn falan dýyo. oktay adamýn anlatýgý olaya hehe abý oyleydý falan dýyo.murat ýse bayagý paradan falan bahsettý.

oktay ve tamer agýz býrlýgý etmýs gýbý olay duzmece býz ne dedýgýný anlamadýk he deyýp gectýk dedý.tamer oktayýn salaklýgý lafýný o Ts ýle anlastý bende fb yerýne Ts yý sectým ondan bahsedýyorum dedý. Tamer Telde adamý tanýmadýgýný ne demek ýstedýgýný anlamadýgýný soyledý ama konusmada adamýn restorantýnýn ýsmný soyledý orayý yenýden acýyormusun abý falan dedý. kýsaca her ýkýsýde olayý yalanladý.

sekýp mosturoglu ve mahmut uslu rarayýp tehdýt edýp kapattýlar.sen gorurusun gýbýlerýden.en son alýþen aradý buu begenmedým yanlýs yaptýnýz fblýler canýný sýkmasýn falan dedý.fener kýmsenýn gucu yetmes dedýler.

bu arada sadý tekelýogluda katýldý ve boyle olmaz ben duyardým falan dedý bayagý ateslý býr sekýlde suclananlarý savundu.

olay hatýrladýgým kadarý ýle bu arkadaslar.

he bu arada atvde ahmet çakar ve diðerleri admaýn kenýlerýne geldýgýný ýnamadýklarýný ve kabul etmedýklerýný soyledý.adma para ýstemýs ahmette sen hastasýn falan dýye kendý tabýrý ýle adamý terslemýþ.programdada adamýn sizofren oldugunu falan bahsettý.sonrada sunu ekledý adamýn dedýklerý tamamen yalandýr demýyotrum dogrularý vardýr ama adam ekleme yapmýþtýr dedý.bunun uzerýne serhat ulueren kendýlerýnýde suclayan atv ekýbý ýcýn haftaya onlarýn ýpýný pazara cýkaracam.dedý.pazar gunku telegolde. sabrý ugan sýnýrlenme falan dedý.onuda tersleyýp haftaya sen progarama cýkmaya býlýrsýn sunmaya býlýrsýn dýye tehdýt te etý.
    Konu Onur Muhcu tarafýndan (28.11.2006 Saat 09:51 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Telegol'de Teþvik ve Þike Skandalý; Baþ aktörler Aziz Yýldýrým ve Oktay Derelioðlu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

trabzonu koseye sikistirmaya calisiyorlar
    ama ziya sengulde 3,5 atiyor
    aziz neymis be zaten biliyordukta
    birazdan oda baglansin

gs-ts 250bin $ tesfik önermis azize

sismolog61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

oktay sergen ve tamer zaten ayrýlmaz üçlü ve özellikle belirtildiki Trabzon kökenli futbolcular hariç diye ama Metin Aktaþýn da adý geçti
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Kobalas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

haydaaa ucu bize demi dokunuyor
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

ya metin,abdülkadir falan da ordaymýþ.tam þikeciler.ne diyeceðimi ne düþüneceðimi bilemiyorum
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

Nereden
    Almanya

Hami ve Gökdeniz haric oyuncularin haberi yokmu dedi? Yoksa ben mi yanlis anladim.
    TRABZONSPOR

turkercan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

anladýðýma göre aziz ts ye (bazý futbolculara) para vermiþ gs yi yenin diye ama ts 4 0 yenilince para geri çekilmiþ. þimdi açtým anladýðým bu yanlýþým varsa düzeltin arkadaþlar.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bende tam þimdi bu konuyu yazacaktým þike=fener

Nereden
    Sinop

azize yýldýrýmýn eski dostuymuþ biz 4-0 yenildiðimiz için parayý geri almýþ istediði sonuç olmamýþ vahh vahh ezikbahçe ne olduðun belliydi zaten þimdi iyice sýkýþtýn iyice ziya þengülde laf söyletmemeye çalýþýyo
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Nereden
    Trabzon

Metin AKTAÞ'ýs ismi geçmesi zoruma gidiyor. Ne biçim adamsýn ne biçim Akçaabatlýsýn ? Yazýklar olsun ki memleketini SAttýn . .

turkercan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

arkadaþlar ucu bizede dokunuyo parayý kabul etmiþiz anlýyamýyorum neler oluyor yaa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuðrA - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý canim TS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hami ve Gökdeniz haric oyuncularin haberi yokmu dedi? Yoksa ben mi yanlis anladim.
    TRabzon kökenli futbolcularýn haberi yok dedi. ARada Metin AKtaþ ismi geçti saydýðý futbolcularýn arasýnda.
    Her Asker Kýsa Dönem olamaz :)

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

bende bakýyorum olayý tam anlayamadým ama mide bulandýrýcý þeyler bunlar. oktay ve tamer tuna deniliyor....

Nereden
    Sinop

Alýntý canim TS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    onlar yok Trabzon kökenli futbolculara çekinmiþler söylemeye kabul etmezler diye metin aktaþ hariç
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Bu konuyu ya burda yada medyadaki baþlýkta tartýþalým lütfen ikisinden birine kilit.

Nereden
    Trabzon

Mesut AKYILDIZ, Olay medya deðil Þike!

Nereden
    Sinop

fener yöneticisi resmi açýklama yapýyor kulup adýna
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Naim
    Ziyaretçi

Olum size ne oluyor Yaa

Oktayýn Þerefsizliði ile döndürülmeye çalýþýlan bir olay
    Kapatýn þu baþlýðý böyle saçma bir þey olurmu ya

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ya bence bunun bizle alakasý yok.tamamen fenerin þikeleri.bizdeki kaný bozuk bazý kiþilerin düzenlediði olaylar.ama sonuç olarak azizin baþý fena aðýrýcak heralde
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

valla içimizde baya bi irlandalý varmýþ
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Ýyi de bende herhangi birine dedim zaten ordada birçok kiþi tartýþýyor.

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Aziz Yýldýrým'ýn ne yaptýðý beni ilgilendirmez.Ama Trabzonspor'a teþvik primi vermek yerine gider Samsunspor'a verir iþi baðlardý.
    Gs-Trabzonspor maçýný stadtan izlemiþ ve Oktay'ýn maç 0-0 giderken %100 2 golü harcaðýný hatýrlayan biri olarak.Sadece gülüyorum bu iddilara.
    Telegol denen deli saçmasý programýn reyting derdine Trabzonspor'u kimse alet edemez.
    Soytarýlar.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

Nereden
    Sinop

samsuna zaten verilmiþ iþi saðlama baðlamak için oktayý aracý bulmuþlar
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý sismolog61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    samsuna zaten verilmiþ iþi saðlama baðlamak için oktayý aracý bulmuþlar
    Oktay denen karaktersizden her þey beklerim ama o maçýn kasetini çýkarýp izlesinler adam maç 0-0 iken 2 tane net pozisyonu harcadý.Adamlarýn iddiasýyla alakasý yok yani maçýn.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

Cabri61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

iþin tuhaf tarafý da o zaten neden trabzon -gs maçýna teþvik veriyorlar.samsuna ver bitsin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)