Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 37 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 924 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Telegol'de Tevik ve ike Skandal; Ba aktrler Aziz Yldvm ve Oktay Dereliolu

Onur Muhcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon

Exclamation Federasyon Greve , Fener'in ampiyonluu alnsn, 100.Yl Fiyaskosu !!

Arkadalar 27 kasm 2006 saat 23:15 i gsterirken yani uanda Telegol'de bir itiraf konusmakta ve 2001-2002 sezonunda Fenerbaheden Aziz Yldrmn Trabzonspor'a Tefik primi gnderdiini iddaa etmekte, O yllarda Trabzonsporda Oktay DERELOLU ve Sergen YALIN'nda olduunu ve oalayda Oktay'n ba ektiini, ancak z Trabzonlu futbolculara bu konuda Oktayn sraryla bir ey sylenmediini nk sorun yaratabilecei dncesi olduunu anlatyor ve belgelerle kantlyor.. Vakti olan izlesin bizlerde burada tartalm ..

Arkadalar Dn yaananlar bilmeyen arkadalarmz iin GRKAN KALAMUK arkadamz olay zetlemi ite, Grkann yorumlaryla Telegolde yaananlar. .

akam izleyemeyenler ve erken yatanlar iin hatrladklarm anlataym.

fb li bir adam iddaalarda bulundu.bu adam vakti zamannda aziz ile pek yaknm.2000-2001 sezonu.

Ts-Gs
    Ss-Fb malar var.

Aziz adama gelmi ve Ts oyunculara tevik primi verelim demi. adamda oktay dereliolu ile irtibata gemi.hedef gs galibiyeti - beraberlik yada en azndan 1 farkl malubiyet. oktay tamam arkadalar greyim demi. ve sonra adama dnm 500 bin dolar istemiler. aziz bu para ok demi. en sonunda 250 bine anlamlar. yalnz futbolcular Trabzonlu futbolculara olay soylemeyelm bozablrler demi.ve gkdenizi le hamiye olay aksettirmememeye kara vermiler.

adlar geen oyuncular(hatrladgm kadar ile) metin akta, cem, nesim, gngr, oktay, tamer turan.sergeninde ad geti bir ara ama sonra fazla stnde durulmad.hatta sergen 250 anca bana yeter falan demi ama o mata oynamam.

neyse adam para ile birlikte bizim takmn kamp yaptg the marmaraya gelmi 6.kat 603 nolu tamerle oktayn galiba odasnda futbolcular 2 er 2 er ieri alarak olay anlatmlar.puan yada enaz 1 farkl malubyet.

adam paray alm ve ayrlm.oktayn kaynbrader murat denen br adamla ma gunu bulumular ve bir yerde beraber mac zlemiler.istenen sonuc olursa paray murat denen adam alacak.

tab Ts mc 4-0 kaybednce s yatyor.para ger gdyor.

ayn zamanda ordulu mustafa ebi diye bir adamla irtibata geilip samsunsporun o zamanki hocas ile anlalyo.150 bin dolara adam hem takm kampa almyo hemde 11 deitiriyo.daha sonradan mustafa ebi hocaya 150 bn daha soz veryo ama azz art paray yollamyo.adamlada aras aclyo bu yuzden.adam onlar yuzunden samsuna gdemyorum orduya drek geccyorum falan dyo.

adam bu olay anlatmaya karar vernce oktay tamer ve oktayn kaynbrader murat le cepten konusuyo ve agzlarndan olayla lgl laflar alyo. tamer o oktayn salaklg d allah br daha gostermesn falan dyo. oktay adamn anlatg olaya hehe ab oyleyd falan dyo.murat se bayag paradan falan bahsett.

oktay ve tamer agz brlg etms gb olay duzmece bz ne dedgn anlamadk he deyp gectk ded.tamer oktayn salaklg lafn o Ts le anlast bende fb yerne Ts y sectm ondan bahsedyorum ded. Tamer Telde adam tanmadgn ne demek stedgn anlamadgn soyled ama konusmada adamn restorantnn smn soyled oray yenden acyormusun ab falan ded. ksaca her ksde olay yalanlad.

sekp mosturoglu ve mahmut uslu rarayp tehdt edp kapattlar.sen gorurusun gblerden.en son alen arad buu begenmedm yanls yaptnz fbller cann skmasn falan ded.fener kmsenn gucu yetmes dedler.

bu arada sad tekelogluda katld ve boyle olmaz ben duyardm falan ded bayag atesl br seklde suclananlar savundu.

olay hatrladgm kadar le bu arkadaslar.

he bu arada atvde ahmet akar ve dierleri adman kenlerne geldgn namadklarn ve kabul etmedklern soyled.adma para stems ahmette sen hastasn falan dye kend tabr le adam terslem.programdada adamn sizofren oldugunu falan bahsett.sonrada sunu ekled adamn dedkler tamamen yalandr demyotrum dogrular vardr ama adam ekleme yapmtr ded.bunun uzerne serhat ulueren kendlernde suclayan atv ekb cn haftaya onlarn pn pazara ckaracam.ded.pazar gunku telegolde. sabr ugan snrlenme falan ded.onuda tersleyp haftaya sen progarama ckmaya blrsn sunmaya blrsn dye tehdt te et.
    Konu Onur Muhcu tarafndan (28.11.2006 Saat 09:51 ) deitirilmitir. Sebep: Telegol'de Tevik ve ike Skandal; Ba aktrler Aziz Yldrm ve Oktay Dereliolu

Trabzonspor Kongre yesi
    28TS61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

trabzonu koseye sikistirmaya calisiyorlar
    ama ziya sengulde 3,5 atiyor
    aziz neymis be zaten biliyordukta
    birazdan oda baglansin

gs-ts 250bin $ tesfik nermis azize

sismolog61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Sinop

oktay sergen ve tamer zaten ayrlmaz l ve zellikle belirtildiki Trabzon kkenli futbolcular hari diye ama Metin Aktan da ad geti
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Kobalas61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

haydaaa ucu bize demi dokunuyor
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

ya metin,abdlkadir falan da ordaym.tam ikeciler.ne diyeceimi ne dneceimi bilemiyorum
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    Almanya

Hami ve Gkdeniz haric oyuncularin haberi yokmu dedi? Yoksa ben mi yanlis anladim.
    TRABZONSPOR

turkercan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2006
    Ya
    36

anladma gre aziz ts ye (baz futbolculara) para vermi gs yi yenin diye ama ts 4 0 yenilince para geri ekilmi. imdi atm anladm bu yanlm varsa dzeltin arkadalar.

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

bende tam imdi bu konuyu yazacaktm ike=fener

yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Sinop

azize yldrmn eski dostuymu biz 4-0 yenildiimiz iin paray geri alm istedii sonu olmam vahh vahh ezikbahe ne olduun belliydi zaten imdi iyice sktn iyice ziya englde laf syletmemeye alyo
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon

Metin AKTA's ismi gemesi zoruma gidiyor. Ne biim adamsn ne biim Akaabatlsn ? Yazklar olsun ki memleketini SAttn . .

turkercan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2006
    Ya
    36

arkadalar ucu bizede dokunuyo paray kabul etmiiz anlyamyorum neler oluyor yaa

Trabzonspor Kongre yesi
    AtalaY_BurA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Alnt canim TS Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hami ve Gkdeniz haric oyuncularin haberi yokmu dedi? Yoksa ben mi yanlis anladim.
    TRabzon kkenli futbolcularn haberi yok dedi. ARada Metin AKta ismi geti sayd futbolcularn arasnda.
    Her Asker Ksa Dnem olamaz :)

cabri - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

bende bakyorum olay tam anlayamadm ama mide bulandrc eyler bunlar. oktay ve tamer tuna deniliyor....

yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Sinop

Alnt canim TS Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    onlar yok Trabzon kkenli futbolculara ekinmiler sylemeye kabul etmezler diye metin akta hari
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

yelik tarihi
    07.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Bu konuyu ya burda yada medyadaki balkta tartalm ltfen ikisinden birine kilit.

yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon

Mesut AKYILDIZ, Olay medya deil ike!

yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Sinop

fener yneticisi resmi aklama yapyor kulup adna
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Naim
    Ziyareti

Olum size ne oluyor Yaa

Oktayn erefsizlii ile dndrlmeye allan bir olay
    Kapatn u bal byle sama bir ey olurmu ya

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

ya bence bunun bizle alakas yok.tamamen fenerin ikeleri.bizdeki kan bozuk baz kiilerin dzenledii olaylar.ama sonu olarak azizin ba fena arcak heralde
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

BDiler61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

valla iimizde baya bi irlandal varm
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

yelik tarihi
    07.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

yi de bende herhangi birine dedim zaten ordada birok kii tartyor.

bordox - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2004
    Nereden
    stanbul

Aziz Yldrm'n ne yapt beni ilgilendirmez.Ama Trabzonspor'a tevik primi vermek yerine gider Samsunspor'a verir ii balard.
    Gs-Trabzonspor man stadtan izlemi ve Oktay'n ma 0-0 giderken %100 2 gol harcan hatrlayan biri olarak.Sadece glyorum bu iddilara.
    Telegol denen deli samas programn reyting derdine Trabzonspor'u kimse alet edemez.
    Soytarlar.
    Amatr ruh,profosyonel dnce
    nsanlarn yaamas iin gerekli olan ey;Hava,su,DEMOKRAS

yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Sinop

samsuna zaten verilmi ii salama balamak iin oktay arac bulmular
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

bordox - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt sismolog61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    samsuna zaten verilmi ii salama balamak iin oktay arac bulmular
    Oktay denen karaktersizden her ey beklerim ama o man kasetini karp izlesinler adam ma 0-0 iken 2 tane net pozisyonu harcad.Adamlarn iddiasyla alakas yok yani man.
    Amatr ruh,profosyonel dnce
    nsanlarn yaamas iin gerekli olan ey;Hava,su,DEMOKRAS

Cabri61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Artvin

iin tuhaf taraf da o zaten neden trabzon -gs mana tevik veriyorlar.samsuna ver bitsin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)