Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: fener maçýndaki broþürler

argentina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Standart fener maçýndaki broþürler

Bir çivi uðruna bir krallýk gitti"miydi neydi bi atasözü vardý.. üþenmedim iStanbuldan kalktým TRABZONA maça gittim.. vip 1 de yerimi aldým.. biraz aþaðýda kaldým ama olsun, yine de kýyak yer, kuruldum.. maçtan önce daðýtýlan broþürü karýþtýrdým, "doðu karadeniz'de yaylacýlýk geleneði"!!!!!!!! valla aynen öyle.. bu caným memleketim geleneðini anlatan uzun yazýyý, üþenmedim, okudum.. fener maçý broþürüne (ya da kitapçýk iþte her neyse) bu rekabetin tarihini anlatacak yazýlar koymak yerine yaylaya çýkan inek görüntüleri eþliðinde yaylalarýmýzda ot vardýr, bok vardýr yazýlarýný uygun gören yönetimimiz gibi düþünmeye çalýþtým.. "nasýl olsa bu takýmdan bi bok olacaðý yok, bari hazýr bu kadar dýþarýdan adam gelmiþ yaylalarý anlatalým da turist murist ayaðýna Trabzondaek gelir olur" diye düþünerek böyle birþey yapmýþ olabileceklerini anladým, iþin kötüsü, hak da verdim, mantýklý buldum!!!! bi sigara yaktým, maça gittiðim 12 kiþilik ekiple lafladým, TRABZONSPOR nasýl kurtulur diye hep beraber kafa yorduk.. maç baþlayana kadar kafamýz gerçekten yorulmuþtu o yüzden seyrettiðimden de pek birþey anlamadým.. herhalde 8.sigarada fenerin bizimle kedinin fare ile oynadýðý gibi oynadýðýný anladým.. "mucize olmadýkça biz fenere gol atamayýz" deyiþim çakmakla vakit kaybetmemek için sekiz ile yakmayý uygun gördüðüm dokuzuncu sigaraya rastladý o zaman.." topunuzun yedi sülalesini ....... deyip tuvalete gidiþim maçtan önceki dört kadeh rakýnýn ýsrarla dýþarý çýkmak istediði döneme denk geldi.. ikinci yarýyla ikinci bir paket sigara açýldý, TRABZONSPOR açýlmadý.. baskýlý gibi gözüktük, külliyen yalandý.. mucize oldu golü attýk.. nomal birþey oldu yeniden gol yedik, en anormal þey oldu maç bitene kadar baþka yemedik!!! fenere kaç lazýmsa bizeo kadar attý.. hüseyinin kafa þutu girseydi fener 3.atacaktý, girmedi, iki de býraktýlar.. maçtan çýktým, midemde kalan rakýlarýn yanýna arkadaþ eklemek üzere güzel bi restorana gittik.. süper mezgit vardý, daha da güzel hamsi.. yedik içtik, eski TRABZONU konuþtuk, kimse maçtan bahsetmedi, kimse TRABZONSPORUi konuþmadý.. dokunsalar, aðlayacaktýk, aðlamadýk.. içimize akýttýðýmýz gözyaþlarýmýz rakýlara arkadaþlýk etti, beraber aðladýlar..
    ben bu takýmýn sevdalýsýyým! ben annemden babamdan çok bu takýmý SEVÝYORUM benim için once TRABZONSPOR sonra din gelir bu takým yok oluyor bu takým yenilgileri alýþýyor onemsemiyor bu takým çok büyük bir hýzla çöküyor!
    kim bu takýmý yok olmaktan kurtaracaksa ben artýk onun kölesi Uþaðý hizmetçisi her ne b.ksa olmaya hazýrým ama artýk lütfen birleri çýksýn
    Konu argentina tarafýndan (27.11.2006 Saat 20:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    Eðer Papa Fakirleri O Kadar Düþünüyorsa Önce Altýn Kubbeleri Satýþa Çýkarsýn

Diego Armando Maradona

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Antu.com forumlarýnda hepimize küfür ediliyor..."tohumlarý bozuk bunlarýn" tarzý ifadeler bizim için...bir admin falan yok mu müdahale edebilecek...rezalet ötesi...hepimize "hayvan,þerefsiz" gibi kelimeler kullanmýþlar...acil bi þeyler yapýlmalý...þarteller atýyor...lütfen ilgilenelim...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý ýloveyouszymek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Antu.com forumlarýnda hepimize küfür ediliyor..."tohumlarý bozuk bunlarýn" tarzý ifadeler bizim için...bir admin falan yok mu müdahale edebilecek...rezalet ötesi...hepimize "hayvan,þerefsiz" gibi kelimeler kullanmýþlar...acil bi þeyler yapýlmalý...þarteller atýyor...lütfen ilgilenelim...

bunlarýn topu EZiK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çok afedersin it sürüsünün çobaný olurmu kardeþ.olmaz.o sitenin admini onlardan daha þerefsizdir.bence kendi kendilerine yazýp deþarj olsun ezikler.kendileri yazýp kendileri okuyolar.
    Konu Mehdi tarafýndan (27.11.2006 Saat 22:24 ) deðiþtirilmiþtir.
    T R A B Z O N S P O R

Nereden
    Hakkari

Baþlarýna çoban koymamýþlar, hayvanlarýn genelde baþýnda çoban olur.. hatýrlatmak istetdim...

Egemen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    39

auhauhhauuh ne güzel yazdýn
    Hadi eyvallah..

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

"doðu karadeniz'de yaylacýlýk geleneði"!!!!!!!!

bu geleneði en çok da futbol sahalarýnda görmek koyuyor adama.
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)