Hesaplipazar
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: fener mandaki brorler

argentina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2006
    Ya
    39

Standart fener mandaki brorler

Bir ivi uruna bir krallk gitti"miydi neydi bi atasz vard.. enmedim iStanbuldan kalktm TRABZONA maa gittim.. vip 1 de yerimi aldm.. biraz aada kaldm ama olsun, yine de kyak yer, kuruldum.. matan nce datlan bror kartrdm, "dou karadeniz'de yaylaclk gelenei"!!!!!!!! valla aynen yle.. bu canm memleketim geleneini anlatan uzun yazy, enmedim, okudum.. fener ma brorne (ya da kitapk ite her neyse) bu rekabetin tarihini anlatacak yazlar koymak yerine yaylaya kan inek grntleri eliinde yaylalarmzda ot vardr, bok vardr yazlarn uygun gren ynetimimiz gibi dnmeye altm.. "nasl olsa bu takmdan bi bok olaca yok, bari hazr bu kadar dardan adam gelmi yaylalar anlatalm da turist murist ayana Trabzondaek gelir olur" diye dnerek byle birey yapm olabileceklerini anladm, iin kts, hak da verdim, mantkl buldum!!!! bi sigara yaktm, maa gittiim 12 kiilik ekiple lafladm, TRABZONSPOR nasl kurtulur diye hep beraber kafa yorduk.. ma balayana kadar kafamz gerekten yorulmutu o yzden seyrettiimden de pek birey anlamadm.. herhalde 8.sigarada fenerin bizimle kedinin fare ile oynad gibi oynadn anladm.. "mucize olmadka biz fenere gol atamayz" deyiim akmakla vakit kaybetmemek iin sekiz ile yakmay uygun grdm dokuzuncu sigaraya rastlad o zaman.." topunuzun yedi slalesini ....... deyip tuvalete gidiim matan nceki drt kadeh raknn srarla dar kmak istedii dneme denk geldi.. ikinci yaryla ikinci bir paket sigara ald, TRABZONSPOR almad.. baskl gibi gzktk, klliyen yaland.. mucize oldu gol attk.. nomal birey oldu yeniden gol yedik, en anormal ey oldu ma bitene kadar baka yemedik!!! fenere ka lazmsa bizeo kadar att.. hseyinin kafa utu girseydi fener 3.atacakt, girmedi, iki de braktlar.. matan ktm, midemde kalan raklarn yanna arkada eklemek zere gzel bi restorana gittik.. sper mezgit vard, daha da gzel hamsi.. yedik itik, eski TRABZONU konutuk, kimse matan bahsetmedi, kimse TRABZONSPORUi konumad.. dokunsalar, alayacaktk, alamadk.. iimize akttmz gzyalarmz raklara arkadalk etti, beraber aladlar..
    ben bu takmn sevdalsym! ben annemden babamdan ok bu takm SEVYORUM benim iin once TRABZONSPOR sonra din gelir bu takm yok oluyor bu takm yenilgileri alyor onemsemiyor bu takm ok byk bir hzla kyor!
    kim bu takm yok olmaktan kurtaracaksa ben artk onun klesi Ua hizmetisi her ne b.ksa olmaya hazrm ama artk ltfen birleri ksn
    Konu argentina tarafndan (27.11.2006 Saat 21:28 ) deitirilmitir.
    Eer Papa Fakirleri O Kadar Dnyorsa nce Altn Kubbeleri Sata karsn

Diego Armando Maradona

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    38

Antu.com forumlarnda hepimize kfr ediliyor..."tohumlar bozuk bunlarn" tarz ifadeler bizim iin...bir admin falan yok mu mdahale edebilecek...rezalet tesi...hepimize "hayvan,erefsiz" gibi kelimeler kullanmlar...acil bi eyler yaplmal...arteller atyor...ltfen ilgilenelim...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Alnt loveyouszymek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Antu.com forumlarnda hepimize kfr ediliyor..."tohumlar bozuk bunlarn" tarz ifadeler bizim iin...bir admin falan yok mu mdahale edebilecek...rezalet tesi...hepimize "hayvan,erefsiz" gibi kelimeler kullanmlar...acil bi eyler yaplmal...arteller atyor...ltfen ilgilenelim...

bunlarn topu EZiK

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehdi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    Trabzon

ok afedersin it srsnn oban olurmu karde.olmaz.o sitenin admini onlardan daha erefsizdir.bence kendi kendilerine yazp dearj olsun ezikler.kendileri yazp kendileri okuyolar.
    Konu Mehdi tarafndan (27.11.2006 Saat 23:24 ) deitirilmitir.
    T R A B Z O N S P O R

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Balarna oban koymamlar, hayvanlarn genelde banda oban olur.. hatrlatmak istetdim...

Egemen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    35

auhauhhauuh ne gzel yazdn
    Hadi eyvallah..

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

"dou karadeniz'de yaylaclk gelenei"!!!!!!!!

bu gelenei en ok da futbol sahalarnda grmek koyuyor adama.
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)