Sayfa 3 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 370 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon'da Çıkan Olaylar...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

olaylar durmuş

bir olay olduğu yok bence.. ne stadı ne de tesisi öyle bir şey yok... kimse trabzonspora zarar vermez ... milletin işi bizi bu hale getirenlerledir...

kandemir
    Ziyaretçi

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel ettin dimi abi? noldu ts yi galip mi getirdi bizim sertliğimiz? 34 yaşındasın abim bari sen yapma...
    boş konuşma yaaa...sana mı sorcak ne zaman ne yapacagını.kimle konuştugunu iyi tart canımı sıkma...bende vardım orda hatta eve saldıran ilk kişi bendim...polislen kavgada ettim...Fenerliler bagırırken susup geçemezdim herhalde...

geçmeyeceksin tabi... trabzon insanı başını öne eyip yürüyecek insan değildir..

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kandemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boş konuşma yaaa...sana mı sorcak ne zaman ne yapacagını.kimle konuştugunu iyi tart canımı sıkma...bende vardım orda hatta eve saldıran ilk kişi bendim...polislen kavgada ettim...Fenerliler bagırırken susup geçemezdim herhalde...
    kimle konuştuğunu iyi tart canımı sıkma demen için benim ağır konuşmam abime kötü laf etmem gerekirdi.. ben senin şu karşılığını verecek bişey demedim.

ayrıca düzgün okusam nedemek istediğimi de anlarsın. fenerle kavga edip etmemen kimseyi bağlamaz. o problem kişisel problemdir. ama sahayı kim yakmışsa kim yıkmışsa helal olsun iyi yapmışlar cümlesi trabzonsporu bağlayan bir cümle. bi kaç tane düşünmesi yeterli olmayan insan yüzünden takımımz niye zarar görsün..

fenere kaybettik yıkalım stadı bu sene şampiyonluk gitti? ee noldu seneye gene şampionluk umuduyla o koltuğa oturacak destekleyecek olan biz değilmiyiz?

bu olayı yapanları nasıl alkışlarsınız benim anlamadığım nokta bu... senin fenerlileri dövmen değil...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ttrabzonsporr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonsporu hak edecek ne yaptısınız derken senin kapsadığın kişiler arasında sayısız deplasmana giden kar yağmur kış demeyip yollara düşen cebinde para olmamasına rağmen o yandan bu yandan borç alıp maça giden.. trabzonspor aşkıyla yatıp kalkan ve maç kuyruklarında "abi beni de önüne alsana" diye yalvaran küçük çocuklar ... trabzonspor için parasını biriktirip forma alanlar kombine alanlar ... trabzonspor sevdasını içine değil her yere yazanlar yenilsede yensede maça gidip gırtlağı yırtılırcasına kadar bağıralanlar ... gibi sayısız güzellikler yapan insanlar var.. bu insanların arasında trabzonspora saldıran olduğunu zannetmiyorum..
    kimsenin de trabzonspora saldırdığı falan yok...

baş sorumlu yönetim ve başkan olacak adamlar sonra da onların getirdiği t.direktor ve oyunculardır...

fb. kafilesine taş atılması yanlış (') tabi..
    Bu söylediklerini yapan taraftarında böyle şeyler yapmaya hakkı yok. Sonuçta bu bir oyun hayatımızın manasıymış gibi anlamlar yüklersek başarısızlıkta çok büyük hayal kııklığı olur ve bu stres durumunun altından kalkmak çok zordur.
    Taraftarlık anlayışımız toptan yanlış. Trabzonspor için cefa cekmek iyi bir taraftar olduğunuzu göstermez. Güzel, olumlu ve takıma-camiaya katkı yapacak eylemlerin içinde olursanız iyi bir Trabzonporu hakedersiniz.
    Zamanında bir arkadşımdan fenerbahçeli bir ağbeysinin "fener yenildiğinde çocuğum ölmüş gibi üzülüyorum" şeklinde bir söz duymuştum ve hayretler içinde kalmıştım. Ne hastalıklı bir taraftarlık bu diye düşünmüştüm. Bunu Trabzonspor tarftarlarında görmeyi hiç istemem. Bize yakışan Sağlıklı taraftarlıktır.
    Taraftarin iyisi

Eski kullanıcı adı : Tslidrist

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fenerli dövmek şiddetten sayılmaz.devam....
    Özkan SÜMER

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı KuGu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içip stada gelip hakemin ilk düdüğüyle otursanıza lan dan başlayarak tribünde kavga başlatıp onlarca insanı birbirlerinin üstünden ilk koltuğa kadar yuvarlanmasına neden olan, bir bayana el kaldıracak kadar şrfsiz hionelarla dolu trabzon tribünleri!!! o istifa diye bağırmış bu koltuk kırmış öbürü soyunma odası basmaya kalkmış vs.vs.vs.... yok iyi yapmışmış yok daha fazlasını yapsaymış mış!!!! Ulusoy posteri açıp diğer tribün gruplarını bastırmak için bibirlerinin tezahuratını proveke eden bozan taraftarlar koltuk kırıyor ona buna saldırıyormuş!!! Bu maçın sonucunun hiç bir önemi yok benim için, maçın büyük bölümünü izlemedim zaten bu rezaletten sonra 10 - 0 yenmişiz çok mu önemli sanki..bu insanlarla aynı ortamda bulunmak istemiyorum artık ve maçlara gitmeyeceğim beni futboldan soğutan ne futbolcu performnsları ne yönetim aczidir. Trabzon kültür sanat medeniyet şehri dedik durduk tarihimizle herzaman övündük gurur duyduk fakat geçmişle yaşanmıyor artık herşey gözümüzün önünde yaşanıyor! Bu şehrin insanları içerisinde ehilleştirilmek zorunda olanlar var! Konu derin uzatmayacağım sadece utanıyorum ve bu utancı bir daha yaşamamak için tribünde maç izlemeyeceğim! Kimse bana taraftarlık hikayesi anlatıp git gitme vs. masalları anlatmasın bu tarz yazacak olan özel mesaj atsın kimseyle herkesin içinde tartışmak istemiyorum, onca güzel şeyi mafeden insanlardan sadece ve sadece TİKSİNİYORUM!

Dogru diyorsun haklisin, ama sen sadece olayin tek tarafina bakiyorsun bizler yani trabzonsporlular sabirsiz insanlariz, zaman falan dinlemeyiz herseyin bir an önce düzelmesini isteyen insanlariz bu anlayisa sahibiz sebepleri cok, bu insanlar bunca seneden beri destegini sürdürdü halada sürdürüyor, ama 22 seneden beri bizim istediklerimiz olmuyor malesef olmuyor ne yapsak etsek olmuyor ve bizim istediklerimiz olmadigi müddetce bu olaylar herzaman yasananacaktir, Tabiki dogru degil taraftarlarin yaptigi ama biz böleyiz Sabirsiz insanlariz.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

YAKIŞMADI!
    Karadeniz insanı hoşgörülüdür,misafirperverdir,sıcakkanlıdır ve herkes tarafından çok sevilir,sayılır.Olmaz,arkadaşlar,uşaklar,dostlar olmaz bu iş olmaz.Sahaya para atmak,kafaya birşeyler fırlatmak,hele hele sahaya inmek hiç olmaz.Takım hepimizin,takım bizim.En iyi oynadığımız maçta bile sahaya inilip,birşeyler atılıyorsa(bundan önce) mutlaka sorgulamak gerek.Yarın herkes karşı karşıya şehirde dolaşacak ve selamlaşacak.Ne güzel,ne kadar duygulu bir pankart vardı biz zaten bu maçta kadro olarak yeterli değildik,fakat ne iyi mücadele ettik.Sahaya inen uşak ile konuşulmalı ve niye indiği araştırılmalı.(Psikolojik olarak).Ben isterdim ki maçta kimse dayak yemesin,kimse sahaya inmesin,kimsenin burnu kanamasın,olmadı ama bundan sonrası için bize örnek olsun ve artık bu tip olaylar yaşanmasın.
    Tepkiye gelince;
    1-Keşke kavga yerine ,Başkana düzeyli eleştiri mesajları mail edilseydi.
    2-Başkan,Teknik Hoca,futbolcular ile küsülüp,konuşulmasaydı.
    3-Maçta tepki olarak,Fatih gol gol gol,Hami gol gol gol,Ali Kemal ve bunun gibi efsane futbolculara tezahürat yapılsaydı.
    4-Trabzonspor seyircisine yakışan budur.Şiddet değil sevgi,kin değil hoşgörü.
    5-Çok maç alırız,ya da kaybederiz.Fakaaaat

BEN SPORCUNUN ZEKİ, ÇEVİK ,AYNI ZAMANDA AHLAKLISINI SEVERİM.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

o zaman buradaki insanları değiştirelim.. hayat tarzlarını ekonomilerini sosyal hayatlarını ve kültürlerini... vatanı için canını vermeye hazır olan insanlar takımları ki şehirlerini temsil eden bir takım için herşeyi yapmaya hazır olur..

Nereden
    İstanbul

Alıntı kobra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YAKIŞMADI!
    Karadeniz insanı hoşgörülüdür,misafirperverdir,sıcakkanlıdır ve herkes tarafından çok sevilir,sayılır.Olmaz,arkadaşlar,uşaklar,dostlar olmaz bu iş olmaz.Sahaya para atmak,kafaya birşeyler fırlatmak,hele hele sahaya inmek hiç olmaz.Takım hepimizin,takım bizim.En iyi oynadığımız maçta bile sahaya inilip,birşeyler atılıyorsa(bundan önce) mutlaka sorgulamak gerek.Yarın herkes karşı karşıya şehirde dolaşacak ve selamlaşacak.Ne güzel,ne kadar duygulu bir pankart vardı biz zaten bu maçta kadro olarak yeterli değildik,fakat ne iyi mücadele ettik.Sahaya inen uşak ile konuşulmalı ve niye indiği araştırılmalı.(Psikolojik olarak).Ben isterdim ki maçta kimse dayak yemesin,kimse sahaya inmesin,kimsenin burnu kanamasın,olmadı ama bundan sonrası için bize örnek olsun ve artık bu tip olaylar yaşanmasın.
    Tepkiye gelince;
    1-Keşke kavga yerine ,Başkana düzeyli eleştiri mesajları mail edilseydi.
    2-Başkan,Teknik Hoca,futbolcular ile küsülüp,konuşulmasaydı.
    3-Maçta tepki olarak,Fatih gol gol gol,Hami gol gol gol,Ali Kemal ve bunun gibi efsane futbolculara tezahürat yapılsaydı.
    4-Trabzonspor seyircisine yakışan budur.Şiddet değil sevgi,kin değil hoşgörü.
    5-Çok maç alırız,ya da kaybederiz.Fakaaaat

BEN SPORCUNUN ZEKİ, ÇEVİK ,AYNI ZAMANDA AHLAKLISINI SEVERİM.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.
    harikasın hocam...
    VERENA (KIRANKAŞ)

bazı şeylerin dğeişmesini isteriz ama bunun için çok uzun yıllar gerekir tabi bu arada şehrin ve ülkenin de kültürel sosyal ve ekonomik göstergeleri de değişmeli.
    bazı şeyler birbirini etkiler...

kandemir
    Ziyaretçi

kimle konuştuğunu iyi tart canımı sıkma demen için benim ağır konuşmam abime kötü laf etmem gerekirdi.. ben senin şu karşılığını verecek bişey demedim.

ayrıca düzgün okusam nedemek istediğimi de anlarsın. fenerle kavga edip etmemen kimseyi bağlamaz. o problem kişisel problemdir. ama sahayı kim yakmışsa kim yıkmışsa helal olsun iyi yapmışlar cümlesi trabzonsporu bağlayan bir cümle. bi kaç tane düşünmesi yeterli olmayan insan yüzünden takımımz niye zarar görsün..

fenere kaybettik yıkalım stadı bu sene şampiyonluk gitti? ee noldu seneye gene şampionluk umuduyla o koltuğa oturacak destekleyecek olan biz değilmiyiz?

bu olayı yapanları nasıl alkışlarsınız benim anlamadığım nokta bu... senin fenerlileri dövmen değil...
    hep oldunuz fair playci...sen bizim yaptıklarımızı yapmıosan yapanlara iyi mi yaptınıs tarzı sorular sormayacaksın...işine bakacaksın...eleştirmek sana düşmez...bidaha olsa bidaha yaparızzz

bu fb kafilesini taşıyan otobüsün camlarının indiği doğru mu öyle bir haber yok piyasada.

Nadir Bekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olay Mi Ne Olayi Be Nurİnİn Alnina Sİlahi DayayabİlmİŞler Mİ Yok Eeee Sİz Bunlara Olay Mi Dİyosunuz ....bunlar Her Zaman Olan Şeyler...
    "s.....m bőyle fenevbahce'yi" / a.y

Nereden
    Ankara

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi bir Trabzonspor'u hak edecek ne yaptınız ki? Güzel bir soru aslında... Hiçbirşey şiddeti savunmayı gerektirmez...

Peki; bu taraftara böyle bir Trabzonspor'u izlettirme hakkını kim verdi yöneticilere... 35 yaşındayım, 12 yaşında kızıma olayı anlatırken kucağımda ağladı... Ardından ben ağladım... Bizleri bu hale düşürenler, koltuklarını bırakmayı ne zaman düşünecekler. Teknik direktör, sezonun ikinci yarısı için umut dağıtıyor... Soruyorum size, bir umut var mı sizde...
    Abicim futbol ağlanılacak üzülünecek birşey değil ,yendiğin zaman sevinirsin sadece yenilince de belki biraz üzülürsün .yazık değil mi sana 12 yaşındaki kızına .Ama bu senin benim değil ,futbol kültüründen yoksun ülkemizin sorunu.Akşam Manchester-Chealsea maçını izliyorum ,taraftarların umurunda değil maç amaçsızca tezahürat ediyolar ,muhabbet ediyolar.Kısaca suç sende ,bende ,yöneticide falan değil çünkü ortada suç yok.

Nereden
    İstanbul

hep oldunuz fair playci...sen bizim yaptıklarımızı yapmıosan yapanlara iyi mi yaptınıs tarzı sorular sormayacaksın...işine bakacaksın...eleştirmek sana düşmez...bidaha olsa bidaha yaparızzz
    ben yada bi başkası bu yapılanları eleştirmeyelim her maçtan sonra taraftar da çıkıp sahayı yıksın koltukları atsın milletin halkın adamının kafasını gözünü yarsın oradaki bayanları rahatsız etsin...

arzun bu mudur?
    VERENA (KIRANKAŞ)

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Yorumlara bakin!

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak

"Önümüzde 2 maç var. Bu maçlardan sonra derleyip Toparlanacağız. Trabzonspor, layık olduğu yerlere gelecektir"

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, ligin ilk yarısında önlerinde 2 maç olduğunu ve bu maçlardan sonra takımı derleyip toparlayacaklarını ve Trabzonspor’un layık olduğu yerlere geleceğini söyledi. Maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Nuri Albayrak, Trabzonspor’un eksikliklerinin bulunduğunu belirterek, "Bunları görüyoruz, hocamız da görüyor. Takımımız mağlup oldu ama önümüzde 2 maç var. Bu maçlardan sonra ikinci yarıda derleyip toparlacağız. Trabzonspor, layık olduğu yere gelecek. Taraftarlarımız haklıdır. Bu kadrodan başarı bekliyorlardı. Böyle bir başarısızlık olunca kamuoyu camia tepkisinde haklıdır" dedi. 2 maçın bitiminden sonra teknik adam ve yönetim kurulu olarak gereken neyse yapacaklarını dile getiren Albayrak, "Revizyon mu yapılacak, değişiklik mi yapılacak bu çok erken. Trabzonspor’da, haftada 1-2 teknik heyet değişmez. Arkadaşların arkasındayız. Yolumuza devam ediyoruz. Bu sene Trabzonspor için şanssızlıklar var. 3 cezalı, 3 sakat oyuncumuz vardı. 17 kişiyle sahaya çıktık. Taraftarlarımızı ve camiamızı duyarlı sağduyulu ve sabırlı olmaya davet ediyoruz" diye konuştu. Albayrak, "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz" biçimindeki soru üzerine ise, "Bunlar, ayaküstü sorulacak sorular değil. Karar verilecekse yönetim kurulu karar verir. Ayaküstü bu soruları doğru bulmuyoruz" diye konuştu.

Ziya Doğan

"İkinci yarıda galibiyeti yakalayacak seviyede oynadık"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Fenerbahçe karşısında maçın ikinci yarısında galibiyeti yakalayacak düzeyde oynadıklarını söyledi. Ziya Doğan, 2-1’lik yenilgileriyle sona eren maçın ardından yaptığı değerlendirmede, ilk yarıda Trabzonspor’a yakışmayacak çok kötü bir futbol ortaya koyduklarını belirterek, "Rakibimize çok boş alan bıraktık ve top kaptırdık. Devreye daha farklı bir mağlubiyetle girebilirdik. İkinci yarıda galibiyeti yakalayacak seviyede oyun oynadık. 73. dakikaya kadar rakibe pozisyon vermedik. Ancak bu dakikada ölü toptan yediğimiz golle maçtan mağlup ayrıldık" dedi. Fenerbahçe karşısına galibiyet için çıktıklarını ifade eden Doğan, "Buradan alacağımız bir galibiyet camia açısından inanılmaz bir moral motivasyon sağlayacaktı. Şu anda yapacak birşey yok. İlk yarıyı mümkün olduğunca az kayıpla kapatıp ikinci yarıda gerçek Trabzonspor’u seyrettirmek istiyoruz" diye konuştu. Doğan, görevinin başında olup olmayacağı yönündeki soruyu, "Kesinlikle. Böyle zamanlarda asla bırakmam, öyle bir niyetim de yok. Bazı eksiklerimiz var, onları giderip ideal bir Trabzonspor seyrettirene kadar ben buradayım. Ama tabi gelişmeler ne gösterir, onu bilemem."
    TRABZONSPORUM, SEN ISTANBUL SALTANATINA SON VEREN TEK TAKIMSIN,SEN KARADENIZDEN KOPAN BIR FIRTINASIN,SEN EN BÜYÜKSÜN.BU BÖYLE BILINE!!!! Eski nickim : Ünyeli61

kandemir
    Ziyaretçi

ben yada bi başkası bu yapılanları eleştirmeyelim her maçtan sonra taraftar da çıkıp sahayı yıksın koltukları atsın milletin halkın adamının kafasını gözünü yarsın oradaki bayanları rahatsız etsin...

arzun bu mudur?
    evet budur zorunamı gitti...

Nereden
    İstanbul

evet budur zorunamı gitti...
    helal olsun kandemir kardeş nediyim...
    VERENA (KIRANKAŞ)

kandemir
    Ziyaretçi

Alıntı Harun Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Verena ve Zurawsk... Eşyanın tabiitı itibariyle siz haklısınız. Zaten kendim de ifade ettim. Şiddeti tasvip etmiyorum diye. Ama,neylersiniz ki sabır taşı çatladı.

Verena yaşın otuzdört demiş düzelteyip sitede yanlış yazmışlar yaşım 35... Zurawsk, eğitimli insanlar böyle yaparsa deyip sokaktaki serserilerle aramızdaki benzerliğe atıfta bulunmuş. Evet doğrudur ben eğitimli insanın üniversite mezunuyum, ingilizce, urduca, farsça, arapça ve orta asya türk lehçelerini bilirim, kitap yazdım, tüm dünya başkentlerinde gazetecilik yaptım, televizyon programları yapıyorum, yüzlerce makalem dergi ve gazetelerde yayınlandı... Sanırım eğitimli tanımına uyuyorum.

Lakin biz bu akşam ankaralı trabzonsporlular olarak birşeyi göstermek istedik. Biz yenilsekde meydandayız. Takımımızla ve renklerimizle gurur duyuyoruz. Bahçeli caddelerini inlettik, ölmediğimizi ve en kötü günde bile yüzlercemizin biraraya gelip Trabzonspor diye kulakları çınlatabildiğimizi gösterdik. Kimsenin tavuğuna kış demedik taa ki birkaç tanesi balkonlardan bize el kol ve burada yazarsam Külünkoğlu'nun beni siteden atacağı yerleriyle ilgili şeyler söyleyene kadar. Sonra mı, sonra taşları yağdırdır. Pişman değilim. Kendimi emniyete ihbar ediyorum ben de vardım orada..

Yinede sizleri utandıracak birşeyler yaptıysak üzgünüm. Onuda tam iki gündür yatak döşek hasta yatıyorum ve gözlerim herşeyi çift görüyor. Müvazenesizliğimize verin.. Vesselam...
    ya reis sen neden bahsediyorsun...adamlar klavye delikanlılarından...salla ya..birilerine kendimizi anlatmak zorunda degiliz...Alayına gideriz Gazili Traqbzonsporlularız o kdr

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atatürk ne güzel demiş:"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz." diye aynı bunun gibi de "Trabzonspor siyasi rantçılar,ihaleciler,çıkarcılar klübü olamaz." Değil mi sayın Albayrak???İlk yarı uyuttun milleti,ikinci yarı da yaparsın bi dalaverler,götürürsün yine malı...

Nereden
    İstanbul

Sevgili Verena ve Zurawsk... Eşyanın tabiitı itibariyle siz haklısınız. Zaten kendim de ifade ettim. Şiddeti tasvip etmiyorum diye. Ama,neylersiniz ki sabır taşı çatladı.

Verena yaşın otuzdört demiş düzelteyip sitede yanlış yazmışlar yaşım 35... Zurawsk, eğitimli insanlar böyle yaparsa deyip sokaktaki serserilerle aramızdaki benzerliğe atıfta bulunmuş. Evet doğrudur ben eğitimli insanın üniversite mezunuyum, ingilizce, urduca, farsça, arapça ve orta asya türk lehçelerini bilirim, kitap yazdım, tüm dünya başkentlerinde gazetecilik yaptım, televizyon programları yapıyorum, yüzlerce makalem dergi ve gazetelerde yayınlandı... Sanırım eğitimli tanımına uyuyorum.

Lakin biz bu akşam ankaralı trabzonsporlular olarak birşeyi göstermek istedik. Biz yenilsekde meydandayız. Takımımızla ve renklerimizle gurur duyuyoruz. Bahçeli caddelerini inlettik, ölmediğimizi ve en kötü günde bile yüzlercemizin biraraya gelip Trabzonspor diye kulakları çınlatabildiğimizi gösterdik. Kimsenin tavuğuna kış demedik taa ki birkaç tanesi balkonlardan bize el kol ve burada yazarsam Külünkoğlu'nun beni siteden atacağı yerleriyle ilgili şeyler söyleyene kadar. Sonra mı, sonra taşları yağdırdır. Pişman değilim. Kendimi emniyete ihbar ediyorum ben de vardım orada..

Yinede sizleri utandıracak birşeyler yaptıysak üzgünüm. Onuda tam iki gündür yatak döşek hasta yatıyorum ve gözlerim herşeyi çift görüyor. Müvazenesizliğimize verin.. Vesselam...
    ne güzel yazmışın abicim.. ama benim eleştirim senin kavga etmene değildi. türk insanı, içinde türk kanıyla dünyanın en zeki en eğitimli profesörü de olsa kavga eder.o ayrı konu.

benim eleştirmek istediğim staddaki kolkları atıp halkın insanını zarara uğratıp bayanları rahatsız edip Trabzonsporumuza yakışmayan taraftarı helal olsun kim yapmışsa güzel yapmış diyip desteklemenizdi...

kendimi yanlış anlattım yada yanlış anladınız...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Orhan_Gazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

simdi iyi bi ceza yeriz federasyondan...

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biz Ankara olarak üzerimize düşeni yaptık. Bahçeliyi inlettik. Bir grup fenerli evlerinden bağırmaya kalktılar. Onlarında defterini dürdük inlerine çekildiler. Hayatım boyunca şiddetten yana olmadım ama bu akşam hariç. Kim ne yaptıysa, neyi kırıp yıktıysa oh etmiş iyi etmiş. Ellerine kollarına sağlık. Biz bahçeliyi alt üst ettik ama yer yarıldı fenerliler içine girdi. Bu akşamı nezarette geçirmek için elimizden geleni yaptık ama olmadı. Bu akşam tüm fair play kurallarının canı cehenneme...
    Çok kıymetli gazeteci yazar arkadaşım,

Tahmin ediyorum ki sende yaptıklarından pişmansındır.Sebebine gelince bu neticede bir maç.Ve sonunda ölüm yok.Özellikle senin gibi kültürlü insanların daha duyarlı olması gerekiyor.Yarın evladın sorsa baba sen o amcaları ya da abileri niye dövdün ne diyeceksin.Oğlun aynısını yapsa(adam dövse) memnun
    olurmusun? 24 saat geçse yine aynı şeyleri yapacağını zannetmiyorum.

Spor bir kültürdür.Döğüşmek te bir spordur.Döğüşmek isteyen ya BOKSÖR ya da KİNG-BOX yapmalıdır.
    Saygılarımla;
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)