Sayfa 183 Toplam 270 Sayfadan BirinciBirinci ... 83 133 173 181 182 183 184 185 193 233 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6750 adet sonuctan sayfa basi 4,551 ile 4,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Yazıcı | LOSC Lille

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yönetim Kurulumuza ve Teknik Direktörümüz Ünal Karaman’a teşekkür eden Yusuf Yazıcı, ‘’Genç arkadaşlarımız adına hem yönetimimize hem de Ünal hocamıza teşekkür ediyorum. Onlar için çok mutluyum. Onlar ellerinden gelenin en iyisi yapmaya gayret ediyorlar. Umuyorum ki uzun yıllar Trabzonspor’a hizmet edecekler. Onazi'nin sakatlığı sonrası orta saha oynamaya başladım. Hocam nerede görev verirse orada oynayarak takımıma en iyi şekilde faydalı olmaya çalışıyorum. Eğer bir gün buradan Avrupa’ya transfer olacaksam bütün taraftarın helalliğini alıp bu formanın hakkını vermiş bir şekilde gitmek istiyorum. Avrupa’da oynamak herkesin hayali, şartlar oluşursa Avrupa’da olmak benim de hayalim’’ dedi.

‘’KENDİMİ GELİŞTİRMEK ZORUNDAYIM’’

Kendini geliştirmek için özel destek aldığını belirten Yusuf Yazıcı, ‘’Futbola baktığınız zaman, herkes futbolu fiziksel olarak görür. Futbolun fiziksel olduğu kadar psikolojik ve mental olarak da zor bir spor olduğu görülüyor. Baskıyı kaldırmak zorundasınız ve baskıyı da mental olarak güçlü olduğunuz zaman kaldırabilirsiniz. Zihinsel çalışmalar yapmak zorundasınız. Kendimi geliştirmek zorundayım. O yüzden ben de psikolojik destek alıyorum. Hayallerim ve hedeflerim var ve buna ulaşmak için kendimi geliştirip en iyi seviyeye çıkmak istiyorum. Ben eğer Trabzon’dan ayrılırsam en iyi kulüplerde oynamak istiyorum. Ama şu an önceliğim Avrupa’da oynamak değil, Trabzonspor’un başarısına odaklandım. İkinci yarıda takımımız çok daha iyi yerlere nasıl taşırız; onu düşünüyorum. Şu anda Avrupa’yı düşünmüyorum, ama mutlaka bir gün orada oynayacağıma inanıyorum’’ dedi.

‘’TRABZONSPOR’DA KAPTAN OLMAK BÜYÜK BİR GURUR!’’

Kulübümüzde kaptanlığın büyük bir sorumluluk gerektirdiğini belirten Yazıcı, ‘’Trabzonspor Kulübü bir kulüpten daha fazlası bana göre. Restorantta, otobüste, dolmuşta, sokakta herkes Trabzonspor’u yaşar. Böyle bir kulüpte kaptanlık yapmak benim için çok gurur verici bir durum. Bu sorumluluğu bana veren herkese teşekkür etmek istiyorum. Bundan sonra daha da ağırbaşlı, sorumluluklarının farkında olan bir Yusuf Yazıcı göreceksiniz. Bu görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Futbolcuların her anlamda kendini geliştirmesi gerekiyor. Futbol dışında da beslenmesi gereken konular olur. Beden Eğitimi ve Spor Fakültesi’nde okuyorum, orada da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Futbolculara karşı ‘Onlar sadece kendilerini futbolla geliştiriyorlar’ şeklinde bir algı var. Biz genç arkadaşlara örnek olmaya çalışıyoruz ve birer rol modeliyiz. Bilgi güçtür ve kendimizi her anlamda geliştirmemiz gerekiyor. Kendimize sınır koymamamız gerekiyor. Ben de her anlamda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Olcay Şahan konusunda yönetimin verdiği kararlara saygı duymamız gerekiyor. Olcay ağabey hem bana hem de genç arkadaşlarımıza çok güzel örnek oldu ve yardımcı oldu. Ben de bazı konuları Olcay ağabeyden öğrendim. Gerçekten onu çok seviyorum, İnşallah her şey gönlünce olur‘’ ifadelerini kullandı.

http://trabzonspor.org.tr/tr/haberle...ledi-10-1-2019
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şu basın toplantısı denen şeyi izlemeyi çok seviyorum ama keşke içinde gazeteciler olmasa. Mikrofonu bıraksınlar oraya yusuf pereria ne hissediyorsanız söyleyin desinler. Bu iş huzur içinde çözülür. Nurgül yine kalkmış transferi soruyor öbürü gidiyor pereriaya şampiyonluk katromuz yederli mi diye soruyor. Bi insan bi futbolcuya bu soruyu niye sorar ya da nasıl cevap vermesini bekler merak ediyorum. Ne desin yani adam kadromuz bok gibi küme düşeriz mi desin. Benle sosa olmasa çöker bu takım mı desin? Biri de çıkmış gençlere tavsiyeniz nedir diyor yüzüncü kere! Almadınız mı şunun cevabını artık arkadaş yeter da. Bi gün öncesinden çalışın şu toplantılara, biraz değer verin ki insanlar tatmin olsun izlerken.

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu basın toplantısı denen şeyi izlemeyi çok seviyorum ama keşke içinde gazeteciler olmasa. Mikrofonu bıraksınlar oraya yusuf pereria ne hissediyorsanız söyleyin desinler. Bu iş huzur içinde çözülür. Nurgül yine kalkmış transferi soruyor öbürü gidiyor pereriaya şampiyonluk katromuz yederli mi diye soruyor. Bi insan bi futbolcuya bu soruyu niye sorar ya da nasıl cevap vermesini bekler merak ediyorum. Ne desin yani adam kadromuz bok gibi küme düşeriz mi desin. Benle sosa olmasa çöker bu takım mı desin? Biri de çıkmış gençlere tavsiyeniz nedir diyor yüzüncü kere! Almadınız mı şunun cevabını artık arkadaş yeter da. Bi gün öncesinden çalışın şu toplantılara, biraz değer verin ki insanlar tatmin olsun izlerken.
    Ne bekliyoruz ki, kapasiteleri bu kadar işte. Benim favorim ise şu soru: "Kamp nasıl geçiyor?"
    yattara tribününde maç izlemiş çocuk

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı atomantcum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne bekliyoruz ki, kapasiteleri bu kadar işte. Benim favorim ise şu soru: "Kamp nasıl geçiyor?"
    Çalışmadıkları işlerine önem vermedikleri o kadar belli ki. Bir ara trabzonsporda futbolcu olmak çok kolaydı şimdi biraz biraz liyakat gelmeye başlıyor gibi. Umarım bir gün gazeteciler için de böyle bir gelişme görürüz

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bugün olması gerektiği gibi oynadı. Uzun zamandır izlediğim en heyecan verici Yazıcı performansıydı. Teşekkürler, böyle devam.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kader onu 8 numaraya evriltecek gibi

onazi nin sakatlığı ile yeni bir yazıcı izleyebiliriz

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugün oynadi mi ?
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Ol-ma-ya-cak.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

gönlümden geçen suraya bir çöp tenekesi resmi koymak ama neyse yapmayacağım

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İyi paraya okutmalıydık..

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Oynayabileceği tek yer kanat forvet. Ne 8 ne 10. Aşırı kalas ve çevre kontrolü zor yapan biri. Zekası var ancak bu kalaslıkla nasıl olacak bu iş bilmiyorum.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ellimizde patlamadan satilmali..

cok hantal, brlki ilerde forvete evrilir...cezasahasinda tehlikeli...kaleye uzak kalinca vasat
    Sevinelim diye sevmedik.....

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bencil.

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Bu no look pas işini fazla abartmıyor musun be kardeşim.....Düz verince asist yazmıyorlar mı? Ne bileyim beni çok rahatsız etmeye başladı....

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

kendine iyi bakmadığın aşikar.

kendine bakmaktan kastım karın kasların değil, uyku düzenin, beslenme alışkanlıkların vs.

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O kalcayi kullanmayi ogrenmedigi surece asla kalbur ustu bir oyuncu olamiyacak. Rakibe sirti donuk oldugu her topu kaybediyor birde temas yerse direk yerde. Genc degil artik genc yusuf degil. 2 sene once buna sabir gosterilebilirdi ama artik degil bazi seyleri ogrenmesi geldi geciyor bile

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

8 numara daha iyi oynar gibime geliyor bu adam, devsirilebilir. Benim takimda begendigim oyuncularin basinda geliyor.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Allah yardımcın olsun ...
    Oyna - oynat bugün.
    Al maçı gel aslanım.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Orta sahadan şut çekme .sanırım 14 yaşında falan öğrenmiş olmaliydin

Futbol sadec sut değil sen orta sahasının pas dagitacaksin

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Vkgz tarafından (20.01.2019 Saat 22:33 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

150.000.000 Euro. (!)
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Avrupa Diğer

Gol güzeldi hakkını yemeyelim. Senin adına zaten sadece gol güzeldi. Abdülkadir’e söylediğimi sana da söylüyorum.

Futbol basit oyundur. Zor olan futbolu basit oynamaktır. Sen zor olanı yapıyorsun.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Golü atmasa da Nwakaeme'den sonra takımın en iyisi olduğunu düşünüyorum. Ha zaman zaman çok gereksiz işler yapıp ısrarla ayağından topu çıkarmadı. Bu da pahalıya mal oldu...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Canı çıktı çocuğun dolayısıyla hata yaptığı anlar oldu ama kötü oynadığını söyleyenlere pek katılmıyorum. Onazi ve Sosa'nın eksikliği herkesi etkiledi.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

beklediğimden iyi oynadı o bölgede ama oranın oyuncusu değil.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tamamen hocanın suçu. Mental olarak doğru oyuna hazırlayamadi takimi. Önde basın karambolden gol bulun olmazsa allah yardımcımız olsun. Takımın önüyle arkasi tamamen koptu. Sonra yusuf oyun kur. Oyuncular telaşla bitirmeye çalıştılar her pozisyonu. Top girmeyince bireyselliğe döndü iş.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)