Sayfa 227 Toplam 270 Sayfadan BirinciBirinci ... 127 177 217 225 226 227 228 229 237 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6748 adet sonuctan sayfa basi 5,651 ile 5,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Yazıcı | LOSC Lille

Alphan Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf da Abdülkadir de diğerleri de hep gitmek istiyorlardı isteyecekler de. Neredeyse yarım asır sonra kupayı şehre fiziken getirmek, nesilden nesle konuşulacak olmak çocukları cezbetmiyor. Burada kaçırmamamız gereken bir nokta bir sosyoloji var gibi. Çocuklar Trabzon'u mu sevmiyor başka bir mesele mi var bunun üzerine eğilmek, treni kaçırmadan önlem almak lazım.

Gözümün önüne geçen sene doğrandığımız Galatasaray maçı sonundaki sarılmalar geliyor. Spor kamuoyunun göklere çıkardığı bizimse tuhafımıza giden tebrik kucaklaşmalarını nedense anımsadım. Trabzon'un Trabzonlular'ın hakkının yenmesi, 3 Temmuz hadiseleri sanki çok umurlarında değil, meseleye başka türlü bakıyorlar gibi duruyor.

Yerlinin yerlisi temasında mı bir sıkıntı oldu, Yumlular'ın, Zekiler'in, Batuhanlar'ın hunharca doğranması küstürülüp kovulması mı, Onur Kıvrak hadisesi mi Şenol Güneş paradoksu mu bu kafa karışıklığına yol açtı böyle şeylere ihtimal vermeye başladım.

Zaman geçiyor devir değişiyor muhakkak. Kurtuluş gözüyle baktığımız öz evlatlar acaba bize hangi gözle bakıyorlar? Beklentileri ne, onları mutlu edecek şey ne? Çok mu şişirip büyüttük gidip Avrupa'yı sallayacaklarını mı düşünüyorlar yoksa kullanıldıklarını yeterli değeri görmediklerini mi düşünüyorlar?

Umarım bu mesele etraflıca düşünüldükten sonra temiz bir şekilde çözülür.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Alphan Altun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf da Abdülkadir de diğerleri de hep gitmek istiyorlardı isteyecekler de. Neredeyse yarım asır sonra kupayı şehre fiziken getirmek, nesilden nesle konuşulacak olmak çocukları cezbetmiyor. Burada kaçırmamamız gereken bir nokta bir sosyoloji var gibi. Çocuklar Trabzon'u mu sevmiyor başka bir mesele mi var bunun üzerine eğilmek, treni kaçırmadan önlem almak lazım.

Gözümün önüne geçen sene doğrandığımız Galatasaray maçı sonundaki sarılmalar geliyor. Spor kamuoyunun göklere çıkardığı bizimse tuhafımıza giden tebrik kucaklaşmalarını nedense anımsadım. Trabzon'un Trabzonlular'ın hakkının yenmesi, 3 Temmuz hadiseleri sanki çok umurlarında değil, meseleye başka türlü bakıyorlar gibi duruyor.

Yerlinin yerlisi temasında mı bir sıkıntı oldu, Yumlular'ın, Zekiler'in, Batuhanlar'ın hunharca doğranması küstürülüp kovulması mı, Onur Kıvrak hadisesi mi Şenol Güneş paradoksu mu bu kafa karışıklığına yol açtı böyle şeylere ihtimal vermeye başladım.

Zaman geçiyor devir değişiyor muhakkak. Kurtuluş gözüyle baktığımız öz evlatlar acaba bize hangi gözle bakıyorlar? Beklentileri ne, onları mutlu edecek şey ne? Çok mu şişirip büyüttük gidip Avrupa'yı sallayacaklarını mı düşünüyorlar yoksa kullanıldıklarını yeterli değeri görmediklerini mi düşünüyorlar?

Kesinlikle bu konu şu anda Trabzonspor'un geleceğinin şekillenmesinde bir numaralı konu.Çok iyi analiz edilmeli ve sorun çözülmeli.
    Bir yıl içinde Olcay gibi birinin bizim tüm hayallerimizi yerle bir edecek etkiye sahip olmasını kabullenemiyorum.Sosa ve Obi Mikel gibi iki markayı ikna edip,Yusuf'u ikna edememek nerden baksan anlamsız.

Çok ciddi bir kırılma noktası.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Adama herkes kal diyor ama kararını vermiş gidiyor. Özguvene bakar mısın, koca koca adamlar etkileyemiyor. Hiç öyle artistlik olduğunu da düşünmüyorum. O karakterden böyle saygılı çalışkan çocuk çıkmaz. Çocuk kafasına koymuş, kendine bir hedef çizmiş kimsenin kendini etkilenmesine izin vermiyor.

Gerçekten saygı duyuyorum nereye gidecek merak da ediyorum. Altının da dolu olduğunu düşünüyorum, şımarıklık olarak gelmiyor bana, ciddi biriyle karşı karşıyayız. Şimdi küçümseyerek konusabiliriz ama yıllar sonra herkesin saygıyla anacağı bir isim haline gelebilir.

Su da var yarın birgun sakatlansa kimse dönüp bakmaz trabzonspor dahil. Herkes işine baksın, başkan istediği parayı almaya çalışsın, yusuf hayallerinin peşinden koşsun, biz bizle devam eden oyunculara bakalım. Yıllar sonra dönüp bakarız, hangi karar bizi nereye götürdü, şimdi kestirmek zor. Kimse kimseye emrivaki yapmasın, duygu sömürüsüne gerek yok, akışına bırakalım.

KoRNea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

“Gitmek isteyeni kırk düğüm halatla bağlasan tutamazsın. Kalmak isteyene saç teli yeter.”

Uzatmanın anlamı yok; satılsın gitsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yusuf Kardeşime naçizane tavsiyemdir ;

Zamanından önce dalından kopartılan meyve tatlı olmayacağı gibi hemende çürüyüverir.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Mehmet Yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

gönül kalmanı isterdi ama bu saatten sonra kalırsan en çok sen zarar göreceksin
    en ufak bir hatanda yerden yere vurulacaksın, staddan çıkarken yemediğin küfür kalmayacak
    yolun açık olsun Yusuf,
    cem akpınara koşuşunu hiçbir zaman unutmayacağım..
    Herkes sever Biz ÖLÜRÜZ...

TRABZONSPOR

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bugün forma reklamındaki çocuklardan biri senin formanı taşıyordu...
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Alphan Altun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bence taraftarın tavrıyla alakası var. ben geçen sezon başakşehir maçına gittim, farzı misal, etrafımdaki mübalağasız 10-15 kişi maç boyunca yusuf'a giydirdi ki bana kalırsa abdüşün falan kontak kapattığı maçta tek başına uğraşan, pereira da sakatlanınca mental olarak maçta kalan tek oyuncuydu o gün. fatih-gökdeniz'in, onur kıvrak'ın sonu belli. kendine ciddi bir kariyer planladığı her halinden belli olan adam bunları hesaplamayacak mı?

en azından bi ölçüde, çuvaldızı kendine de batırması lazım taraftarın.
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakkımızda hayırlısı olsun.

Bir an önce vaziyet netleşse de herkes ona göre hesabı kitabı yapsa...

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf bak bir forma hikayesi nasıl gündem oluyor Trabzonsporlu olmak herkese nasip olmaz,Trabzonsporlu olup,Trabzonspor alt yapısından çıkıp,kaptan olmak çok az kişiye nasip olur bu yaşta,bizi kıytırık Lille gibi takımlar için yarı yolda bırakma.

Burası özle bir kulüp,herkese anlatacağımız bir hikayemiz var.Sen de bunun unutulmaz bir parçası ol.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Bence kalacak 1 sene daha
    Çaykaraliiii taraftarın gönlünü al şampiyonluk görmeden gitmek istemiyorum de rüzgarı lehine çevir efsane ol

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

- gitmek istiyor
    - kafasında bizi bitirmedi

Bu ikisinin ayrımını iyi yapsak keşke. Kaldığı taktirde topunu oynayıp değerini de katlayacaktır umarım. Avrupa'da gruplara kalmak lazım

TS FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kalabilirdi ama gitmesi de hem kendisi için hem de şerefli Trabzonspor için faydalı bir sonuç oryaya koyacaktır.Yusuf Trabzonspor için önemli bir isim, Türkiye liginde son dönemde parlayan genç oyuncuların başında geliyor, bunlar tartışılmaz gerçekler ama ben Yusuf Yazıcının yeri doldurulmaz bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.
    Yerine transfer yapılabilir Hamburg tan Berkay Özcan ın ismi geçiyor ,Advijaj ın da uyum sağlaması durumunda yerini doldurabileceğini düşünüyorum.Keza Abdulkadir parmak ta göze batan bir performansa ulaştı .
    Bence Yusuf yazıcı için bu transfer dönemi kesin kararı vermesi ve kariyerinde bir atlama yapması için en uygun zamandır.Eğer geçen sezon 2. yarıdaki gibi devam ederse,ileride hem klüp hem de yusuf şu anki kadar kazançlı bir transfer yapma şansı da bir daha bulamayabilir.Lazio ve Lille den teklifler olduğu gündeme geldi.Benim düşüncem fransaya gitmesidir.İtalya da oynaması zor Yusuf un.Fransa da kolayca başarı sağlayabileceğini düşünüyorum.
    Konu TS FAN tarafından (21.07.2019 Saat 12:05 ) değiştirilmiştir.
    ŞEREFİN YETER TRABZONSPOR YETER Kİ ONURSUZ OLMASIN AŞK.BİTMEZ BU DAVA ÖLMEZ BU SEVDA!

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

trabzonsporun avrupa'ya oynayabilen oyuncu ihraç etmesi uzun vadede menfaatinedir. Özel bir sözleşme şeklinde çalışılmalı ve üç-dört sene avrupada oynayan trabzon altyapılı oyuncuların trabzona dönmesi ve takıma katkı vermesi sağlanmalı. Belli bir rotasyon dahilinde avrupa'ya oyuncu verip bunları belli rotasyon dahilinde takıma döndürüp daha başarılı olabiliriz gibi geliyor bana.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

çok sevdiğimden çok kızdım gitmek istemesine öfke biraz geçti inşallah kalır ve gelecek olan başarı ile hakettiği bir paraya hakettiği bir kulübe gider.

ne olursa olsun bu sezon özeline gitmek istemesini affetmicem ama kalırsa tam destek.
    sadece aşk bizimkisi

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

elmas gibi adamın 16 milyon € ettiği yerde 15 milyon € ya gideceğim diye öldün yusuf. sen kendini bir mukayese et, bi otur düşür bence.

Nereden
    Bolu

Yusuf kardeşimizin bence problemi trabzonsporda oynadığı muddetçe milli takımda yedek olacagı gerceginde yatiyor. Önümuzde avrupa şampiyonası var ve trabzonsporun futbolcusu olarak degilde bir lejyoner olarak milli takima katilmanın ilk onbir sansini articagini dusunuyor ve bence haklilik payi var. Ama bu sene gideceğin rakam hele hele elif elmas satisindan sonra kimseyi tatmin etmez. Eminim senide etmeyecektir o yuzden bir sezon daha kalmali ve en azindan uefa da kendini gostermeli ve rakami artirmalisin nacizane tavsiyem.

merdeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kabahatli gibi duruyor.
    Gitsin. Yerine Abdülkadir Parmak oynasın.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kalacak gibi duruyor, çok isterim...

Kendisi için de iyi olur...

Yusuf konusunda ortam da sakin artık...

Haydi bakalım...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalacak gibi duruyor, çok isterim...

Kendisi için de iyi olur...

Yusuf konusunda ortam da sakin artık...

Haydi bakalım...

Dostum bence baskanin aciklamalari buna vesile oldu.

Ortam cadi kazani gibi kaynarken cikip degerini "bulursa göndeririz" demesi bizleri rahatlatti.

Ki herkes de bunu istiyor zaten. Ha benim gözümde 25'ten asagi birakilmamali ama tabi bu sene nasil performans gösterir bilemem.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bence baskanin aciklamalari buna vesile oldu.

Ortam cadi kazani gibi kaynarken cikip degerini "bulursa göndeririz" demesi bizleri rahatlatti.

Ki herkes de bunu istiyor zaten. Ha benim gözümde 25'ten asagi birakilmamali ama tabi bu sene nasil performans gösterir bilemem.
    Aynı fikideyim Memedim, bakalım ne olacak...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hoca bitti diyorsa bitti, en son kafa sallayan taraftara küfür ederek gitti. O yolu kestirme yol sanıyorsan sana da yazık

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Takım kamptayken yaylada gezip şimdi ekstra çalışma yalanı atıyorsun sen kendini çok zeki sanıyorsun ama maalesef kalite yerlerde..

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadar ufak bir antrenman meselesi bile olay oluyorsa bu sezon maçlar kolay geçmez iki tarafın da hayrına bir orta yol bulunması
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

a.fındıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Artistliğin kime satın gitsin .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)