Sayfa 226 Toplam 270 Sayfadan BirinciBirinci ... 126 176 216 224 225 226 227 228 236 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6750 adet sonuctan sayfa basi 5,626 ile 5,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Yazıcı | LOSC Lille

Nereden
    İstanbul

onur nereden çıktı kardeşim. iyi işler yaptı, sakatlık yakasını bırakmadı, Trabzon'da en çok para kazanan oyunculardan biridir.
    gitmekte gecikti takıma çok zarar verdi. sonunda gitti, genç kalecilerin önü açıldı. müzmin sakatlıkları nedeniyle istediği rakamları verecek kulüp bulamayacağı için futbolu bıraktı. Trabzon'dan alacağı her şeyi aldı. Alacak verecek kalmadı. Trabzonsporu bizler gibi kalbinde taşımasını dilerim.

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bana göre artık kaldığı her dakika kendisi içinde Trabzonspor içinde zarar.

Yapabiliyorsak sözleşmesine istanbula imza atmamalı maddesini koydurup her türlü göndermeliyiz.

Altı üstü 1 yıl daha kalıp, beraber büyüdüğü jenerasyonla en azından bir şampiyonluk mücadelesi verip, Avrupa da ve milli takımda bir parça daha boy gösterip gitmektense kuduruk gibi tek taraflı düşüncelerle gitmeye çalışması bence taraftarın yeterince midesini bulandırdı.

Bu yaptığının ne derece yanlış olduğunu 6-7 yıl sonra anlayacaktır. Ama artık tez elden gönderilmeli.

Nereden
    Kuzey Amerika

Adam 20m Euro +20% bir sonraki satis bedelinden kar ile giderse bu forumdaki nerdeyse herkesin toplaminin x100 kati katki saglamis olup bu sehirden ayrilacaktir. Kimsenin birsey demeye hakki yok. Kendinize gelin

Chovy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeri dolar
    Ilk 11de yeri en rahat dolucak topcu Yusuf. Bi ilk ciktigi zaman begenmistim o aralarda da takim rezaletti zaten.

2017 yilinda Defol git paf takima tekrardan. Iki uc mac oynadi diye bi yerleri kalkmis ki pasa efendinin iki metre otesindeki topa kosmak icin bile hareketlenemiyo. Yusuf efendi google`dan arattir alisen kandilleri, baris memisleri de kendine ceki duzen ver.”
    Demisim yusuf efendi icin.

Gecen sezon sahada rezaletti bugun adinin bu kadar konusuluyo olma sebebi
    1. Trabzonsporda oynamasi 2. Baskanin kurnazligi

Fatih, Gokdeniz zamanindan beri alt yapidan oyuncu cikaramadik bu jenerasyonu baskan iyi parlatti ki bana gore aralarinda en zayif halka Yusuf. Baskan en onemli maclardan sonra sozlerine Yusuf, Abdus, Ugurcan , Huseyin, Arda ile basladi.
    ( Galatasaray macinda kendisi sanki San Sirolarda mac oynamis, uefa finalleri gormus gibi Ardanin omuzlarindan tutup poz vermesi de tam bir şovdu bana gore. O cocuk o yasinda kaledeyse sans eseri degildir. Koskoca teknik heyet var bunlari dusunecek)

Daha once cok yazdim kendimi tekrar edicem ama Yusuf gol atamiyo, asist yapamiyo, Ilk kontrol 0, cok hantal, pres namina hic bir sey yok onunden gecen topa kosmuyo, pozisyon kontrolu yok, ceza sahasina yakin yerlerde top kendine gelmediginde pozisyonu takip etmek yerine her seferinde el kol acip millete trip atiyo.

Trabzonspor degil de baska bi takimda oynasaydi yeni bi Kemal Aslan, Okan Koc olurdu. Simdi biti kanlandi da icinde buyudugu camiya menajeri araciligiyla ihanet ediyo. Es kaza bisey olur transfer gerceklesmezse eminim kendi de biliyodur en ufak bi yanlis hareketinde o sahanin kendine cehennem olucagini.

Chovy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam 20m Euro +20% bir sonraki satis bedelinden kar ile giderse bu forumdaki nerdeyse herkesin toplaminin x100 kati katki saglamis olup bu sehirden ayrilacaktir. Kimsenin birsey demeye hakki yok. Kendinize gelin
    Bence dogru bi dusunce degil. Profilinizde Kuzey Amerika yaziyo California tarafindaysaniz saat 02.10 New York civarindaysaniz 5 am gibi olmasi lazim bu yorumu yazma zamaninizin.

Ben 30 yasima yaklastim simdiye kadar 1 kupa gorebildim. Bu camia futbolcularin degil bizim sayemizde ayakta. Gayet de hakkidir dusunmek de Yusuf efendi fransiz kizlarin hayaliyle uykuya dalarken ben telefonu bas ucuma koymadan son kez forumu aciyorum bakiyorum forvet duyumu var mi diye.

Bu renklere gonul vermis birinin dibine kadar elestirmeye hakki var sahadaki futbolcuyu, hele ki o futbolcu kendi alt yapimizdan cikmis, 21 yasinda olmasina ragmen sirf guven gostergesi olarak kaptanlikla odullendirilmisse
    Konu Chovy tarafından (18.07.2019 Saat 12:31 ) değiştirilmiştir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yusuf trabzonspor'un elini zayıflatmak isteseydi, sözleşme uzatırken çıkış maddesi eklemek isterdi, düşük maaşı kabul etmezdi. Sadece avrupa'ya erken çıkmak istiyor, geç kalırsa zorlanacağını düşünüyor, trabzonspor'la ilgili hiçbir duygu azalması olduğunu düşünmüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf trabzonspor'un elini zayıflatmak isteseydi, sözleşme uzatırken çıkış maddesi eklemek isterdi, düşük maaşı kabul etmezdi. Sadece avrupa'ya erken çıkmak istiyor, geç kalırsa zorlanacağını düşünüyor, trabzonspor'la ilgili hiçbir duygu azalması olduğunu düşünmüyorum.
    Kimse Trabzonspor'un elini zayıflatmak istiyor demiyor zaten...

Bize en lazım zamanda gitmek isteme konusunda ısrarcı olması, müsade edin de kendisinden beklentisi olanları üzsün biraz...

Bu savunma refleksini anlamıyorum...

Çıkıp iki çift laf edemeyecek miyiz bu konuda anlamıyorum?

Bu son lafım sana değil, genel olarak konuşuyorum...
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (18.07.2019 Saat 13:48 ) değiştirilmiştir.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre EFENDİOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur tamamen suçsuz demiyorum ama adamın futbol hayatını bitirdik. Adam iki dizini de Trabzonspor için sakatladı. Gidiş şekli bu mu olmalıydı?
    Neyse burası Onur yeri değil ama Yusuf'tan daha çok fedakarlık beklerdim ben. Bizler gibi Trabzonsporlu ise bunu beklerdim.
    Trabzonspor için mi sakatladı ? hayırdır bizim için savaşa falan mı katıldı ? Onur mesleğinin kötü tarafı ile yüzleşti gören duyanda asgari ücretle çalışırken sakatlığı yüzünden çoluğu çocuğu aç kaldı sanır. Onur bu camiaya baya bayaaa borçludur gidişi yine usturuplu oldu baksana halen daha seveni kalmış geride.

Nereden
    Bursa

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse Trabzonspor'un elini zayıflatmak istiyor demiyor zaten...

Bize en lazım zamanda gitmek isteme konusunda ısrarcı olması, müsade edin de kendisinden beklentisi olanları üzsün biraz...

Bu savunma refleksini anlamıyorum...

Çıkıp iki çift laf edemeyecek miyiz bu konuda anlamıyorum?

Bu son lafım sana değil, genel olarak konuşuyorum...
    Şuan savunma hattı daha zayıf abi. Her yönden saldırı var çocuğa. O yüzden sizden çok bizim iki çift laf hakkımız korunmalı. rahat rahat söyleniyor zaten herşey.

Aslında haksızlık yapmayayım şuan tartışmanın dozu iyi. Bu seviyede bir tartışma yusuf dişlanmadan devam ederse, klubün geleceği adına birçok fikir tartışılmış olur, davranışlarımızı düzenleyecek hafıza genişler. Kesip atmadan tartışmaya devam etmemiz lazım.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz yusuf ve menejerine lille ile görüşme izni verdik mi ? bunlar ne ara anlaştılar ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan savunma hattı daha zayıf abi. Her yönden saldırı var çocuğa. O yüzden sizden çok bizim iki çift laf hakkımız korunmalı. rahat rahat söyleniyor zaten herşey.

Aslında haksızlık yapmayayım şuan tartışmanın dozu iyi. Bu seviyede bir tartışma yusuf dişlanmadan devam ederse, klubün geleceği adına birçok fikir tartışılmış olur, davranışlarımızı düzenleyecek hafıza genişler. Kesip atmadan tartışmaya devam etmemiz lazım.
    Sen de bilirsin diye tahmin ediyorum, yorumlarım ilgili başlıkta mevcut. Ben çok severim Yusuf'u. Bu konuda seninle hemfikirim. Yok efendim kadro dışı vesaire, bunlar boş iş, kimse kusura bakmasın, o kadar uzun boylu değil...

Şahsen, Yusuf'un Trabzonspor sevgisinden de şüphem yok, ben dışlamam...

Ama ısrarı konusunda anlam veremiyorum, çıkıp kendi açıklama yapsa taraftarın gazını da alacak bence...

Ama sesi soluğu çıkmadığı sürece, taraftar nazarında kendi değerini düşürüyor..

Asılıp kesilmesi taraftarı ben de değilim tabi...

Zamanında Selçuk'u bile dışlamamışım bizden birini niye dışlayayım?
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Haberlere bakılırsa gidici duruyor.Ancak bu sezon en azından kalmalı.Bu sezon çok kritik,oturmuş bir kadroyla neden şampiyon olmayalım.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    Bursa

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen de bilirsin diye tahmin ediyorum, yorumlarım ilgili başlıkta mevcut. Ben çok severim Yusuf'u. Bu konuda seninle hemfikirim. Yok efendim kadro dışı vesaire, bunlar boş iş, kimse kusura bakmasın, o kadar uzun boylu değil...

Şahsen, Yusuf'un Trabzonspor sevgisinden de şüphem yok, ben dışlamam...

Ama ısrarı konusunda anlam veremiyorum, çıkıp kendi açıklama yapsa taraftarın gazını da alacak bence...

Ama sesi soluğu çıkmadığı sürece, taraftar nazarında kendi değerini düşürüyor..

Asılıp kesilmesi taraftarı ben de değilim tabi...

Zamanında Selçuk'u bile dışlamamışım bizden birini niye dışlayayım?
    Belli ki gerçekten gitmek istiyor, çıkıp gitmek istiyorum demesi daha acı verici olur, o yüzden sessiz kalıyor. Gitmeme durumu olursa bu sessizlik işine yarar.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam istiyorsa gitsin . Ne saçma muhabbetler dönüyor . Adamı gereksiz darağacına çekiyor millet .

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

PoWeRLoRD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

insan üzülüyor tabi ki, geçen sezondan bugüne oluşturulan havayı öz evlat, iskeletimizin kemiği, alt yapımızın gülü vs.. dediğimiz adam tarafından bozulma tehlikesi var diye düşünüyor ve üzülüyor..
    Burada yapması gereken şey en yakın arkadaşının söylediği iken (Abdulkadir : Kulübüm ne derse odur) en ufak bir açıklama yapmaması ve lille başkanının bu tavrını destekleyen açıklamalar gelmesini insan yakıştıramıyor.

Kişisel görüşüm hiç bir oyuncunun Trabzonspor'dan büyük olmadığı ve son sözü bu kulübün başkanının söyleceğidir.
    Gerekirse Mehmet Ekici yi nasıl fenere vermeyip kadro dışı bıraktıysak iş inada bindiği takdirde aynısının yapılmasıdır. Bu çok ütopik olsada gerekiyorsa yapılmalı bundan sonra olası aynı problemlerin önü alınmalıdır.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün akşam abisiyle konuştum bizde gitmesini istemiyoruz bu sene abi dedi ama kafaya koymuş ısrarla gitmek istiyormuş ilginç gerçekten.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

karabela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu kadar istiyorsa gönderilsin o zaman gidenin yeri dolar.
    “Yolun karşısında söylediklerini anlamayan biri varsa en iyi cevap susmaktır.”

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Gitmek isteyenin yolu açık olsun deyip, sıkı bir pazarlıkla iyi para kazanarak yolları ayırmak lazımdı. Bu konu iyice sakıza döndü. Umarım hem kulüp menfaatleri hem de Yusuf için hayırlısı neyse o olur. Yıpratmaya, taşlamaya gerek yok.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Süreç çok çirkinleşti. Para mara veren yok. Başkanın ucuza satmaya niyeti yok. Yusufun kalmaya niyeti yok. Başkan daha ilk teklifler geldiğinde futbolcumuzun bedeli yirmi milyon artı yüz yirmi sonradan satıştan paydır, bundan daha düşük tekliflerle kapımızı çalmayın demesi gerekirdi. Başkan bunu demedi çünkü büyük ihtimalle çok daha büyük rakamlar verilir diye düşündü ve kesin bir rakam belirterek daha çok kazanmanın önüne geçmek istemedi. Bu bir riskti, tutadabilirdi. Tutmadı.

Başkan şimdi daha düşük bir teklife satıp futbolcunun istekleri altında ezilmekle sanıyorum yıl sonuna kadar olan - yıl sonu kısmından emin değilim - ödemeyi yapabilecek olmanın arasında kalmış durumda. Bu noktada başkanı kurtaracak tek şey başka bir takımın devreye girip fiyatı yükseltmesi olacaktır. Olacak mı olmayacak mı göreceğiz bakalım
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    İstanbul

Bana göre Yusuf gitmek değil kalırsa bu paranın karşılığını veremeyeceği hissiyatı ile hareket ediyor.
    O artık 20 milyon euroluk bir transfer gözüyle takip edilecek. kimse bize bu çocuğun maliyeti 10.000 euro demeyecek.
    çok ağır bir yük altına girdi, lille giderse fazla iplemeyebilir, orası avrupa adamı bir maçta darağacına çıkarmazlar.
    keşke kalsa ve 20 milyon euroluk oynasa, abdulkadir, hüseyin, uğurcan, parmak ve yeni gelenlerden bunlara iki kişi daha katılsa ve şampiyon olsak.

Nereden
    İstanbul

şu çocuğa artık yüklenmeyin, gitse de bizim değerimizdir. biraz insan olalım olur mu arkadaşlar.
    boş boş yüreksizce vicdansızca konuşmayalım. bu şehirden bir çocuk çıkmış sıfır maliyetle, dünya liseler arası şampiyon olmuş.
    bir fransız takımı bu çocuk için 20 milyon euro verelim bize verin diyor, sonra satarsak satıştan örneğin 50 milyon euro alırsak bununda % 20 sini yani 10 milyon eurosunu size verelim diyor. şimdi yusuf trabzonda kalsa iki maç bekleneni veremese % 90 ınız küfür edeceksiniz 30 milyon euroya mal oldu diyeceksiniz. Allah insanlara beyin verirken kullansınlar diye veriyor, kullanın korkmayın eskimez, sinkafı bırakın elinizi ayağınızı öperim arkadaşlar.

Nereden
    İstanbul

kalırsa da saygı ve sevgi gösterelim, giderse de Allah mahçup etmesin, yine sevelim, kararına saygı gösterelim, bu karar çok yönlü psikolojisi olan bir karardır, formayı bırakma kararı değildir. nedenlerini yukarıda açıkladım.

Nereden
    İstanbul

20 milyon euro ve sonraki satıştan % 20 kırmızı çizgidir. altına gidemez.

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yazıkoldu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 milyon euro ve sonraki satıştan % 20 kırmızı çizgidir. altına gidemez.
    lille in bu teklifle geleceğini sanmıyorum
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)