Sayfa 163 Toplam 270 Sayfadan BirinciBirinci ... 63 113 153 161 162 163 164 165 173 213 263 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6750 adet sonuctan sayfa basi 4,051 ile 4,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Yazıcı | LOSC Lille

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

İnsan gerçekten hayret ediyor.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Pasamiza mevki, yanina partner begendiremiyoruz orada oynarsa coşar bununla oynarsa uçar geçin bu hikayeleri.acik ara kötü oyuncu

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Yok efendim 9.5 numaraymış yok 10 numaraymış yok sahte forvetmiş yok Firmino'ymuş yok sahte okeymiş yok sahte 9 muş yok bilmem neymiş...

Şişir babam şişir...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yusuf'ta da Abdüş'te de bir sıkıntı var. Transfer mi, az maaş mı ne bilemiyorum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf'ta da Abdüş'te de bir sıkıntı var. Transfer mi, az maaş mı ne bilemiyorum.

ikisisninde topçu olmadığından olabilirmi

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Maaşlarına zam yapıldı diye biliyorum. Abdülkadir'in daha farklı problemleri var fakat Yusuf'un asıl problemi hücumda takımı yönetecek lider rolünün üzerine kalması. Takım bu sene farklı bir oyuna geçti ve Yusuf bunu benimseyemedi. Topa sahip oluyoruz ve rakip bizi kendi sahasında karşılıyor, genelde de ön alanda pres yapıyor ve bizi dikine zorlama paslara yönlendiriyor, bunu kıramıyoruz çünkü teknik bir takım değiliz. Takım çok fazla pozisyona sokamıyor birbirini ve 3. bölgede organizasyonlarımız iyi değil. Oyuncular birbirine yakın ve dar alanda oynamalı o zaman 1-2 tık daha iyi olabilir. Aksi halde hep 3-4 kişi arasında kalıyor markajdan kurtulamıyor Yusuf.

Oyunu daha geride kabullenmeli ve rakibi hataya zorlayarak eksik yakalama üzerine oynamalıyız. Yusuf geniş alanda daha etkili bir futbolcu ve seri oynamak istiyor hep. Şuanki taktiği bir tek ev sahibiyken oynamalıyız. Alanya maçında da topa sahiptik ama fazla pozisyon bulamadık çünkü o yetenek yok. Rakipte bunu çözdü bizi presle gereksiz dikine pasa zorluyor ve top kayıplarımız üzerinden sonuca gidiyor.

Not: Her maça geriden başladığımız için dik oynamaya zorluyor, aksi halde takım 3. bölgeye gitmekte zorlanıyor rakip ittirdiğinde hep yan geri pas yapıyor. Şu maçlara 0-0 başlasak belki daha farklı olacak gibi. Takım maça ısınamadan gol yiyince hep panik oluyor 60-70'den önce kendimize gelemiyoruz.
    Konu TSemih61 tarafından (22.09.2018 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikisisninde topçu olmadığından olabilirmi

Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hocanın yapamadığını yaptın sağolasın haftaya olmaman gecenin tek kazancı..

riv riv riv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yeni Barış Memiş ho
    Meşin yuvarlak, gugul ve gügüm.

falcon_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Topla etrafında dönene kadar asır geçiyor. Top sürerken avantajlı konumda bile olsa rakip hemen yetişip topu kapıyor ya da ayağından topu çok açıyor. Bir de top sürerken taca çıkma huyu başladı ki anlayan beri gelsin. Son üç maçtır oluyor.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya herkes bu adam istese super oynayacak da mental bir sikinti yuzunden oynayamiyor gibi yukleniyor bu adama.

degil, yanlis tespit.

bu adam olmamis, olmadan cikmis gelmis altyapidan. duz bir cizgide top suremiyor, sarhos gibi saga sola yalpaliyor. top kontrolu facia.

ofansif adam olmasi icin gerekli temel meziyetlerde buyuk eksiklikleri var, abdulkadir motive olsa toparlayabilir ama yusuf'un isi zor, bastan temel seylere egilmeli.
    yoksa mental olarak abdulkadir'den falan saglam bence.

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ruhsuz, isteksiz herifin teki. İstediğin kadar yeteneğin olsun hırs olacak biraz, hırs. Trabzonspor oyuncususun sen kendi evinde mağlupken isyan etmen lazım. Beyimiz yatmakla meşgul. Aynen böyle devam kardeşim.

Çakma Özil seni.
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Olmuyor dostum olmuyor !!!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Güçsüz bitik ne yer ne içer bu adam, ayakta kalamıyor. Yazık. Vücut Zindeliği 4/20
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Abdülkadir ile beraber bu yıl başarılı performans göstermeleri Trabzonspor'un menfaatleri açısından zarurettir. Takım da ligi iyi bir yerde bitirirse Avrupadan iyi bir teklif gelmesi halinde fazla düşünmeden iki arkadaşımızıda satmaktan başka pek çaremiz yok.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sorunun ne olduğunu bilemiyorum.lakin maaş konusunda yönetimden hiç bir açıklama yapılmadı nedense?ömür ve yazıcı yı 250 bin liraya mı oynatmaya devam edecekler.enteresan.

yazıcının taraftarın tepkisini kafaya taktığını geçen aylarda görmüştük.kafası ne kadar rahat bilemiyorum.

genede ilk 11 in vazgeçilmezlerinden biridir yazıcı

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Topla birlikte çok güzel taca çıkıyor. Maşallah, Allah nazardan saklasın.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzonspor'un elinde patladı maalesef..
    I am not in danger , I am the danger..

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yıllardır Trabzonspor bize "Değerini bulan oyuncuyu sakın satmamazlık etme!" diyor ama biz her seferinde aynı hatayı yapıp satmıyoruz. Sonra elimizde patlıyor.

Yattara, Colman, Ekici, şimdi de Yusuf..
    Konu Adem Akyüz' tarafından (23.09.2018 Saat 10:36 ) değiştirilmiştir.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorunun ne olduğunu bilemiyorum.lakin maaş konusunda yönetimden hiç bir açıklama yapılmadı nedense?ömür ve yazıcı yı 250 bin liraya mı oynatmaya devam edecekler.enteresan.
    Kap a bildirdiler ya yeni sözlesmeyi... İkisi de yilda 2.7m TL kazaniyor. Primler vs.. haric. Gayet guzel para, daha ne olacakti ? Biz ligin yildizi olsun dedikce bunlar Baris Memis moduna girdiler.

Yusuf ayakta duramiyor, daha macin ilk 20 dakikasinda 90 yasindaki dedeler gibi boş boş geziniyor. Milli takimda formayi Emre ye kaptirmak uzere, Avrupa dan teklif falan yok orasi anlasildi. Daha fazla calismasi lazim ama parami alir derbilerde iyi oynar diger maclarda yatarim moduna girmis, ya birisi tokatlayip kendine getirecek ya da sezon sonu Ozan Tufan muamelesi gorecek.

Sen daha 21 yasindasin, dunyada klasik 10 numara mevkisi buhar oldu gitti. Sen Jaja, Alex, Rivaldo, Talisca vs.. degilsin, ozel yeteneklerin bu mevki icin yetersiz. Gol atip gündem olacagim diyorsan devam et. Avrupa ya gidip kariyer yapmak istiyorsan kendini 4-3-3 ün gidip gelen ofansif orta sahasi olarak yetistireceksin, simdi bu mevkiler moda. Yok ben illa gol atip kendimi ön plana cikaracagim, takim bana hizmet etsin ben yildiz oldum kafasindaysan umarim tez vakitte seni satariz yoksa Soner Aydogdu gibi bir şey olacaksin, ondan korkuyorum.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

15M € + %25 elden çıkaramazsak patlayacak

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün onaziye dayılık yapıyordu önümüzde.Sahaya atlayıp tokatlayacaksın böylelerini.Belliki takıldığı tipler kendisine bu tarz şeyleri öğütlüyor.Aslanım bu takımdan ne yusuflar geldi geçti.adam ol efendi ol.
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bence 15'e falan veren varsa bu döviz kurunda anında yollansın, böyle olmayacak. Son ve net fikrimdir artık bu genç arkadaş hakkında.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kap a bildirdiler ya yeni sözlesmeyi... İkisi de yilda 2.7m TL kazaniyor. Primler vs.. haric. Gayet guzel para, daha ne olacakti ? Biz ligin yildizi olsun dedikce bunlar Baris Memis moduna girdiler.

Yusuf ayakta duramiyor, daha macin ilk 20 dakikasinda 90 yasindaki dedeler gibi boş boş geziniyor. Milli takimda formayi Emre ye kaptirmak uzere, Avrupa dan teklif falan yok orasi anlasildi. Daha fazla calismasi lazim ama parami alir derbilerde iyi oynar diger maclarda yatarim moduna girmis, ya birisi tokatlayip kendine getirecek ya da sezon sonu Ozan Tufan muamelesi gorecek.

Sen daha 21 yasindasin, dunyada klasik 10 numara mevkisi buhar oldu gitti. Sen Jaja, Alex, Rivaldo, Talisca vs.. degilsin, ozel yeteneklerin bu mevki icin yetersiz. Gol atip gündem olacagim diyorsan devam et. Avrupa ya gidip kariyer yapmak istiyorsan kendini 4-3-3 ün gidip gelen ofansif orta sahasi olarak yetistireceksin, simdi bu mevkiler moda. Yok ben illa gol atip kendimi ön plana cikaracagim, takim bana hizmet etsin ben yildiz oldum kafasindaysan umarim tez vakitte seni satariz yoksa Soner Aydogdu gibi bir şey olacaksin, ondan korkuyorum.
    araştırmalarımda herhangi bir kap açıklaması bulamadım.

oyuncuya manevi değer verilmesinin yanında maddi değer de verilmeli.bu maddi değer aynı zamanda manevi değeride işaret eder.burak yılmazın bir maçta kazandığını yusuf 1 yılda kazanıyor.yanlış.

Nereden
    İstanbul

bu arada yazıcının eline bonservisini versen yıllık en az 2 milyon avroya imza attıracak onlarca avrupa kulübü sıraya girer.

https://www.transfermarkt.de/yusuf-y...spieler/386726

an itibariyle transfermarkt değeri 12 milyon avro olmuş durumda.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)