Sayfa 224 Toplam 270 Sayfadan BirinciBirinci ... 124 174 214 222 223 224 225 226 234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6750 adet sonuctan sayfa basi 5,576 ile 5,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Yazıcı | LOSC Lille

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

düşünüyorum düşünüyorum neden bu kadar gitmekte ısrarcı olduğunu gerçekten anlayamıyorum. birader sen değil misin en büyük hayalim burada kupalar kazanmak, başarılar elde etmek, daha sonra da avrupa hedefimi gerçekleştirmek diye? daha 22 yaşındasın ya. en kötü ihtimalle daha 10 senelik muhtemelen de 15 senelik bir futbol kariyerin daha var önünde. takımın kaptanısın deli gibi seviliyorsun, acayip saygı duyuluyor sana karşı, tuttuğun takımın formasını giyiyorsun, ailen yanında ve en önemlisi iyi bir takımda oynuyorsun. bu kadar mı tutkudan yoksunsunuz yahu? ulan birinizde bile bayrak oyuncu olayım şu takımı sırtlayayım alıp götüreyim gibi bir istek yok mu? vizyon dediğimiz şey avrupada oynamak mıdır sadece yani bu kadar mı?

çok şükür aklımız yerinde, hiç olmadık yerden en kötü 20 milyon EURO kazandıracağının farkındayız bu kulübe. benim diyen trabzonludan en kral milletvekili bakandan bile daha fazla katkın oluyor bu durumda. ancak mesele bu değil ki. cengiz de 14e romaya gidiyor, gitmek kolay acayip kolay. yetenekli olmak, goller atmak da kolay senin için. ama sende ve senin gibilerde tutku yok yusuf, tutku yok. çok çabuk vazgeçiyorsunuz ve çok çabuk söylediğiniz sözleri unutuyorsunuz. kupalar kazanmak istiyorum dediğinde senin için kirli futbolun klasik sözü oluyor, bir basın toplantısında söyleyip geçiyorsun. ancak taraftarda bu sözün anlamı derin, hele trabzonspor taraftarında adeta sözlü bir senet.
    Konu Emre Veli tarafından (17.07.2019 Saat 19:37 ) değiştirilmiştir.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu bunu bilmem de, bu sene gitmezse, çok tepki görecek içerdeki maçlarda, hele bir de kötü oynarsa...

Bu olursa çok üzülürüm ama Yusuf'un özellikle bu sene gitme konusundaki ısrarına hala akıl sır erdirebilmiş değilim...

Bence Trabzonspor taraftarı nazarında kredisini bitirdi...

Mesele gitmeli mi gitmemeli tartışması değil, mesele şu anda içinde bulunduğu durum...

Yazık oldu..

Hem de en heyecanlı sezonun öncesinde...
    Bu sezon da hiçbir şey olacağı yok. Bütün sezonlara öyle başlıyoruz, Yusuf hiç gidemeyecek o zaman. Müthiş bir oyuncu ve karakter kaybedeceğiz ama yapacak bir şey yok.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Gideceğin gün sosyal medyada paylaşacağın duygusal mesajı merakla bekliyor olacağım!!!
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bayraktaroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gideceğin gün sosyal medyada paylaşacağın duygusal mesajı merakla bekliyor olacağım!!!

ahahahahaha işte budur. aynen öyle. bundan sonra sosyal mecralarda veyahut ortamlarda herhangi bir gs'li fb'li arkadaşım şu kadar parayı versek de şu oyuncunuzu alsak ya dediğinde yahu onlar size gelmez dersem aha da şurdan şuraya gitmek nasip olmasın. yok arkadaş, taraftarla aynı hisseden bir allahın kulu futbolcumuz olmayacak bizim. bugün şunu yapan yarın 28-30 lu yaşlarında aynı şekilde türkiye'ye dönmek istiyorum ayağına istanbula gider çünkü. gs altyapılı emre fb'ye gidiyor bunlar mı gitmeyecek. gider.
    evet şu an yusuf'un yaptığı yapmak istediği sadece '' avrupa'' ya gitmek ama ilerisi için tahminim de aynen bu:d

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Burası karışacak vaziyet alın.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

O değil de demek ki Yusuf, Trabzonspor'un şampiyon olabileceğine inanmıyormuş.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ne yapalım bizde bu sezon kornerden gol atma azmini ve adamların içinden geçme isteğini izlemeyiz.
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Nereden
    Avrupa Diğer

kendimi Yusuf'un yerine koyarak düşünüyorum

Trabzonluyum
    Trabzonspor taraftarıyım
    taraftarı olduğum takımın altyapısından yetişmiş ve a takıma kadar çıkmışım
    üstelik Trabzonspor formasıyla öyle başarı yakalamışımki milli takıma bile çağrılmışım
    piyasa değerimi 13 milyonlara çıkarmışım
    benim hedefim ne olur?
    e tabiki tuttuğum takım ile hayalimi gerçekleştirmeye çalışmak olur şampiyonluk yaşamak olur
    şampiyonluk yaşayıp adımı efsanelere yazdırmak isterim
    tuttuğum takım ile tüm hayallerimi gerçekleştirdikten sonra avrupada oynamak isterdim

ben Yusuf'un böyle hayal etmesini dilerdim.
    ama herkesin hayali farklıdır.
    yolu açık olsun.
    Konu Muhammed Kambur tarafından (18.07.2019 Saat 01:11 ) değiştirilmiştir.

beratika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz B. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burası karışacak vaziyet alın.
    Star Tv izlenmiş
    Bordo Mavi bayrağım kanatlansın sonsuza.
    Genç, yaşlı, erkek, kadın; verdik omuz omuza.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

demek ısrarla gitmek istiyorsun he.

bu saatten sonra takımda kalıp 100 gol atsanda zerre umrumda değil. bütün camianın bilendiği ve enerji oluşturduğu sezonda sen bırakın beni gideyim diyorsun ha... kendi alt yapısından yetişen oyuncusu kulübü basamak olarak kullanmak istiyorsa kimse kusura bakmasın ama cehennemin diplerine kadar yollları var. lille boşuna çingene pazarlığı yapmıyor muş nasıl olsa yusuf takımını istemiyor birde menejeri var hayat güzel at 3-5 Trabzonspor'a al oyuncuyu... yazıklar olsun lan sana o kadar övdüm o kadar sevdim o kadar destekledim ama harbi bomboş biriymişsin. seneye bu taraftar seni uğurlayacaktı zaten alkışlarla ama sen illa küfürler eşliğinde gitmek istiyorsun ha güzel.

kendi öz oyuncun bunu yapıyorsa sana ayıp ya ulan 1 sene daha kal dedik ömür boyu kal demedik.

o kadar kolay olmamalı bu işler başkan fiyat konusunda indirime giderse ihanet eder bu kulübe ah keşke fiyatta anlaşamasa o çok sevdiğin lille yusuf efendi o zaman hangi yüzle kalıp oynayacaksın merak ediyorum. başka oyuncu yapsa profesyonellik v.s derim ama sana ve abdüş'e demem. o kadar anlam yükledik hakkımızda bunu yapmak zamanı gelince zaten gidecektin ama erkenden yazık.

karakterini o kadar övdük ama sen daha kendi yuvanı benimsememişsin. şu forumda seni en çok savunan benimdir belkide banada söylettin böyle hadi s.git
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    İstanbul

kalması lazım, ama başkan kıvırmaya başladı.
    mutlaka uefa'da ve ligde bu sene kalması lazım.

Nereden
    İstanbul

Yazık.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demek ısrarla gitmek istiyorsun he.

bu saatten sonra takımda kalıp 100 gol atsanda zerre umrumda değil. bütün camianın bilendiği ve enerji oluşturduğu sezonda sen bırakın beni gideyim diyorsun ha... kendi alt yapısından yetişen oyuncusu kulübü basamak olarak kullanmak istiyorsa kimse kusura bakmasın ama cehennemin diplerine kadar yollları var. lille boşuna çingene pazarlığı yapmıyor muş nasıl olsa yusuf takımını istemiyor birde menejeri var hayat güzel at 3-5 Trabzonspor'a al oyuncuyu... yazıklar olsun lan sana o kadar övdüm o kadar sevdim o kadar destekledim ama harbi bomboş biriymişsin. seneye bu taraftar seni uğurlayacaktı zaten alkışlarla ama sen illa küfürler eşliğinde gitmek istiyorsun ha güzel.

kendi öz oyuncun bunu yapıyorsa sana ayıp ya ulan 1 sene daha kal dedik ömür boyu kal demedik.

o kadar kolay olmamalı bu işler başkan fiyat konusunda indirime giderse ihanet eder bu kulübe ah keşke fiyatta anlaşamasa o çok sevdiğin lille yusuf efendi o zaman hangi yüzle kalıp oynayacaksın merak ediyorum. başka oyuncu yapsa profesyonellik v.s derim ama sana ve abdüş'e demem. o kadar anlam yükledik hakkımızda bunu yapmak zamanı gelince zaten gidecektin ama erkenden yazık.

karakterini o kadar övdük ama sen daha kendi yuvanı benimsememişsin. şu forumda seni en çok savunan benimdir belkide banada söylettin böyle hadi s.git
    bizler gibi bakmamasini olaya ben nesil farkıyla açıklayabiliyorum ancak.
    maneviyatın önüne mantığı koyan pragmatist bir neslin üyesi sonuçta.

hamdi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kalırsa niye kaldın, giderse niye gittin diyecek değilim. Allah yolunu açık etsin. 20 milyon euro güzel para.

diğerlerinden farklı...öteki...
    Karadenizliyim, umudumun bittiği yerde inadım başlar..
    2021-2022 Sezonu Süper Lig Şampiyonu TRABZONSPOR!

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ulan bari adam gibi bir takım için ihanet etseydin.Lille nedir arkadaş.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Büyük bir avrupa takımına gitmek için erken ayrılmak istiyor olay bu, kişisel birşey yok. Seneye şampiyonlar ligi oynayıp sene sonu da Avrupa şampiyonasında oynayacak, piyasasını yapacak.

Bir sene geçtikten sonra piyasaya bir sürü yeni oyuncu giriyor, çıkış yapıyorlar. 23 yaşındaki oyuncuyu bırakıp oraya yönelirler. Yine kupada çıkış yapan başka oyuncular olur, onlar gözde olur. Çocuk haklı olarak trabzonspor'da kalırsam bunlar beni milli takımda da oynatmayacaklar diye düşünüyor.

Trabzonspor'dan ayrılınca klübü unutacak oyuncu değil, altrabzon'dan yapı oyuncularina destek olmaya devam edecektir. Her tatilde trabzon'a uğrayacaktır.

Öyle bir hedef koymuş yusuf, ben kişisel olarak desteklerim. İşi yokuşa sürecek tavır yerine 20'yine koparacak bir tavır klup için en faydalı hareket olur.

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Maksimum 2 seneye İstanbul'da.

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük bir avrupa takımına gitmek için erken ayrılmak istiyor olay bu, kişisel birşey yok. Seneye şampiyonlar ligi oynayıp sene sonu da Avrupa şampiyonasında oynayacak, piyasasını yapacak.

Bir sene geçtikten sonra piyasaya bir sürü yeni oyuncu giriyor, çıkış yapıyorlar. 23 yaşındaki oyuncuyu bırakıp oraya yönelirler. Yine kupada çıkış yapan başka oyuncular olur, onlar gözde olur. Çocuk haklı olarak trabzonspor'da kalırsam bunlar beni milli takımda da oynatmayacaklar diye düşünüyor.

Trabzonspor'dan ayrılınca klübü unutacak oyuncu değil, altrabzon'dan yapı oyuncularina destek olmaya devam edecektir. Her tatilde trabzon'a uğrayacaktır.

Öyle bir hedef koymuş yusuf, ben kişisel olarak desteklerim. İşi yokuşa sürecek tavır yerine 20'yine koparacak bir tavır klup için en faydalı hareket olur.
    Mümkünse alt yapıdaki hiç bir çocuğun yanına sokulmasın bu saatten sonra,Guccisi ile hayatta başarılar dilensin kendisine.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kalsa şampiyonluk hedefinde hem skor, hem karakter, hem kadro derinliği anlamında çok büyük katkısı olurdu. Altyapıdan çıktı, yuhalandı ses etmedi, efendi oldu, sadece işini yaptı, hem de çok iyi yaptı ve şimdi ciddi bir para kazandırarak gidiyor. Yolun açık olsun, dualarımız seninle. İnşallah Lille'de de fazla kalmaz Avrupa devlerinden birine gidersin.
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

Nereden
    İstanbul

İstediğimiz parayı getir sonra def ol.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    İstanbul

33 yaşındayım ve bu hayatta beni durduk yere ağlatabilen tek duygu, his, düş, hayal: Trabzonspor'un şampiyon olduğu o anı zihnimde canlandırmak.

Bu yaşıma kadar başımı yastığa koyup da kendimi Trabzonspor formasıyla son dakika golü atıp şampiyonluğu kazandığımız anda hayal ettim hep. Hepimiz etmiştir. Ama sen etmemişsin Yusuf.

Seninle hayalimiz bir değil. Senin hayalin Trabzonspor ile ilgili değil. Senin hayalin hayatında hiç şampiyonluk yaşamamış trabzonsporluları sevinç gözyaşlarına boğmak değil. Sen kendi kariyerinin, kendi mutluluğunun peşindesin.

Git. İçimizdeki aksiii, lanett, çekilmez adam ortaya çıkmadan önce git! Kalbim çok kırıldı be!

nirvanaovalari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Samet Berber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maksimum 2 seneye İstanbul'da.
    Yusuf'un çalışma, yetenek konusunda problemi yok. Sonraki satıştan payımız da güzel olacaktır.

Hayalinde Trabzonspor'u şampiyon yapmak yoksa zaten gidebilir. Kimse Trabzonspor dan büyük değildir.

Giderse başarılar, yolu açık olsun.

FLA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstediğimiz parayı getir sonra def ol.
    Geçen sene onbir oynayamaz beş para etmez diyordun şimdi istediğimiz parayı getir diyorsun.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene onbir oynayamaz beş para etmez diyordun şimdi istediğimiz parayı getir diyorsun.
    Paramız yok daha iyisini alacak durum yok. İyi kötü bir uyumu var takımda da bir hava var. Kalması isteniyordu hava da o yöndeydi. Sen şimdi hem başkanı hem kulübü zora düşürüyorsun satılacaksa istenen paraya satılacak olay bu. Ne yani böyle çözümlemeden laf çarpacaksan ben de yapayım bi tane. Yumlu savuna Yusuf Erdoğan'a şablon çizen adamsın sen hala nasıl futbol hakkında konuşuyorsun? Kolaymış değil mi?
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

bu adamlar altı üstü futbolcu. hiçbirimizin sevgilisi değil bu insanlar.

onlara böyle yüklenmek için tek sebebiniz çocukluk hayallerinizi gerçekleştirmiş olmaları mı? böyle bi sebep onları daha çok sevmemizi ve anlamamızı sağlamalı.

Gitmek istediği için teşekkür mü etmeliyiz hayır ancak gayet iyi bir paraya gidecek ve yeri de rahatça doldurulacak. ne bu öfke.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)