Sayfa 132 Toplam 270 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 82 122 130 131 132 133 134 142 182 232 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6750 adet sonuctan sayfa basi 3,276 ile 3,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Yazıcı | LOSC Lille

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Şu Arda denen yetenek yoksunu adamın konuşulduğu kadar konuşulmadın be Yusuf...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Nereden
    İstanbul

YY97 Fan Club kayıtları devam ediyor Şu haliyle ancak tarz olarak benzer Mesut'a gitsin tribüne falan diklensin.

Ben iyi oyuncu olmasını istiyorum. Sallamasam sevmesem zaten hakkında bu kadar konuşmam. Potansiyelinin farkında olmasını ve şu an bulunduğu yerin de farkında olmasını diliyorum
    Konu Fatih Çelik tarafından (20.03.2018 Saat 13:39 ) değiştirilmiştir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yusuf bir bocalama yaşıyor bu sene ama bazi yetenekleri gerçekten yıldız olabilecek ve adından ilerde çok fazlasıyla söz ettirecek cinsten.
    İnşallah bu yeteneklerini heba etmez.
    Bana göre kafa olarak zeki bir insan değil Yusuf.
    Sağlam bir mentör şart kendisine.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

kolay goller attı ama takım olarak baskı yapmıyorduk, süpriz bir şekilde geldi goller. diğer oyuncular düşük ritimde oynarken yusuf'un ekstra çabası vardı üzerindeki baskıdan dolayı. eleştiri ve stresten şikayet etmek yerine motivasyon aracı olarak kullanmak doğru yoldur.

sosa'ya attığı topuk pası iyiydi, ilk golde bileğini çevirmesi doğruydu, diğer köşeye plase yapsa kaleciye gidebilirdi top, böyle kaçan çok gol var. ikinci golde boş alana koşu yapması, kısa zamanda iki ayağını kullanarak kontrol ve şut atması da iyiydi. bu tip pozisyonlarda aksadığı oluyor.

son olarak taraftara bakması mesele değil zaten genel olarak gol sevinçlerinde ki yüz hali bu. bakıştan tahrik olan insanların futbolcuya davranışları da ayrıca konuşulabilir.

hem ağır eleştiri yapacaksın hem de tepki istemeyeceksin, ikisi birden olmaz. herşeyin açık ve sert şekilde söylendiği bir ortam iyi olabilir ama karşılığında futbolcu da rahat olacak, makul bir tepki göstermesine izin vereceksin. iyice bastırdığında performans da alamazsın. burak yılmaz iyi örnek.
    Konu artvints tarafından (22.03.2018 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu taraftar kimleri kimleri izlemiş gol attıktan sonra atar yapıyor beyzadem. Boş işlere girme Yusuf. Bu taraftar Milli takıma giden kötü oyuncuyu kendi oyuncusu olsa dahi sapına kadar eleştirebilen bir taraftar. Sen artistik yapacağına feyz al biraz.
    onun için bu taraftarın burnu ...tan kurtulmuyor..

artistik yapacak tabii , o egosu olmazsa büyük futbolcu olamaz..

futboldan psikolojiden anlamayan , iki dakikada adam satan taraftara minnet etmemeli..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Nereden
    İstanbul

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onun için bu taraftarın burnu ...tan kurtulmuyor..

artistik yapacak tabii , o egosu olmazsa büyük futbolcu olamaz..

futboldan psikolojiden anlamayan , iki dakikada adam satan taraftara minnet etmemeli..
    Tabi her şeyin suçlusu biziz . Ya bir salın insanı ya.Türkiye'de tüm taraftarlar psikoloji bilgisi PhD seviyede bir biz eksiğiz. Biz olmasa aç kalacak adam bize minnet etmeyecek.

Konu Fatih Çelik tarafından (20.03.2018 Saat 21:42 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ordu

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf bir bocalama yaşıyor bu sene ama bazi yetenekleri gerçekten yıldız olabilecek ve adından ilerde çok fazlasıyla söz ettirecek cinsten.
    İnşallah bu yeteneklerini heba etmez.
    Bana göre kafa olarak zeki bir insan değil Yusuf.
    Sağlam bir mentör şart kendisine.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bence Trabzonsporlular futboldanda futbolcudanda insanda da psikolojidende anlamıyor..

cevabı çok çok çok fazla..diğer kulüplere giden futbolcu , teknikdirektör ,yöneticileri saysam saymakla bitmez..

adamlar zeki ve insanı tanıyor , nasıl verim alacaklarını biliyor..
    o kadar zekiilerki sinekten yağ çıkarmasını biliyorlar..

bizde her zaman olduğu gibi elimizdeki pırlantaları kötüleyip , beğenmeyip , verim alamıyoruz..

sonrada salak gibi istanbul çocuklarının küstah küstah bizi ezişini yaşıyoruz..hem sahada hem saha dışında..

.......................

ben bizim taraftarın bu kadar kıskanç olduğunu hiç düşünmezdim..
    ama bu çocuk bence kıskanılıyor..yada gerçekten taraftarımız futbolun f sinden dahi anlamıyor..

ya tamam futboldan anlamıyor olabilirler ama en azından adebayoru , mesut özili , uğur melekeyi bilmem onlarca yorumcuyudamı dinlemiyorlar..
    bu nasıl bir kafa yapısı..

bu kafa eskiden böyle imiş ve yıllarca Trabzonspor ve taraftarı bu kafadan çok çekmiş ve hep zarar etmiş..
    bu kafa hala mı böyle , hiç mi gelişme kaydedemeyecek..
    ilerde de mi böyle olacak..

...............
    bu zihniyetle bir kaç kişi ile beraber mücadele ediyorum ve elimden geldiği kadar gördüklerimi söyliyecem..
    zekası bu kadar düşük bir camia değiliz veya olmamalıyız..

...........
    eleştiriye karşı değilim , eleştiri olsun ama yıkıcı olmasın eleştiri..

sen adamı ıslıklarsan bırak da adam da gol atınca ters ters baksın..
    adamın özgürlüğünü alma..
    adamı eleştir ama sahip te çık , sevgini de bol bol göster..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

her ıslıklanan surat yapacaksa bu takımın işi zor küfür olmadığı sürece her türlü tepkiyi vermek taraftarın hakkı adam asgari ücret alıyor bir çok şeyden fedakarlık yapıp kulübe katkı sağlıyor ama yürüyen çöpleri de ıslıklamayacak onazi castillo kaç defa ıslıklandı bu kadar reaksiyon verdiniz mi veya oyuncular böyle havalara girdi mi yusuf ahmet john hiç farketmez kötü oynarsan tepkiyi görürsün yusuf ta yakında volkan şen gibi ağlarsa hiç şaşırmam

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam kötü oynayınca kötü oynadığından vuruyorsunuz, kötü oynamayınca vurmak için abuk subuk nedenlere yöneliyorsunuz.

Yeni dönem Twitter ergenlerinin başını çektiği şu algı yönetimiyle zaten herkes çöp olacak beyler. 2-3 tane video yap, Yusuf'a "çöp, balon" mizahı yap falan. Bravo, kralsınız. En kral futbol yorumcusu sizsiniz.

Doğru şartlar ve doğru insanlar bir araya gelir de Yusuf takımın kalanından tüm doğrular içerisinde kötü bir performans sergilerse çatır çatır eleştiririz.
    Konu Berke6198 tarafından (20.03.2018 Saat 22:00 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    İstanbul

şu tepeden bakmalara da hayranım adama kalsa herkes troll herkes kötü niyetli ama kendileri iyilik timsali gibi maval okuyor yaşına başına bakmadan

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaşa, başa bakmaz. Yarası olan gocunur genç. Ve evet, iyilik timsaliyim.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Ordu

Alıntı batuhanTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her ıslıklanan surat yapacaksa bu takımın işi zor küfür olmadığı sürece her türlü tepkiyi vermek taraftarın hakkı adam asgari ücret alıyor bir çok şeyden fedakarlık yapıp kulübe katkı sağlıyor ama yürüyen çöpleri de ıslıklamayacak onazi castillo kaç defa ıslıklandı bu kadar reaksiyon verdiniz mi veya oyuncular böyle havalara girdi mi yusuf ahmet john hiç farketmez kötü oynarsan tepkiyi görürsün yusuf ta yakında volkan şen gibi ağlarsa hiç şaşırmam
    Yusuf da oyuncu olarak asgari ücret alıyor..şimdi ne olacak..

sıfır yeteneğe sahip taraftar isterse ıslıklayacak..

TRABZONSPORda oynayacak yeteneğe sahip adam hiç cevap veremeyecek..hadi canım sende..

Nereden
    İstanbul

yaş dendiği zaman aslında gocunmuşsun farkında değilsin

Nereden
    İstanbul

Yusuf da oyuncu olarak asgari ücret alıyor..şimdi ne olacak..

sıfır yeteneğe sahip taraftar isterse ıslıklayacak..

TRABZONSPORda oynayacak yeteneğe sahip adam hiç cevap veremeyecek..hadi canım sende..
    bu iş parayla yeteneğe bakıyor yani bu mudur kafa yapın ağzından salyalar aka aka çok fazla spor programı izlemişsin belli

Nereden
    Ordu

bu iş parayla yeteneğe bakıyor yani bu mudur kafa yapın ağzından salyalar aka aka çok fazla spor programı izlemişsin belli
    salya akmıyor benden , iade ederim de..neyse konuya dönelim..

ya ne yapsın adam hiç mi tepki veremesin..cevabın bana garip geldi..

Yusufun insani yönü zayıf mı demek istiyorsun..

az paraya oynuyor , yeteneğide baya var , insani yönüde şuana kadar gayet iyi..
    ............
    taraftar ıslıklarsa oda tepki verir..bunda ne var..

ya sen suratının öteki tarafını da çevirsinmi istiyorsun hristiyanlıktaki gibi..
    Konu alperrr tarafından (20.03.2018 Saat 22:16 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam kötü oynayınca kötü oynadığından vuruyorsunuz, kötü oynamayınca vurmak için abuk subuk nedenlere yöneliyorsunuz.

Yeni dönem Twitter ergenlerinin başını çektiği şu algı yönetimiyle zaten herkes çöp olacak beyler. 2-3 tane video yap, Yusuf'a "çöp, balon" mizahı yap falan. Bravo, kralsınız. En kral futbol yorumcusu sizsiniz.

Doğru şartlar ve doğru insanlar bir araya gelir de Yusuf takımın kalanından tüm doğrular içerisinde kötü bir performans sergilerse çatır çatır eleştiririz.
    Yaz gelecek de yonca bitecek diyorsun. Yahu Abdülkadir kötü oynamıyor mu? Oynuyor. Bir o çocuğun hareketlerine oyununa bakın bir de Yazıcı'ya yapmayın etmeyin. Algı falan yok dostum siz savunma hattını çok önden çekiyorsunuz . Ekici için konuştuğumda da bin tane tepki aldım. Haklı çıkmak için konuşmuyorum ben gördüğümü söylüyorum. Kıskanç deniyor o deniyor bu deniyor. Yazıcı için ilk çıktığında onca olumlu mesajım da var. Ben önceki söylediklerimden de pişman değilim . Akhisar maçında da olumlu şeyler gördüm ve yazdım. Yusuf Burak seviyesine çıksın ondan sonra yapsın bunları. Maçta sıfır icraat, sene başından beri kayıpsın boş kaleye top yuvarliyorsun sonra ... Olayı şahsi bir meseleymiş gibi göstermeye gerek yok.

Nereden
    Eskişehir

Futbolda oldum havalarına yer yok. iki golle yıldızım havaları bu sektörde sonu hazin kayan yıldız gibidir.
    Dikkat!
    Konu Berke6198 tarafından (20.03.2018 Saat 23:24 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolda oldum havalarına yer yok. iki golle yıldızım havaları bu sektörde sonu hazin kayan yıldız gibidir.
    Dikkat!
    İşte olayın özeti budur.
    Konu Berke6198 tarafından (20.03.2018 Saat 23:24 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

salya akmıyor benden , iade ederim de..neyse konuya dönelim..

ya ne yapsın adam hiç mi tepki veremesin..cevabın bana garip geldi..

Yusufun insani yönü zayıf mı demek istiyorsun..

az paraya oynuyor , yeteneğide baya var , insani yönüde şuana kadar gayet iyi..
    ............
    taraftar ıslıklarsa oda tepki verir..bunda ne var..

ya sen suratının öteki tarafını da çevirsinmi istiyorsun hristiyanlıktaki gibi..
    yukarı da çok güzel yorumlar var sakince okumanı tavsiye ederim
    Konu batuhanTs tarafından (20.03.2018 Saat 22:20 ) değiştirilmiştir.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu hafta attığı ilk gol birçok oyuncunun atamayacağı tarzda basit bir goldü aslında. Hiç duraksamadan istop etmeden çok düzgün bir vuruşla golünü attı. Yusufun hem kendisi hem idare artık bu çocuğun tam olarak nerede oynayacağına karar vermeli. Sol kanatta hiç yok bu adam sıfır. Sırf sahada olsun diye oynatılmasın. Gerekirse sonradan girsin ama yerinde oynasın. Yusuf Abdülkadir kadar yetenekli değil belki ama asıl mesele zaten bu adamlar aynı bölgenin oyuncusu değil. Adam bayağı yardımcı forvet gibi oynayabiliyor. Serbest oynasa epey faydalı olur belki de bu adam ve eleştiri de ona göre yapılır. Yusuf daha yirmi yaşında ve o yörenin içinden geliyor. Bizler kadar küfrediyor bizler kadar üzülüyor bizler kadar atarlanıyor bizler kadar küsüyor. Sıradan ve bizim gibi Trabzon insanı. Olacak bunlar. Zaman zaman o kızacak zaman zaman sen kızacaksın. Bu bir etki tepki meselesi. İlla ki büyütmek gerekmiyor.

Nereden
    Ordu

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaz gelecek de yonca bitecek diyorsun. Yahu Abdülkadir kötü oynamıyor mu? Oynuyor. Bir o çocuğun hareketlerine oyununa bakın bir de Yazıcı'ya yapmayın etmeyin. Algı falan yok dostum siz savunma hattını çok önden çekiyorsunuz . Ekici için konuştuğumda da bin tane tepki aldım. Haklı çıkmak için konuşmuyorum ben gördüğümü söylüyorum. Kıskanç deniyor o deniyor bu deniyor. Yazıcı için ilk çıktığında onca olumlu mesajım da var. Ben önceki söylediklerimden de pişman değilim . Akhisar maçında da olumlu şeyler gördüm ve yazdım. Yusuf Burak seviyesine çıksın ondan sonra yapsın bunları. Maçta sıfır icraat, sene başından beri kayıpsın boş kaleye top yuvarliyorsun sonra ... Olayı şahsi bir meseleymiş gibi göstermeye gerek yok.
    Hocam yalnız Abdülkadir daha ıslıklanmadı yavaş yavaş sıra ona geliyor onun da ne tepki vereceğini bilmiyoruz..

ya çok tekrar olacak ama yazmam lazım..

bu çocukların veya her insanın özgürce tepki verme hakkını kısıtlarsan..adamı bitirirsin..
    özgürlüğünü elinden alırsın..
    sen sahada yuhala ıslıkla adam başını önüne eğsin gitsin, hatta istersen yanağının diğer tarafını çevirsin..
    sence olur mu he..
    gerçekten olurmu..

yıllarca böyle davrandık oyunculardan verim aldık mı??
    umarım ikna ederim seni..

sen futbolcu olsan hiçbirşey yapmadan çekip gidermisin içine atıp hiçbirşey olmamaış gibimi davranırsın bu daha sahte bir tutum değilmi..

neyse iii akşamlar..

Nereden
    Ordu

yukarı da çok güzel yorumlar var sakince okumanı tavsiye ederim
    bidolu yorum var..ben 6 satır karalamışım.. tenezzül edip yazmamışsın bile..
    neyse futbolcuya verdiğin değer ve insana verdiğin değeri ispatlıyor deyip kapatıyım..ii akşamlar..

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar malum kişiye cevap yazıp sayfayı kirletmeyin lütfen. Çocuğun derdi Okay ve Yusuf. Dünya begeniyor, bu çocuğa begendiremiyoruz. Maç başlıklarına bakın, dakika 1 den itibaten Yusuf'a sövüyor. Ayrıca Yusuf, yeteneksiz, yetersiz ve gereksizmiş buna göre. Ha bir de Kucka en yetenekli iki adamimizdan biriymiş

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    İstanbul

yahu ismail saral gizli hayranım mısın anlamayamadım seni ben kime ne sövecem kendinle karıştırma beni milletin ailevi değerlerine küfür eden sen misin ben miyim ? açtırma kutuyu söyletme kötüyü kaldı ki şu forumda bana nazire yapacak son adamsın yusuf erdoğan a takımın en yeteneklisi diyen adamsın seninle bırak Trabzonspor u halı saha maçını bile tartışmam
    Konu batuhanTs tarafından (20.03.2018 Saat 23:34 ) değiştirilmiştir.

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

ilk golü iyi bi kaleciye aynı vuruşla atamazdı, ikinci golde çok güzel kaçtı sağ olsun ama onu golleriyle değerlendirmeyi doğru bulmuyorum.
    Oyunun sahibi olmalı diğer oyuncular pozisyon alırken gözlerini Yusufa dikmeli, oyun o şekilde gelişmeli.

Okay ve Yusuf varken Onazi ve Kucka kulübede pahalı olurlar.

Yusuf büyük liglerde çok iyi iş çıkarabilir günün birinde, Thomas Müllere dönüşmesi mi daha hayırlı Kevin De B.ye mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)