Sayfa 230 Toplam 270 Sayfadan BirinciBirinci ... 130 180 220 228 229 230 231 232 240 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6750 adet sonuctan sayfa basi 5,726 ile 5,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Yazıcı | LOSC Lille

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resmi açıklama yapılmadan gider yapıyor kulübe olacak şey değil ya. haahahhahahahaha lanet olsun futbol sana. özevlat ha :d alt yapı:d bu adamlar ts yi satmaz ha? nah satmaz. yarın bi gün geleceği için 3 istanbul kulübünden birine de gider.
    ekleme olarak bu açıklamayı ahmet ağaoğlu yaptırmış da olabilir. neticede satmam satmam dedi, en sonunda satınca sözünden dönmüş görünecekti.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fanlarını bir görelim bakalım.. Savunurlar hatta.. Hemen kadro dışı bırakacaksın bu arkadaşı.. Trabzonspor bugüne kadar batmadıysa bunu satmamakla da batmaz..

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tam bir keko ya. Avrupa’ya gitmek için takımın şampiyonluğunu yedin üstüne temsil ayakları. Yürü git umarım gelmezsin bir daha. Bir sene daha durmak ne kadar zor olabilir.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekleme olarak bu açıklamayı ahmet ağaoğlu yaptırmış da olabilir. neticede satmam satmam dedi, en sonunda satınca sözünden dönmüş görünecekti.
    Aynı şeyi düşündüm. Ağaoğlu haklı olarak tepki çekmemek adına açıklama yapmasını istemiştir. Yusuf'un da yönetimden bağımsız böyle bir açıklama yaptığını pek sanmıyorum. Her ne kadar yerel basındaki malum birkaç kişi yönetimin Yusuf'u taraftarın önüne attığını söylese de ben, Ağaoğlu'nun ve onun nezdinde yönetiminin Yusuf konusunda bir hatası olduğunu düşünmüyorum. Hatta şimdiden Ağaoğlu'nun divan da yaptığı 160 milyon euroyu getirseniz de satmıyorum" sözü üzerinden vurmaya başladılar. Serbest piyasada satacağın oyuncuyu tepeye koyarsın, alacağın oyuncuyu ise tefeye koyarsın. Fikret Orman bunları yaptığında zeki başkan oluyor, Ağaoğlu yapınca ise taraftara oynuyor. Geçelim bunları...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı şeyi düşündüm. Ağaoğlu haklı olarak tepki çekmemek adına açıklama yapmasını istemiştir. Yusuf'un da yönetimden bağımsız böyle bir açıklama yaptığını pek sanmıyorum. Her ne kadar yerel basındaki malum birkaç kişi yönetimin Yusuf'u taraftarın önüne attığını söylese de ben, Ağaoğlu'nun ve onun nezdinde yönetiminin Yusuf konusunda bir hatası olduğunu düşünmüyorum. Hatta şimdiden Ağaoğlu'nun divan da yaptığı 160 milyon euroyu getirseniz de satmıyorum" sözü üzerinden vurmaya başladılar. Serbest piyasada satacağın oyuncuyu tepeye koyarsın, alacağın oyuncuyu ise tefeye koyarsın. Fikret Orman bunları yaptığında zeki başkan oluyor, Ağaoğlu yapınca ise taraftara oynuyor. Geçelim bunları...

160 da getirseniz satmam açıklaması üzerinden vuracak adamın beyin damarlarından biri kopmuş demektir abi. ağaoğlu bence de yapması gereken tüm hamleleri yaptı, beklentide olduğu para da (20m) gayet ideal ve en olabilecek düzeyde. bu transferle yusuf lille tarihinin en pahalı transferi olmuş olacak. yalnız bunlar klasik transfer geyikleri.

insanları şaşırtan yusuf'un kafası kesik tavuk gibi tuhaf davranması. o kadar soğuk o kadar itici o kadar uzak duruyor ki anlamak güç. biz bunu hep yaşadık ya. mesela kalsaydı gollere sevinmeyecekti abi buna adım gibi eminim, sahada cins davranacaktı, değişik bakışlar atacaktı falan. olcan gibi ekici gibi. o süreçlerin aynısı. olcanı hatırla gol atıyordu sanki annesi ölmüş gibi nemrut bir surat. fark yok yani. yani şu 1 ayda yaptığı her hareket maksatlı.

Bayraktaroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Bayraktaroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gideceğin gün sosyal medyada paylaşacağın duygusal mesajı merakla bekliyor olacağım!!!
    Ben cevabımı aldım. Yanıltmadığın için teşekkürler.
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsın Eren Bülbül...
    İyi ki varsın Arslan Kulaksız...

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

temsilini yesinler yusufcum.

kariyer planı çizmişsin kendine ona göre adım atmak istiyorsun eyvallah, temsilli memsilli konuşup senden farklı beklentisi olan insanları aptal yerine koymaya hiç gerek yok. neyin temsiliyse bu.

kulübün başkanı saatler önce lille istediğimiz rakamı vermiyor minvalinde bir açıklama yapmış, transferine dair resmi hiçbir beyan yok iki taraftan da. kalkmışsın ben kararımı verdim diyorsun. bu nasıl profosyonellik, sözleşmeli oyuncusu değil misin sen bu takımın? Ederini bulursan gönderileceğin zaten söylenmiş, bu açıklamalarla trabzonspor yönetimini köşeye sıkıştırmak falan mı istiyor?

kadrodışı bırakılmalıdır.
    Konu Dawsofield tarafından (04.08.2019 Saat 02:18 ) değiştirilmiştir.
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Nereden
    İstanbul

Ben 33 yaşındayım ve hiç şampiyonluk yaşamadım Yusuf. Sokaklara çıkıp sabaha kadar sevinçten ağlaya ağlaya şampiyonluk yaşamadım. Kalan ömrümde futbolla ilgili tek bir "hayal" var o da Trabzonspor'un şampiyon olması.

Senin öyle bir hayalin yokmuş. Senin hayalin kendi kariyerinmiş. İstersen avrupada 1000 gol at yine de benim hayallerimi benim Trabzonspor'umu temsil edemezsin. Fatih Tekke ve Gökdeniz, UEFA & Süper Kupa kaldırdılar da Trabzonspor ne KAZANDI?

Bem 33 yaşındayım Yusuf ve 8 yaşında bir Beşiktaşlı, Galatasaraylı benden daha çok şampiyonluk gördü!

Aykut Uçar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sana açıyorum yusuf. Kocaman bir hiçliğin peşine düştün o fransız takımında bakalım o koşmayan hantal vucudun ne işe yarayacak.
    Bir daha trabzonun çocuğuyum deme kimseye. Senin ne çocuğun olduğunu artık herkes biliyor.
    S.N.O.O.S.

'M'

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Muhtemelen anlaşma olmadı, işi yokuşa sürmek için o gerizekalı guccinin aklına uydu.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

amour_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu Yusuf ne yaptı böyle ya bu nasıl bir açıklama ?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Ö. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhtemelen anlaşma olmadı, işi yokuşa sürmek için o gerizekalı guccinin aklına uydu.
    ilk başta ben de böyle düşündüm ama daha sonra başkan'ın bu açıklamayı yaptırdığına iyiden iyiye emin oldum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sanki Yusuf Yazıcı Trabzonspordan büyükmüş gibi bir algı yapılıyor. Yusuf eğer Yusuf olmuşsa bunu Trabzonspor’a borçludur. Kişiler ve şahıslar Trabzonspordan büyük değildir.
    Sevebilirsiniz ama tarafınız Trabzonspor olsun. Şahıslar değil. Lille´ye gidecegime Trabzonspor’da kalirim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yusuf „Benim Avrupa’da oynama hayalim var.“ diyip, gitmek istiyorsa bu kulüp kesinlikle Lille olmamali. Illa ki Lille‘ye gitmeyi kendisine yakistiriyorsa bos bir hayali oldugunu gösterir. Lille’de pek bir varlik gösteremez. Yazik edecek kendine. Gidecekse Bundesliga‘ya gitmeliydi

E. Okan Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

2 seneye gs de görüşürüz yusuf
    KUPA DEĞİL ARMA SEVDALISIYIZ

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Muhtemelen leş sezon geçirip gs falan kiralanır.
    kazanan Trabzonspor.
    Ünal hocanın da dediği gibi ruhu burda olmayanın takımda işi yok.
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Erkan SÜNGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazıklar Olsun Sana

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kararı sen vermeyeceksin kardeşim kulüp verecek.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

gitmek isteyen herkes gidebilir

sorun şu ki avrupalı profesyonel topçuların klubunu zor durumda bırakmayacak davranışları örnek almadın yani paraca bizi zarar ettirecek açıklamalar yapman ve kendini ağırdan almaman

ucuza gittin görmemiş gibi fransa dedin ulan sanki barcaya gidiyorsun hadi arsenela gitsen anlarım....

tabi başkanda da hata var o ayrı bir topçu için başkanı harcamam ancak hatanın büyüğü sende bunu herkes farkında
    Konu erenslash tarafından (04.08.2019 Saat 05:06 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Uşak

Ya Trabzonspor'u bir başka takımda nasıl temsil etmeyi düşünüyor, merak ediyorum. Eğer 20 milyon euro civarı gibi bir bonservisle satılırsa mantıklı hamlelerle yerine daha faydalı oyuncu alınabilir. Gitmesine kızmıyorum onun adına da bizim adımıza da olumlu olacağını düşünüyorum.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gitmesine üzüldüm ama onuda anlıyorum kalsa 1-2 mac kötü oymasa biz taraftar ben bilerek kötü oynadı der çocuğa küfür eder neyse busene yeni Kurban Abdülkadir biri olur. Yolun açık olsun derim gönlüm 1 sene daha sabir etmendi ama olmasi
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yine bir menejer agzımıza etti.Bu ortamda baskanın hiç bir suçu yok elinden geleni yaptı Lille i bile durdurdu ama Gaza getirilmiş Yusufu durduramadı.

Bir sene daha oynadıgında onu Lillein bile istemeyeceğine inandırmasına hayret ediyorum.

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Hermaç sonunda Yusuf'a etmediği hakaret kalmayanlar umarım şimdide gidiyor diye ağlamıyorlardır. Dedik ki boş yapmayın hazır takımımızda iken tadını çıkarın sonra çok ararsınız.

Yusuf'un gitmesini istemezdim ama bu saatten sonra gitmesi daha hayırlı gibi. Özellikle taraftarımız her kötü oyundan sonra Yusuf'un üzerine çok gidecektir. Önümüzdeki yıl bu baskı iledaha kötü bir yusuf izleyebilirdik. Hayırlısı.

Bir diğer açıdan bakarsak özevlat kategorisindeki bir oyuncuyu elimizde tutamıyorsak yarın diğer gençleri nasıl tutacagız elimizde. Bu anlamda olumsuz bir örnek oldu.

Anlaşma şartları iyi gibi görünüyor. Yusuf'un lille de yapacakları gelecek satışlar için de referans olacak.
    bize heryer TrabzonSpor

Nereden
    Trabzon

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yolun açık olsun... Kendini daha hızlı geliştireceğini eminim... Gollerini bekliyoruz .

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)