Sayfa 229 Toplam 270 Sayfadan BirinciBirinci ... 129 179 219 227 228 229 230 231 239 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6750 adet sonuctan sayfa basi 5,701 ile 5,725 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Yazıcı | LOSC Lille

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

öncelikle yönetimin istediği rakam gelmiyorsa yönetim satmamakta sonuna kadar haklı
    ilk baştan az çok demeden yusufun sırtının sıvazlanıp yollanması taraftarıydım çünkü futbolcu ihraç etme geleneğinin başlaması lazım
    bugün yusuf 10 a gider yarın ahmet 20ye gider önemli olan trabzonsporun futbolcu ihraç eden takım olarak bilinmesi lazım

fakat yönetim bir karar aldı ve bellli bir rakamın altına satmama taraftarı bu noktadan sonra yusuf ısrarla salın beni bak bırakmazsanız huzursuzluk çıkartırım diye huzursuzluk çıkartmaya kalkarsa amiyane tabirle başını ezeceksin kesinlikle ve kesinlikle satılmamalı tekli 20ye çıksa 25 diye pürüz çıkartılmalı

sen bugün yusuf gitmek istedi huzursuzluk çıkardı diye aldığın kararı yutup adamın istediğini yaparsan yarın diğerlerine de yol olur gitmek isteyen artislik yapmaya başlar

oturt kenara şapkasını önüne alsın düşünsün
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Forvetsiz oynadık ama öyle bir gol potansiyeli var ki takımda bir şekilde tehlikeli oluyoruz. Bunun en önemli sebebi de forvet arkasındaki yusuf, ozellikle bu maç için. Çıkar başka birini koy oraya ortasaha üçlüye döner sonra çift forvet oynayalim tartışmaları başlar.

Nwakeme ve sosa forma tutunca yine yardiracak isimler bu belli, onların yeri başka ama yusuf takımdan çıkarsa taktik diziliş tartışmaları başlar ki bu yıl uğraşılacak şey degil.

Nereden
    Trabzon

bu sene gitmemesini çok isterdim. kalıp bu takım tarih yazarken bir parçası olmalı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kalmalı ama kesin gidecek yanılmam
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Nereden
    İstanbul

beyler yusuf kalacak zaten, devamlı tartışanın anlamı yok. 20 milyon euro + %20 pay lille verirse bi şey diyemem. 1 kuruş aşağıya olmaz, hatta ben olsam bu sene asla satmam, fakat başkanın ağzından bu laf çıkmış. inşallah lille bu parayı vermez, yusufta gitmez.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

20 milyon euroyu gördüğü anda satılabilir dedik nitekim son haberler de o yönde. Bu şartlar altında Yusuf'un satışı konusunda yönetimi asla eleştirmem. Belki Avrupa maçlarında ve hatta Euro 2020'de kendini göstermesi halinde piyasası artabilirdi. Lâkin Yusuf'un en başından beri gitmek istemesi zaten yönetimin elini kolunu bağladı. Buna rağmen 12 milyon eurodan 20 milyon eurolara gelinmesi de yönetimin başarısıdır...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizi en iyi şekilde temsil edeceğine eminim. ufak tefek eksiklerin var, avrupalılar onları da halleder.. başarılar.
    Önce TRABZONSPOR

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 ay önce Lille yöneticileri istanbuldaydı teklif 15 milyon euro'ydu.Bugün Lille yöneticileri İstanbul'da teklif 15 milyon euro.1 ay önce forvet 1 hafta içinde gelecekti.Bugün forvet 1 hafta içinde gelecek.1 aydır her şey aynı.
    #Dik oyna

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eljif Elmas gibi bir kütük şak diye 17-18 milyonlara alıcı bulurken Yusuf'u Lille'den başka bir kulübün istememesi ve onunda en fazla 15 milyonlara çıkması gerçekten düşündürücü bir durum.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Umarım satılmaz 1 sene daha takımda kalır
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Eger sparta prag macinda kadroda olursa lille bu sene vazgecer kendisi sampiyonlar liginde kullanamayacaginfutbolcuya 20 milyon vermez herhalde

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Pasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eger sparta prag macinda kadroda olursa lille bu sene vazgecer kendisi sampiyonlar liginde kullanamayacaginfutbolcuya 20 milyon vermez herhalde
    O kurala en son Volkan Şen maruz kalmıştı ertesi sezon kural değişti. Ayrıca Volkan Şen, Bursa ile play off maçında oynaması sebebiyle bizim Şampiyonlar Ligi maçlarımızda oynayamamıştı. Eski kural geçerli olsa dahi, biz daha 3.turdayız...
    Trabzon bir sevda,

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Yolun açık olsun Çaykaraliii hemşerim Trabzon'u gururla temsil edeceğini biliyorum bahtın açık olsun

Nereden
    Afrika Diğer

Senin yüzünden Lille forması alacağız

Enes Coşkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yolun açık olsun,gururumuz olacağına eminiz.
    ''FUTBOL AYAK OYUNU DEĞİL,AYAKLA OYNANAN BİR OYUNDUR''

ŞENOL GÜNEŞ

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Her şey için teşekkürler, kariyerinde başarılar.
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

Nereden
    Ankara

Geçen sezon ıstatistik kasmadı ama çok büyük oynadı, özellikle Sosa yokken. Yolu açık olsun, şampiyon olacaksak onun da kadroda olmasını isterdim fakat kendisi istemedi anlaşılan. Belki doğru olandır onun yaptığı, ben duygusal bakıyorumdur. Profesyonel değilim sonuçta. Yusuf'un Trabzonsporlulugundan şüphem yok, gidecek olması üzüyor sadece, bunları yazarken gözlerim doluyor. Takımın yakaladığı havada katkısı çok büyüktu. Inşallah çok başarılı olursun Trabzonlu Trabzonsporlu Yusuf kardeşim. Bir sehir bir takim arkanda. Kızmak istesem de kızamıyorum. Yolun açık olsun.
    Konu İbrahim CİHAN tarafından (04.08.2019 Saat 01:14 ) değiştirilmiştir.
    TRABZON SPOR

Nereden
    İstanbul

Lille, Yusuf'un potansiyeline ve gelişeceğine inanarak yatırım yaptı. Belli ki Ağaoğlu ve Alp'in dün yaptığı konuşmalar da taktik icabıydı. Yine de her fırsatta gitmek istediğini söyleyen bir oyuncuyu, 2 ay önceki teklifin 1.5 katına satmak muazzam bir iş. İlk aşamadaki rakama bakılırsa Cenk Tosun'un rekorunu kıramadı ama sıçrama yapıp satılırsa, sonraki olası satıştan kârla zirveye oturabilir. Ayrıca sonraki satıştan payın kârdan olduğunu sanıyorum. Yoksa Lille'in her türlü satıştan direkt % 20 verme ihtimali çok zor. Umarım İstanbul takımlarına kiralanmaması yönünde bir madde koydurmuşuzdur. Yoksa olur da Lille'de yapamadığı takdirde, Yusuf'un artık bize geri dönme şansı olmaz. Rakamlar artık çok büyüdüğü için, 20 yıl önce Hami'nin Schalke'de başarılı olamayıp ertesi sene tekrar dönmesi gibi bir durum olmaz...
    Trabzon bir sevda,

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Güle güle kardeşim. Bizi unutma.
    Umarim gercekten güzel bir sekilde ugurlanir. Cünkü sadece oyuncumuzu degil, tribünden bir taraftarimizi gönderiyoruz Fransa'ya.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ulan adam akıllı şl de oynamak avrupada yaşamak iyi para kazanmak güzel yerleri görmek istiyorum de... ts'yi avrupada temsil edecekmiş, he kardeşim he. bunları desen yeterli, boş yere duygusallık kasma.

nirvana ovalari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Üzüldüm gidişine. Yolun açık olsun.
    Aslan da Kaplan da güçlü hayvanlar ancak; Kurtlar sirkte oynamaz.

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan adam akıllı şl de oynamak avrupada yaşamak iyi para kazanmak güzel yerleri görmek istiyorum de... ts'yi avrupada temsil edecekmiş, he kardeşim he. bunları desen yeterli, boş yere duygusallık kasma.
    Al benden de o kadar. Gitmek ister, profesyonel davranir, hakkidir da. Ama öyle yapip, sonra aklinca taraftar‘a yaranmak icin duygusal‘a baglamak cok sacma.

Neyse dedigim gibi yinede kizmam, sonucta herkes kendi kararini vermesi lazim. Yönetim‘e de kizmam hatta tam tersi bence durumu iyi yönettiler ve tebrigi hak ettiler.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu rezalet açıklamayı yapmak zorunda mıydın? Tek kelime etmeden baş selamını çakıp devam etsen de olurdu.

Kulübün resmi açıklamayı yapmadan "Ben kararımı verdim" demek nedir? Üstelik kaptanısın takımın. Hadi selametle kardeşim. Gittiğin yerden arama...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

resmi açıklama yapılmadan gider yapıyor kulübe olacak şey değil ya. haahahhahahahaha lanet olsun futbol sana. özevlat ha :d alt yapı:d bu adamlar ts yi satmaz ha? nah satmaz. yarın bi gün geleceği için 3 istanbul kulübünden birine de gider.

hamdi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Allah yolunu açık etsin. Herkes gider Trabzonspor kalır. Gönlüm bir Türk futbolcusu olarak ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil etmeni istese de bunu başarabileceğine inanmıyorum. 2 sene sonraki adresin İstanbul olursa şaşırmam. ( yorumlarım beni bağlar. kimse cevap vermek zorunda değil.)
    diğerlerinden farklı...öteki...
    Karadenizliyim, umudumun bittiği yerde inadım başlar..
    2021-2022 Sezonu Süper Lig Şampiyonu TRABZONSPOR!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)