Sayfa 204 Toplam 270 Sayfadan BirinciBirinci ... 104 154 194 202 203 204 205 206 214 254 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6750 adet sonuctan sayfa basi 5,076 ile 5,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Yazıcı | LOSC Lille

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Niyetinden şüphe duymasam da her geçen gün geriye gidiyor. Geriye gitmese bile ileriye gidemiyor. Eski maçlarını izleyip nasıl şov yaptığını görmeli...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

çok çalıştı yine bir çok top kazandı rakiple beraber koşup bunu daha önce yapmıyordu artık faul yapmadan müdahele etmesini öğrendi.

ofansif orta sahaya göre oyunun defansif yönüne fazla enerji harcadı ama takımında buna ihtiyacı vardı. komple gelişiyor bunu seneye eğer takımda kalırsa çok daha iyi göreceksiniz ki ben kalmayacağını düşünüyorum içim kan ağlayarak.
    sadece aşk bizimkisi

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niyetinden şüphe duymasam da her geçen gün geriye gidiyor. Geriye gitmese bile ileriye gidemiyor. Eski maçlarını izleyip nasıl şov yaptığını görmeli...
    Çok doğru tespit, tıkanıp kaldı sanki.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı atomantcum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezon başından beri hemen hemen her maç ekside. Takım iyi olunca kendisi artık iyice sırıtmaya başladı. Hele o top kayıpları iyice dikkat çekiyor artık. Orta sahada aşırı lakayıt şekilde üç top kaybetti, üçü de gol olabilirdi.

Top kontrolü yok
    Çeviklik yok
    Hava topu yok
    Top kapma becerisi yok

Tek özelliği duran topları ve uzaktan şutlarıydı. Onlar da olmayınca olumlu yorum yapamıyoruz maalesef. Sadece enerjik diye sadece koşuyor diye iyiymiş gibi gözüküyor, bir de ilk çıktığı zamandan gelen "Yusuf-Abdülkadir" hype'ının getirdiği krediden yiyor bu sezon başından beri. 10 numara pozisyonundaki futbolcu maça katkı yapmalı. Hadi o olmadı skora katkı yapmalı. 1 gol 2 asist nedir arkadaş.

Kendisinin karakterini çok seviyorum. Ama futbolun gerçekleri var maalesef.
    Bundan iyi anlatilmaz.

Maalesef takima zarar vermeye basladi oyunu.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

10 numara bölgesinde, dar alanda kreatif işler yapacak oyuncu olmadığını öteden beri söylüyorum.

Bu performansı benim için sürpriz değil.

Biraz daha geride oynadığında daha derli toplu, daha iyi oyuncu ortaya koyuyor.

Ssistemi 4-2-3-1'den 4-3-3'e çevirmeliyiz.

Gelgelelim Ünal hoca'da bir kıpırdama yok gözlerini açtıracak da umut ışığı yok.

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 numara bölgesinde, dar alanda kreatif işler yapacak oyuncu olmadığını öteden beri söylüyorum.

Bu performansı benim için sürpriz değil.

Biraz daha geride oynadığında daha derli toplu, daha iyi oyuncu ortaya koyuyor.

Ssistemi 4-2-3-1'den 4-3-3'e çevirmeliyiz.

Gelgelelim Ünal hoca'da bir kıpırdama yok gözlerini açtıracak da umut ışığı yok.
    Yazınıza genel olarak katılıyorum ama elde ki oyuncu grubuyla 4-3-3 sistemi ne kadar başarılı olur bu tartışılır.İleride ki üçlünün skora önemli bir katkı vermesi gerekiyor.Nwakeame işini iyi yapar ama ileri uçta sağ kanat ve forvet olarak oynayacak oyuncuların skora ne kadar katkı sağlayacağı çok önemli.Fenerbahçe bu sistemi Sow-Kuyt-Emenike ile deneyip başarılı olmuştu ancak orada dediğim gibi ileri üçlü skora ciddi katkı sağlamıştı.

Ömür ve Olcay 4-3-3 de ileri üçlüden birisi asla olamaz çünkü bu adamlar kanat-forvet değiller.Bu sistemde kanatta oynayan oyuncular forvette de oynayabilmeliler ve skor üretme potansiyeli yüksek oyuncular olmalılar.4-3-3 sisteminde Ömür ve Olcay en fazla ortasahada merkezde oynayabilirler o bölgede de çok faydalı olma şansları yok.

Her sistem denenebilir.Ersun Yanal da birçok sistem denedi ama sisteme tam olarak uyan bir 11 çıkarmadığın zaman ya oyunda kopukluk olabiliyor ya da skor problemi yaşanabiliyor.

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Basit oynasan aslinda fark yaratacaksın da, sen degisik seyler yapmaya calisiyorsun. Ilk maclarini acip izlemeni tavsiye ediyorum.
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

20+ milyona falan elden çıkarabilirsek inanılmaz bir iş yapmış oluruz. Açıkçası yerine gerçek ve iyi bir 10 numara bulabilirsek gidişine üzülmemiz için de bi sebep kalmaz hattta herkes için en iyisi olur

nchls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

First touch denen olay malesef yusufta korkunç. O kadar kotu kontrol ediyor ki topu hamlesini bile kaybediyor

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

İstatistik olarak oynamayan olcayın yarısı bile değil

fakat bunda yusufun suçu olduğunu düşünmüyorum

3 senedir yazılarımda var : yusuf 10 numara değil,yusuf açık oyuncusuda değil

yusufu klasik 8 veya yukarıdaki arkadaşında yazdığı gibi kanat forvet olarak kullanabilirsin

pas özelliği yok yusufun
    dribling özelliğide yok
    şut artık kaleyi de tutturamaz oldu
    duran toplarda saçmalıyor ki kornerlerde kaleyi deniyor

irfancan kahveciyi izlediniz mi bilmiyorum

çoçuk klasik 8 numaraya evirdi kendini.. açın bakın

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adamsın bi kaç maçla silmem yüceltmemde çok iyi oyuncu olacaksın
    Bizler gezginleriyiz sevda yolunun,
    zamanı gelince,elbet buluşuruz..

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4 gol var ortada yok

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Dün pas organizasyonunda çok önemli işler yaptı, oyunu kanatlara çok iyi açtı zaman zaman tempoyu artırdı, rakibin dengesini bozabildik bu sayede. Bunlar benim için çok kıymetli, takım kazanıyorsa bunda payı büyük kim ne derse desin.

Tabii skora etki etmesini bekliyor taraftar, mesela o kafa vuruşu gol olsa eleştiri almayacaktı bu kadar. Olcay ve Abdülkadir çok mu iyi oynadı hayır ama skora etki ettiler taraftarın gözünde işini yapmış gözüktüler. Mesela Yusuf Nwakaeme'den de fazla oyunun içindeydi, daha fazla sorumluluk aldı takımdaki herkesten ama buna oranla daha fazla hata yaptı. Özellikle bazı top kayıplarının basitliği hemen dikkat çekiyor, diğer iyi yaptığı şeyler görmezden geliniyor.

Velhasıl bir iki tane gol atsa bu kadar baskı olmayacak üzerinde.

Mesela burada geçen seneyi hatırla çok daha iyi oynuyordun vesaire deniyor ama Yusuf oyun olgunluğu ve yeteneğini gösterme anlamında geçmiş 2 sezonun üzerine 2-3 kat daha fazla koydu. Sırf skor yapamadığı için geriye gitti deniyor. Madem geriye gitti tekliflerin miktarı niye arttı o zaman sayın taraftarlar bunun da cevabını verin bakalım.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ligde toplasan 10 dakika süre alamamış murat cem akpınar ile ligdeki gol sayısı aynı. Kimse kusura bakmasın ama gole direkt katkı yapamayan bir topçu için konuşulan rakamların çoğu balondur. Yusuf'un acilen kendine çeki düzen vermesi gerekir.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün pas organizasyonunda çok önemli işler yaptı, oyunu kanatlara çok iyi açtı zaman zaman tempoyu artırdı, rakibin dengesini bozabildik bu sayede. Bunlar benim için çok kıymetli, takım kazanıyorsa bunda payı büyük kim ne derse desin.

Tabii skora etki etmesini bekliyor taraftar, mesela o kafa vuruşu gol olsa eleştiri almayacaktı bu kadar. Olcay ve Abdülkadir çok mu iyi oynadı hayır ama skora etki ettiler taraftarın gözünde işini yapmış gözüktüler. Mesela Yusuf Nwakaeme'den de fazla oyunun içindeydi, daha fazla sorumluluk aldı takımdaki herkesten ama buna oranla daha fazla hata yaptı. Özellikle bazı top kayıplarının basitliği hemen dikkat çekiyor, diğer iyi yaptığı şeyler görmezden geliniyor.

Velhasıl bir iki tane gol atsa bu kadar baskı olmayacak üzerinde.

Mesela burada geçen seneyi hatırla çok daha iyi oynuyordun vesaire deniyor ama Yusuf oyun olgunluğu ve yeteneğini gösterme anlamında geçmiş 2 sezonun üzerine 2-3 kat daha fazla koydu. Sırf skor yapamadığı için geriye gitti deniyor. Madem geriye gitti tekliflerin miktarı niye arttı o zaman sayın taraftarlar bunun da cevabını verin bakalım.
    O kafa vuruşunun gol olması mümkün değildi zaten, sorun o. İzleyen herkes biliyor ki Yusuf öyle bir pozisyonda topu gelişine kaleye atamaz. O pozisyonu geçtim bomboş kalsa kalenin dibinde olsa bile kafa vuramaz. Enstrümanları çok kısıtlı.

2 gol atsa demişsin. Adam gol atamıyor, yaklaşamıyor bile. Onu diyoruz zaten.
    yattara tribününde maç izlemiş çocuk

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı atomantcum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kafa vuruşunun gol olması mümkün değildi zaten, sorun o. İzleyen herkes biliyor ki Yusuf öyle bir pozisyonda topu gelişine kaleye atamaz. O pozisyonu geçtim bomboş kalsa kalenin dibinde olsa bile kafa vuramaz. Enstrümanları çok kısıtlı.

2 gol atsa demişsin. Adam gol atamıyor, yaklaşamıyor bile. Onu diyoruz zaten.
    Nasıl yaklaşamıyor? Her maç 1-2 tane net pozisyona giriyor. Bu sene son vuruşlarında bir sorun var. Çok güçsüz cılız kalıyor şutlar, soğukkanlılığını koruyamıyor o da problem. 1-2 tane atsa açılacak diyorum ben de o hissi, inancı kaybetti. Futbolda her şey yetenek değil biraz da özgüven kazanmakla ve formla oluyor bu işler.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hangi maçı izliyorsunuz beyler?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .
    Yorumları okuyunca hakikaten şaşırdım hem bunları yaptı hemde bir çok atak kesti ve faul yapmadan. Yusuf olmasa bu takım bu kadar seri oynayamaz bu kadar baskı kuramaz bunu görmemek için oyunun tümünü değil sadece kesit kesit izlemek gerekir.

Komple gelişiyor 2 sene sonra çok çok farklı bir Yusuf göreceğiz. Oyunun tek yönünü değil her yönünü oynamaya çalışıyor böyle devam etsin farklı bir seviyeye çıkacak ve en kariyerli Türk oyuncu olacak. Bu gelişimin sancıları olacak tabi bazen kötü gözükecek bu doğanın kanunu.
    sadece aşk bizimkisi

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

gayet iyi oynadı. skor kaygısı taşımadığı sürece akan oyuna katkısı devam edecektir.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu maç iyi oynadı. 3-1'den sonra yaptığı bir kaç tane basit top kaybı dikkat çekti. bu sezon gol şansı yok ama çok dert etmedi bu maç. öyle sürekli şut çekeyim havasında değildi. orta sahanın parçası gibiydi, sahanın her yerinde çok fazla ikili mücadeleye girdi frikiklere bile vurmadı bir tanesini ibanez'e bıraktılar.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

neden ısrarla korner atmaya devam ediyor?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Avrupa Diğer

Olumlu düşünüp acaba korneri kaleye kullanıp maç içerisinde kalecinin çıkmasını engellemek mi amacı.

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olumlu düşünüp acaba korneri kaleye kullanıp maç içerisinde kalecinin çıkmasını engellemek mi amacı.
    Kesinlikle teknik ekibin talimatı bu. Her maç ilk kornerde deniyor bunu. Sonraki kornerlerde kaleciyi çizgiye çakılı bırakma amaçlı. Ama bu güne kadar işe yaramadı. Kornerden gol görmeyeli yıllar oldu sanki

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her maç kornerden kaleye vurma ısrarından acilen vazgeçmeliyiz.. kornerden gol atmak için uzun boylu stopere ihtiyaç yoktur.. iyi bir organizasyona ihtiyaç vardır..
    Attan inip eşeğe bindik!

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sezon sonunda sattık sattık yoksa elimizde patylayacağını düşünüyorum ve hiç bir zaman yusuf yazıcının yıldız bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)