Sayfa 153 Toplam 270 Sayfadan BirinciBirinci ... 53 103 143 151 152 153 154 155 163 203 253 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6748 adet sonuctan sayfa basi 3,801 ile 3,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Yazıcı | LOSC Lille

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kaleye yakın topu alırsa top filede. Uzak aldığında ise o topun ağzında.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı jaanora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok yüksek sayıda ve oranda top kaybı.
    Yumuşak bileklere rağmen pas alırken ilk kontrol hataları.
    Çünkü basit oynamıyor. Basit oynamayı denese pek âlâ topu durdurabilir. Her pozisyonda klas hareketle durdurmaya veya pas atmaya çalışıyor.

Ege Kum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir süre dinlendirilebilir.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir.
    Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.
    Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf her mevkiide oynayabilecek kapasiteye sahip değil. Bariz bir şekilde 10-9.5 meziyetleri var çocuğun. Ve ayrıca illa kanat oynayacaksa sağda değil solda oynar.

Yedek kalmasını istemiyorum, kaleye yakın oynadığı her an gol üretmeye çok yatkın bir görüntü çiziyor. Ancak bu kadronun kötü planlaması sonucu yedek kalacak gibi de görünüyor...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Bursa

Genç adam,hata da yapacak.
    Taraftar kafayı takmasa iyi olur,bırakın adam topunu oynasın.
    Ünal Karaman'ın anlamsız değişikliği,Yusuf çıktıktan sonra oyunu tutamadık.
    • Memento mori

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çünkü basit oynamıyor. Basit oynamayı denese pek âlâ topu durdurabilir. Her pozisyonda klas hareketle durdurmaya veya pas atmaya çalışıyor.
    İlk oynamaya başladığında böyle değildi. Şimdi bir topu aldı mı çalım atmadan asla vermiyor .
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    Ankara

İyi oynadı
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Şapkayı önüne alıp düşünmeli. Her sol ayağına geldiğinde vurmak zorunda değil. Zamanı gelince vurur atar da. Sabırlı olmalı. O anı beklemeli. Ayrıca sadece sol plase ile de olmaz. 3.golumuzde Olcay a atmış olduğu pasları çoğaltmalı daha çok araları görmeli.
    TRABZON SPOR

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf her mevkiide oynayabilecek kapasiteye sahip değil. Bariz bir şekilde 10-9.5 meziyetleri var çocuğun. Ve ayrıca illa kanat oynayacaksa sağda değil solda oynar.

Yedek kalmasını istemiyorum, kaleye yakın oynadığı her an gol üretmeye çok yatkın bir görüntü çiziyor. Ancak bu kadronun kötü planlaması sonucu yedek kalacak gibi de görünüyor...
    Çok rahat oynar. Lucescu bile sağ kanat oynatıyor adamı.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

kanatta yusuf = 3m€

forvet arkasi printer= 20 milyon €

oynar ama fark bu kadar belirgin
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kötü falan oynamadı. Ayrıca her mevkide rahatlıkla oynayacak kapasiteye sahip.

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok rahat oynar. Lucescu bile sağ kanat oynatıyor adamı.

"...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sosa net 90 dakika cikaramiyor, cikaracak duruma geleceginide düsünmüyorum

45 biri, 45 digeri oynasin
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kanatta yusuf = 3m€

forvet arkasi printer= 20 milyon €

oynar ama fark bu kadar belirgin
    iki yönlü oynamayı öğrenemediği sürece değeri giderek düşecektir. şu genç yıllarını artisik yaparak değil gelişerek değerlendirmeli.
    Önce TRABZONSPOR

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf'un her şeye (Taraftara, sosyal medyaya, medyaya, çevresine) kulaklarını tıkaması, işimi daha iyi nasıl yaparım diye düşünmesi lazım. Yoksa etkileniyor ve yanlış yerlere sürüklenebilir
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Tarafara trip, oyundan alan hocaya trip, ben oldum havaları... Hayırlısı be
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yaşının verdiği çeviklikte değil malesef kaliteli futbolcu ama koşu özelliği zayıf , geliştirilebilir bi özellikmi bilmiyorum umarım düzelir. Mevkisinde oynatılmadığıda bir gerçek bu çocuk kanat oynayamaz forvet arkası oynaması lazım.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Direk santrafor olarak oynatilmali, en azindan denenmeli, etrafina Ömür, Sosa, Tony ve Amiri monte edilip bir bakilmali.
    No one wins. One side just loses more slowly.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yerimde oynamiyorum, oyundan çıkıyorum falan diye bahanelerle aklını meşgul etmek çok zararlı olur. Nerde ne zaman oynarsan oyna formaya sarılacaksın. Gelecek için özellikleri toplayacaksin.

Diğer mevkilerde oynayamadiği için forvet arkasında oynayan futbolcu olmaz.

Takım alan daraltmayi başarirsa sosa'nin oynadığı yerde de oynaması gerekiyor.

İstatistiģim azalır değerim düşer diye düşünmemeli, komple futbolcu olmaya bakmalı.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çok sık ve ağır eleştirdiğim biri Yusuf ama iş abartılı bir lince ve tribünde homurdanmalara kadar vardı. Ben de pişmanlık duyuyorum iş bu noktalara gelince, eleştiri dozunu iyi ayarlamak gerek ben de bundan sonra daha yapıcı eleştiriler yapacağım özellikle genç oyuncular hakkında. Kamuoyunda nefret böyle böyle birikiyor, cahil itidalden yoksun insan dolu ortalık. Tribünden küfür hakaret edince eline ne geçiyor o oyuncuyu küstürmekten başka?

Takımda bir dünya para alan adamın yarım saatlik ortalama performansına tav oluyorsunuz ve zerre toz kondurmuyorsunuz, altyapıdan çıkmış öyle veya böyle bir kısım eksiklikleri olan oyuncuyu lince kalkışıyorsunuz hemen. İnsanlarda bu sürü psikolojisi çok tehlikeli. Mesela Sosa hakkında bu psikoloji çok olumlu olduğu için adam bütün sene yatıyor bir maç 30 dakika oynayıp geri kalan kısımda yatsa bile hemen çok büyük topçu oluyor.

Yusuf her şeye rağmen kendini çok geliştirdi bunu görmek zor değil. Top kontrolündeki sıkıntılar yüzünden basit top kayıpları yapıyor bu yüzden ağır eleştiri alıyor. Halletmesi gereken en önemli sorun bu. Olumlu yaptığı şeyleri de gölgeliyor bu basit hatalar.

Bir de nerede oynatılırsa oynatılsın iyi savunma yapmak zorunda, ben Yusuf'u 8 numara olarak hatırlıyorum, doğuştan bu kadar savunma özürlüsü değildir yani. 10 numara bölgesinde oynadığında sanki forvet oyuncusu gibi takılıyor sahada. Pozisyonlarda daha diri kalacağım diye kendini yıpratmıyor. Futbol eskisi gibi değil, her mevki defansa katkı vermek zorunda. Bu olmadığı takdirde iyi bir takım olgusu ortaya çıkmaz. Yusuf savunma yapmasın, Abdülkadir yapmasın Burak yapmasın.. Ee bu takım nasıl başarılı olacak. Zaten Sosa ve Kucka da kambur oluyor takıma savunma konusunda. Arkada Kante gibi bir amele lazım ki bu takım toparlansın. Bu şekilde ne hücumda kaybettiğin topu tekrar kapıp rakibe baskı yapabilirsin ne de topun arkasına geçtiğinde iyi savunma yapabilirsin. Adam gibi rakiple ikili mücadeleye gireceksin, yalandan basıp yanında sıyrılıp gitmesine izin vermeyeceksin. Rakip senden korkacak ve üzerine gelemeyip yan pas geri pas yapacak. Bizde ise tam tersi, tüm takım laubali savunma yaptığı için rakip elini kolunu sallaya sallaya geliyor.

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ayağına gelen her topu saçma sapan pozisyondayken kaleye vurmasan aslında maç farklı bitebilirdi.
    Üç haftadır aynı saçmalığı yapıp, ikincı kez puan kaybına mal oldun.

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Birisinin bu arkadaşımıza topla gereksiz, yersiz ve absürd hareket denemelerini yapmaması, basit oynaması gerektiğini anlatması lazım.
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Muhammed Kambur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biri Yusuf'a olağanüstü hareket yapması gerekmediğini, basit oynarsa daha çok beğenileceğini aklına soka soka söylemesi lazım. Kendini beğendirmek için gereksiz çalımlar hareketler deneyip top kaybı yapıyor. Basit oyna Yusuf basit çok zor değil!
    Çok değiştin Yusuf çok! İnşallah kaybolmazsın çocuk.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lötü değildi ama ne yazık ki geçen sezon bıraktığı yerden devam etmiyor ve birileri ısrarla bu düşüşün kanatta oynaması kılıfına sokuyor. Müsait pozisyonda arkadaşlarına pas vermeyip topu kaptırmanın mevkiyle bir ilgisi yok...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Avrupa Diğer

Çok şey yazardım da sadece rezil yazmak yeterli.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bu arkadaş gereksiz işlerde ısrar ediyor. Çalım atmadan pas vermiyor, kaleye bakmadan şut atıyor, kornerden kaleye vuruyor. Yetmiyor kaleciyle başbaşa kalıp topu üstüne vuruyor. Ama yok kanatta değil 10 numarada oynasa bunların hiçbiri olmayacaktı(!)

Yahu basit oynasan ölmezsin. Kenarda TD yok ki. Kafasına göre takılıyor.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)