Sayfa 119 Toplam 270 Sayfadan BirinciBirinci ... 19 69 109 117 118 119 120 121 129 169 219 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6750 adet sonuctan sayfa basi 2,951 ile 2,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yusuf Yazıcı | LOSC Lille

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baskıya yenildi kötü oynarken onda ısrar eden Rıza'da en büyük suç.. Akşam bakıyosun rahat şut çekeceği yerde şut çekmeye korkuyor tepkiden korkuyor tabi bunu takım gol ararken kornerden kaleye şut denerken süşünecekti kendisi de o ayrı..

Oldum dedi ve olamadan bitti ilk önce hala olmadığını seneye U21 kadrosunun değişilme ya da Yeni Malatya'da kiralık olabileceğini anlaması lazım..

Menajeri ve ağabeyleri olmadık hayaller yüklemiş Yusuf o yetenekte birisi değil her zaman çok çalışması gerek.

Kendini kas torbası yapıp hem güçsüz hem hızını nasıl yitirdiğini anlaması lazım önce..

Nereden
    Bursa

Afiyet olsun,yine saldırılmış,acıyorum bu kısır döngüye,acıyorum bu halimize,insan bir kez olsun ben kendimi geliştireyim,biraz olsun empati yapayım,alt yapımızdan gelmiş,bizden birine faydam olsun demez mi?
    Nasıl bir psikopat ruh halidir,çözemedim.

Sosa ile rekabet sorusunu spiker sordu,belki de Yusuf'un aklında bile olmayan bir şeydi ama adam bu soruya Trabzonspor'un menfaati için ne gerekiyorsa o olur,Hocamız kimi kullanıyorsa o elinden geleni yapar dedi.
    Sosa-Yusuf-Abdülkadir üçlüsünü sahaya sürecek bir yapıyı kuramayan TD ekibinin suçunu da Yusuf çeksin.
    Bu mudur?
    Konu Ogün YAZICI tarafından (06.02.2018 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Yusuf’u birileri zehirlemiş tabiri caiz ise.
    Normalde 21 yaşında bir genç, Sosa gibi bir tecrübe için “Kendisinden öğreneceğim çok şey var” der. Ama anlaşılan etrafındakiler ve Rıza Hoca sebebi ile “Sosa ile rekabet” diyor.
    Normal bir hoca olsaydı 10 haftadır kulübedeydi.
    Gençlerin ruhsal olarak yetişmesine kulübün destek olması lazım.

Nereden
    Ankara

Yemin ederim şuradaki yorumlar beni daralttı. Başka işiniz gücünüz yok mu
    En büyük Trabzon

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Basit bir örnek takım içerisinden; Kamil Ahmet'e soruluyor Pereira ile olan rekabeti nasıl değerlendiriyorsun?

Adamın verdiği cevap; Pereira, ligin en iyi sağ beklerden biri diyebilirim. Çok profesyonel bir oyuncu. Onu çok yakından takip ediyorum. Ne yediğini, ne içtiğini bile. Gerçekten profesyonelliği üst düzeyde bir futbolcu. Ondan çok şey öğreneceğime inanıyorum.

Yusuf alacağını alsın buradan kendine
    .

Yunus Danışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nolmuş canım rekabet ediyorum demişse? Bu kadar büyütülmemesi gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta 21 yaşında ve o yaşta o performansı gösterince ( geçen seneki performansı ) doğal olarak bi tarafları yükseldi. gençtir denilip, yardımcı olmamız gerekiyor. Mentaliteni değiştirtmemiz gerekiyor. Bu yaştaki çocuğu daha da fazla gömmeye gerek yok. Soruyorum size Türkiye'de bu yaşta kaç futbolcu vardı bu performansı gösteren son 10 senede? Sayın bakalım...

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yusuf Yazıcı geçen sene de bundan farklı bir oyun oynamadı..

Bu çocuk geçen sene takımı mi yönlendirdi,adam mı eksiltti ,depar mi attı ne yaptı akan oyunda 2 3 gol attı gerisi duran toptan asist yapti..

Yani geçen sene ile bu sene arasında aman aman bir fark yok sadece beklentiler arttığı için aşırı eleştiriliyor..

Bu çocuk oyun kuramaz ,geride oynayamaz ..

Bu çocuğun oynatilacagi yer forvete yakın olacak ve serbest oynayacak.

Abdulkadir kalite olarak Yusufun çok önünde ama Yusuf gol vuruşlarında Abdulkadirin çok çok önünde..

İyi pas yapan, oyunu rakip kaleye yıkan bir takimda Yusuf her zaman iş yapar öyle abartmak için çok erken.
    Konu Uğur Kalyoncu tarafından (07.02.2018 Saat 10:28 ) değiştirilmiştir.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rıza hoca, Yusuf ile Sosa neden birlikte oynamıyor sorusuna, ikisi de aynı mevkide cevabını veriyorsa, Yusuf da Sosa ile rekabet halindeyiz der, ne var bunda? Doğru konuşmuş. Ama futbolu düşüşteyse, futbol harici konuları gözden geçirmesi lazım. Veya birisinin kendisine yol göstermesi lazım. Yeteneğine ihanet etmesi kabul edilemez
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Trabzon

Alıntı Ahmet Faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf’u birileri zehirlemiş tabiri caiz ise.
    Normalde 21 yaşında bir genç, Sosa gibi bir tecrübe için “Kendisinden öğreneceğim çok şey var” der. Ama anlaşılan etrafındakiler ve Rıza Hoca sebebi ile “Sosa ile rekabet” diyor.
    Normal bir hoca olsaydı 10 haftadır kulübedeydi.
    Gençlerin ruhsal olarak yetişmesine kulübün destek olması lazım.
    Burda yazılanları okuyorumda bir pembe dizi çıkar.Dizinin simi de Yusuf un beklenmedik Çöküşü olabilir.Siz yazın bakalım amacınız ne anlamıyorum ama çok bir şey değiştiremeyeceksiniz.Allaha şükür ki bu sefer gelen Trabzon lu gençler hem karakterli hemde zeki.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sosa'ya attığı savunma arkasi uzun top iyiydi, pek tarzı olmayan bir pastı, orada diri bir kanat forvet olsa gol olurdu.

Çok fazla gezerek oynadı forvet yakınlarında dolansa uygun bir top düşebilirdi önüne.
    Bir yandan da gelip top alması pas yapması Göztepe'nin topu almasına engel oldu. Sosa yorulmuştu, Abdülkadir ile birlikte 10 15 dakika soluklandilar.

Oyunu bozdu diye yorumlanmasi çok ilginç. Sanki Trabzonspor'u tanimiyoruz. Böyle maçlarda gol gelmeyince takımın gevşediğini, yavaş yavaş açıklar vermeye başladığını bilmemek için hafızayı sildirmiş olmak lazım. Aksine bunun yaşanmasıni engelledi. Abdülkadir solda da etkili bir oyuncu, kanat değişikliği bozmaz onu.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa'ya attığı savunma arkasi uzun top iyiydi, pek tarzı olmayan bir pastı, orada diri bir kanat forvet olsa gol olurdu.

Çok fazla gezerek oynadı forvet yakınlarında dolansa uygun bir top düşebilirdi önüne.
    Bir yandan da gelip top alması pas yapması Göztepe'nin topu almasına engel oldu. Sosa yorulmuştu, Abdülkadir ile birlikte 10 15 dakika soluklandilar.

Oyunu bozdu diye yorumlanmasi çok ilginç. Sanki Trabzonspor'u tanimiyoruz. Böyle maçlarda gol gelmeyince takımın gevşediğini, yavaş yavaş açıklar vermeye başladığını bilmemek için hafızayı sildirmiş olmak lazım. Aksine bunun yaşanmasıni engelledi. Abdülkadir solda da etkili bir oyuncu, kanat değişikliği bozmaz onu.
    Abdülkadir içe çalım atmaya başlarsa sol tarafı otoban yapar o kadar diyorum.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosa ile kendisini kıyaslamasına kızıyorsunuz da Sosa onun yaşındayken oynadığı sezonu 19 maç 1 gol ile kapatmış, ne var kıyaslamasında?
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mollasalihoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa ile kendisini kıyaslamasına kızıyorsunuz da Sosa onun yaşındayken oynadığı sezonu 19 maç 1 gol ile kapatmış, ne var kıyaslamasında?
    Abi ama şu anki Sosa 32 yaşında

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ama şu anki Sosa 32 yaşında
    "Benim 21 yaşında oynadığım yerde ancak 32 yaşında oynuyor" mu desin?
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Nereden
    İstanbul

"Benim 21 yaşında oynadığım yerde ancak 32 yaşında oynuyor" mu desin?
    "Adamin emekliliği geliyor gelip beni kesti" desin

Nereden
    İstanbul

"Adamin emekliliği geliyor gelip beni kesti" desin
    Hocanın hatası.

Yusuf formdan yavaş yavaş düştü, hoca zamanında kesse daha kolay atlatırdı, erken teşhis hesabı.

Şimdi o düşüş nedeniyle ne dese çarpıtılıp, kötü tarafından bakılacak. Yoksa yukarıda da değinildiği gibi, hoca diyor ikisi aynı formaya aday diye, Yusuf de mecburen onunla rekabetten bahsedecek.

Hemen hırpalamanın anlamı da faydası da yok çocuğu. Sırf duran top meziyetleri bile bu ligde fark yaratır.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bu cocuga yapilanlar Trabzonsporun neden basarisiz oldugunun özeti, baska hic bir sey
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Hocanın hatası.

Yusuf formdan yavaş yavaş düştü, hoca zamanında kesse daha kolay atlatırdı, erken teşhis hesabı.

Şimdi o düşüş nedeniyle ne dese çarpıtılıp, kötü tarafından bakılacak. Yoksa yukarıda da değinildiği gibi, hoca diyor ikisi aynı formaya aday diye, Yusuf de mecburen onunla rekabetten bahsedecek.

Hemen hırpalamanın anlamı da faydası da yok çocuğu. Sırf duran top meziyetleri bile bu ligde fark yaratır.
    Ben önceden kesilmesi taraftarıydım abi. Pek beğenmiyorum ama potansiyelini geçen sene gösterdi yazık olacak. Kendini Sosa ile kıyaslamasını ben yadirgamadim açıkçası ayni bölgenin ayni takımın futbolcusu gayet doğal böyle demesi.
    Konu Fatih Çelik tarafından (07.02.2018 Saat 13:13 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Ben önceden kesilmesi taraftarıydım abi. Pek beğenmiyorum ama potansiyelini geçen sene gösterdi yazık olacak. Kendini Sosa ile kıyaslamasını ben yadirgamadim açıkçası ayni bölgenin ayni takımın futbolcusu gayet doğal böyle demesi.
    Bana kalsa iç sahada, ortasahası ekstra dirençli olmayan rakiplere karşı birini 8 diğerini 10 numara oynatırım.

Nereden
    İstanbul

Bana kalsa iç sahada, ortasahası ekstra dirençli olmayan rakiplere karşı birini 8 diğerini 10 numara oynatırım.
    Kesinlikle katılıyorum.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sosa'dan öğrenecek çok şeyi var. En önemlisi de topu doğru zamanda ayağından çıkarmak.

kofol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yusufa yapılan bir linç halini aldı. saçından, kelimelerinin cımbızlanmasına kadar didik didik edilerek eleştiri malzemesi yapılıyor. abdulkadiri de en geç 2 sezon sezon sonra bu tür bir linç bekliyor.

bu çocuklar kariyerleri için ilk fırsatta avrupaya gitmeli. rekabetçi bir ligde ortasıra bir takım dahi olsa gitmeliler. böyle bir taraftrın önünde oynayarak kendilerini paralamalarının hiç bir yararı yok.
    "Çocuklar ölmesin şeker de yiyebilsinler"
    Nazım Hikmet

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

takımın oyundan düşmesini engelledi yusuf oyuna girdiği zaman ama bi kesim düşman olmuş artık. zamanında ist. medyası şenol hocanın giyimine karışırdı eleştirecek bir şey bulamayınca şuan ki eleştirilerde aynısı.

vallahi ayıp ya. bir bardak suda fırtına koparmanın anlamı yok
    sadece aşk bizimkisi

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Kimsenin Yusufu linç ettiği yok ya, belli ki ortada bir sorun var. Gözle görülür bir geriye gidiş var, bunun sebebi kendisi mi, çevresi mi, teknik direktörü mü, yönetim mi belli değil. Sorunun çözümünün net bir şekilde ortaya konulması lazım. Kaybetmemeyi istemek için eleştirmek ayrı şey, içindeki önyargıyla adamı eleştirmek ayrı şey. Burada eleştirenlerin çoğu bu çoçuğu çok seviyor, üzülüyoruz yani geri gidişine. Bize ne saçından sakalından, futbolu eski haline dönsün de isterse mohikan gibi gezsin bize ne.

Ortada bir başkan varsa başkanın, yoksa akil adamların Yusuf'un bu haline müdahale etmeleri lazım. Gerçi başkan müdahale etmesin, zaten onun ağzından çıkan uydurma transfer haberlerinden sonra bu hale düştü bu çocuk.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Turgay Atalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimsenin Yusufu linç ettiği yok ya, belli ki ortada bir sorun var. Gözle görülür bir geriye gidiş var, bunun sebebi kendisi mi, çevresi mi, teknik direktörü mü, yönetim mi belli değil. Sorunun çözümünün net bir şekilde ortaya konulması lazım. Kaybetmemeyi istemek için eleştirmek ayrı şey, içindeki önyargıyla adamı eleştirmek ayrı şey. Burada eleştirenlerin çoğu bu çoçuğu çok seviyor, üzülüyoruz yani geri gidişine. Bize ne saçından sakalından, futbolu eski haline dönsün de isterse mohikan gibi gezsin bize ne.

Ortada bir başkan varsa başkanın, yoksa akil adamların Yusuf'un bu haline müdahale etmeleri lazım. Gerçi başkan müdahale etmesin, zaten onun ağzından çıkan uydurma transfer haberlerinden sonra bu hale düştü bu çocuk.
    cok seviyor demek, onun icinmi ilk sayfalarda daha cocukken onu yok etmeye calisanlar tekrar elestiricilerin zirvesinde

burada Trabzondan cikan cocuklara karsi önyargisi olan bir kesim var, onlar bu linci tetikliyor, iyi oynarken bile elestiriyordular bugün resmen lince gectiler

yarin abdülkadirde performans dalgalanmasi yasadi mi aynisini onada yapacaklar

gercekler ile yüzlesmesek bu kesim gelecegimizi yiyecek
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)