Sayfa 1313 Toplam 1344 Sayfadan BirinciBirinci ... 313 813 1213 1263 1303 1311 1312 1313 1314 1315 1323 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33596 adet sonuctan sayfa basi 32,801 ile 32,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleþtiriler...

yasinylmz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Hacisalihoglu yine aba altindan sopa gostermis. Burak konusunu kasimaya basladi herif yine. Sana artik diyecek kelime bulamiyorum.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

burak baþka takýmda olsaydý emin olun kadro dýþý kalýrdý. yönetim çok yanlýþ yapýyor zaten 3 forvet var burak olmasa da olur.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ýki bacaða sahip ve boyu 1.88'in üstünde bir stoper alsaydýnýz, þimdi "Dün akþam Alanya'yý nasýl yendik ama..." diye kritik yapýyor olacaktýk. Biliyorsunuz deðil mi?
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Zaten maddi acidan berbat ötesiyiz. O yüzden stoper alinmadi. Ama iste, alinsaydi %1 borc artar di ama dünki mac'da belki yenilmezdik.
    Akbasi birliklte alkisliyoruz!
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Bu takýma uzun stoper þart oðlu þart. Dün akþam alanyalý stoper kuþ uçurtmadý birde golünü attý. Biz bu kýsalýkla çok gol yeriz. Mesele boy da deðilde bizmkiker zýplayamýyor. Yönetimin bu seneki çok bariz hatasý. Ýlla bir yer eksik kalacak yoksa olmaz.

Alphan Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Akbaþ'ýn boyu 1.87 falan galiba. Hava topu almak için beceri ve zeka lazým. Mustafa Akbaþ 2.07 de olsa bir tane duran topu takip edip nerede pozisyon alacaðýný sezemeyeceði için vuramaz. Bu konuda geçen sene de kötüydük ama Durica ve Okay kesebiliyordu. Yönetim bunlarý gönderdikten sonra bu sorunun daha da büyüyeceðini belli ki görememiþ.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

defansýn hali içler acýsý kan aðlýyor resmen.

üç yaþýnda ki çocuklar bile stoper alýn takýma dedi ama almadýnýz.

þimdi yediðiniz küfürleri dibine kadar haketmiþ oluyorsunuz
    sadece aþk bizimkisi

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Þu takýma Burak ý dahil ederek en büyük fitneyi davet ettiler...

Geçen yýl Roda özelinden genele yayýlan yabancýlarýn rahatsýzlýðý vardý....Sosa,Kucka zaten milandan sýkýntýlý (ilk 11 dýþý) geldi baktýlar ortalýk curcuna, monarþi var, salladýlar takýmý...bu sene Sosa ve Roda baþta olmak üzere hava yakalanmýþtý Burak çýktý yine sahneye. Varlýðý da yokluðu da bir dert ...her türlü baþrol adam...
    Göndermediler kazanmak adýna...taraftara antrenmanda alkýþlattýlar...
    Yönetim basiretsiz.Ya Roda ya Burak bu kadar basitti göremediler...
    Koskoca takýmý bir adama feda ettiler!

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Baþkaným, stoper nerede stoper? Göztepenin bir Çiçi'si var, adam hiç yoktan 15 tane kritik topu uzaklaþtýrdý. Siz niye bulamýyorsunuz? Göztepe çok mu zengin?
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

2011 sonrasý 7 yýllýk süreçte çok ama çok kötü yönetildik.
    Sadri Þener 2011 kadrosunun maalesef kendine olan fazla özgüveni neticesinde daðýlmasýna göz yumdu.
    Bu kadroyu ben kurdum daha iyisini de yaparým özgüveniydi bu. Bu gereksiz kibirie dönen gereksiz özgüven üzerine bir de 2011 depresyonu ile abuk sabuk transferler yaptý. Bu çöküþün birinci adýmýydý.
    Yerine gelen ÝHO Trabzonspor tarihinin yüzkarasý bir baþkandý ve o çapta iþlere imza atarak çöküþün 2.ve en büyük adýmýný attý.
    Onun yerine gelen Usta'dan bir çoðumuz çok umutluyduk. Ýlk geldiðinde tespitleri de stratejisi de doðruydu.
    Fakat yapýlan transferlerin performanslarý kötü olunca o da bu stratejiyi(yola çýktýklarýný karþýsýna almak hatta satmak pahasýna) býrakarak tarihimizin en büyük popülist transfer sezonu ile tabuta son çiviyi çaktý.
    Artýk ekonomik olarak geri döndürülemez bir çöküþin içinde hatta dibindeyiz.
    Kur farký da üzerine binince altýndan kalkmamaýzýn mümkün olmadýðý bir duruma geldik.
    Kulübün yýllýk tüm gelirleri faiz yükünü ancak karþýlar boyutta.
    Aðaoðlu ve ekibinin bu ekonomik tablodan çýkmak için transferde frene basmasý ne kadar doðruysa takýmýn kesin ihtiyacý olan bölgelere 3 aylýk dönemde iki net oyuncu alamamalarý da o derece büyük fiyaskodur.

Bu anlattýklarýmý hemen hemen herkes biliyor.
    Peki nasýl çýkacaðýz bu durumdan.
    Çýkan örnekler var dünyada.
    Dortmund ve Atletico Madrid bildiðim örnekler.
    Bu durumdan çýkmanýn bir numaralýmkuralý oyuncu satmak.
    Oyuncu satabilmek için , satabilecek oyuncu bulmak 2 numaralý kural.
    2'yi sürdürülebilir bir sistemle yapmada birinciyi yapmak sadece günü kurtarmak olur.
    Eldekileri satar Burak ve Sosa'nýn maaþ ve bonservis taksitlerini öder sonra 3.sýnýf futbolcularla baþabaþ kalýrýz.
    Fatih, Gökdeniz, Yusuf ve Abdülkadir altyapýmýzdan çýkan oyuncularýmýz.
    Ama bir gerçek var bu çocuklar çok yetenekli ve biraz þanslý olduklarý için kendilerini yetiþtirebilecek fýrsatlarý buldular.
    Daha niceleri kaybolup gitti alt yapýmýzda.
    Bir kere alt yapýmýzý dünyanýn en iyi alt yapýsý yapma hedefi ile yola çýkmalýyýz.
    Bu gerçekleþtirilebilir bir hedef.
    Sonra oyuncu bulmanýn ikinci yolu olan scouting sistemi. Bunu yapmak da çok zor deðil. Sadece bir sistem kurum sonrasýnda biraz sabýrla arkasýnda durabilmek gerekir.
    Osmanlý'nýn N'diaye'yi, ÝBB(Baþakþehir)'nin Visa ve Epureanu'yu neredeyse sýfýr bedelle buylup transfer ettiði bir ortamda biz de bu tarz futbolcular bulabiliriz herhalde.
    Bu sistemleri kurup 3-5 yýl sonrasý için her yýl minimum 20 milyon Euro'luk futblcu satabilecek bir hedef koyup gerçekleþtirebiliriz.

Bunlarý yapabilmek için popülizmden uzak vizyoner ve gerçekten makam peþinde deðil kulübe hizmet için o koltuða talip olanlarý seçmeliyiz.

Yapýlabilir mi? Evet
    Bu camia bu tarz bir baþkan ve yönetimi seçer mi? Çok zor

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Baþkan ve yönetim omurgasýzlýðýn, onurusuzluðun ve "yalakalýðýn" kitabýný yazýyorlar valla. Gelmiþ geçmiþ en "yalak" yönetim. UEFA'ya TFF'ye destek mesajý çekiyor. Sonuçlanmamýþ "kiþilere ceza" için bir tek gün UEFA'ya mesaj atamamýþ "yalakalar" fenerasyon için, fenerasyona þirinlik için UEFA fenerasyon güzellemesi yapýyor.

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

shagrath61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yönetimi samimi bulmuyorum..

Çýkýp 1 kuruþun bile hesabýný yapýyoruz diyorsun ancak, tüm taraftarlarýn takýma katýlmasýna karþý çýktýðý zekiye 600 bin tl civarýnda para ödeye biliyorsun...

Bana hiç samimi gelmiyorlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkan ve yönetim omurgasýzlýðýn, onurusuzluðun ve "yalakalýðýn" kitabýný yazýyorlar valla. Gelmiþ geçmiþ en "yalak" yönetim. UEFA'ya TFF'ye destek mesajý çekiyor. Sonuçlanmamýþ "kiþilere ceza" için bir tek gün UEFA'ya mesaj atamamýþ "yalakalar" fenerasyon için, fenerasyona þirinlik için UEFA fenerasyon güzellemesi yapýyor.

Buna mecbursun. Federasyon bizim para kapýmýz malesef.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý mete61bordomavi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþkaným, stoper nerede stoper? Göztepenin bir Çiçi'si var, adam hiç yoktan 15 tane kritik topu uzaklaþtýrdý. Siz niye bulamýyorsunuz? Göztepe çok mu zengin?
    Göztepe anonim þirket. Zararýn hesabý soruluyor. Jahovici bile zam istedi diye satýp para kazandýlar. Çok da rahat verebilirlerdi belkide.
    Þu an ki durumlara bakýlýnca ekonomi olarak daha zenginler ne yazýkki.
    Stoper alamamak ekonomik yapýmýz ile paralel. Ancak toure ve hosseini gibi düþük maliyetli oyuncular alabildik, bir týk üstüne gördük ki gücümüz yetmedi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Kulübümüzde bir süredir incelemelerde bulunan Baðýmsýz Denetim Þirketi, bir önceki Yönetim Kurulu’nun, hukuki ve mali yönden denetime ihtiyaç duyulan bazý iþlemleriyle ilgili incelemesini tamamlayarak rapor haline getirmiþtir.
    Baðýmsýz Denetim Þirketi’nin raporda Özer Hurmacý, Ersun Yanal ve Aykut Demir’in sözleþmelerinin haksýz fesih edilmesinden dolayý kendilerine ödenen ücretler ile futbolcu Mehmet Ekici’nin teklif edilen bonservis bedeline raðmen satýlmayarak kadro dýþý býrakýlmasý karþýlýðýnda oluþan zararýn, bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmesi ve öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmesi gerektiði belirtildi.
    Raporda, dönemin baþkaný Muharrem Usta’nýn kulübe Türk Lirasý olarak alacak þeklinde gönderdiði paralarýn 25 milyon 151 bin 148 TL’lik kýsmýný Yönetim Kurulu veya Genel Kurul kararý olmaksýzýn EURO’ya çevirerek geri aldýðý ve bu þekilde kulübü kur farkýndan (3 milyon 242 bin 591 TL) zarara uðrattýðý tespit edilmiþtir.
    Trabzon Basketbol Kulübü Derneði’ne gönderilen toplam tutarlarýn dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný’nýn tasarrufu olduðunun kaydedildiði raporda, bu iþlemlerde alacaklýnýn Trabzonspor Kulübü deðil, ilgili dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný olduðu ifade edildi. Bu tutarlarýn, muhasebe kayýtlarýnda düzeltilerek öncelikle bir önceki dönem yönetim kuruluna rücu edilmesi ve kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmesi gerektiði vurgulandý.
    Rapordaki detaylar þu þekilde:
    - Futbolcu Özer Hurmacý’nýn sözleþmesinin karþýlýklý olarak sona erdirilme imkâný varken bu protokol iþleme konulmamýþtýr. (Özer Hurmacý karþýlýklý sona erdirme protokolünü imzalamýþ, içerdeki 350 bin TL’lik alacaðýný da býrakarak ayrýlmak istemiþtir. Ancak bu protokol dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný tarafýndan imzalanmamýþtýr.) Özer Hurmacý’nýn sözleþmesinin haksýz feshi neticesinde kulübün maruz kaldýðý ve futbolcuya ödediði toplam 5 milyon 350 bin 803,38 TL’lik tutar, kulübün ödeme yaptýðý tarihten baþlayarak tahsili tarihine kadar iþleyecek yasal faiziyle birlikte bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmelidir ve öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmelidir.
    - Aykut Demir ile olan sözleþmenin tek taraflý haksýz fesihle sona erdirilmesi nedeniyle kulübün maruz kaldýðý ve ödediði toplam 724 bin 480,92 EURO ve faizi, 155 bin 22,08 TL nispi baþvuru ücreti ve 1.980 TL’lik avukatlýk ücreti bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmelidir ve öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmelidir.
    - Kazým Ersun Yanal ile olan sözleþmenin tek taraflý haksýz fesihle sona erdirilmesi nedeniyle kulübün maruz kaldýðý ve ödediði toplam 1 milyon 065 bin EURO fesih tazminatý ve faizi, 38 bin 850 EURO’luk nispi baþvuru ücreti, 3.120 TL’lik hakem ücreti ve 1.980 TL’lik avukat ücreti bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmelidir ve öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmelidir.
    - Futbolcu Mehmet Ekici’nin, 2016 – 2017 sezonunun devre arasýnda Fenerbahçe A.Þ’nin resmi olarak teklif ettiði bonservis bedeli 2 milyon EURO karþýlýðýnda satýþý yapýlmamýþtýr. Futbolcu yarým sezon kadro dýþý býrakýlarak altyapýya gönderilmiþtir. Futbolcuya ödenen 2 milyon 592 bin 898, 24 TL tutarýndaki ücreti ve mahrum kalýnan 2 milyon EURO’luk bonservis bedeli bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmelidir ve öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmelidir.
    - Trabzonspor Kulübü ile hiçbir þekilde organik baðý bulunmayan Trabzon Basketbol Kulübü Derneði’ne gönderilen toplam 9 milyon 038 bin 508,24 TL ve 275 bin 400 USD’lik tutarlar dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný’nýn tasarrufudur. Bu iþlemlerde alacaklý Trabzonspor Kulübü deðil, ilgili dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný’dýr. Haliyle söz konusu muhasebe kayýtlarýnýn bu þekilde düzeltilmesi gerekmektedir.
    - Dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný Muharrem Usta’nýn 16 Aralýk 2015 – 03 Aðustos 2017 tarihleri arasýndaki muhtelif zamanlarda kulübe 37 milyon 634 bin 132,60 TL tutarýnda borç vermiþtir. Kulüp tarafýndan bu alacaklar yine muhtelif zamanlarda dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný Muharrem Usta’ya geri ödenmiþtir.
    Ancak 3 Aðustos 2017 tarihinde herhangi bir Yönetim Kurulu ya da Genel Kurul kararý olmaksýzýn tek baþýna Muharrem Usta’nýn talebi ile alacaklarýnýn 25 milyon 151 bin 148 TL’lik kýsmý döviz kuruna göre EURO’ya çevrilerek kendisine geri ödenmiþ, kulüp bu þekilde zarara uðratýlarak borcu da yükseltilmiþtir. (EURO kurundan kulüp zararý: 3 milyon 242 bin 591 TL ) Muharrem Usta’nýn Türk Lirasý olarak verdiði borçlarý EURO kuru üzerinden tahsil etmesiyle ilgili muhasebe kayýtlarýnýn düzeltilmesi aradaki zararýn kendisinden karþýlanarak muhasebe kayýtlarýnýn düzeltilmesi gerekmektedir.
    Raporun sonuç bölümünde ise þu görüþlere yer verildi:
    - Tüzük ve Yönetim Kurulu’nun kendi arasýndaki iþ bölümü ve temsil yetkileri dikkate alýndýðýnda, yukarýda yer alan alacaklarýn rücu edilecek yönetim kurulu baþkan ve / veya üyelerinin müþterek müteselsil sorumluluk hususu da dikkate alýnarak belirlenmesi gerekmektedir.
    - Sorumluluk izafe edilecek yönetim kurulu baþkan veya üyelerinin tespitinde tüzüðün 41’inci maddesi, 09.12.2015 tarih ve 58 sayýlý kulübü temsile yönelik yönetim kurulu esas alýnmalýdýr.
    - Birden fazla sorumlunun olabileceði durumlarda sorumlularýn müþterek müteselsil mesuliyeti kapsamýnda iþlem yapýlabileceði gibi öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmelidir.
    - Yönetim Kurulu kararý ve Genel Kurul onayý olmadýðý sürece kulübün TL cinsi borcunun, kur riski nedeniyle borcu arttýrma riski taþýyan baþka bir para birimine dönüþtürülmesi mümkün deðildir. Anýlan TL cinsi borcun yine TL olarak takip edilmesi gerekmektedir.
    Bu þekilde Trabzonspor Kulübü Ersun Yanal, Özer Hurmacý ve Aykut Demir’in haksýz fesihleriyle birlikte Mehmet Ekici’den 8 milyon 104 bin 023,7 TL ve 3 milyon 828 bin 330,92 EURO olmak üzere toplamda 35 milyon 859 bin 442,87 TL zarara uðratýlmýþtýr. Bu zararlar, bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmeli ve öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup yoluna gidilmelidir.
    Trabzon Basketbol Derneði’ne gönderilen 9 milyon 038 bin 508,92 TL ve 275 bin 400 USD kulübün alacak kayýtlarýndan silinerek ilgili dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný’nýn alacaðý olarak düzeltilmesi gerekmektedir. Bu düzeltmenin ardýndan Trabzon Basketbol Derneði’ne gönderilen alacaklarýn toplamý; öncelikle kulüpten alacaðý olanlarýn alacaðýndan mahsup edilmelidir!
    EURO cinsinden tahsil edilen alacaðýn muhasebe kayýtlarýnda TL þeklinde düzeltilmesi, kur farkýndan dolayý oluþan 3 milyon 242 bin 591 TL’lik zararýn da dönemin Yönetim Kurulu Baþkaný’na rücu edilmesi gerekmektedir.
    Kamuoyuna saygýyla duyurulur.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý nbay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Buna mecbursun. Federasyon bizim para kapýmýz malesef.
    Arkadaþým bunu dediðine göre bir bidiðin var. Ben TFF'nin bize verdiði bir para bilmiyorum. "Bize para kapýsý olan TFF'nin" bize ne kadar para verdiðini söyler misin

Geçen sefer de ayný þeyler söylendi durdu ama iþin sonunda Aðaoðlu'nun þahsi kefaletiyle Ziraat'ten kredi çektiði ve bir yöneticinin de borç verdiði ortaya çýkmýþtý. Biz bu adamlara "yalakalýk" yaparken ne için yorganlarý yakýyoruz bilmek istiyorum açýkçasý.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþým bunu dediðine göre bir bidiðin var. Ben TFF'nin bize verdiði bir para bilmiyorum. "Bize para kapýsý olan TFF'nin" bize ne kadar para verdiðini söyler misin

Geçen sefer de ayný þeyler söylendi durdu ama iþin sonunda Aðaoðlu'nun þahsi kefaletiyle Ziraat'ten kredi çektiði ve bir yöneticinin de borç verdiði ortaya çýkmýþtý. Biz bu adamlara "yalakalýk" yaparken ne için yorganlarý yakýyoruz bilmek istiyorum açýkçasý.
    bildiðim bir þey yok ama þöyle bir durum olabilir , usta döneminde yapýldý diye hatýrlýyorum .
    þu sýralar federasyon da ödemeleri aksatýyor kulüplere , sezon sonu ödemesi gereken paralar da olabiliyor. galibiyet ücretleri vs gibi .
    federasyon ile iyi geçinip bu ödemeleri hemen alýyor olabiliriz .
    mesela federasyonun bize göndereceði paralar direk temliðe gidiyor bizim kasamýza girmeden . orda da bir katakulli yapýlýyor olabilir .
    bu federasyon ile iiyi geçinmenin baþka bir mantýðý olabilir mi sizce ?

tRaiNer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

https://www.youtube.com/watch?v=bUMtQj5Wgi4

Paylaþýldý mý bilmiyorum ancak iddia edilen olaylar yenir yutulur cinsten deðil.
    Bu adamý Trabzonspor düþmaný olarak görüyordum. Malum herþey yolundayken bile Trt'de sürekli kaos pompalamasý ile ünlüdür.
    Þahsýna ne kadar güvenmesem de H.H'nin yaptýklarýný az çok bildiðimizden ötürü söyledikleri bana mantýklý geldi.
    Eðer anlattýklarý doðru ise H.Hacýsalihoðlu'nu en kýsa sürede paketleyip geldiði yere kargolamak farz.
    Millet it dalaþý yapýyor olan Trabzonspor'umuza oluyor yazýk!..
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Sistemde ekonominin temeli arz talep, ben yonetýmde olsam kusura bakmayýn toplulugun bu taleplerýyle onlarý kandýrmam oyalamam cok kolay olurdu bedavada reklamýmý yapardým simdiki durum gibi....30-40 lý yaslardasnz paraya ýhtýyacýnýz war sýzden talep edýlen transfer transfer transfer....ha birde getrdim mi sayýn guneþi yeme de yanýnda yat....daha ne yapsýn degýl mi yönetim

Siyasi destek ve propaganda ile de koklesr ve tekel durumuna bile gelirsnz (bunun olmama nedeni ya yonetým içi cýkar catýsmasý ya yonetmden birinn utanmasý arlanmasý yada yeternce bu yiyici takýmdan nemalanamayan oluþumlardýr)....

Þehrin tek gelir kaynaðýný idealist saf sevgiyle ve bilgili insanlara emanet edilecegni mi dusunuyodunuz? Talep bu sekilde olmak zorunda yada gelenek iþleyiþ bunu dayatmak zorunda....kandýrýlmaktan ziyade iþleyiþi devam ettrmek üzerine kurulu çürümüþlük tükenmiþlik....

Sýz talep etmedikçe, üretmedikçe klübun iliklerine kadar sömürecek insanlar yonetým adý altýnda organize suc orgutunu oluþturacaklar....üretýmden korkmalarý altyapýyý dýle getirmemeleri kendi suc ve hýrsýzlýklarýnýn önune gecmek korkusudur....

En azýndan bu konuyu konusarak bile rahatsýzlýk yaratabilmek gunluk dedikodu safaatalardan sýyrýlmak gercegi aramak bizim gorevimiz olmalý....

Ýyi forumlar....
    ýslak imza....

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

yönetim 5 sene feda demeli bu borc sarmalýndan cýkmak icin.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

"GEÇMÝÞTEKÝ OLAYLARIN AKTÖRLERÝ ÝÞ BAÞINDA DEÐÝL"
    Trabzonspor olarak hiçbir zaman duygularýmýzla, düþüncelerimizle düþmanlýða yer vermeyen bir kulübüz. Geçmiþte yaþanan olaylarýn neden kaynaklandýðýnýn analizi çok iyi yapýlmalý. Bu tür gerginliklerin aktörlerinin iþ baþýnda olmadýðýný görüyoruz.

"ALÝ KOÇ BANA ’NEDEN GOLE SEVÝNMÝYORSUN?’ DEDÝ"
    Ali Koç çok olgun bir insan. Gerçek bir spor adamý. O da çok zor bir görev aldý. Sosa’nýn golünden sonra ben ön taraftaki seyircimizi sakinleþtirmeye çalýþýrken, "Ali Koç çok güzel bir gol. Lütfen ayaða kalk ve sevin dedi." Tebrik etti güzel oyundan dolayý. Çok güzel oynadýnýz dedi.

"ALÝ KOÇ GERÇEK BÝR SPOR ADAMI"
    Zaten dostluk sporun ruhunda var olan bir þey. Yýllarca birileri bu dostluðu öldürmek istedi. Ülkenin imajýna da zarar veriyorlar. Trabzonspor taraftarýnýn gerçek yüzünü bu þekilde gösterebilirdik. Ali Koç bu maça gelerek yardýmcý oldu. Ali Koç gerçek bir spor adamý.

Arkadaþlar bu sözleri söyleyen bir adamý Trabzonspor Baþkaný olarak içinize sindiriyor musunuz?
    Ben sindiremiyorum! Þike sürecinin en önemli aktörü olan Ali Koç'u bu denli yalayan bir adama diyecek söz bulamýyorum!
    Soruyorum. Aðaoðlu ve yönetimi þikecileri aklamak, yaðlamak için mi baþa geldi? Bu nasýl bir aymazlýktýr?
    Bir Trabzonspor Baþkaný nasýl bu þekilde konuþur? Nasýl bu denli geniþ mezhepli olur! Yazýk!

Gelinen sürece þöyle bir bakýnca ortada büyük bir utanç var.
    Þikecileri bu sözlerle aklayýp misafir edenler en büyük Trabzonsporlu ama Onur hain oldu!
    Artýk neyin ne olduðu da net bir þekilde ortaya çýkmýþtýr. Onur'a bu denli takýk olunmasýnýn nedeni de gayet açýktýr.
    Allah bir gün belanýzý verecek! Umarým bir an önce defolup gidersiniz. Yazýklar olsun...

Nereden
    Bursa

Tarihin en rezil baþkaný ve yönetimi,ÝHO'ya bile artýk saygý duyuyorum sizin gibi þikeyi kapatmaya gelenleri görünce.
    • Memento mori

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Futbolcuya dayalý otoriter sistemi sona erdiren,þike süreci zehirlenmesini yýllardýr yasayan þu camiayý çok iyi idare edip yýllar sonra Fenerbahce'yi eli boþ gönderen yönetim takdiri hak etmiþtir.

Ali Koç ve Ahmet Aðaoðlu iki centilmen gibi davranmýþtýr.O zehirli oku atýp durmanýza gerek yok
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

yarattiklari algida basarili olusum....dogru yerlere dogru kisilere dokunduklari kesin baska turlu yuzde 80 i sosyalojik bunalim geciren bir sehirden beklenemez....maalessef hersey iyi giderken hasir alti edilen sorunlar zamanla ortaya cikinca bazi gercekleri daha iyi analiz edebiliyoruz olumlu yada olumsuz....

unutulmadan sunu da ekleyelim; ulkenin bulundugu cografyadan sebep tum secimlerde beterin en beteri oldugundan iclerinden sadece beteri secmeye zorlanma gibi bir sansizligimiz var ne yazikki....iyi forumlar....
    ýslak imza....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Yönetimin, camiaya karþý oluþum ve yaklaþýmalra psikolojik harp savaþýný baþarýyla vermesi lazým. Açýklamalarla, demeçlerle, gerekirse eylemlerle...
    mete kalkavan denen adamýn maça atanmasýndan sonra yapýlan açýklama meyvesini verdi diye düþünüyorum...

Abdülkadir'e yapýlan hareket penaltýydý, bunu tartýþmam. Kalçayla pres var, hareket halindeki bir adama o þekilde temas, düþmeyle sonuçlanýr. Düþmesi artistikmiþ falan boþ laflar...

Ama pozisyon zordu. Ben, ilk bakýþta penaltý dememe raðmen, pozisyon tekrarlarýnda acaba deðil mi diye bir kaç kez emin olamadým. Halemin VAR dönüþü, penaltý kararýndan cayma ihtimalini düþünmeye baþlamýþtým ki penaltýyý onadý. Ama zor pozisyondu, buna kabulüm...

Yönetim þayet, mete kalkavan ile ilgili o açýklamayý yapmasaydý, o penaltýyý vermeyecekti hakem adým gibi eminim...

Dolayýsýyla, futbolcu sahada iþini yapýyorsa, yönetim de iþini yapacak...
    Konu Ýlker Yazýcýoðlu tarafýndan (10.12.2018 Saat 09:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)