Sayfa 1317 Toplam 1344 Sayfadan BirinciBirinci ... 317 817 1217 1267 1307 1315 1316 1317 1318 1319 1327 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33596 adet sonuctan sayfa basi 32,901 ile 32,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleþtiriler...

Mehmet Sarigül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu arada "BMN AILESINI" 'de bu konuda bir çaliþma yapmaya davet ediyorum!
    Bende bir Trabzonspor taraftari olarak maddi, manevi katkida bulunmaya hazirim.

Royal Heart - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Kulüp resmi sitesinden ve bu sezon çok aktif kullanýldýðý hâlde sosyal medya hesabýndan VAR hadisesi ile ilgili herhangi bir açýklama/paylaþým yapýlmamasý izaha muhtaçtýr.
    Konu Royal Heart tarafýndan (23.01.2019 Saat 01:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    Dününden ders çýkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarýnýný düþünebilesin.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Pazar gecesine kadar hep övdük ama eleþtirinin olmadýðý yerde tek düzelik, sýradanlýk,metal yorgunluðu baþlar...
    Yönetim mali hamlelerle hissedilir baþarý saðladý . Eeee ziraat bankasý kulüpleri kurtaracak projeyi de ortaya koydu. Yani uzun vadede mali anlamda sýkýntýlar azalacak.O zaman FIFA cezasý için acil para bulunup transfer yapýlmalýydý.(1)
    Takima yeni gençler kazandýrmak da akýllý iþlerden ama tüm kadroyu da deðil.
    Ýþin suyunu çýkarmakda üstümüze yok. Ya pahalý yýldýzlar alýp Ýstanbul takýmlarýna nazire yapýyoruz ya da " ben özüme dönüyorum" diyerek fantezi.
    Þunun bir dengesini kurma zamaný artýk.(2)

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Usta güzellemeleri bitmez. Onun kurduðu kadrodan girecekler, ama çýkacaklarý hep çýkmaz sokak olacak! Sosa'nýn gol attýðý maçtan sonra 12 yaþýnda çocuk gibi ben aldým havasýyla twitter'dan þov yapmasýný bilir ama tek kuruþ ödeme yapmaz! Yeni stada ana sponsor olup yan sponsorlardan gelen paralarla birlikte 50 milyon avroyu haybeye savurduðunu anlatmayacak kimse. Hep iþin ucuz kýsmýna döviz cinsinden girecekler, herkesin bu dolmayý yiyeceðini hesap edecekler. Çaputun birine ilk dörde girersek bonuslarla birlikte 6 milyon avro yýllýk veren biri Hacýosmanoðlundan bile tehlikelidir. Bu kafa kulübü deðil egosunu yönetmektir. Ýmaj parasý, imza parasý, osuruk parasý, yan battý yana kaydý parasý oh oh ne kadar tatlý. Yaklaþýk 350 milyon tl'lik yayýn gelirlerini 2023 yýlýna kadar temlik etmesini neye yoracaðýz? Cumhuriyetimizin 100. yýl kutlamalarýnamý yoksa hükümetin bir takým politikalarýný tutturma vaad ettiði 2023 yýlýnamý? Sen kalk Kartal tesislerine 20 küsür katlý rezidans dikeceðim palavralarýyla seçim kazan, sýçýp sývazlamaya baþladýðýnda da boku önce ki yönetime at. Milan'dan paket halinde transferler yapýp gidene kadar tek kuruþ ödeme yapma ama suçlusu önce ki yönetim olsun. Niye? Onun kravatý yok benim var! Yav, Milan'la özel maç yapmak için 1 milyon avro vaad eden birinden bahsediyoruz, deli gömleði giyip Medicalpark'ýn önüne gidesim var!
    Hacýosmanoðlu sonrasý mevcut yönetim baþa gelseydi þuan borç en kötü yerinde sayacak, bu boktan süreci yaþamayacaktýk. Doðru iþleri yanlýþlarýndan çok daha fazla olan yönetimi kayýtsýz þartsýz desteklemek taraftarýn asli görevidir. Ekmek bulamayan pasta, pardon Usta yesin devri geçti, gitti, bitti.

hangi hayal dünyasýndasýn bilmiyorum yalnýz yukarýda ihonun devralýnan ve aðaoðluna devredilen borcun ayný olduðunu yazmýþtým..

usta güzellemesi yapmadým; bir durum tespiti yaptým..sen istediðin kadar aðaoðlu güzellemesi yapabilirsin..bu beni rahatsýz etmez..
    Herkese Merhaba

Mehmet Sarigül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu bir eleþtiri deðil, daha çok bir öneri;...

Bugün Fanatik gazetesinde Trabzonspor'lu bir çocuk taraftarin haberini gördüm.

Ibb maçinda Trabzonspor'lu bir çocuk taraftar koltuðu kirletmemek için soðuk havaya raðmen ayakkabilarini çikararak basiyor.

Bu örnek davraniþi için bu çocuk taraftarimizi ödüllendirmek gerekiyor!

5c475ce1ae298b9728ddf0f3.jpg

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Bu yöneticimiz kimse ben de ayný bu kafadan istiyorum.

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Hakan Kulaçoðlu özetle taraftarý avutmayýn demiþ de,

Yönetimden ben bu yukarýda iddia ettiði þeyin kamuoyuna açýklandýðý bir konuþma - yazý görmedim.

Yani bunu ifþa eden kendisi.

Yönetim avutacak olsa kendisi bunu yazýlý-sözlü açýklar.

Aracýlarla yapýlan fiskoslar taraftar avutmaya çalýþmak mýdýr?

Kendi aranýzda konuþmuþsunuz.
    Adamlar kimseye de söylememiþler böyle bir þeyi.
    Tahminim kendi fikrini söylüyor kim ise o yönetici.

Bunu ifþa edip sanki yönetimin ortak fikri ve stratejisiymiþ gibi lanse etmek de garip.

Neye ne tepki vereceðini þaþýrdý millet.

Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu yöneticimiz kimse ben de ayný bu kafadan istiyorum.

Hakaret maksatlý söylemiyorum ama o yönetici muhtemelen malum partiye oy veriyordur. Çünkü bu konuþma þeklini tanýyorum. Lozanýn gizli maddeleri gibi bir þey bu

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý magicyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hangi hayal dünyasýndasýn bilmiyorum yalnýz yukarýda ihonun devralýnan ve aðaoðluna devredilen borcun ayný olduðunu yazmýþtým..

usta güzellemesi yapmadým; bir durum tespiti yaptým..sen istediðin kadar aðaoðlu güzellemesi yapabilirsin..bu beni rahatsýz etmez..
    Senin gibi renkdaþlarý hayal dünyasýndan uyandýrmak için stad ana sponsorluðundan tut, kallavi forma sponsorluðu ile stadýn yan sponsorluklarýndan gelen 50 milyon avro'yu nasýl iç ettiðini özellikle belirttim. Cinlik yapýp stadýn kaymaðýný yedi diyemiyorsunuz iþin kolayýna kaçýp dövizden dem vuruyorsunuz.

Þüphesiz ki bu paralar Akyazý köyünün tarlalarýndan lahana yapraðý olarak kulübe girdi olarak gösterilmedi, deðil mi?
    Konu Fatih Öztürk tarafýndan (24.01.2019 Saat 10:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hakan Kulaçoðlu özetle taraftarý avutmayýn demiþ de,

Yönetimden ben bu yukarýda iddia ettiði þeyin kamuoyuna açýklandýðý bir konuþma - yazý görmedim.

Yani bunu ifþa eden kendisi.

Yönetim avutacak olsa kendisi bunu yazýlý-sözlü açýklar.

Aracýlarla yapýlan fiskoslar taraftar avutmaya çalýþmak mýdýr?

Kendi aranýzda konuþmuþsunuz.
    Adamlar kimseye de söylememiþler böyle bir þeyi.
    Tahminim kendi fikrini söylüyor kim ise o yönetici.

Bunu ifþa edip sanki yönetimin ortak fikri ve stratejisiymiþ gibi lanse etmek de garip.

Neye ne tepki vereceðini þaþýrdý millet.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Senin gibi renkdaþlarý hayal dünyasýndan uyandýrmak için stad ana sponsorluðundan tut, kallavi forma sponsorluðu ile stadýn yan sponsorluklarýndan gelen 50 milyon avro'yu nasýl iç ettiðini özellikle belirttim. Cinlik yapýp stadýn kaymaðýný yedi diyemiyorsunuz iþin kolayýna kaçýp dövizden dem vuruyorsunuz.

Þüphesiz ki bu paralar Akyazý köyünün tarlalarýndan lahana yapraðý olarak kulübe girdi olarak gösterilmedi, deðil mi?
    sponsor olup parayý veren adam nasýl parayý iç ediyor anlayamadým..baþkalarý sponsor oldu da engel mi oldu yoksa kimse sponsor olmadý da o yükü de o mu karþýladý..
    dövizden dem vuracaðým tabii..tüm anlaþmalar euro üzerinden yapýlýnca baþka neden dem vuracaðým..sadri þener 73 milyon euro borç býrakmýþ bugünkü tl karþýlýðý 438 milyon lira..iho 150 milyon euro býrakmýþ bugünkü tl karþýlýðý 900 milyon lira..ekim sonu bu yönetimin açýkladýðý borç, euro 6.5 iken 987 milyon lira..

üç tane de maliyetli adamýn sözleþmesini feshettiler..bu durumda muharrem usta bize yalan söyledi yeaa dýþýnda bir þeyler daha söylemeniz gerekiyor..
    Herkese Merhaba

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Yarým dönemlik kombine konusunda çok fazla geç kalýndý. Þu an kombine satýþý neredeyse sýfýr. Oysa ki Rizespor maçýndan sonra 2-3 gün içinde satýþa çýksa hatýrý sayýlýr bir miktarda kombine satýlabilirdi. Þimdi taraftarda o hava hiç yok maalesef.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

@lazibere ya klavye ya da bilgisayar dil ayarlarýnýz Türkçe deðil.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

lazibere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

nasýl deðil anlamadým
    Aptallýk nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruþa içtiðin suyu, 1 liraya iþeten düzene destek vermektir..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Yazý hiç okunmadýðý için silinmiþtir...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý magicyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sponsor olup parayý veren adam nasýl parayý iç ediyor anlayamadým..baþkalarý sponsor oldu da engel mi oldu yoksa kimse sponsor olmadý da o yükü de o mu karþýladý..
    dövizden dem vuracaðým tabii..tüm anlaþmalar euro üzerinden yapýlýnca baþka neden dem vuracaðým..sadri þener 73 milyon euro borç býrakmýþ bugünkü tl karþýlýðý 438 milyon lira..iho 150 milyon euro býrakmýþ bugünkü tl karþýlýðý 900 milyon lira..ekim sonu bu yönetimin açýkladýðý borç, euro 6.5 iken 987 milyon lira..

üç tane de maliyetli adamýn sözleþmesini feshettiler..bu durumda muharrem usta bize yalan söyledi yeaa dýþýnda bir þeyler daha söylemeniz gerekiyor..
    Sponsor olup parayý veren adam savunmasý çok komik. O sponsor olmadan önce Türkcell ve Vodafone ile stad sponsorluðu konusunda önce ki yönetimden beri görüþmelerde ciddi mesafe kat edilmiþti, Usta efendi parayý vereyim düdüðü ben çalayým ayaðýna kendi sponsor oldu. Ne yani, koca Trabzonspor usta olmasa stadýna sponsor bulamayacakmýydý? En kötü damat bey forma sponsorluðundan olduðu gibi yardýmcý olurdu oldu bittiye getirilirdi.

Bunun yanýnda 2.5 yýlda naklen yayýn ve sponsorluklardan gelen ortalama 500-600 milyon tl yani bugünün kuruyla 100 milyon avro'yu harcayýp borç avro kuruyla yerinde saydý safsatasýna inanmanýn yaný sýra bugüne kadar kimsenin baþaramadýðý tarihimizde 3 defa üst üste Avrupa kupalarýna taþýyamayan rezil herifi hâlâ döviz kuru üzerinden savunmak ancak marifettir. Ayrýca kulübün gelir ve giderleri sadece döviz deðil, bir çok kalem TL üzerindendir. Topla, çýkar, çarp Usta efendi geliþinden gidiþine kadar en az 150 milyon avro harcamýþtýr. Katkýsý? Tarihimizin en büyük rezillikleri.

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Mide bulandýrýcý bi düzen var tüm stad oldu bitti þekilde ceza alýyor maçlar oldu bitti'ye geliyor rakip takýmlar garip garip açýklamalar yapýyor bizse hiç bir þey yapamýyoruz.

farozlufatih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Bu Yönetimi kutlamak gerekir bugüne kadar hiçbir yönetimin yapamadýðý beceriksizliði çok kýsa sürede yapýp kendi lehlerine artý puan ve hatta bonuslara çevirdiðini gördük demekki "HAYALPERST" Fikirler ve TRÝBÜNLERE oynamak en akýlcý yol....

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bana göre yönetimin tek ve en büyük hatasý bu transfer ceza meselesi oldu ne yazýkki ligi rahatlýkla götürebileceðimiz bir ortamda kendi ipimizi çektik.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

çok kýsa zamanda harika temeller atýldý.ve saðlam temeller.

artýk sabýr ve bu harika genç kadroyu destekleme zamaný.

maçý býrakmýyorlar 90 dakika.

moral bozmuyorlar.

mücadele ediyorlar.

takým içi hava gayet güzel

kolej havasýný yaratan baþkana teþekkür ediyoruz.

böyle devam .net
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Yalnýz transfer yasaðýyla ilgili yönetim haksýz yere eleþtiriliyor. Son dosyada hem yönetim hem de federasyon yapýlmasý gereken her þeyi yapmasýna raðmen FÝFA artýk yeter dediði için cezayý yemiþiz.
    Murat

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

skor fetiþizmi taraftarýnda azalarak biteceðini tahmin ediyorum.

yýllarca transfer transfer deyip kulübü soyup soðana çevirdiler.

trabzonspor maçý olup izleniyorsa skor ne olursa olsun olay tamamdýr.izlenmek istenmeyen bir takým olursa bu bir kayýp olur.ki þu anda en keyifli 90 dakikalarý izliyoruz.

sadece 1 yýlda 6 alt yapý oyuncusu kadroya dahil edildi.bu muazzam bir baþarý öyküsü baþlýbaþýna.
    2024-2025 SEZONU FATÝH TEKKE YÜKLENÝYOR ...

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

iyi birkaç sponsor bulunabilidi...eksik kaldýk

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yalnýz transfer yasaðýyla ilgili yönetim haksýz yere eleþtiriliyor. Son dosyada hem yönetim hem de federasyon yapýlmasý gereken her þeyi yapmasýna raðmen FÝFA artýk yeter dediði için cezayý yemiþiz.
    Transfer yasaðýnýn neden kalkmadýðý anlaþýldý saðol. Ama sezon baþý ortasahaya kiralýk veya irandan falan alternatif bir isim alamazlarmýydý? O bölge þu anda aksýyor ve takým oyununu etkiliyor.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Yönetim transfer yasaðýna bizim kadar üzülmemiþtir. Buna eminim.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)