Sayfa 1316 Toplam 1344 Sayfadan BirinciBirinci ... 316 816 1216 1266 1306 1314 1315 1316 1317 1318 1326 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33596 adet sonuctan sayfa basi 32,876 ile 32,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleþtiriler...

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Oruç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yok senin mesajlarýný görünce istemsiz gülüyorum. Bomba tespitlerin var.
    aldun beni maskaraluga

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Dün geceden sonra þu þike davasýnda kulaðýnýzýn üzerine yatacaksanýz, sonuna kadar gitmeyecekseniz derhal istifa edin.
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

yasaklanan pankart bu muydu ?

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yasaklanan pankart bu muydu ?
    Hayýr.

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

habuni mi yasakladiler ???
    yönetim rezilsin rezil

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kulüp resmi siteden açýklama yapmak için neyi bekliyor ? Halil Umut Melerin haftaya baþka bir maça atanmasýnýmý ?
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Haluk bey bugün name okudu. Bu ayaklarý geçeceksiniz sevgili yöneticiler, o tepkiyi bjk maçý sonrasý verecektiniz ki tff cesaret edip te Meler'i maçýmýza gönderemeyecekti. Bu hakkýmýzýn alanen gasp edildiði 4.maç oldu. GS maçýna atanacak tetikçinin mutlak takipçisi olacam. Size güvenmediðim için olasý tetikçi atamasýnda iþimi gücümü bi kenara býrakýp sosyal medyadaki taraftarlarýmýzý elimden geldiðince örgütleyecem.

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

sadri þenerle birlikte son 30 yýlýn en iyi baþkaný.net

söylemleri ile icraatlarý çok uyumlu devam ediyor.

kadro yapýlanmasý umarým bu þekilde devam eder.

skorlara aldanýp projeyi deðiþtireceðini sanmýyorum.nasýl malatya maçý skoru oynanan oyunu yansýtmýyorsa baþakþehir skoruda oynanan ve oynanmak istenen oyunu yansýtmýyor.

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayýr.

Ayýp ayýp hem de çok büyük ayýp. Þu pankarta izin vermeme gerekçesi nedir Allah aþkýna? Yönetime hiç yakýþmadý.
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Trabzonspor ben kendimi bildim bileli hakemlerden çeker. Her seferinde de bir yönetici çýkýp gaz alýcý açýklamalar yapar. Güya federasyona tepki gösterir ama bu konuþmalarýn somut hiçbir tarafý yoktur. Haluk Þahin'in açýklamalarý da bu minvalde "boþ" açýklamalar.

Bu konuda Usta'ya hakkýný vermek lazým. Adam Bitnel'e düdüðünü astýrdý. Haa, tabi ÝHO'nun hakemleri kilitlemesi de var ama o bize zarar verdi.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Alýntý Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor ben kendimi bildim bileli hakemlerden çeker. Her seferinde de bir yönetici çýkýp gaz alýcý açýklamalar yapar. Güya federasyona tepki gösterir ama bu konuþmalarýn somut hiçbir tarafý yoktur. Haluk Þahin'in açýklamalarý da bu minvalde "boþ" açýklamalar.

Bu konuda Usta'ya hakkýný vermek lazým. Adam Bitnel'e düdüðünü astýrdý. Haa, tabi ÝHO'nun hakemleri kilitlemesi de var ama o bize zarar verdi.
    istedigin kadar konus, tepki ver. Sinyor Terim dedigini yapti ne oldu adama 10 mac ceza verdiler.
    Bahsedilen kisi ülkenin spor anlaminda itibar gören birkac kisiden biri.
    ...Medya'da 2 gündür bizim hakkimizi savunuyor. Ama gel görki hicbir yaptirim yok. Adamlar keyifleri yerinde.
    Istedikleri gibi at kosturuyorlar.
    Inanilir gibi degil, Firat Aydunusa rezil bir mac akabinde yine görev verildi.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yýllardýr yazmýyordu demiþ genç kardeþim; 55 bin tweet attým merak etme..yazýyorum yani..

þu an muharrem usta lehine bir þey yazmak, ateþle oynamak gibi bir þey..tüm taraftar üzerinize geliyor..benim yazdýðým tek þey, aldýðý ve býraktýðý borç euro olarak ayný olan bir adam nasýl oluyor da kulübü batýrmýþ oluyor..buna bir cevabýnýz varsa yazýn ben de aydýnlanayým..

ben bu kulübün son bir kaç þampiyonluðunu görmüþ biriyim..yani çocuk yaþta da olsam o zamanlar, þampiyonluk turu attým..hayal deðil þampiyon olmak..
    bir çok yönetim gördüm..bazý yönetimlere apaçýk cephe aldým..nuri albayrak, may ve iho açýk cephe aldýðým, isimlerinin Trabzonsporla anýlmamasý gerektiðini düþündüðüm kiþiler oldu bu süreçte..buna siz baþkalarýný da ekleyebilirsiniz..
    iho dönemi baþtan sona 2.5 yýlda tam bir bitiþ oldu Trabzonspor açýsýndan..öyle fitil mitil deðil yani dediðiniz gibi..adam Trabzonsporu bitirdi yahu bitirdi..bunu görmemek körlüktür..siz bugün yaþanan ekonomik sýkýntýlarý usta yönetimine baðlarsanýz kendinizi kandýrýrsýnýz..
    usta 150 milyon euro borçla aldý 150 milyon euro borçla devretti..aldýðý kadro ortadaydý, bu yönetime býraktýðý kadro da ortada..küme düþme hesaplarýndan, þampiyon olma hesaplarýna geçildiyse bu usta yönetimi sayesindedir..bunu kabullenmek çok mu zor..yoksa bunu söylemeyi zorlaþtýran baþka kiþisel etkenler mi var..
    ha biz bir futbolcuya 3-4 milyon euro maaþ veremeyiz..okey..o zaman kuracaðýn kadro da ona göre olacaktýr..ben buna da fitim peki sen yarýn burada ne yazacaksýn?? onu da biliyorum ben..yarýn hepiniz bir kaç kötü sonuç sonra bu yönetime ve hocaya söveceksiniz..gidecek aðaoðlu gelecek babaoðlu..

burak yýlmaz bonuslarýyla 4 milyon euro civarýna imza attý..o dönem ki euro kuru baz alýndýðýnda dahi benim için de yüksek bir meblaðdý..gelmesini istemedim açýkçasý ama futbol piyasasý da iddialý olacaksan bu fiyatlardan açýlýyor..belhanda gibi bana göre vasat bir oyuncu 5 milyon euroya oynuyor..piyasa bu yani..euro artýnca iþler deðiþti tabii..
    bu sezon baþý ortalýk yýkýldý..bu maaþlarý alan oyuncular aðaoðlu yönetimi tarafýndan hedef alýndý yetmedi zaman içinde taraftarýn önüne atýldý..sen aðaoðlunu, ünal karamaný seversin sevmezsin senin sorunun ama sýrf ücretinden dolayý böyle üst düzey piyasasý olan futbolcularý hedef tahtasý yapýp, psikolojileriyle oynayýp mental olarak bitirirsen, kusura bakma yönetici falan deðilsin..
    neticede yönetim bunlardan kurtuldu..taraftar da yönetimle birlikte bir ohh çekti..

taraftar da çok büyük bir destek var yönetime..bunlar olmasýný arzu ettiðimiz þeylerdir..lakin 2011 ruhu diyebileceðimiz 2008 de baþlayan o destek ve diriliþ gibi bu destek..buraya dikkat edin..2008-09 sezonu baþlarken bir sürü maliyetli transfer yapýlmýþtý..o transferlerle takýmýn þampiyon olacaðýna inanýyordu taraftar ve 2011 de de bu top noktasýna çýkýp þampiyon oldu o takým..orda gelen yýldýzlar vardý burda ise giden yýldýzlar var..usta belki bunu denemek istemiþti bu transferleri yaparak ama maalesef usta karþýtý yüzde 50 lik kesim ilk günden köstek oldu..bu öyle böyle bir köstek de deðildi hani..ben rezillik ötesi bir muhaliflik diyorum..
    ayný desteði o yüzde 50 þu an aðaoðlu ve ünal karamana veriyor lakin ortada bir de acý gerçek var; bu takýmýn bu kadroyla þampiyonluða oynayamayacaðý gerçeði..þu an yaþanan bu coþku, kötü sonuçlar alýnýnca da devam edecek mi..coþkulu bir sabýr ben hiç bir yerde görmedim bu yaþýma kadar..inþallah devam eder bu destek ve coþku..takip ediyorum herkesi merak etmeyin..ben devam etmesinden yanayým ama olacaklarý da çok net görüyorum..
    Herkese Merhaba

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Usta güzellemeleri bitmez. Onun kurduðu kadrodan girecekler, ama çýkacaklarý hep çýkmaz sokak olacak! Sosa'nýn gol attýðý maçtan sonra 12 yaþýnda çocuk gibi ben aldým havasýyla twitter'dan þov yapmasýný bilir ama tek kuruþ ödeme yapmaz! Yeni stada ana sponsor olup yan sponsorlardan gelen paralarla birlikte 50 milyon avroyu haybeye savurduðunu anlatmayacak kimse. Hep iþin ucuz kýsmýna döviz cinsinden girecekler, herkesin bu dolmayý yiyeceðini hesap edecekler. Çaputun birine ilk dörde girersek bonuslarla birlikte 6 milyon avro yýllýk veren biri Hacýosmanoðlundan bile tehlikelidir. Bu kafa kulübü deðil egosunu yönetmektir. Ýmaj parasý, imza parasý, osuruk parasý, yan battý yana kaydý parasý oh oh ne kadar tatlý. Yaklaþýk 350 milyon tl'lik yayýn gelirlerini 2023 yýlýna kadar temlik etmesini neye yoracaðýz? Cumhuriyetimizin 100. yýl kutlamalarýnamý yoksa hükümetin bir takým politikalarýný tutturma vaad ettiði 2023 yýlýnamý? Sen kalk Kartal tesislerine 20 küsür katlý rezidans dikeceðim palavralarýyla seçim kazan, sýçýp sývazlamaya baþladýðýnda da boku önce ki yönetime at. Milan'dan paket halinde transferler yapýp gidene kadar tek kuruþ ödeme yapma ama suçlusu önce ki yönetim olsun. Niye? Onun kravatý yok benim var! Yav, Milan'la özel maç yapmak için 1 milyon avro vaad eden birinden bahsediyoruz, deli gömleði giyip Medicalpark'ýn önüne gidesim var!
    Hacýosmanoðlu sonrasý mevcut yönetim baþa gelseydi þuan borç en kötü yerinde sayacak, bu boktan süreci yaþamayacaktýk. Doðru iþleri yanlýþlarýndan çok daha fazla olan yönetimi kayýtsýz þartsýz desteklemek taraftarýn asli görevidir. Ekmek bulamayan pasta, pardon Usta yesin devri geçti, gitti, bitti.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Yönetim iyi niyetli. Cesur adýmlar atarak mali disiplin saðlamaya çalýþtý ancak yýllarýn sorunu saha dýþý etkilere güçleri yetmeyecek.Her sene bir takým çýkýyor þampiyonluðun doðal adayý ve TFF bunun gerçekleþmesi için elinden geleni yapýyor.
    Trabzonlu siyasi lobi ne zaman devreye girecek.
    Hadi bu sene kadro zaafý var ancak seneye bunun mazereti olmamalý.Her ne olursa olsun þampiyonluk seneye gelmeli .
    Zira bu camianýn sabrý kalmadý.
    2010-2011 sezonu kaderini belirleyen saha dýþý etkenler bu sene VAR'la yaþatýlýyor.
    8 yýlda deðiþen birþey yok memlekette.
    Bursaspor þampiyonluðunda L.Kizil, FB'de Aziz, bu sene Gümüþ...
    Bu iþleri öðrenmezsek "Zeki çevik ve ahlaklý" madalyasýz sporcu olarak kalicaz.

Redmi Note 4 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

CÝVELEK.61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yönetim maalesef bjk maçýnda gösteremediði tepkinin prestij kaybýný yaþýyor.
    Yönetim bu nokta da eleþtiriyi hakediyor.
    Kusura bakmasýnlar.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Maçtan once tepki koyunca etkili oluyor yoksa birþey olduðu yok.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Fb dünkü maçtan sonra her pozisyon için videolu açýklama yapýyor. Bizim siteden ses yok. Ses çýkarmadýkça kafamýzý ezmeye devam edecekler. Yönetim uyusun daha.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Fb dünkü maçtan sonra her pozisyon için videolu açýklama yapýyor. Bizim siteden ses yok. Ses çýkarmadýkça kafamýzý ezmeye devam edecekler. Yönetim uyusun daha.
    Daha ne yapacaktilar, haluk þahinin açýklamalarý her sitede gazetede manþet oldu. Sitede yayýnlayýnca ne deðiþecek
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Alýntý nbay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Daha ne yapacaktilar, haluk þahinin açýklamalarý her sitede gazetede manþet oldu. Sitede yayýnlayýnca ne deðiþecek
    Madem bir þey deðiþmeyecek hiç konuþmasýnlar o zaman. Mantýða bak. Site bizim sitemiz deðil mi ? Oradan resmi bir açýklama yapsan eline mi yapýþýr ? Çok mu zor yoksa ? Ekþi’de yazýyorum misal. Kimse orada Haluk Þahin açýklamalarý diye baþlýk açmýyor. Fb açýklamasý diye baþlýk açýyor. Sesimizi çýkaracaðýz. Trabzonspor ismi Haluk Þahin’den daha büyüktür. Herkes Haluk Þahin’i bilmez ama tüm ülke Trabzonspor’u bilir.
    Konu Oruç tarafýndan (22.01.2019 Saat 20:33 ) deðiþtirilmiþtir.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Madem bir þey deðiþmeyecek hiç konuþmasýnlar o zaman. Mantýða bak. Site bizim sitemiz deðil mi ? Oradan resmi bir açýklama yapsan eline mi yapýþýr ? Çok mu zor yoksa ? Ekþi’de yazýyorum misal. Kimse orada Haluk Þahin açýklamalarý diye baþlýk açmýyor. Fb açýklamasý diye baþlýk açýyor. Sesimizi çýkaracaðýz. Trabzonspor ismi Haluk Þahin’den daha büyüktür. Herkes Haluk Þahin’i bilmez ama tüm ülke Trabzonspor’u bilir.
    Manþetlere trabzonspordan açýklama diye yansýdý haluk þahininkiler. O da zaten trabzonspor kulübü adýna bunu yaptý,üstelik bunu ulusal bir kanala da baðlanýp yaptý. Keza baþkanda mac sonrasý yine açýklama yapmýþtý.
    Ha bana kalsa evet hiç bir þeyin deðiþeceði yok , kendi kendimize debeleniyoruz.
    Bu da hiç bisey yapmayalým o zaman demek deðil tabiki.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Adamlar gri pozisyon için bile ortalýðý ayaða kaldýrýyor, bizimkiler kaç maç bariz biçilmiþ maçlar sonrasý dahil ses yok resmi sitemizde, aman incitirsiniz birilerini sonra para falan gelmez!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Mehmet Sarigül - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Istanbul Büyükþehir Belediye maçinda VAR'in devreye girmemesi bir S K A N D A L dir!!!!!

Maçin hakemi HALIL UMUT MELER pozisyonlari net görmemiþ olabilir, çünkü teçrübesiz ve yeteneksiz bir hakem!

AMA maçin VAR hakemi FIRAT AYDINUS ve AVAR'in (her kimse) bu pozisyonlari görmemeleri IMKÂNSIZ!!!

Trabzonspor yönetimi ve Baþkani AÐAOÐLU MHK ve TFF'den bir AÇIKLAMA istemeli!

1. TRABZONSPOR- IBB MAÇINDA VAR SISTEMI DEVREDE MIYDI, YOKSA DEÐILMIYDI?

2. DEVREDE'IDIYSE NEDEN VAR VE AVAR FAALIYETE GEÇMEDI?

ÇÜNKÜ POZISYONLAR NET, SANA GÖRE BANA GÖRE DEÐIL!!!

Yani VAR ve AVAR hakemleri diyemez ki, "bize göre Ömür'ün ayaðina basma yok, Ekuban kafayi vurup golü atmak isterken Ibb'li tarafindan itilmiyor", çünkü ayaða basma ve itme pozisyonlari farkli açlardan net görünüyor! VAR ve AVAR bunu görmek zorunda!
    Konu Mehmet Sarigül tarafýndan (23.01.2019 Saat 01:24 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Almanya

Bir Trabzonspor taraftari olarak Trabzonspor yöneticilerini ve Baþkan Aðaoðlu'nu faaliyete geçmeye davet ediyorum!

Çünkü Trabzonspor'un haklarini korumak Baþkan Aðaoðlu ve yöneticilerin baþlica görevleri!

Nereden
    Almanya

Pazar akþami TRABZON'DA yaþananlar, öyle "futbolcular kabinde aðliyor" demekle geçiþtirilemez!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)