Sayfa 1299 Toplam 1344 Sayfadan BirinciBirinci ... 299 799 1199 1249 1289 1297 1298 1299 1300 1301 1309 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33596 adet sonuctan sayfa basi 32,451 ile 32,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleþtiriler...

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Yönetime yönelik teþekkürler... Baþlýðýný arýyordum.
    Bu forumda oldum olasý bu isimdeki baþlýða hep kafayý takmýþýmdýr. Bir kere adý bile çok tuhaf: ''Yönetime yönelik teþekkürler...'' Hayýr, yani baþlýðýn adý: ''Yönetime teþekkür baþlýðý'' olsa belki bu kadar tuhafýma gitmeyecekti. Neyse, konu bu deðil, birazcýk tebessüm edelim.

-Sayýn yönetim, sana yönelik teþekkürlerimi kabul et! Sayende futboldan soðudum! Býrak Trabzonspor'un maçlarýný izlemeyi, artýk merak edip takip bile etmiyorum. Beni Beinsports aboneliðinden kurtardýðýn için sana yönelik teþekkürlerimi kabul et!
    -Her Trabzon maçýnda sinirden deli olup, aklýmý kaçýrýrdým. Her maç sonu bu psikoloji yüzünden hanýmla kavga ederdik. Artýk Trabzon yenildiðinde deðil, yendiðinde tuhafýma gidiyor sadece o kadar. Hanýmla daha kavga etmiyoruz. Sana yönelik teþekkürlerimi kabul et!
    -Eskiden Trabzon yenildiðinde, arkadaþlarým bana takýlýr benle dalga geçerdi. Artýk onlar da alýþtý! Daha kimse moralimi bozmuyor bu konuda. Sana yönelik teþekkürlerimi kabul et! Lütfen geri çevirme!
    -Yine eskiden her sene FIFA serisinin yeni oyununu satýn alýr, deðiþik taktikler dener online ya da Gameranger üzerinden deli maçlar atardým! Þimdi artýk Euro Truck Smilatör oynuyorum! Ruhumu okþuyor, müslüm babayla yol gitmek! Sinirlerimi yýpratmadýðýn için sana yönelik teþekkürlerimi kabul et!

Amen!!!

Bugün de ritüelimi, ayinimi yaptým. Sen kabul et yönetim! Sana yönelik teþekkürlerimi kabul et! Kabul et ki, sana yönelik daha baþka þeyler söylemeyeyim.
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Yönetim mi var ki ona yönelik eleþtirimiz olsun?
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Kiþilikli, adam gibi adam bir baþkan;
    5 galibiyet alýndýktan sonra canlý yayýnlara çýkmaz,
    5 beraberlik,1 yenilgiden sonra canlý yayýnlara çýkar.
    *
    baþkaný gören var mý?

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bu baþlýða kilit vurulabilir, zira ortada bir yönetim yok. Tamamen 1-2 kiþinin kulüpte mesai yapmasýyla iþleyen bir idari yapý var.

Bu durum Trabzonspor büyüklüðünde bir camia için, böyle büyük bütçelere sahip bir yapý için utanç kaynaðýdýr.

Muharrem Usta sebep olduðu bu akýl almaz durum sebebiyle derhal vakit kaybetmeden istifa etmelidir. Trabzonspor kimsenin babasýnýn malý deðildir.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Herkesin ikincil belki de üçüncül derdi Trabzonspor artýk. Özellikle kulübün iliklerine kadar siyaset girimesinden sonra hýzla kimliðmizi kaybettik. Yönetimdeki adamlarýn sosyal hesaplarýn az biraz kontrol edin ne demek istediðimi anlayacaksýnýz zaten. Yönetime Yönelik Eleþtirilerden ziyade camiaya yönelik olmalý bence. Çünkü biz neysek, ne talep ediyorsak karþýlýðýný alýyoruz.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

https://twitter.com/DrBaykan61/statu...69716743393281

Çözüm yukarda biraz uzun bir flood olmuþ ama problemi görüp çözümü sunmasý açýsýndan oldukça deðerli

Bu yazýlanlarýn bir þekilde uygulanmasý lazým

Bu kiþi yönetimde deðilse yönetime sokulmalý
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Hoca deðiþimini sezon sonuna býrakmak Trabzonspor’un gelecek sezonunu da heba eder. Yapmayýn. Þu takýma adam akýllý bir hoca getirin.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Bu konu uzar gider baþtakilerde stratejik zeka olmassa,etik ve prensip sahibi olmassa alacaklarý adam da bu kadar olur.

düzeni saðlayan en baþtakiler(futbol için konuþuyorum)baþkan ve yönetim.görünmeyen yüz ise þehir ve bazý dinamiklerdir.baþarýnýn perdelendiði ve asýl çekirdeði saðlayan þehir dinamizmi ve klup yönetim heyetidir.
    "Annuit cœptis"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

30 Kasým 2017 tarihi itibarýyle.....

Kýsa Vadelli borçlar : 455 milyon.....

Uzun Vadeli borçlar : 581 milyon.....

Toplam borçlar : 1 milyar 36 milyon tl.......

Yazýklar olsun diyorum.......... Baþka söyleyecek bir þey yok.......
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    30 Kasým 2017 tarihi itibarýyle.....

Kýsa Vadelli borçlar : 455 milyon.....

Uzun Vadeli borçlar : 581 milyon.....

Toplam borçlar : 1 milyar 36 milyon tl.......

Yazýklar olsun diyorum.......... Baþka söyleyecek bir þey yok.......

Kur farkýndan bir artýþ olur, anormal deðil AMA...

Bu artýþ kur farkýyla açýklanabilecek bir artýþ deðil... Bu tam bir facia.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Çanakkale

Ülkemizde futbol taraftarlýðý ( temsili deðildi )

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor yeni yönetimi 06 aralýk 2015 tarihinde göreve geldi.......

Bu tarihten 6 ay sonra 01.06.2016 tarihinde Kap'a bildirilen yani resmi kýsa vadeli borcumuz 303 milyon tl......

30 kasým 2017 tarihinde kýsa vadeli borcumuz 455 milyon tl.......

artýþ : 152 milyon tl......
    ------------------
    01.06.2016 tarihinde resmi uzun vadeli borcumuz 97 milyon tl.....
    30 Kasým 2017 tarihi itibarý ile uzun vadeli borcumuz tam 581 milyon tl......

artýþ : 484 milyon tl......

Toplam borç artýþýmýz : 636 milyon tl.....

Üstelik 2 yýllýk sürede sponsorluk , naklen yayýn , saha gelirleri ve diðer gelirlerimiz gibi 200-250 milyon tlden fazla gelirimize raðmen bu borç artmýþ......

1 haziran 2016'da euro kuru 3,30 tl..... Borcumuzun euro karþýlýðý 121 milnyon euro.....

1 kasým 2017 borç toplamý 1.036 milyon tl..... Borcumuzun euro karþýlýðý 222 milyon euro....

Yani Sayýn Muharrem Usta yönetiminde Trabzonspor'un borçlarý gelirlerine raðmen tl üzerinden %153 artmýþ 400 milyon dan 1036 milyona ulaþmýþ...

Euro üzerinden ise % 82 artmýþ borçlarýmýz.... tekrar söylüyorum gelirlere raðmen borcumuz 2 yýlda katlanarak artmýþ.....

Peki baþarý :

Avrupa'da hiç olmadýk....
    Ligde hiç olmadýk.....
    Türkiye Kupasýnda hiç olmadýk.....

Ortada tarihimizin sportif olarak ve mali olarak en kötü baþkan profili var maalesef.....

not : Bilgiler devletin resmi kurumu olan Kap'tan derlenmiþtir...... Trabzonspor Anonim Þirket olduðundan mali yapýsý baðýmsýz denetim þirketlerince denetlenmektedir. Yani bilgiler kesindir..... Klübümüzü maalesef büyük bir darboðazýn içindedir.....

Bu kötü tabloyu sadece euro kuruna yada borçlarýn ötelenmesi için kullanýlan faizin yüküne baðlayamayýz. Elbette belirli oranda euro kuru etkili olmuþtur ancak en önemli neden klübün kötü yönetimi ve baþarý saðlanamamasýdýr...

saygýlar hürmetler.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Çanakkale

Taraftar olarak kulübe el koymayý öneriyorum. Yok eðer taraftarlýk sadece bilet ve forma alýp maç izlemekse benden uzak olsun. Þu 5iktaþ kadarda olamýyor muyuz bir feda kampanyasý falan baþlatsak.

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý celaledtin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Taraftar olarak kulübe el koymayý öneriyorum. Yok eðer taraftarlýk sadece bilet ve forma alýp maç izlemekse benden uzak olsun. Þu 5iktaþ kadarda olamýyor muyuz bir feda kampanyasý falan baþlatsak.
    celaledtin, terminoloji konusunda sýkýntý yaþýyorsun, açýk veriyorsun. Daha dikkatli ol. 5iktaþ, 6s vs kelimeleri daha çok istanbul takýmý taraftarlarý kullanýr. Senin Trabzonsporlu olmadýðýn hatta istanbul takýmý taraftarý olduðun paylaþtýðýn karikatürlerden vs. belli de neyse.
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yönetim ihanet içinde. Baþka bir açýklamasýný bulamýyorum
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Timur Bey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Biraz farklý bir öneri olacak ama diðer kulüpler üniversite kurma peþinde. Biz neden üniversite kurmuyoruz? Eminim benim gibi akademik kariyer yapan birçok renktaþýmýz vardýr. Takýmýmýzýn üniversitenin olmasý bizleri maddiyat bir yana manevi anlamda memnun edecektir. Kurulmasý halinde bu üniversiteden gelecek gelir de kulübe aktarýldýðýnda önemli bir gider karþýlanýr. Bu da mý ütopya olarak kalacak yoksa?

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Koleji bile pasladýlar, televizyon kuralým dedi onu da herhangi bir kullanýcýnýn oluþturabileceði bir Youtube hesabýyla geçiþtirdi...
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Timur Bey Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biraz farklý bir öneri olacak ama diðer kulüpler üniversite kurma peþinde. Biz neden üniversite kurmuyoruz? Eminim benim gibi akademik kariyer yapan birçok renktaþýmýz vardýr. Takýmýmýzýn üniversitenin olmasý bizleri maddiyat bir yana manevi anlamda memnun edecektir. Kurulmasý halinde bu üniversiteden gelecek gelir de kulübe aktarýldýðýnda önemli bir gider karþýlanýr. Bu da mý ütopya olarak kalacak yoksa?
    üniversiteyi kurduk ama ismi istinye üniversitesi oldu.. idare edeceðiz o kadar artýk
    Attan inip eþeðe bindik!

Nereden
    Bursa

Alýntý Timur Bey Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Diðer takýmlar kimlik ve aidiyet yaratmak için bu tür þeylere ihtiyaç duyuyor,çünkü 3 takým da Ýstanbul takýmý,birini diðerinden farklý kýlan gerçek manada bir özellik yok,insanlar ise gün geçtikçe yaptýklarý þeylerde bir anlam arýyorlar,eskiden kalma sorgusuz sualsiz ve mantýklý bir bað kurmadan aidiyet hissetmiyorlar,müþteri oluyorlar,baþarý olmadýðý zaman çoðunun stadý bomboþ.

Bizim için bu tür bir kimlik arayýþý yok,dünyada örneði olmayan bir þehir takýmýyýz,kültürel ve yöresel özellikler de çok yardýmcý oluyor bu konuda.Þehir takýmýndan öte bölgesel ve insanlara sunduðu aidiyetle de Anadolunun her yöresinde taraftarý oluyor.
    KTÜ var ayrýca ve her türlü Trabzonspor'un kalesi.
    • Memento mori

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

para gelmiyor mu baþkan?

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

neden acaba merak ediyorum..
    her baþkan seçildiðinde 1 seneye kalmadan neredeyse bütün yönetim kurulu istifa ediyor..bizim kulüp için mi geçerli acaba?

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

ülkedeki herhangi bir yerdeki yonetim kademesindeki hic bir karar kurum cýkarýna ve startejisine yonelik olarak alýnmýyor....

diger bir deyiþle, kurumun cýkarýna olacak cogu sey oy ugruna heba ediliyor,

baska bir anlamla, kurumlarýn cýkarýyla yoneticilerin cýkarlarý birbirine cogu durumda ters kalýyor....

tüm heryerde ayný sey olur mu?neresinden tutsan eliinde kalýyor....
    ýslak imza....

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Ciddiyetten Uzak 8. bölümde konuðumuz, Yemeksepeti'nin mimarý, Türkiye'nin en baþarýlý giriþimcilerinden "Nevzat Aydýn". Ýzlemek için Perþembe 20:00'yi bekleyin.
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

kulüp çiftlik gibi hiçbir otorite yok her þey rastgele ilerliyor, þu seçimle umarým bir toparlanma, disiplin emareleri görürüz.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

mevcut baskanýn goreve gelmeden onceki soylemleri ve tespitleri olumlu idi....teknik direktorun arkasýnda durma konusunda tebrikleri hakettigini soylemek gerekiyor....burada yaptýgý iþi soyle ozetleyelim ;

1. sportif basarýsýzlýklardan birini istikrarsýzlýkda gordu(tespit)
    2. ülkenin sampiyonluk yasamýs teknik adamýyla calýsdý (uygulama)
    3. istikrarsýzlýgý en onemli problemlerinden biri olarak teknik adama destegi cekmemek oldugunu anladý ve sonuna kadar güvendi (verdigi sozu yerine getirme ve istikrarsýzlýgý ortadan kaldýrma)
    4. gerektigi zaman taraftarlarda dahil olmak üzere basarýzlýgý istikrarsýzlýga ve populizme tercih etmemeyi basardý(bu sonyýllarda gordugum en olumlu icraattý, bu konuda tebrigi hakediyor)

teknik direktor konusunda gosterdigi cözüm algoritmasý son yýllardaki en iy performansdý yonetimin....sonuc gelmedi ama bu yontem üzerine yol alarak ilerlenecek bir gelenegi olusturmalý en azýndan....

bu konuda basarý cýksaydý ockham ýn ustarasýnýn keskin tarafýnda kim olurdu bilinmez....
    Konu pazarkapýlý tarafýndan (07.04.2018 Saat 18:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    ýslak imza....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)