Sayfa 1293 Toplam 1344 Sayfadan BirinciBirinci ... 293 793 1193 1243 1283 1291 1292 1293 1294 1295 1303 1343 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33596 adet sonuctan sayfa basi 32,301 ile 32,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleþtiriler...

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Oha !
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aþaðýdakileri yazan þahýs Trabzonspor Yönetim Kurulunda yer alýyor ve hâlâ! Baþka söze gerek yok!

Liseli kýza mý yürüyo bu þimdi ? Bu ne lan

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Gökhan Saral:

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þu liseli kýza sarkma olayý bana hiç gerçekçi gelmiyor. Gökhan Saralý hiç sevmiyorum ama bu kadar deðil. Eðer gerçekse çok çirkin, iftiraysa daha da çirkin.

hay1699 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gökhan Saral:

Çok iyi ya Herkes öðrenmiþ iþi bu memlekette... Konunun aslýný bilmiyorum lakin jargona bak! Hayali bir düþman cephesi, þer ittifaký yaratýp hamaset yaptýn mýydý tamam!

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

trabzonspor yonetimlerinin trabzonsporu getirdigi hal ve durum üzerine olasý ve olmus degerlemeler;

1. klup basarýsý yok ve buna uygun olarak bir düzensizligýn devamý nitelikli oldugu durumlar....

basarýnýn olmadýgý yerde insanlar herzaman uyguladýklarý politikalarý genel hal ve davranýslarýný degistirebilmeli gelistirebilmelidir....ýsrarla ve ýsrarla ayný yontemler uzerinde uygulamalar yapmak sadece akýlsýzlýk olarak degil siyasi acýdan okunabilir, topraklardaki insan kalitesinden okunabilir veya herhangi bir menfi gelir kapýsýndan okunabilir, 30 senedir ayný sekilde uygulamalar ile basarýnýn gelmemesi icin baska bir neden aklýma gelmiyor....

basarýsýzlýgý 30 kusur senedir ispatlanan bu yapýdan sonuc elde etmeye calýsmanýn mantýksýzlýgýný hala gorememek isin acý kýsmý belkide, kýsýr dongumuz devam ediyor....

ve o uygulamar: yüksek maliyet ile transfer edilen oyuncular satýsda elde edilen cüzi dolarlar, sürekli artan borc oranlarý, teknolojik ve bilimsel olarak yoneteci ogretici ve oyuncu kiþisine yatýrým yapýlmamasý, gostermelik hedefler, siyasi yakýnlýk, gelir kaynaklarýný gelistirememe, amator branslarýn durumu....

2. klup basarýsý var, ve buna uygun bir düzenin oldugu durumlar...

boyle bir durumda acýkcasý yeterli bilgiye sahip herhangi bir trabzonspor yonetim kadrosunun oldugunu düsünmüyorum, en once kurulus asamasýnda bile ne kavgalar yasandýgýný donemin tanýklarýndan bizzat dinlemistim....kaldýki 50 sene onceki durum ile suanki durum arasýnda olumsuz anlamda büyük fark var....suanda yonetime talip yada olacak insanlarýn ülkenin mevcut ekonomik ve egitimsel düzeyinde durus sergileyebilecek potansiyelde olmalarý mucize otesi gibi olurdu....

bu kosulda, once basarý saglamak gerektigi icin ve bununda 30 kusur senelik yonetimlerin nasýl saðlanacagýný bulamadýgý icin süregelecek basarýnýn devamýný düsünmek icin herhalde en az basarý kovalamak kadar bir süre gecmesi gerekecek (cok acý oldu biliyorum ama bunun sorumlusu ve suclusu tüm yonetimlerdir zaman ne yazýkki durmuyor)

3.klup basarsý var, ve buna uygun olmayan bir düzenin yaratýlmaya calýsýldýgý durumlar....

bu degerleme tam türkiyeye ozgudur, siz basarýlý olursunuz ama orada durmasýný bilemezseniz bunun cok cok bir getirisi olmaz....getirisi olmaz demiyorum goturusu cok olacagý icin bence notr durumdur....

bu kosulda, olmanýn adý politik ve ekonomik olarak istikrarsýzlýktýr....herhangi bir ekonomik müdahalede dövizi minimum yapabilirsiniz ancak ekonominin dengeleri ve istýkrarý sizin poitikalarýnýz seri üretime dayalý degilse mutlaka yerine doncektir, bu ornekten sonra klup idaresinde donersek anlýk basarý yanlýs ornek teskil edebilir leicester city, buna cok güzel ornektir....

model dogru ekonomi güclü olmalý birinci altýn kural bu....

4.klup basarýsý yok ve buna uygun olmayan olmayan bir düzenin yaratýlmaya calýsýldýgý durumlar....

bu kosul, kapitalizmin anti-tezi sosyalizmdir demektir, baskaldýrýdýr, isyandýr....karadeniz insanýný yapýsýnda tarihsel olarak bu durus var ancak sanýrým cok eskilere gitmek gerek bunu gormek icin, kück moskovlar, topal osmanlar ý ornek gosterebiliriz belki....

bu degerleme mevcut ülkesel durum ve kongre yapýsý yada boyle bir teknik bilimsel argümana sahip aday olmamasý ile cok zor ele alýnabilir....baskan secme kriterimiz sampiyonluk diyen hala %50 nin üzerinde kongreden boyle bir tesvikte acýkcasý beklenmemeli....

5. basarý ve basarýsýzlýk olarak daha uc gorulebilecek olasý uygulamalar....

yine zor bir degerleme, klup oldugu yerde mutlu, gerekli karlar elde edildigi sürece trabzonspor büyüyen borcuyla oldugu yerde sayýp yakýn zamanda küme mücadelesi yapýp düsecektir, bunun gerceklesmiyor olmasýnýn en büyük sebebi türk futbolunun acizligidir zaten, düsünün daha kotu takýmlar var yani gerisini anlayýn....siz yarýstýgýnýz mecrada iyi oldugunuz icin degil sizden cok cok kotu takýmlar oldugu icin mevcudiyetini koruyorsunuz ve bu sekilde hala basarýya inananlar var yada inandýranlar....

cok üc basarý ornegi ise bir deliye, yaramaz cocuga bakar, mevut siyasi durumda buda zor bir olasýlýk....

tüm yonleriyle tüm ihtimaller isýgýnda once ayna denilerek yapýlmýs bir degerlendirme yazýsýdýr....

not :klup basarýsýndan kasýti ekonomik, idari ve sosyal basarýdýr....
    ýslak imza....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'da Muharrem Usta Dönemi :

Sayýn Muharrem Bey göreve baþlayalý yaklaþýk 2 yýl oldu......

68 lig maçý oynadýk....

26 galibiyet....
    15 beraberlik....
    27 maðlubiyet aldýk.....

92 gol attýk 100 gol yedik.....

Türkiye Kupasý'nda 2.turu geçemedik....
    Avrupa Kupasýna katýlamadýk.....

Yani 2 yýlda geçer not bile alamadý Sayýn Usta ve varsa yönetimi.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Emre Aksoy bu kez noter aracýlýðý ile istifa etti

Trabzonspor Mali Ýþler Koordinatörü Emre Aksoy, yönetim kurulu üyeliðinden 4. kez noter aracýlýðý ile istifa ettiðini açýkladý.

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Emre Aksoy daha önce iki kez yönetim kuruluna istifa dilekçesi vermiþ ardýndan sosyal medya aracýlýðýyla yazýlý açýklama yaparak istifasýný vermiþti.

15 Ekim’de önce sosyal medyadan "Rýza gelir, ben kaçar" mesajý atan Aksoy, ardýndan yazýlý bir açýklama ile görevinden ve yönetimden istifa ettiðini bildirmiþti.

Resmi yoldan istifasý ulaþmayan Aksoy, bu kez 4. istifasýný noter aracýlýðý ile kulübe iletti.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Turgut Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Zarrab davasýndan, Bjk, Osmanlýspor ve bize birþeyler çýkabilir.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/s...za_si_var.html
    Elbette mümkün deðil ama, herþey gönlünüzce olsun.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu suçlamalar daha önceden de yapýldý ve yönetime sorulduðunda bir þirket aracýlýðýyla sponsor olduðu söylendi ve de öyleydi KAP'tan da duyuruldu, hangi þirket hatýrlamýyorum. Ayný yalanlarla yeniden çamurluklar yapýlýyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Yanlýþ anlaþýlmasýn haber eski. Ben son 1 ay içerisinde Trabzonspor'un borsada ciddi deðer kaybýndan hareketle böyle bir çýkarýmda bulundum. Benzer bir düþüþ Halk Bankasýnda da var. bjk de kýsmi bir kayýp var.

Linkten 1 yýllýk grafiðe bakarsanýz son 1 ayda çok ciddi bir kayýp var.

http://finans.mynet.com/borsa/hissel...nspor-sportif/

Bu arada sponsor firma; Royal Denizcilik Endüstriyel Makine A.Þ
    Konu Turgut Altun tarafýndan (29.11.2017 Saat 17:26 ) deðiþtirilmiþtir.

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

koskoca isadamýsýnýz twitter da kendinizden yasca kücük adamlarla münakasaya giriyorsunuz buna nevzat aydýnda dahil cýkýn su sanal alemden.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor'da Muharrem Usta Dönemi :

Sayýn Muharrem Bey göreve baþlayalý yaklaþýk 2 yýl oldu......

68 lig maçý oynadýk....

26 galibiyet....
    15 beraberlik....
    27 maðlubiyet aldýk.....

92 gol attýk 100 gol yedik.....

Türkiye Kupasý'nda 2.turu geçemedik....
    Avrupa Kupasýna katýlamadýk.....

Yani 2 yýlda geçer not bile alamadý Sayýn Usta ve varsa yönetimi.....
    Çok aðýr, çok çok aðýr. Yüzü olan utanýr. Bu kulüp fitness cihazlarý haczedilince bile bu kadar dibe düþmedi.

Bir de tarihin en iyi kadrosu yalaný var. Buna civcivler bile gülmüyor. Tarihin en iyi kadrosunda veya kadrolarýndan birinde önde Damdoy ve geride Durica oynuyor.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Seviyeyi düþüren bir þey gördüðünüzde raporlayýn, cevap vermeyin.

Daða taþa anlatsam bu kadar zorlamazdý þansýný...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Uyuyorsunuz, geç kalýyorsunuz, iþimizi zorlaþtýrýyorsunuz!

Zafer sarhoþluðundan çýkýn, son maçtaki hakem faciasý ile Ýnfantino meselesini birleþtirerek kamuoyu açýklamasý yapýn. Bu þekilde hem haklý davamýzý ve son meseleleri ülkenin gözleri önüne sermiþ, hem de saha içindeki olasý katliamlara karþý önlem almýþ olacaksýnýz.

Boþ durmayýn, çalýþýn!
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

forumda ilk ankette ersun gitsin diyen adamlarý belirleyin taraftara birþey soracaksanýz o gruba sorun gerisi zaten 2 maç kazanýnca oooo büyük baþkan demeye devam ederler.

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Bakýn, dün bize,lige " ayar verilme" maçlarýndan biriydi.

Biriydi diyorum çünkü " biz dahil, gs,fb,bjk de" olmak üzere acayip iþler yapýlýyo ligde..

Beinsports ike Anadolu takýmlarý aleyhine olan yýllarýn hakem facialarý bu yayýncý kuruluþ bütün lige ayar verilir bi evreye geçti iþ..

Daha adil gözükse de " kötü iþ kötü iþdir" her zaman.

Veren memnun alan memnun bir düzen yaþýyoruz hep birlikte maalesef.

E6553 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ayar verildi kesinlikle þimdi baþkanýn yapmnasý gereken devre arasý stoper üst düzey almalý bir de iki saðlam takviye üst düzey hakemleri de alt etmemiz lazým bir þekilde transferler olmassa kritik durumlarda hakemler bizi gene harcayacak biz eksik bölgelerimizi tamamlayalým zayýf halkalarýmýzý transfer döneminde hakemler de bizi durduramaz o zaman
    Alýntý CEMEFKER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bakýn, dün bize,lige " ayar verilme" maçlarýndan biriydi.

Biriydi diyorum çünkü " biz dahil, gs,fb,bjk de" olmak üzere acayip iþler yapýlýyo ligde..

Beinsports ike Anadolu takýmlarý aleyhine olan yýllarýn hakem facialarý bu yayýncý kuruluþ bütün lige ayar verilir bi evreye geçti iþ..

Daha adil gözükse de " kötü iþ kötü iþdir" her zaman.

Veren memnun alan memnun bir düzen yaþýyoruz hep birlikte maalesef.

E6553 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    "Annuit cœptis"

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Alýntý BERBATOV61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    forumda ilk ankette ersun gitsin diyen adamlarý belirleyin taraftara birþey soracaksanýz o gruba sorun gerisi zaten 2 maç kazanýnca oooo büyük baþkan demeye devam ederler.
    türkiye'deki taraftarlarýn %90'ý her kötü sonuçta her teknik direktörü harcar zaten. bunu marifet diye sunmana güldüm. ersun yanal'ýn gönderilmesi de türkiye'de çok nadiren iþe yarayan teknik direktör deðiþikliklerinden biri oldu. sizinkisi bozuk saat misali yani. sezon sonu rýza gider, seneye baþkasý gider, öbür sene kombo yaparýz 2 tane göndeririz, sorar dururuz size sýkýntý yok. kulübün geçmiþi ortada. þenol güneþ bu takýmý 25 yýl sonra ilk kez þampiyon yaptý, 1.5 yýl sonra þutlandý. bugün þenol güneþ türkiye'nin en iyi teknik direktörü, cl'de tur atlamýþ, dünya 3.lüðü, ts baþýnda þampiyonluðu, 2 yýl üst üste bjkde þampiyonluðu, istese yarýn milli takýmýn da galatasaray'ýn da baþýna geçer ama bu adam önümüzdeki sezon bize gelsin, 10 maç sonra ona da gitsin yazarsýnýz. tecrübeyle sabittir.

baþkan özerli yumlulu sefalý vs vs vs kadroyu aldý 1.5 senede ffp'yi hiçbir þekilde ihmal etmeden, rakiplerin 4'te 1'i maliyetine türkiye'nin en iyi 2. 21 kiþilik kadrosunu kurdu. ben buna bakarým. nitekim kadro da gücünü gösteriyor. devre arasýndan sonra da çok daha da güçlü olacak.

ersun yanal mevzusu da þudur. geçen sezon biz 2. devrede 33 puan filan topladýk. gayet üst düzey bir sonuçtu. sezonu galibiyetle açtýk, fener'i ezdik, baþakþehir'i ezdik, beþiktaþ'ý ezdik. yenemedik ama elimizden kaçýrdýk. adamlarýn da mantýðý þu, teknik direktörümüzün arkasýnda duralým öbür türlü geçmiþte bir yere varamadýk. buna katýlmayan insanlarýn en azýndan saygý duymasý lazým. gelgelelim benim anladýðým kadarýyla ersun yanal teknik direktörlük becerisi bir kenara takýmda herkesi kendinden nefret ettirmiþ. ben inanýyorum ki özellikle akhisar maçýnda futbolcular artýk gitsin diye ersun yanal'ý sabote etti. 8. hafta sonunda gitti ersun yanal vurgulayarak söylüyorum keþke daha erken gitseydi ama bu haddini aþan bir süre deðil teknik direktör göndermek için. 2 tane maç var üzerinden teknik direktör gönderilecek. alanya ve akhisar. alanya'ya kaza dediler akhisar'da gönderdiler. onun dýþýnda uzayan bir süreç yok, zaten kalan 6 maç 2 galibiyet, büyüklerle deplasmanda 3 beraberlik, 1 de maðlubiyet.

ha þunu sorgularým bak. ersun yanal giderken 4 futbolcuyla vedalaþmýþ diye okudum. bu doðruysa þayet, o zaman bir noktada bu niye böyle diye sorgulanmasý gerekirdi saha sonuçlarý bir kenara. gelgelelim bir örnek daha vereyim, ersun fener'deyken bütün futbolcular toplanýp ersun gitsin diye aziz'le konuþuyorlar, aziz de bunun üzerine ersun'u gönderiyor. fenerlilere bunu sor futbolculara sövüyorlar, aziz'e sövüyorlar ersun'u savunuyorlar. ersun'un fenerdeyken futbolculara sövdüðü bi videosu var, gir oku altýndaki yorumlarý fenerlilerin. siyahla beyaz deðil yani bu iþler. mesele gitsin deðil yani mesele gidince bir þeylerin düzelmesi. o zaman bir analiz baþlatman gerekiyor, sorun gerçekten t.d mi, kadro mu eksik, hakemler mi kötü, þansýn mý yaver gitmedi, t.d giderse yerine kim gelecek, o daha iyi yapabilecek mi, hangi t.d'ler gelmeyi kabul edecek, kaç yýl sözleþme isteyecekler, o adamlara uzun sözleþme önerebilecek misin yani bu gitsin demekle çözülen bir iþ deðil. ersun üzerinden deðil yapýlan bütün t.d deðiþiklikleri üzerinden konuþuyorum.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Sapkadan 17 milyon USD borç çýktý. Lobi dediðin böyle günlerde iþe yaramalý. Bakalým sonu nereye varacak.

https://www.trabzonhabercisi.com/dav...17-h36686.html

http://www.karadenizgazete.com.tr/ko...ikayesi/172034

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Karmam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    türkiye'deki taraftarlarýn %90'ý her kötü sonuçta her teknik direktörü harcar zaten. bunu marifet diye sunmana güldüm. ersun yanal'ýn gönderilmesi de türkiye'de çok nadiren iþe yarayan teknik direktör deðiþikliklerinden biri oldu. sizinkisi bozuk saat misali yani. sezon sonu rýza gider, seneye baþkasý gider, öbür sene kombo yaparýz 2 tane göndeririz, sorar dururuz size sýkýntý yok. kulübün geçmiþi ortada. þenol güneþ bu takýmý 25 yýl sonra ilk kez þampiyon yaptý, 1.5 yýl sonra þutlandý. bugün þenol güneþ türkiye'nin en iyi teknik direktörü, cl'de tur atlamýþ, dünya 3.lüðü, ts baþýnda þampiyonluðu, 2 yýl üst üste bjkde þampiyonluðu, istese yarýn milli takýmýn da galatasaray'ýn da baþýna geçer ama bu adam önümüzdeki sezon bize gelsin, 10 maç sonra ona da gitsin yazarsýnýz. tecrübeyle sabittir.

baþkan özerli yumlulu sefalý vs vs vs kadroyu aldý 1.5 senede ffp'yi hiçbir þekilde ihmal etmeden, rakiplerin 4'te 1'i maliyetine türkiye'nin en iyi 2. 21 kiþilik kadrosunu kurdu. ben buna bakarým. nitekim kadro da gücünü gösteriyor. devre arasýndan sonra da çok daha da güçlü olacak.

ersun yanal mevzusu da þudur. geçen sezon biz 2. devrede 33 puan filan topladýk. gayet üst düzey bir sonuçtu. sezonu galibiyetle açtýk, fener'i ezdik, baþakþehir'i ezdik, beþiktaþ'ý ezdik. yenemedik ama elimizden kaçýrdýk. adamlarýn da mantýðý þu, teknik direktörümüzün arkasýnda duralým öbür türlü geçmiþte bir yere varamadýk. buna katýlmayan insanlarýn en azýndan saygý duymasý lazým. gelgelelim benim anladýðým kadarýyla ersun yanal teknik direktörlük becerisi bir kenara takýmda herkesi kendinden nefret ettirmiþ. ben inanýyorum ki özellikle akhisar maçýnda futbolcular artýk gitsin diye ersun yanal'ý sabote etti. 8. hafta sonunda gitti ersun yanal vurgulayarak söylüyorum keþke daha erken gitseydi ama bu haddini aþan bir süre deðil teknik direktör göndermek için. 2 tane maç var üzerinden teknik direktör gönderilecek. alanya ve akhisar. alanya'ya kaza dediler akhisar'da gönderdiler. onun dýþýnda uzayan bir süreç yok, zaten kalan 6 maç 2 galibiyet, büyüklerle deplasmanda 3 beraberlik, 1 de maðlubiyet.

ha þunu sorgularým bak. ersun yanal giderken 4 futbolcuyla vedalaþmýþ diye okudum. bu doðruysa þayet, o zaman bir noktada bu niye böyle diye sorgulanmasý gerekirdi saha sonuçlarý bir kenara. gelgelelim bir örnek daha vereyim, ersun fener'deyken bütün futbolcular toplanýp ersun gitsin diye aziz'le konuþuyorlar, aziz de bunun üzerine ersun'u gönderiyor. fenerlilere bunu sor futbolculara sövüyorlar, aziz'e sövüyorlar ersun'u savunuyorlar. ersun'un fenerdeyken futbolculara sövdüðü bi videosu var, gir oku altýndaki yorumlarý fenerlilerin. siyahla beyaz deðil yani bu iþler. mesele gitsin deðil yani mesele gidince bir þeylerin düzelmesi. o zaman bir analiz baþlatman gerekiyor, sorun gerçekten t.d mi, kadro mu eksik, hakemler mi kötü, þansýn mý yaver gitmedi, t.d giderse yerine kim gelecek, o daha iyi yapabilecek mi, hangi t.d'ler gelmeyi kabul edecek, kaç yýl sözleþme isteyecekler, o adamlara uzun sözleþme önerebilecek misin yani bu gitsin demekle çözülen bir iþ deðil. ersun üzerinden deðil yapýlan bütün t.d deðiþiklikleri üzerinden konuþuyorum.
    Kaçýrdýðýn bir nokta var biz maç kaybediyor diye gitsin demedik ki hiç, iþine saygýsý olan biri gelsin sabredelim dedik ama bunun iþine ve çalýþtýðý camiaya saygýsý yok. Rýza hoca misal adam uðraþýyor bence bu kadro için yeterli bir hoca deðil ama adamýn iþine ve camiaya saygýsý var. Böyle bir adama baþarýsýz olursa yapamadý deriz ama ersun yanal maç kazanýrken bile içine sinmiyor insanýn konu bu fenerle berabere kaldý diye sen seviniyorsun mesela ben bilerek yenmediðini ciddi ciddi düþünüyorum o feneri bir daha da zor yakalarýz

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Çanakkale

Adam haklý bencede.

Saffet Sancaklý: 4 büyükler küme düþürülmeli

MHP Milletvekili Saffet Sancaklý, toplamda 7 milyar borcu bulunan 4 büyüklerin kurallara göre küme düþmesi gerektiðini söyledi.

Haber Merkezi | 20.12.2017 - 15:04..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet þikeden deðil mali durumdan düþmeliler
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Saffet ilk baþta zamanýnda Aziz'le Rusya'daki ortaklýðýnýn hesabýný versin de sonra bizden hesap sorar.
    Murat

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Saffet ilk baþta zamanýnda Aziz'le Rusya'daki ortaklýðýnýn hesabýný versin de sonra bizden hesap sorar.
    Hangi ortaklik ? yau bunlarin alayi aziz köpegi, bu kadar da olmaz bee

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)