Sayfa 1320 Toplam 1344 Sayfadan BirinciBirinci ... 320 820 1220 1270 1310 1318 1319 1320 1321 1322 1330 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33596 adet sonuctan sayfa basi 32,976 ile 33,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleþtiriler...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

bugün tam olmasa da düzlüðe çýkma yolunda ciddi adýmlar atýldýysa
    Ahmet baþkan ve ekibi sayesindedir.
    (bir ve iki önceki baþkanlarýn trabzonsporu batýrma noktasýný unutmayalým)

geçen yýl en sýrýtan mevkimiz stoper noktasýndaydý.
    önceliðin burasý olmasý gerekirken baþkan mevkiler için oyuncu alýndý.
    inþallah kýsa zamanda bu alan için iþe yarar 2 tane adam gibi adam alýnýr.
    (campi ve hüseyni gidebilir....)

KARAGOZLUM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    44

baskan bariz hatalidir
    novak ve sosanin gitmesine uzulmuyorum
    novak biraz olsun faydaliydi fakat defansif olarak zaafi cok fazlaydi

sosa yi gelecegi gunden beri sevmedim
    milan da alirken dunya naz ile geldi tas patlasin 6 ay faydali oldu
    adam para icin bizde kaldi

fakat baskan bariz hatali bu adamlari para ile baska takima yurt disina satacaktin sozlesmeleri bitmeden ve sozlesme uzatmadan
    salakca en buyuk rakibimize hediye edilde bedava buna kerizlik denilir hic bir aciklamasi yok
    onlarda ne kadar faydali olurlar gorecegiz insallah olmazlar ve tahimin de oyle sikeciler cok kotu batacak
    fakat olur da tutarsa bu 2 transfer ve sikeciler sampiyon olursa o zaman agaoglu hapi yutar

sosa ve novakin gitmesi onemli degil fakat sikecileri bedava gitmesi buyuk hata
    nwakaeme dedikodulari donuyor eger dogruysa ve boyle birsey olursa agaoglu kendi bacagina sikar

Arif Timurcioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Yönetime elestirim takimda stoper problemi olmasina ragmen kamp basladi hala ortada net bir transfer yok ayrica o kadar scout ekibi var deniliyor becerip 2 tane eli yuzu duzgun isim veremiyorlarsa demek onlarda da buyuk bir eksiklik var.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrýcalýktýr.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Sýfýr.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Özgür KARADENÝZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bitmeyen transerler,aciklanmayan kamp ve hazirlik maclari plani,
    Degismeyen saglik kurulu,belli olmayan hocanin yardimcilari,avrupadan men,sonu kötü biten lig yarýþý,sosa novak mevzulari,yapilamayan forma satiþ lansmanlari,gecen seneye göre yakalanamayan sinerji,baskanin sessizligi,yönrtim icinde ki catlak iddialari, yönetimin siyasi kanadi ve My Alp in talimat üzerine yeni bir yapilanma girisimi adina,Trabzonsporun bugünüňü çöpe atmasi.
    Buradan 2021 sezonu adina,böyle bir baslangictan güzel bir hikaye cikmaz.

Keske tek sikintimiz 3 gündür imza atti denilen,flavionun bi türlü gelememesi olsa.

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Ooo Novak ve Sosa ya gömme þenlikleri.
    Bakýn Sosa konusunda size katýlýrým ama bu iki oyuncu ile de geçen sene her þeyi bitirmiþ olmalý idi.

Sen sorloth meselesini düzeltme bakayým seneye 9 milyona ilk giden kim olacak.

Ayrýca sosa konusunda kýzmasam da
    Novak konusunda yüzde yüz hatalý. Yahu senin sol bekin adam. Kalitesi ortada. Her sýkýþtýðýnda gol yapabilen bir adam.
    Adam her yerde konuþuyor. Ben anlaþtým ama onlar benle anlaþmadý. Geçen sene daha az fiyata biterdi diye
    Dahasý profesyonel adammýþ. son kupa maý dahil her maçta hakkýný verdi. sen kiþilik olarakta iyi bir oyuncu kaptýrdýn

Yönetim eðer iþ yapacaðým diyorsa sorloth un seneye 9 milyonluk maddesini kaldýrsýn. Onur moral olmuþtu. Bu da olur.
    Yaný þekilde nwakaeme ninde 6 milyonu artmalý.

yapamazsak çok ahlar vahlar çekeriz.
    13 Vitor Hugo

Ýskender Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Gemi su alýyor kaptan. Allah yardýmcýn olsun.

Nereden
    Bursa

Alýntý UÐUR DURTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bugün tam olmasa da düzlüðe çýkma yolunda ciddi adýmlar atýldýysa
    Ahmet baþkan ve ekibi sayesindedir.
    (bir ve iki önceki baþkanlarýn trabzonsporu batýrma noktasýný unutmayalým)

geçen yýl en sýrýtan mevkimiz stoper noktasýndaydý.
    önceliðin burasý olmasý gerekirken baþkan mevkiler için oyuncu alýndý.
    inþallah kýsa zamanda bu alan için iþe yarar 2 tane adam gibi adam alýnýr.
    (campi ve hüseyni gidebilir....)
    Hangi düzlüðe çýkmaktan bahsediyorsunuz inanýn bize biraz aydýnlatma yapsanýz da biz de sizin gibi geleceðe umutla baksak.
    Geldikleri günden bu tarafa bizden sahada baþarý beklemeyin dediler,ellerine geçen iki fýrsat sezonunda alacaklarý iyi iki stoper ve bir defansif orta saha oyuncusunu 5 transfer döneminde alamadýlar,þampiyonluklarý ellerimizle rakiplere teslim ettik.
    Futolcularýn sözleþmelerini zamanýnda uzatmayarak,rakiplere bedavadan verdiler.
    20 transferden 3 transferi tutturdular.
    UEFA'yý yalan ve sahte evrakla kandýrmaya çalýþýp,kulübü rezil ettiler,ceza aldýrdýlar ilk defa tarihimizde.
    Yaptýklarý tek þey elimizdeki alt yapýdan çýkan çocuklarý satmak ve kadroyu zayýflatmak oldu,kulübü bankalarýn kucaðýna býraktýlar ama buna raðmen yine de borç arttý.

Evet geçen yýldan bu yýla TL olarak borcumuz 80 milyon TL daha arttý,toplam da 1 milyar 180 milyon TL borcumuz var,kadromuzun ana iskeleti bozuldu,takým kampa girdi teknik ekip yok.

Neyi güzel yapýyorlar,kulübü iyice sýradanlaþtýrmak dýþýnda?
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hangi düzlüðe çýkmaktan bahsediyorsunuz inanýn bize biraz aydýnlatma yapsanýz da biz de sizin gibi geleceðe umutla baksak.
    Geldikleri günden bu tarafa bizden sahada baþarý beklemeyin dediler,ellerine geçen iki fýrsat sezonunda alacaklarý iyi iki stoper ve bir defansif orta saha oyuncusunu 5 transfer döneminde alamadýlar,þampiyonluklarý ellerimizle rakiplere teslim ettik.
    Futolcularýn sözleþmelerini zamanýnda uzatmayarak,rakiplere bedavadan verdiler.
    20 transferden 3 transferi tutturdular.
    UEFA'yý yalan ve sahte evrakla kandýrmaya çalýþýp,kulübü rezil ettiler,ceza aldýrdýlar ilk defa tarihimizde.
    Yaptýklarý tek þey elimizdeki alt yapýdan çýkan çocuklarý satmak ve kadroyu zayýflatmak oldu,kulübü bankalarýn kucaðýna býraktýlar ama buna raðmen yine de borç arttý.

Evet geçen yýldan bu yýla TL olarak borcumuz 80 milyon TL daha arttý,toplam da 1 milyar 180 milyon TL borcumuz var,kadromuzun ana iskeleti bozuldu,takým kampa girdi teknik ekip yok.

Neyi güzel yapýyorlar,kulübü iyice sýradanlaþtýrmak dýþýnda?
    **
    Keþke isminizle hitap etme þansým olsaydý...
    güzel kardeþim mi diyeyim abimi diyeyim bilemedim.
    sayýn sasone.

çok karamsarsýn çok net.

detaya girmeyeceðim.

Ýbrahim Ethem Hacýosmanoðlu ve sonrasýnda muharrem Usta
    dönemindeki yönetiliþ þeklimizi,alýnan vasýfsýz oyuncularý,mafya tarzý hareketleri ve 7-0 lýk
    utanýlacak skorlarý hatýrlayýn..

aydýnlatma yeterli olmassa tekrar bir þeyler yazmaya çalýþýrým.
    inþallah yeni sezon güzel geçer.
    ben çok olmasa da umutluyum.

Timur Mikhail - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Anlaþýlan planlama yapýlmamýþ, aferin yaptýðýnýz güzel þeylerin içine edilmesine az kaldý.
    Nokta atýþ iþler yapýlmasý gerekirken hiç bir þey yapmýyorlar bravo !
    Üzülme evlat, kaybettim sandýklarýn, kurtulduklarýndýr belki.
    Бургундия синий
    61

Nereden
    Bursa

Alýntý UÐUR DURTAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    **
    Keþke isminizle hitap etme þansým olsaydý...
    güzel kardeþim mi diyeyim abimi diyeyim bilemedim.
    sayýn sasone.

çok karamsarsýn çok net.

detaya girmeyeceðim.

Ýbrahim Ethem Hacýosmanoðlu ve sonrasýnda muharrem Usta
    dönemindeki yönetiliþ þeklimizi,alýnan vasýfsýz oyuncularý,mafya tarzý hareketleri ve 7-0 lýk
    utanýlacak skorlarý hatýrlayýn..

aydýnlatma yeterli olmassa tekrar bir þeyler yazmaya çalýþýrým.
    inþallah yeni sezon güzel geçer.
    ben çok olmasa da umutluyum.
    Kardeþim diyebilirsiniz,ismim Emin,yaþýnýz benden büyük.

Ben Muharrem Usta döneminde baþkanlýk makamýnda utanýlacak bir þey hatýrlamýyorum,hatta Deniz Ateþ Bitnel'in hakemliðini bitirecek,sahada Trabzonspor'un hakkýný sonuna kadar savunacak bir baþkan hatýrlýyorum.

Burada ÝHO'nun da yaptýðý yanlýþlarý en aðýr eleþtiren üyelerden biri olarak onun Anadolu takýmlarýna olan yaklaþýmý bile Ahmet Aðaoðlu'nundan fersah fersah ilerde,evet mafya vari davranýþlarý oldu ama bunlar bile olmasý gereken rakiplere karþý þikecilere karþý oldu,tasvip ettim mi hayýr ama en azýndan bir mantýðý vardý.

Ahmet Aðaoðlu ise baþkanlýk makamýný rezil eden hareketler Alanya maçýnda bizi utandýrmakla kalmadý,ayný hareketi kupa maçýnda tekrarlayarak seviyesini iyiden iyiye belli etti.Ben bu tür bir rezalet durum hatýrlamýyorum.

Saha sonuçlarýna gelince,bu yönetim zamanýnda da farklý skorlar alýndý,Malatya 5-0,bu yönetim döneminde de 3-1'den maç kaybedildi,hem de þampiyonluða giderken Konya,Barcelona'nýn da 8 gol yediði bir spor bu.

Ayrýca Ahmet Aðaoðlu,transfer konusunda 20 transferden 3 transfer tutturarak nasýl baþarýlý oluyor,açýklar mýsýnýz?
    • Memento mori

OrkHun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Istifa!!

Emre Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Sanirim komple akil tutulmasi yasiyorlar.
    Suan ligin acik ara en zayif kadrosu bizde. Hem yetenek olarak hem sayisal olarak.
    Hersey berbat gidiyor. Bizi cok cok daha kotu gunler bekliyor. Ve siz hicbirsey yapmiyorsunuz. Hicbir planiniz yok. Ortalikta da yoksunuz.
    Bu sene buyuk rezillik yasaycagiz. Tum lig icimizden ve ustumuzden gececek.

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baþlýða ithafen ... Hangi yönetime ?
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Kesinlikle ayný düþünüyoruz.

Alýntý BlackPanther Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Novakýn menajeri açýklama yapmýþtý. Novak ve Yönetim fiyat ve sözleþme konusunda anlaþmýþlardý aylar önce. Ama biranda Aðaoðlu masadan kalkmýþtý. Neden kalktýðýný ve neden sözleþme imzalamak istemediðine anlam veremedim demiþti menajeri.

Aðaoðlu anlaþtýðý futbolcusun sözleþmesine neden imza atmadýðýný çýkýp yalan konuþmadan Açýklasýn! Koç kankisinden haber mi aldý imzalama biz alacaðýz diye.
    Bize Her Yer Trabzon

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Yönetimdeki arkadaþlardan rica ediyorum. Lütfen yapmayacaðýnýz þeylerin sözlerini vermeyin. Þu gün bu olacak bugün bu olacak. Þu zaman bu geliyor.

Taraftar sizin kadar klubün içinde deðil ve söylediðiniz herþey bizler için bir söz oluyor. Sözünde durmamak ise güvenirliliðinize zarar veriyor. Yaptýðýnýz iyi þeyleri de lekeliyor.
    {hep yek hep tek}{forever trabzonspor}

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

ne yapýn edin þu takýmý sene sonu avrupa ya taþýyýn. türkiye ligini boþverin avrupa daha önemli.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Baþkanýmýz Ahmet Aðaoðlu, Asbaþkanýmýz Mehmet Yiðit Alp ve Baþkan Yardýmcýmýz Ertuðrul Doðan bugün saat 14.00’de TFF Baþkaný Nihat Özdemir ile görüþmek üzere TFF’nin Riva’daki tesislerine gideceklerdir. Baþkanýmýz görüþmenin ardýndan Riva Tesisleri önünde açýklama yapacaktýr.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Malumunuz geçtiðimiz yýl sezon ortasýnda O.mikel, sezon sonunda Novak, Sosa, Sörloth gibi kýymetli 4 futbolcu kaybettik. Zaten geçen yýl 1 stoper 1 ortasaha 1 kanat eksiðimiz vardý, gidenlerde dahil olunca 7 eksiði var takýmýn.
    7 eksiði doldurmak için ne yaptý aðaoðlu kimi aldý?

Flavio : çöp
    Trondsen : bilinmiyor
    Diabaté : bilinmiyor
    Marlon : evet Novak özeldi çok aratmayacak gibi
    Plaza : bilinmiyor
    Afobe : açýk alanda driplingde müthiþ aðýr bir santrafor, anca sörlotun getir götürünü yapar
    Baker : normalde A.Parmak ile birbirlerini yedekleyip oynamasý gerekiyorken yokluktan ikisi oynuyor.
    trabzonspor bir sevdadir...

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Bugün ÝBB kaliteli ayaklarý ile maçý aldý götürdü.

Mali baþarý mý? Evet.

Ama masada þampiyonluðunu alacaklarsa, baþkalarý limit ,mali disiplin dinlemeyip þike transferleri yapacak, bizim de elimiz kolumuz baðlý olacaksa Mali Baþarý olsa ne olur, olmazsa ne olur.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

5 yýl önce kurulan takým geçen sene elinden lig þampiyonluðunu alýyor, üstüne ligde bu sene ki ilk galibiyetini alýp ilk golünü atýyor.

asýl olayýn vahim tarafý 2 ay sonra süper kupa maçý var. onuda yenileceðimiz için 1 sene içinde köy takýmýna 2 kupa vermiþ olacaðýz.

sýrf bu sebepten dolayý bile yönetim baþarýsýzdýr.

Nereden
    Ýstanbul

geçe seneden beri hatta 1 yýl öncesinde de vardý sanýrým bu takým neden sürekli izin yapýyor? her maçtan sonra adamlar 3-4 gün yok ortada bu kadar izin yapan baþka takým var mý acaba?

LaðusKusteli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Telonyus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    geçe seneden beri hatta 1 yýl öncesinde de vardý sanýrým bu takým neden sürekli izin yapýyor? her maçtan sonra adamlar 3-4 gün yok ortada bu kadar izin yapan baþka takým var mý acaba?
    Takým neden sürekli izin yapýyor?

özellikle YENÝ BÝRÇOK OYUNCU alýnmýþken.

Son yýllarda milli maç dönüþlerinde sürekli puan kaybediyoruz, hiç mi ders alýnmýyor.

Avrupadan men kararýndan beridir çöküþ devam ediyor, kulübe bir ÞOK lazým...
    SPOR SOSYOLOJÝSÝ...

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

geçen sene ligin son haftalarýnda forumdaki çoðu herkes yönetimin sadri þener'in düþtüðü hataya düþmemesi gerektiðini yazdý. Gelinen noktada daha beter durumdayýz.

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    geçen sene ligin son haftalarýnda forumdaki çoðu herkes yönetimin sadri þener'in düþtüðü hataya düþmemesi gerektiðini yazdý. Gelinen noktada daha beter durumdayýz.
    Forumda korkulan-yazýlan ne varsa oldu...

1996

2005

2011

2020
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)