Sayfa 1321 Toplam 1344 Sayfadan BirinciBirinci ... 321 821 1221 1271 1311 1319 1320 1321 1322 1323 1331 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33596 adet sonuctan sayfa basi 33,001 ile 33,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleþtiriler...

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

2 haftadýr medyayý özellikle kanal kanal ( TRT,aspor, tvnet, beinsport, Tivibu..) takip ediyorum ...

Geçen yýl kötü gidiþatta dâhi yönetimi, takýmý, hocayý destekliyorlardý ama "iþ bitmiþ" gibi...

Herkes eleþtiriyor. Geçen yýl ki malî hata sonrasý UEFA cezasý, kaçan þampiyonluk, Avrupa gelirleri, özellikle o "el hareketi" manevî (siyasi) olarak gözden düþürdü.

Baþkan da bunu biliyor ki " Aralýk'ta erken seçime zorluyorlar" lafýný aðzýndan kaçýrmýþtý.

FB maçý sonrasý giden sadece hoca olmayabilir...Yeni yýl yeni birçok þeyi getirebilir...
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Alýntý selimcoban Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Malumunuz geçtiðimiz yýl sezon ortasýnda O.mikel, sezon sonunda Novak, Sosa, Sörloth gibi kýymetli 4 futbolcu kaybettik. Zaten geçen yýl 1 stoper 1 ortasaha 1 kanat eksiðimiz vardý, gidenlerde dahil olunca 7 eksiði var takýmýn.
    7 eksiði doldurmak için ne yaptý aðaoðlu kimi aldý?

Flavio : çöp
    Trondsen : bilinmiyor
    Diabaté : bilinmiyor
    Marlon : evet Novak özeldi çok aratmayacak gibi
    Plaza : bilinmiyor
    Afobe : açýk alanda driplingde müthiþ aðýr bir santrafor, anca sörlotun getir götürünü yapar
    Baker : normalde A.Parmak ile birbirlerini yedekleyip oynamasý gerekiyorken yokluktan ikisi oynuyor.
    Jorge Djaniny Semedo : çöp. yýllýk 1.3 milyon euro
    Flavio : çöp. bonservis 1.2 milyon euro, yýllýk 750 bin euro
    Trondsen : bilinmiyor, bonservis 950 bin Euro, yýllýk 800 bin euro
    Diabaté : çöp, bonservis 1 milyon 573 bin euro, yýllýk 1 milyon euro
    Plaza : çöp, yýllýk 620 bin euro
    Afobe : çöp, yýllýk 1.3 milyon euro
    Baker : yýllýk 700 bin euro

Toplam 10 milyon euro civarý. Kul ahmet bir futbolcuya 2-3 milyon euro veremeyiz dedi ama bu futbolculara verdiði gazoz kapaðý mý? 10 tane çöpe 10milyon euro verene kadar 3 kaliteli topçuya verse o parayý yeterdi
    Konu Selim Çoban tarafýndan (19.10.2020 Saat 09:33 ) deðiþtirilmiþtir.
    trabzonspor bir sevdadir...

Cenkhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

50. kez yazýyorum: 96 kadrosu kaçan þampiyonluktan sonra daðýtýlmadý. Kliþelerinizi saðlamlaþtýrmak adýna tarihi yamultmayýn.
    Naber?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý Cenkhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    50. kez yazýyorum: 96 kadrosu kaçan þampiyonluktan sonra daðýtýlmadý. Kliþelerinizi saðlamlaþtýrmak adýna tarihi yamultmayýn.
    Daðýlan, yani nerdeyse önemli tüm oyuncularýný kaybeden tek kadro 2010-2011 kadrosudur.
    Onun da sebebi þampiyonluðun kaçmasý deðil, malum mevzunun sonucu ortaya çýkan travmadýr.
    96 kadrosunun temel taþlarý 96-97 de takýmdaydý.

Murat KARAKURT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    37

Tabi tabi sorun hocalarda hep....Gönderin bu adamý da...Size sýra ne zaman gelecek acaba....

Tekke - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Daðýlan, yani nerdeyse önemli tüm oyuncularýný kaybeden tek kadro 2010-2011 kadrosudur.
    Onun da sebebi þampiyonluðun kaçmasý deðil, malum mevzunun sonucu ortaya çýkan travmadýr.
    Alýntý Cenkhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýkinize katýlmýyorum, hemen sezon sonu daðýtýlmadý ki, o zaman bu kadar profesyonel deðillerdi, yazayým bakýn:

1996 ÝLK KOVULAN

Ligin gol kralý, ülkenin en iyi forveti ÞOTA (bedavaya yollandý, takýmýn %50 siydi)

Cemarauli-Nemsadze

1 yýl Sonra KOVULANLAR

Hami(bence takýmýn kalan %50 si, ülke futbol tarihinin 1 numarasý, Trabzonspora raðmen en çok gol atan 2. adam ve 1. olan 39 yaþýna kadar oynayan H Þükür, Hami 31 de býraktýrýldý)

2 yýl sonra KOVULANLAR

Ogün-Abdullah-Ünal-Tolunay

Þimdi ANA OMURGA TASFÝYE OLMUÞ MU? Artýk öðrendiler 6 ayda tasfiye ediyorlar

Da costa-Mikel-Ndiaye-Sosa-Novak-Sörloth direk ilk 11 in ORTASI, Uðurcan da yollanmýþtý da ertelendi
    Ülke, 3 büyütülmüþ ile eski efsane arasýnda yarýþýn olduðu ve kayýrýlanlarýn kazandýðý bir arenaydý. Kayrýlmadan büyük birþey kazanýldýðýnýn tek ýspatý Trabzonspor idi ve yine yaptý, bu çok büyük bir iþ, baþaranlarýn baþarýsý dünya çapýnda bir iþ!

Nereden
    Ýstanbul

Hami 99 yýlýnda Þalke'ye "kovuldu". Ünal, Ogün ve Abdullah da 99'da gittiler. Tolunay 98'de Galatasaray'a kaçtý. Þota da Sörloth gibi lige büyük geldiði için bir sonraki sene gönderildi evet. Dolayýsýyla onun adý kadro daðýtmak olmuyor, ayný kadro 3 sene daha beraber top oynadý çünkü.

Hami'ye de kimse futbolu býraktýrmadý bu arada. Döndük dolaþtýk, dýþ güçler olayýna bulaþtýk yine. Kolu kýrýldýktan sonra bitti adam. Kendine bakarsan oynarsýn 40 yaþýna kadar.
    Naber?

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Standart Yönetime Yönelik Eleþtiriler...

Maç izleme hevesini geç, maç özeti izleme hevesim bile kalmadý.. Eleþtirim bu kadar..

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

hoca diye getirdikleri adama bak. tamam iyi kalpli, 10 numara efendi bir insan olabilir ama futbol da duygusallýk olmaz.

adamýn sistemi yok, takým ne oynuyor belli deðil.

def
    ans mý yapýyoruz, hücum mu ediyoruz kimse bilmiyor.

MA291 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Hoca degisikligi hic bir ise yaramayacak bu sezon icin. Takimda en cok kosan kisi 36 (subatda 37) yasindaki Pereira. Kondisyonumuz 0. Rakibe basamiyoruz, pres yapamiyoruz, hizli cikamiyoruz, kapanamiyoruz ve kosmuyoruz. Bu kadar mac olan ligde ne zaman kondisyon arttiracagiz? Kosmadan mac kazanilmaz.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bu sene büyük bir skandal yaþandý
    Ustanýn borcunu ödenmiþ gösterip de Avrupa'dan ceza almamýzý saðlayan hangi gerizekalý yönetici ise yönetimden uzaklaþtýrýlmadi.

Böyle salakliklar sadece bizim takýmda olurdu o da oldu

Ve ne hikmetse üstünde de çok durulmadi
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý selimcoban Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Jorge Djaniny Semedo : çöp. yýllýk 1.3 milyon euro
    Flavio : çöp. bonservis 1.2 milyon euro, yýllýk 750 bin euro
    Trondsen : bilinmiyor, bonservis 950 bin Euro, yýllýk 800 bin euro
    Diabaté : çöp, bonservis 1 milyon 573 bin euro, yýllýk 1 milyon euro
    Plaza : çöp, yýllýk 620 bin euro
    Afobe : çöp, yýllýk 1.3 milyon euro
    Baker : yýllýk 700 bin euro

Toplam 10 milyon euro civarý. Kul ahmet bir futbolcuya 2-3 milyon euro veremeyiz dedi ama bu futbolculara verdiði gazoz kapaðý mý? 10 tane çöpe 10milyon euro verene kadar 3 kaliteli topçuya verse o parayý yeterdi
    novak kendi açýkladý teklif bekledim teklif gelmedi 1.200 e olacaktý..
    sosa ya 2.250 veriyorduk biz 1+1 dedik o 2 yýl dedi..
    bu iki adamý tutsak kadronun yüzde 90 ý korunmuþ olacaktý..

þu yukarýdaki paralara bak..renktaþ yaramý deþmiþsin..10 kere dedim 100 kere dedim..
    kadroyu korumak bu kadar zor deðildi..
    hepsinin üstüne adamlar bide þikecilere gitti..
    ya hepsini geçtim bu adamlarla 1 sene uzat seneye þikecilerin ödemesi var adam alamýyacaklar..
    hadi bu dediklerimi yapmadýn yerlerine daha kalitelisini al..
    o da yok..
    o zaman bol bol küfür yersiniz..

ya ne travmasý..
    þikeden senmi yakalandýn..
    hatta bide þampiyonlar ligine gittik..
    bitek selçuk giderdi.. diðerleri kalýrdý..
    ayný mevzuu günümüzdekiyle..
    egemen biraz zam istedi git..
    jaja sende git..
    engin baytar da gitsin..
    oohh ne güzel çözüm doldur yerine vasatlarý sonra sürün..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    novak kendi açýkladý teklif bekledim teklif gelmedi 1.200 e olacaktý..
    sosa ya 2.250 veriyorduk biz 1+1 dedik o 2 yýl dedi..
    bu iki adamý tutsak kadronun yüzde 90 ý korunmuþ olacaktý..

þu yukarýdaki paralara bak..renktaþ yaramý deþmiþsin..10 kere dedim 100 kere dedim..
    kadroyu korumak bu kadar zor deðildi..
    hepsinin üstüne adamlar bide þikecilere gitti..
    ya hepsini geçtim bu adamlarla 1 sene uzat seneye þikecilerin ödemesi var adam alamýyacaklar..
    hadi bu dediklerimi yapmadýn yerlerine daha kalitelisini al..
    o da yok..
    o zaman bol bol küfür yersiniz..

ya ne travmasý..
    þikeden senmi yakalandýn..
    hatta bide þampiyonlar ligine gittik..
    bitek selçuk giderdi.. diðerleri kalýrdý..
    ayný mevzuu günümüzdekiyle..
    egemen biraz zam istedi git..
    jaja sende git..
    engin baytar da gitsin..
    oohh ne güzel çözüm doldur yerine vasatlarý sonra sürün..
    Egemen dýþýnda para konusu edebileceðin bir Allah kulu yok.
    Hiçbiri yüksek para mevzusundan daðýlmadý.
    Direk olayýn travmasý ile daðýldý takým.

Yoksa Cech, Zokora gibi kariyerli, Volkan Þen gibi o dönem ligde ismi olan, Bursaspor þampiyonluðunun en önemli ayaklarýndan biri olan oyuncularý aldýn.

10 sene sonra alýnan adamlarý vasat ilan etmekle olmuyor o iþ.
    Mevzu da o deðil zaten.

Para yüzünden daðýlmadý o takým.
    Para verdin-vermedin diye bir mevzu da yoktu o dönem.

Dönemleri birbirine benzetmek için uydurmayýn.

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Egemen dýþýnda para konusu edebileceðin bir Allah kulu yok.
    Hiçbiri yüksek para mevzusundan daðýlmadý.
    Direk olayýn travmasý ile daðýldý takým.

Yoksa Cech, Zokora gibi kariyerli, Volkan Þen gibi o dönem ligde ismi olan, Bursaspor þampiyonluðunun en önemli ayaklarýndan biri olan oyuncularý aldýn.

10 sene sonra alýnan adamlarý vasat ilan etmekle olmuyor o iþ.
    Mevzu da o deðil zaten.

Para yüzünden daðýlmadý o takým.
    Para verdin-vermedin diye bir mevzu da yoktu o dönem.

Dönemleri birbirine benzetmek için uydurmayýn.
    ya ayný iþte ..yönetimlerin baþkanlarýn kafasý çalýþmýyor..
    keyfine göre egoya göre boz takýmý yeniden kur..

yerine gelen iyi olsa ne olur..sen birbirine alýþmýþ..
    ligi bilen adamlarla kadroyu bulmuþsun..
    bozmaya ne gerek var..

zeka sýfýr ego 1 milyon olunca..sonuç böyle olur..

..............
    Engin Baytar’dan flaþ sözler!
    O GÝTMEK ÝSTEDÝ, BU GÝTMEK ÝSTEDÝ
    82 puan almýþ ertesi gün gönderiyorsun. Gönderiyorsun sonra üstüne haklý duruma düþmek için “o gitmek istedi bu gitmek istedi” Bunlarýn hepsi yalan. Ben hep dürüstlüðümden kaybettim” ifadelerini kullandý.

Nereden
    Ýstanbul

Korunmuþ kadro, takým için büyük bir çarpan olsa da bunu obsesyona döndürüp hak ettiðinden fazlasýný talep eden adama boyun eðme geleneðine döndürmemek lazým. Bizim Fenerbahçe'nin yedek sol bekine senelik 1.5 milyon Euro verebilecek bir bütçemiz yok. 35'lik Sosa'ya emekliliði öncesi 2 senede 5 milyon Euro verecek paramýz da yok. Sörloth zaten ligin üzerinde bir futbolcuydu, tutma ihtimalimiz yoktu. Bu durumda sýkýntý gönderilenlerde deðil, getirilenlerde. Diabate, Marlon ve Hugo 11'de sýrýtmadan oynar ama Baker ve Flavio þüpheli, Trondsen müteveffa... Afobe-Djaniny transferlerindeki mantýðý anlayabiliyorum ama onlar tutsa dahi orta sahada hem sayýsal hem de kalite olarak eksiðimiz var, bizim belimizi büken de bu. Dolayýsýyla takým devre arasýna kadar 2 ileri 1 geri gider en fazla, beklentilerinizi büyütmeyin boþuna. Ortaya takviye gelene kadar "yeniden yapýlanma" edebiyatý bitmez.
    Naber?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý alperrr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya ayný iþte ..yönetimlerin baþkanlarýn kafasý çalýþmýyor..
    keyfine göre egoya göre boz takýmý yeniden kur..

yerine gelen iyi olsa ne olur..sen birbirine alýþmýþ..
    ligi bilen adamlarla kadroyu bulmuþsun..
    bozmaya ne gerek var..

zeka sýfýr ego 1 milyon olunca..sonuç böyle olur..

..............
    Engin Baytar’dan flaþ sözler!
    O GÝTMEK ÝSTEDÝ, BU GÝTMEK ÝSTEDÝ
    82 puan almýþ ertesi gün gönderiyorsun. Gönderiyorsun sonra üstüne haklý duruma düþmek için “o gitmek istedi bu gitmek istedi” Bunlarýn hepsi yalan. Ben hep dürüstlüðümden kaybettim” ifadelerini kullandý.
    Anlamadýðýnýz mesele þu, öyle bir finansal durum var ki ortada, dengeleri bozabilecek bir hamle yapma þansýn yok.
    Bu sadece kulübün içinde bulunduðu durum ile ilgili deðil, pandemi sebebi ile ortaya çýkan krizlerin de buna ekstra etkisi var.
    "Ona 500 vereceðine bunu da ekleseydin 300 yapsaydýn" diye bir idare þekli yok.

Çok ciddi bir sayýsal sýkýntýmýz vardý. Eldeki toplam parayý öyle bahsettiðiniz gibi 3 tane tartýþýlamaz adama daðýtacak durum da zaten yok ortada.
    Yani yönetimin bilerek ve isteyerek ekibini daðýttýðýný neye dayanarak iddia ediyor insanlar?

Egosu sebebi ile ciddi politik hatalar yaptýðý kesin.
    Mütevaziliðini kaybetti. O günden beri de kamuoyu desteðini kaybediyor.

Ama kadro konusunda yok 3 kiþiye verseydin de baþka para harcamasaydýn falan laflarý anlamsýz...

seçuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Aslýnda biliyorum Usta yönetimi finansal açýdan kulubu batma noktasýna getirdi. Ancak oluþturulan kadroya bakýnca TS tarihinin benim gördüðüm en iyi 2 kadrosu olduðu da bir gerçek. 90lý yýllardaki Þota Hami Ogun Ünal VS.. kadrosu ile Usta dönemindeki Sosa Kucka Okay Burak Yusuf Abdüþ Pereira Onazi Rodallega Vs.. kadrosu bayaðý kalite olarak yarýþýr. Ancak Usta bir yerde büyük hata yaptý. O da Fenerli Ersun'a bu kadroyu emanet etti. Bu yanlýþý hem kulubu hem kendisini batýrdý. Sonrasýnda Aðaoðlu güzel hamleler yaptý. Ancak bence yeni vizyon gerekiyor gibi. Hatalarýndan ders almýþ bir Usta yönetimi baþarýlý olacaktýr diye düþünüyorum.

ÝHO derseniz Allah korusun derim. Umarým o felaket günlere geri dönmeyiz.
    bize heryer TrabzonSpor

Nereden
    Bursa

Bu taraftar baþkanýn kulüpte su alacak para yok derken çýkýp da Sturigde gibi þike þüphelisi ve sakatlýk geçmiþi olan adamýn 2.5 milyon euro bedelle alýnmasýna ses çýkarmadý,bu kulübün divan baþkaný bu futbolcunun kulübün anlaþmalý saðlýk kuruluþuna deðil de 'bir tanýdýk'a götürüldüðünü sormadýysa bu baþkan ve yönetim Trabzonspor'u küme düþürse yine ses çýkaran olmaz,ben bu kadar kolay kandýrýlan bir kitle görmedim.

Düþünebiliyor musunuz adam o kadar rahat ve kimseden korkusuz ki,Muharrem Usta'yý eleþtirdiði kurla borç azaltýlmasýný, bugün de 44 milyon euro tutarýnda futbolcu satýþý ve bankalar birliði ile olan anlaþma ile kur yükünün olmadýðý bir ortamda aynýsýný yaptý.
    https://streamable.com/zzjxn8

Biliyor ki onu destekleyen kitlenin gözünü Muharrem Usta düþmanlýðý ile kapattýðýný,sorgulamaktan aciz bir güruhun desteðini aldýðýný.
    Konu sasone tarafýndan (23.10.2020 Saat 16:31 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

takýmý toplama kampýna çevirdiniz. bu ligde 30 yaþ üstü kaliteli oyuncu her türlü iþ yapar. herkes fb ile dalga geçti ama adamlar en iyisini yaptý. geçen sene baþakþehir de yaþlýydý. burasý oyuncu yetiþtirme merkezi deðil. adý saný duyulmayan adamlarý alýp getirdiniz þimdi iþiniz yoksa bu takýmý adam edin.

seçuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Bu takýmýn vasat bir kadro olduðu daha ilk haftadan belli idi. Plansýz programsýz baþlanan ligde ancak böyle 1 ileri 2 geri gider geliriz. Ciddi anlamda hedef ilk 10 olacak gibi. Yönetim hesap vermeli ve artýk birþeyler yapmayý düþünmeli. Yeni bir seçim kapýda gibi..

ANE-LX1 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    bize heryer TrabzonSpor

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

ben bu maç genelinde yada bu sezon genelinde söylemiyorum bence bu yönetimin miadý geçen sezon son dakiaka golü ile 2-2 kaldýðýmýz alanya maçý ile bitmiþti o günden sonra malesef þampiyonluðu kaçýrdýk o an bence yönetimin de iþi bitmiþdi.

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yani Plaza ve Diabate gibi iki verimsize tonla para vereceðinize nasýl ortasaha almazsýnýz. Kafayý yiyeceðim en gerizekalý insan bile yapmaz bunu. Ali koçu getir batýr þu trabzonu deseler bundan kötü alakasýz kadro kurmazdý. Unutmayacaðým bu seneyi. Bir kadro ancak bu kadar bok edilir.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

geçen sene baþakþehir hakem yardýmýyla ankaragücünü yenerken bir tane yönetici çýkýp konuþmadý.

galatasaray 9 puan gerideyken erzurum deplasmanýnda 1-1 biten maçtan sonra bakþehiri baský altýna aldý ve elinden þampiyonluðu seve seve aldý.

söyleyeceklerim bu kadar.

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

ayný tarz adamlar..

takým kopuk..
    hoca yý bekleyelimde nereye kadar...

gecen seneden 2.5 adam gitti..
    ama sanki herþeyi yeniden yapýlandýrýyoruz gibi sýkýntýlý baþladýk...

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Nereden
    Bursa

Alýntý cakalkerem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ayný tarz adamlar..

takým kopuk..
    hoca yý bekleyelimde nereye kadar...

gecen seneden 2.5 adam gitti..
    ama sanki herþeyi yeniden yapýlandýrýyoruz gibi sýkýntýlý baþladýk...
    Ayakta durabilen her þeyin bir omurgasý vardýr,ayakta durup,hareket edebilmek için ise mükemmel bir mekanik ve sistem mühendisliði gerekir.
    Ýnsan,Allah'ýn yarattýðý bir varlýk olduðu için zaten mükemmel yaratýlmýþ.

Ama kul yapýsý her þeyde bu iki olguyu saðlamak çok zor,2.5 adam diyorsun ya,öyle deðil iþ sen bir binanýn eðer omurgasýný,iskeletini ayakta tutan temel elementleri oradan alýrsan geri kalan her þey yerinde olsa bile o bina çöker.

Bizim iþ bilmezler bunu yaptý,ellerindekinin farkýnda olmayanlar için basit bir hareket,sonuç?Felaket.
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)