Sayfa 1307 Toplam 1344 Sayfadan BirinciBirinci ... 307 807 1207 1257 1297 1305 1306 1307 1308 1309 1317 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33596 adet sonuctan sayfa basi 32,651 ile 32,675 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ynetime Ynelik Eletiriler...

Adem Akyz' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2010
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Daha nce oyuncunun ayana gidilerek yaplan pazarlklar artk oyuncular Trkiye'ye ararak yaplyor. Kulbn arl asndan gzel bir durum ama gelen oyuncu anlamadan geri dnnce taraftarda infial oluyor. lke ii kulp prestiji de azalyor tabi. En azndan davet etmeden bi n anlama yaplsa fena olmaz.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKAABAT SEBATSPOR"

pazarkapl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2009
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    39

taraftar ile elele verip transferin cazibesine kendini kaptran yaklask 35646376. ynetimdir kendileri....

anlaslmyor, anlaslmyor anlaslmyor, emek vermeden, oyuncu izlemeden sablon oturmadan ne alrsan al bo....bunun iin scout ekibini soruyoruz cevap yok, kimdir bu arkadaslar ne i yaparlar? yada boyle bir organizasyon var m nasl calsyor?....

yerli ve oz malzeme deyip (bunun palavra oldugu ortaya ckt) ucuz maliyetli transferleri yeni tip yaplanma olarak onumuze koymann adn bulamyorum....bu klup de suana kadar gercek anlamda bir "deli" olmadkca krizimiz bitmeyecek....zkan hocay deli bilirdim, akllanms....
    Konu pazarkapl tarafndan (14.08.2018 Saat 22:58 ) deitirilmitir.
    slak imza....

yelik tarihi
    05.02.2013
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

Trabzon ve Trabzonspor ne ekiyorsa rgtl omarlardan ekiyor. zkan Smer istifa edebilir herkes istifa edebilir ama bunun sebebi Hayrettin Hacsaliholu ise gerekten byk bir akl tutulmas var demektir. Yahu senin vasfn ne de Trabzonsporun teknik ilerine karyorsun. Senin yapacan ey orda tutkal vazifesi grmek.

Bu kadar kurumsallamadan uzak kafalarla bu i olmaz. Sidik mi yartryorsunuz. Trabzonspor sizin oyuncanz olmu.

zkan Smere tecrbesinden faydalanabilecek kalifiye bir ekip kurup tek bana karar mercii olmadan bir sorumluluk vermek ok mu zor?

Hayrettin Hacsaliholunun Zeki gibi bir salak iin byle absrd bir aba iine girmesine ne gerek var?

Olaylarn temelinde MAY ziyaretinden gelen bir rahatszlk m var? MAY ziyaret edip de zkan Smere t ka ka demek adi erefsizliin nde gideni olmak deil midir?

nsanlardan doru ekilde istifade etmeyi beceremeyen bir ynetim bu kadar sorunlu bir kulb nasl derleyip toparlayacak?

Trabzonspor tarihinin en pasif bakan A. AAOLU olabilir. Bu ynetimin baarl olmasn istiyorum. Baarl olabilirler de ancak amatr ruhla oluturuluyorsanz amatr ruhun bir arada kalmas iin samimiyete de ihyacnz var.

Bugn byle salak salak iler yapan Hayrettin H. yarn benim tek amacm Trabzonspora hizmet etmekti diye alayacak. Somut bir rnek verin diyecek bu olaylar unutulduu iin bie denmeyip sanki hakl olduu havas oluacak.

Su sende deil sana grev yetki snr izemeyen, sevk ve idare yoksunu bakanda. Yapt yanllar dzeltmek kendi elinde. Kendinle yzlemek de byk br erdem. Zor bir grev stlendiler ama ok amatr hareket ediliyor.
    " Ben, bir ite nasl baarl olacam dnmem; o ie neler engel olur, diye dnrm. Engelleri kaldrdm m, i kendi kendine yrr. "
    nce Zeka --> Sadri ener --> Yldrm Demirren
    nce Zeka --> Aaolu --> Alt Yap Fetiizmi

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

zkan Smer'den intikamn bu ekilde mi alyorsun ilkel egolu bakan,Aralk aynda seni TRT Spor'a yorumcu olarak postalar zkan Smer.
    nal Karaman' da istememi,yapamaz demi,sen o olmayan futbol aklnla ikna etmisin,siz bilirsiniz demi.

Az kald,o ilkel egonu da alp gidersin.
    Konu sasone tarafndan (15.08.2018 Saat 22:23 ) deitirilmitir.
    • Memento mori

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Her gelen yeni ynetim daha sezonun en bandan koca seneyi p etmek zorunda m?

Yeter, kurtarn u kulb artk, kadrolu yiyicilerinden
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

adilo bebe - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.06.2015
    Nereden
    stanbul

Forumda imzanzda Ekim devriminin 100. yln kutlarsanz imzanz annda kaldrmanz istenir ama ayn forumda Marksizmi ve komnizmi kk grp aalarsanz yaznza hibir ekilde mdahele olmaz. lgin bir forum olduk gerekten.
    nsan kaImann tek yoIu, insanIk d bu sisteme kar savamaktr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Ahmet Aksu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.12.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

aralk ta yolcusun bakan... hacslhinide ve zeki ni al terket bu takm..

halilaziz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.01.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Alnt adilo bebe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Forumda imzanzda Ekim devriminin 100. yln kutlarsanz imzanz annda kaldrmanz istenir ama ayn forumda Marksizmi ve komnizmi kk grp aalarsanz yaznza hibir ekilde mdahele olmaz. lgin bir forum olduk gerekten.
    Kapitalizm den nefret ederim, Allah belasn versin bu dzenin lm, gz yadan baka birey getirmedi.
    Pastann yzde 10 'luk kesimini yzde 90, yzde 90'lk kesimini de yzde 10 yedi durdu yllarca.

Ancak komnizm ve sosyalizm de buna mukabil bu smr dzeninin karsna adam akll bir ey koyamad. Komnist paradigmalar hibir pratikte sosyal adaleti salamad. Baknz in komnist olarak geinir ama dnyann belki de en kapitalist lkesidir Lenin ve Stalin in bu dzen sayesinde toplamda 50 milyon insan ldrd syleniyor
    Yani ksaca pratie dokulebicek bir refah salayamyor, teoride iyi gzel de insan doasyla elien ynleri onu kullanl yapmyor ve hatta bir anda dman olduu anlaya evirtiyor

Son sz
    Kapitalizmin sktn bir kmaza girdiini en iyi kapitalistler biliyor ama bunu bir sosyalist devrime dnmesine izin veremezler.
    Bu skkl giderecek yamalar yapacaklar yani pastadan biraz daha pay verip alt kesime susun diyecekler bir 200 sene de byle geer renkdam...
    Konu halilaziz61 tarafndan (16.08.2018 Saat 00:20 ) deitirilmitir.
    2010-2011 sezonu ampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini syleyen ahlkszdr.
    Ahlkszlara itibar edilmez!

Ali Bekta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Tekirda
    Ya
    58

Alnt halilaziz61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kapitalizm den nefret ederim, Allah belasn versin bu dzenin lm, gz yadan baka birey getirmedi.
    Pastann yzde 10 'luk kesimini yzde 90, yzde 90'lk kesimini de yzde 10 yedi durdu yllarca.

Ancak komnizm ve sosyalizm de buna mukabil bu smr dzeninin karsna adam akll bir ey koyamad. Komnist paradigmalar hibir pratikte sosyal adaleti salamad. Baknz in komnist olarak geinir ama dnyann belki de en kapitalist lkesidir Lenin ve Stalin in bu dzen sayesinde toplamda 50 milyon insan ldrd syleniyor
    Yani ksaca pratie dokulebicek bir refah salayamyor, teoride iyi gzel de insan doasyla elien ynleri onu kullanl yapmyor ve hatta bir anda dman olduu anlaya evirtiyor

Son sz
    Kapitalizmin sktn bir kmaza girdiini en iyi kapitalistler biliyor ama bunu bir sosyalist devrime dnmesine izin veremezler.
    Bu skkl giderecek yamalar yapacaklar yani pastadan biraz daha pay verip alt kesime susun diyecekler bir 200 sene de byle geer renkdam...

Konu d ama bence gzel zet oldu
    Ne gzel balktn sen KOFANA

sifuni - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.04.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    32

Vasfsz bir topu bozuntusu iin Sezonu heba ediyorsunuz yazklar olsun.

muratt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    44

Alnt redbul Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    38 yandaym yam itibari ile ilk grdm bakan may d son bakan ahmet aaolu bu aralarda bir ok bakan ve ynetim grdm ama bu yama kadar ben byle beceriksiz kabiliyetsiz bir ynetim grmedim tam bir fiyasko
    Mesela Albayrak, HO veya Usta daha becerikli ve kabiliyetli miydi ?
    nadna Trabzonspor !

muratt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    44

imdi zkan Smer niye gitti tam olarak, sebep nedir bilen var m, aklayabilecek olan var m ?

Yani mesele Zeki konusu mu, nal meselesi mi ? MAY ziyareti mi ? Transferlerdeki anlamazlklar m ? Hepsi bir btn m ? Burada sorun Aaolu ile .Smer arasnda m yaanm ? Yoksa taraftar tepkisinden mi istifa etmi. HH'nun buradaki rol ne ? O kadar soru var ki ? En ufak bir cevap yok. O kadar gasteci masteci var birisi de birey yazsn, hibirinin bir ie yarad yok. Gerek gastecilik bunu haber yapabilmekte.

Ha unu da ilave edeyim, zkan Smer nemli bir futbol akldr, ve Trabzonspor'un faydalanmas gereken ama yllarca srt evirdii bir futbol akldr. Amaa. Ya ve inat karakteri nedeni ile asla direksiyon emanet edilmemesi gereken biridir. zkan Smer'i danman olarak bnyede tutacaksnz, futbolcu izleme ve transfer konularnda yardm alacaksnz ama asla futbol koordinatr yapmayacaksnz. Yaparsanz byle olur. Baka ne bekliyordunuz ki ?
    nadna Trabzonspor !

BMN Ynetim Kurulu Yiit Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

urada haftalardr yalandan yere Hayrettin HSO'ya sallyorsunuz.

zkan Smer ile geinemeyen bakann bizzat kendisidir. Hem de bugnn mevzusu deil. Aylardr devam eden bir gerginlik. Ayrnts da var...

Bakan en ok o koltukta grmek isteyenlerden biriydim. Hala da fikrim ayn ama zkan Smer meselesinde kendi ayana skt!

Konunun Zeki ile falan alakas yok...
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

Sleyman zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.03.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Seim kozu olarak zkan Smer'i kullanp, sonrasnda bu tarz hareketler ve ortaya kan tablo.

Bence ok ahlakszca bir davran.

yelik tarihi
    02.07.2009
    Nereden
    Bursa
    Ya
    46

Trabzonspor'un zor zamannda bakanlk yapm, Trabzonspor'u ampiyonlua yarr hale getirmi bir bakandan , bu klubu ampiyonlua gtrm bir hocadan bahsediyoruz.
    Balangta yola zkan SMER ile kmak ne kadar doru ise imdi onun istifasna yol aan bir yola girmek o kadar yanl oldu. Sonuta 82 yanda , tecrbe olarak tm ynetim kurulundakilerden stn bir kiilikti.
    Ynetim olarak tam toparlanma aamasnda olduumuzu dnrken iyi bir durum olmad, Aaolu'nun karar verme performans iin zkan SMER'in danmanl nemliydi bundan sonraki kararlarna bakacaz artk.

yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Usta verdiim borc paralar alacam yazd twitter'dan ok net.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

61_Hasan_69 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.12.2010
    Nereden
    Trabzon

Alnt Fatih elik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bana da kpek muamelesi cekseler bende yle yapardm

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Aydn
    Ya
    49

Bu kulpten adam olmaz arkadalar. Gelen gideni, giden geleni aratyor yle bir girdapn iindeyiz, anlayn.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre yesi
    nbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

usta tweet atarken bile reklam yapmay ihmal etmiyor, aaolu ile liv hospital 'da grtk demi tam pazarlama uzman adam .
    ///// Balinaya Kafa Atan lGn Hamsi \\\\\

alperrr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2012
    Nereden
    Ordu

Alnt Fatih elik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Muharrem Usta

Onaylanm hesap
    @uSta Muharrem
    3 sa.3 saat nce
    Daha fazla
    4-Arkasnda elikten bir kale gibi durduum (hatamy d acaba tartlabilir) Ersun ve Trabzonun ocuu zerin tazminatlar iin 8 Austosda kulbmze 15 milyon liralk ba yaptm yazyla ileterek ba makbuzumu istedim.
    Ancak o da henz karlk bulmad.
    96 yant 134 retweet 566 beenme
    Yantla 96 Retweetle 134 Been 566

Muharrem Usta

Onaylanm hesap
    @uSta Muharrem
    3 sa.3 saat nce
    Daha fazla
    3-Bizim nakit paraya ihtiyacmz var diyenlere tavsiyem...
    Sponsor bulabiliyorsanz satlmam 50 civarnda loca var buralar hemen satabilirsiniz.
    Ve hatta stad sponsoru bulabiliyorsanz var olan stad sponsorluumuzla ilgili de size yardma hazrz.

17 yant 84 retweet 337 beenme
    Yantla 17 Retweetle 84 Been 337

Muharrem Usta

Onaylanm hesap
    @uSta Muharrem
    3 sa.3 saat nce
    Daha fazla
    2-Bakanlktan ayrlrken kulbmze QNB sonras iin 5 yllk gs reklam karlnda yaklak 15 milyon dolarlk szleme braktm.
    Ancak bu szleme kulbe ktlk yapmz gibi benimle konuulmadan kamuoyuna lanse edilince malesef yrrlkten kalkt.
    12 yant 67 retweet 273 beenme
    Yantla 12 Retweetle 67 Been 273

Muharrem Usta

Onaylanm hesap
    @uSta Muharrem
    3 sa.3 saat nce
    Daha fazla
    Bakanlktan ayrlmama ramen sorumluluk bilinciyle...
    1-ncelikle maliyeti yksek olan Burak,Sosa ve Kuka ile ilgili Liv Hospitalde Sn Aaolu ile kulbmze salanacak 13 milyon euroluk gelir konusunda anlamamz malesef karlk bulmad.
    samanyolu yerine rafet el romann ampiyonluk iin yazd arks sylenebilir:..metehants

yelik tarihi
    22.01.2014
    Nereden
    stanbul

Alnt alperrr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Muharrem Usta
    
    Onaylanm hesap
    @uSta Muharrem
    3 sa.3 saat nce
    Daha fazla
    4-Arkasnda elikten bir kale gibi durduum (hatamy d acaba tartlabilir) Ersun ve Trabzonun ocuu zerin tazminatlar iin 8 Austosda kulbmze 15 milyon liralk ba yaptm yazyla ileterek ba makbuzumu istedim.
    Ancak o da henz karlk bulmad.
    96 yant 134 retweet 566 beenme
    Yantla 96 Retweetle 134 Been 566

Muharrem Usta
    
    Onaylanm hesap
    @uSta Muharrem
    3 sa.3 saat nce
    Daha fazla
    3-Bizim nakit paraya ihtiyacmz var diyenlere tavsiyem...
    Sponsor bulabiliyorsanz satlmam 50 civarnda loca var buralar hemen satabilirsiniz.
    Ve hatta stad sponsoru bulabiliyorsanz var olan stad sponsorluumuzla ilgili de size yardma hazrz.

17 yant 84 retweet 337 beenme
    Yantla 17 Retweetle 84 Been 337

Muharrem Usta
    
    Onaylanm hesap
    @uSta Muharrem
    3 sa.3 saat nce
    Daha fazla
    2-Bakanlktan ayrlrken kulbmze QNB sonras iin 5 yllk gs reklam karlnda yaklak 15 milyon dolarlk szleme braktm.
    Ancak bu szleme kulbe ktlk yapmz gibi benimle konuulmadan kamuoyuna lanse edilince malesef yrrlkten kalkt.
    12 yant 67 retweet 273 beenme
    Yantla 12 Retweetle 67 Been 273

Muharrem Usta
    
    Onaylanm hesap
    @uSta Muharrem
    3 sa.3 saat nce
    Daha fazla
    Bakanlktan ayrlmama ramen sorumluluk bilinciyle...
    1-ncelikle maliyeti yksek olan Burak,Sosa ve Kuka ile ilgili Liv Hospitalde Sn Aaolu ile kulbmze salanacak 13 milyon euroluk gelir konusunda anlamamz malesef karlk bulmad.
    Reklamn yapmaya devam ediyor. Son tweetinde bahsettiim ekilde yazd
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Frtna..."

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Alnt Yiit Gayretli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    urada haftalardr yalandan yere Hayrettin HSO'ya sallyorsunuz.

zkan Smer ile geinemeyen bakann bizzat kendisidir. Hem de bugnn mevzusu deil. Aylardr devam eden bir gerginlik. Ayrnts da var...

Bakan en ok o koltukta grmek isteyenlerden biriydim. Hala da fikrim ayn ama zkan Smer meselesinde kendi ayana skt!

Konunun Zeki ile falan alakas yok...
    Konunun Zeki ile alakas yok,peki Hayrettin Hacsaliholu neden zkan Smer'in srarla istedii Samet Aybaba'y deil de bakanla birlikte emrivaki yapp nal Karaman darbesini yaptlar ve zkan Smer'e posta koydular?

Basbaya konu Hayri ve ilkel egolu Ahmet Aaolu'nun zkan Smer'e ektikleri operasyondur.
    • Memento mori

Gkhan Balc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.10.2017
    Nereden
    Bursa
    Ya
    33

Batan beri yanl politika yrtyor ynetim. Hem futbolcular konusunda hem de gemi ynetimler konusunda. Sonuta sen kalkp may a da demirrene de gittin takm iin yaptn di mi? O zaman ustaya byle sallayana kadar iyi niyetli davranp mmkn mertebe zararn neresinden dnsen kar mantyla hareket edebilirdin. Bakan bunlar kendi kafasna gre mi bakasnn aklyla m yapt bilmiyorum ama an en byk sorunu olan iletiimi grnen o ki kendisi de becerememi. Bir maliyetli oyuncular muhabbetidir alm gidiyor. Bu oyuncular maliyetli ama ayn zamanda ismi olan deerli oyuncular. yi niyetli yaklalsa oyuncular istenmeyen adam haline getirmeseler belki de bugn hepsi satlmt ve yep yeni bir sezona balyor olurduk. Kusura baklmasn ama eer oy verebiliyor olsaydm kesinlikle aralkta bu ynetime oy vermezdim. Ki gelecek olan bundan da kt olacaktr muhtemelen ya neyse

Bayraktarolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2010
    Nereden
    zmir
    Ya
    34

Trabzonspor Kulb Asbakan*Hayrettin Hacsaliholu, "Eer kulbe faydamz olacak, bulunmamz katk salayacaksa grevde oluruz." dedi.

Hayrettin Hacsaliholu, kendisi ve kulp genel koordinatr zkan Smer'in istifas konusundaki sylemlere ilikin AA muhabirine aklamada bulundu.

Asbakan Hacsaliholu, "Biz artk kulbe faydamz olacak, bulunmamz bir katk salayacaksak grevde oluruz, yoksa olmayz. Bu grevlerde epeyce bir mddet bulunduk. Yalnzca heves ve hrsla burada bulunmam. Bir faydamz, katkmz olacaksa, bize ihtiya varsa oluruz." deerlendirmesini yapt.

Genel koordinatr zkan Smer'in istifa ettii ynndeki haberlerle ilgili de Hacsaliholu, unlar kaydetti:

"Maalesef gemie dayal baz olumsuzluklar sonucu kulbmzde birtakm rahatszlklar olumutur. zkan hocamz da rahatszlk hissedenlerden birisidir. Kendisi ile bu konular grlp konuulup bir yol haritas izilir. Bu, devam edip ya da etmeyecei anlam tamaz. zkan Smer, bu kulbn nemli deerlerinden biridir. Benim bu kulbe gerek anlamda hizmet etmi herkese saygm, sevgim vardr. Kendisini ok severim."

Hacsaliholu, Smer'in*Zeki Yavru'nun transferine ilikin rahatszl olduu eklinde iddialarn ise gerei yanstmadn belirterek, "Bu konu ile kendisinin hibir ilgisi olmamtr." ifadesini kulland.*
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsn Eren Blbl...
    yi ki varsn Arslan Kulaksz...

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Baary zlemi bir kitleye liderlik ettiklerinin farknda olmadan hareket ediyorlar. Kendilerinden toparlayc, dzeltici ve ileri tayc hamleler beklerken srekli (hakl veya haksz) polemiklere dalp enerji harcyorlar. Sahadaki kayplar srerse Aralk aynda bahane bulamayabilirler.

Onu getim, yapsal meselelerde gemie ikayet dnda ne zm rettiler? Camiada bar iin adm attlar m? Kendi ilerinde birlik olabildiler mi? ay nce yle demitik:

"Bakan biriyle, ynetici biriyle, danman baka biriyle de gryor olabilir!"

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1920929075

Bu kadar gerilen ip bir yerde kopacakt.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)