Sayfa 53 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 55 SonuncuSonuncu
Toplam 1367 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 17.Hafta l Kasýmpaþa 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Marin'i yedek býrakma unvanýndan sonra forvetsiz maça çýkma unvanýný da eline almýþ oldu Sadi Tekelioðlu.

Forumca alkýþlýyoruz.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Faruk BERBER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Durum bu zaten, Takýmýn 18'inde 2 forvet var. Ama ilk 11'de forvet yok. Sonradan forveti oyuna alýyorsun felan. Deðiþik iþler deniyorsun. Çok belliydi Kasýmpaþa kontrolünde bir maç olacaðý bence verilmiþ sadakamýz varmýþ ki en azýndan yenilmedik. Devrede çok acil hoca ihtiyacý var takýmýn, gelen adam kadroyu kurabilsin yeter. Çok ekstrem taktik, diziliþ vs. beklemiyorum þahsen. Mesela Marin'in Yusuf'u da Özer'i de cebinden çýkaracaðýný görsün.
    evet be adminim evet bu marin hep yazdým belki görmüþsünüzdür dalga geçenler oldu benimle ama bu amrin bu takýmdaki en süper yabancý ve sevdibizi þehri.iyibirhoca taktik teknik olan birtakýmda uçurur bizi ben ona messi diyorum .yazýyorlardý bana 4 milyon marine çok diye bende bedava diyordum marin o paraya marinin gerçek deðerien az 25 milyon euro dahada onun gibisini zor buluruz adamýn paçalrýndan akýyor yetenek.

bu arada mustafa adamýn tepesine çýkmýþ nasýl o penaltýyý vermedi hakem entersan ssonuç olrak sadi tekellioðlunun tam bir korkak olduðuna kanaat getirdim yaaaa arkadaþ saldýrt þu takýmý 5-0 yenilelim öemli deðil ama trabzon gibi trabzon ruhuyla oynayalým kasýmpaþa þu bu kimdiryaa böyle korkak pasif ezik oynarsna ne büyüklük kalýr ne itibar ne korku salma basit korkak birtakým olursun ayný hocanýn kopyasý olursun bu sadi defolsun gitsin yaþýn gelmiþ neyden korkuyorsun arkadaþ korkak herif saldýrtýn ulan þu takýmý hami gibi be.valla kiþiliðimizi kaybedicez ya b,z fýrtýnayýz cesur korkusuz saldýran takýmýz bu takýmý saldýrtmayacak adam sakýn gelemesin bu takýmýn baþýna.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Oruç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Marin'i yedek býrakma unvanýndan sonra forvetsiz maça çýkma unvanýný da eline almýþ oldu Sadi Tekelioðlu.

Forumca alkýþlýyoruz.
    aman alkýþlamayalým adminim yaa bu sadi hoca yanlýþ anlar doðru yaptýðýný zanneder.sistem kadro adamda herþey dengesizce alkýþlamayýda yanlýþ deðerlendirir doðru yaptýðýný zanneder.

bu sadi hoca aslýnda öyel böyle takýmýn baþýna geldi onun yerinde ve yaþýnda olsaydým derdim ki kaybedi,cek birþeyim yok fuul takýmý ofansif saldýrtýrdým.marini cardoyu en speklütüer admlarý alrýdým kaybedicek neyin varkien fazla sadi hadi sana gülegüle derdim ama iþte adma korkak arýza beyin gitmiþ hala onu bunu almaz saçma kadrolar saçma korkak taktikler.adam piyango vurmuþ gel sadi hoca demiþler ama yaptýklarýna bak eeee atalarýmýz boþuna dememiþ can çýkar huy çýkmaz diye.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý 61ronin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    evet be adminim evet bu marin hep yazdým belki görmüþsünüzdür dalga geçenler oldu benimle ama bu amrin bu takýmdaki en süper yabancý ve sevdibizi þehri.iyibirhoca taktik teknik olan birtakýmda uçurur bizi ben ona messi diyorum .yazýyorlardý bana 4 milyon marine çok diye bende bedava diyordum marin o paraya marinin gerçek deðerien az 25 milyon euro dahada onun gibisini zor buluruz adamýn paçalrýndan akýyor yetenek.

bu arada mustafa adamýn tepesine çýkmýþ nasýl o penaltýyý vermedi hakem entersan ssonuç olrak sadi tekellioðlunun tam bir korkak olduðuna kanaat getirdim yaaaa arkadaþ saldýrt þu takýmý 5-0 yenilelim öemli deðil ama trabzon gibi trabzon ruhuyla oynayalým kasýmpaþa þu bu kimdiryaa böyle korkak pasif ezik oynarsna ne büyüklük kalýr ne itibar ne korku salma basit korkak birtakým olursun ayný hocanýn kopyasý olursun bu sadi defolsun gitsin yaþýn gelmiþ neyden korkuyorsun arkadaþ korkak herif saldýrtýn ulan þu takýmý hami gibi be.valla kiþiliðimizi kaybedicez ya b,z fýrtýnayýz cesur korkusuz saldýran takýmýz bu takýmý saldýrtmayacak adam sakýn gelemesin bu takýmýn baþýna.
    Sadi hocanýn maç sonunu yeni izledim. Bu tür ho calarýn devri geçeli çok oldu. Biz3.lig takýmý deðiliz. Koca trabzonsporaböyleantrönörler yakýþmýyor. Gitsin 3.ligden r takým çalýþtýrsýn. Bn bir maç daha bu hocayý takýmda görürsem bu sene bu takýmýn bir dahamaçýný izlemem. Grvþek geviek çýkmýþ.pozisyon penaltýydý. Kasýmpaþa iyi takým. Biz zaten çemiþgezeksporuz. Forvetsiz çýkmýþssýn. 1 puan iyiymiþ. Ýyi mücadele etmiþiz. Bn olsam kluptrn böylelerini uzaklaþtýrýrým. Sadi hocanýn altyapýda olmasý biþe altyapýya hakarettir.
    Konu emre6117 tarafýndan (27.12.2015 Saat 01:59 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Ben bizi maçlardan sonra bir hocanýn çýkýp evet pozisyon penaltýydý diyeni görmedim. Bize az bile yapýyorlar. Bncr crza sahamýzdadüþen her oyuncuya penaltý çalsýnlar. Bize haktýr. Ýlk yarý o kadar hakem maduru olduk. 1 maçta rakibin 1 penaltýsý verilmemiþki 1 penaltý atmýþlar ve tartýþmalý penaltý. Maç sonrasý pozisyon penaltý diyorsun. Bu kadar amötör hoca trabzonda olmamalý.

Nereden
    Ýstanbul

anlamadýðým bize gelen hocalarýn alayý korkaklaþýyor þenol güneþ dahil .þu takýmý gerçek fýrtýna gibi saldýrtýcak adam yok mu bu dünyada be.

bir tek hami çýktý oda getirlilmiyor.haminin bize oynattýðý futbolu gördüðümde 96 2011 yýlýndaki gerçek ts yi gördüm belkide kurtuluþumuz hamide ama biz göremiyoruz.kim ne derse desin hamiye inanýyorum.ben gözümün gördüðüne inanýrým oynattýðý atak futbol on numaraydý. ve gelip giden 7 hocadada onun oynattýðý futbolu görmedim arkadaþ.o asil ts ruhunuda atak futboluda gerçekten bana gösterdi.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadi hocanýn maç sonunu yeni izledim. Bu tür ho calarýn devri geçeli çok oldu. Biz3.lig takýmý deðiliz. Koca trabzonsporaböyleantrönörler yakýþmýyor. Gitsin 3.ligden r takým çalýþtýrsýn. Bn bir maç daha bu hocayý takýmda görürsem bu sene bu takýmýn bir dahamaçýný izlemem. Grvþek geviek çýkmýþ.pozisyon penaltýydý. Kasýmpaþa iyi takým. Biz zaten çemiþgezeksporuz. Forvetsiz çýkmýþssýn. 1 puan iyiymiþ. Ýyi mücadele etmiþiz. Bn olsam kluptrn böylelerini uzaklaþtýrýrým. Sadi hocanýn altyapýda olmasý biþe altyapýya hakarettir.

korkaðýn teki be renkdaþým.hep korkakmýþ korkak olarakta ölür bunun gibi adamlar.en baþta trabzonluluðuna ihanet ediyorsun.senin karekterinde korkaklýk yok.yaa gelmiþi 65 yaþýna ömründe bir kere cesur ol bee .bu takým anadolu takýmlarýndan korkarak oynadýðý zamanda herþeyini kaybeder ve asla þampiyon olamayýz.biz gs þikebahçekolpataþa köksöktüren onlarý yarý sahasýndan çýkarmayan takýmdýk zamanýnda nerde o ruh bee nereye gitti .cesaret nereye gitti.lakabýmýz fýrtýna bee fýrtýna eser son sürat saldýrtýn ulan þu takýmý bee Allahýn korkak hocalarý .bu takým tüm hatlarla saldýrmalý en iyi savunma saldýrmadýr korkak sadi.gerçekten utanýyorum oynadýðýmýz ezik ve korkak ve pasif futbolumuzdan.

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Altyapi Hocasi elinde forvet yokken altyapi ya guvenemiyorsa orada isi olmaz olamaz. Korkak insanlar yenilmeye mahkumdur altyapi bunun gibi korkaklardan temizlenmeli.
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sefaenes Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Altyapi Hocasi elinde forvet yokken altyapi ya guvenemiyorsa orada isi olmaz olamaz. Korkak insanlar yenilmeye mahkumdur altyapi bunun gibi korkaklardan temizlenmeli.
    yüzde bin katýlýyorumrenkdaþým.ben asla trabzon kökenli futbolcu ve hocalrýn trabzonspordan uzaklaþtýrýlmamasýný savunan bir kiþiyim ama böyle admalarýn yeri yok ts de.çünkü çaplarý küçük ha ts li saygý duyarým ama ts de iþi yeri yok.ayný trabzonlu olup kapasitesi yetmeyen trabzonda oyanayamacak futbolcu kardeþlerimiz gigi.,

ts li futbolcu hami gibi ogün gibi kemal gibi gökdeniz gibivb adamlar olmalý hem ruh olarak gerçek trabzonsporlu hemyetenek olarak burayý hakeden trabzonlular olmalý.

Alika87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Rakip bizden güzel futbol oynuyor, daha cok puan topladý, daha oturmuþ kadrosu var ve kendi sahasýnda oynuyor. Bu þartlar altýnda deplasmanda bir puan almak baþarýdýr. Oyun kötü, sonuç iyidir. Rahat olun, kendinizi parçalamayýn, kafanýzý fazla yormayýn.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Nereden
    Avrupa Diðer

Söyledimi " besiri oynatmadim baski yasamasin diye" bunu dedimi

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Vay arkadaþ ya Onura ortalama kaleci diyenleride gördük. Adam seni küme düþmekten kurtarmýþ ortalama kaleci oluyor. Bu maç yan toplarý özellikle seyrettim. Çýkýp da almasý gereken hiçbir topu ýskalamadý Boþa hiçbir topa çýkmadý. Hala Onur konuþuyoruz. Herkes bitti Onur kaldý.

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

maçýn taamýnýda özetinide izlemedim ama sanýrým uzun bir süre sonra futbol þansý biraz bize gülmüþ
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Dün 15-20 dakika da olsa M.Beþir'i izlemeyi bekliyordum.

Yine yanýlttýn beni Sadi Hoca
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Dünkü maçta 1 puan almak bizim için çok deðerli

Kasýmpaþa bize alan býrakmadý, rahat oynatmadý, üstelik çok gol kaçýrdýlar.

Artýk hayýrlýsýyla þu 2. yarýya iyi hazýrlanalým.

Lig sonunda ilk 4 içinde olmalýyýz itibar açýsýndan
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

mustafakaraca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    32

Sadi gibi bir hocayla baþarýlý olmak imkansýz. Azcýk felsefe biliyor ve dürüst, futboldan hiç anlamýyor. 0'dan baþlasak 10 sezon oynasak 55 puaný geçemez bu adam. Futbol fakiri, modern futbol deðerleri ile deðerlendirsek düpedüz cahil be düpedüz. Hem forvetsiz çýkýyor hem Deniz denen ne üdüðü belirsizi moralli Muhammed yerine ýyuna koyuyor. Erkan gibi bir boþ adamdan vazgeçmeden oynatýyor. Dayanamýyorum bu Sadi nin insan zekasýna hakarek vari uygulamalarýna.

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Sadi Tekelioðlu Trabzonsporun baþýna son zamanlarda ÝHO'dan sonra gelmiþ en büyük faciadýr.

Oyuncu ve kadro tercihlerinin, modern futbolda yeri yok. Hiçbir ülkede bir maça forvetsiz çýkmak diye bir kavram kalmadý. Elinde 16 yaþýnda toy forvet de olsa oynatmak zorundasýn...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dünkü maçta 1 puan almak bizim için çok deðerli

Kasýmpaþa bize alan býrakmadý, rahat oynatmadý, üstelik çok gol kaçýrdýlar.

Artýk hayýrlýsýyla þu 2. yarýya iyi hazýrlanalým.

Lig sonunda ilk 4 içinde olmalýyýz itibar açýsýndan
    Ekici bencillik yapmasa herseye ragmen kazanabilirdik yakismadi ekici ye.

Birde sadi hoca bu maci net olarak kazanmak istemedi ve yetersiz oldugunu bir kez daha gozler önüne serdi.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

x_man - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kasimpasa'dan bir puan aldigi icin sevinen futbolcu hoca ve bazi taraftarlari gorunce kahroluyorum
    ALLAH UTANDIRMASIN

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Ýlk yarý fena degildik aslýnda. 2.yarý ise tam bir facia idi. Adamlar kondisyon, güç, yardýmlaþma olarak bizi resmen ezdi. Forvetsiz ciktin eyvallah da ileride top tutabilen sadece Ekici ve Erkan var onlarda kötü olunca ileriye ginderdigimiz her top duvara carpmis gibi geri dondu butun yuk orta saha ve defansa bindi. Bunu gorup sahanin en kotusu olan Okayi cikarip yerine bir forvet almiyorsan televizyondan izleyen benden ne farkin kaliyor?

LG-D855 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý Cafer Bulur Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ekici bencillik yapmasa herseye ragmen kazanabilirdik yakismadi ekici ye.

Birde sadi hoca bu maci net olarak kazanmak istemedi ve yetersiz oldugunu bir kez daha gozler önüne serdi.
    Maraton'da aðýr çekimde Ekici'nin pozisyonunu tekrar izledim.

Deniz'in pasýnda ilk topu aldýðý anda kaleye aþýrtma yapsa %90 gol olurdu.

Ya da acele etmeyip 1-2 adým daha sokulup, saðdaki oyucuya pasý verse de gol olabilirdi.

Sadi Hoca Marin gibi damý ilk 11'de oynatmayýp, Deniz ve Beþir'e de þans tanýmayýp korkaklýðýný ve yetersizliðini kanýtladý.

Deniz fena deðildi. kaleciye baský yapýp kaptýðý top takdire þayandý.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Forum Yöneticisi Aydýn Danýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ben dün demiþdim hakem eliyle puan kaybedecez diye hee sadi hocanýn büyük hatasý var o ayrý bu kasýmpaþadan 1 puanda iyidir fortvetsiz oynarsan böyle olur
    -JOSE ERNESTO SOSA-

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Ýyisi kötüsüyle ilk devre bitti.

Son 5 sezonun üçünde ilk devreyi 24 puanla kapatmýþýz

Bu sezon Ekim ayýndan beri ilk kez deplasmanda gol atmýþýz.

50 puanýn altýnda ligi bitirmeyeceðimizi düþünüyorum.

Kupaya odaklanalým istiyorum.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Dün Yumlu'nun adamýn üzerine çýkýp engellemesini penaltý olarak yorumladý LÝGTV.

Zaten hakem 2. devre çok kötü bir maç yönetti.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Alika87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadi Tekelioðlu Trabzonsporun baþýna son zamanlarda ÝHO'dan sonra gelmiþ en büyük faciadýr.

Oyuncu ve kadro tercihlerinin, modern futbolda yeri yok. Hiçbir ülkede bir maça forvetsiz çýkmak diye bir kavram kalmadý. Elinde 16 yaþýnda toy forvet de olsa oynatmak zorundasýn...
    Guardiola gerektiðinde forvetsýz oynatýyordu Barcelona'yý yada Bayern'i. Yani öyle bir sistem oynanabilir, ama bu aylar taktiksel bir hazýrlýk dönemi getektirir. Bizde galiba dün ilk defa o sistemi oynadýk ve defans hariç hiç kimse nerede duracaðýný bilmiyordu. Mehmet'i forvet bölgesinde neredeyse hiç görmedim.

Sadi Tekelioðlunun son maçýydý zaten, fazla uzatmaya gerek yok.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)