Sayfa 52 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1367 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 17.Hafta l Kasýmpaþa 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu...

Mustafa' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yalnýz maç içinde yusuf'un beynine oksijen gitmediði gerçekten çok belli oluyordu

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Alt yapý deyip durduk 10 senede kaç tane Ada'm gibi topçu çýktý Sadi bey , ben bilmiyorum bilen barsa sölesin lütfen , acilen bu Ada'm alt yapýdanda kovulmalý , valla Adrianlý takým bile bu takýmýn çok üstündeydi

iPhone 'den Tapatalk aracýlýðý ile gönderildi
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý mustafakaraca Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Erkan kovulmasý þart, þu maça forvetsiz çýkan Sadi rezili ile birlikte gitsinler
    Niye kovulacak?Adam son haftalarda formunu bulmuþ arkadaþlarýna gol pozisyonu hazýrlamak için varýný yoðunu ortaya koyuyor hemde iyi koyuyor, napacaktý forvetsiz sahaya çýkan takýmýn olmayan forvetine gol pasýmý hazýrlayacaktý.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Mert Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadi hocanýn Muhammeti oynatmamasý doðru karar..Zira kötü bir maç çýkarmasý halinde bizim taraftar yerden yere vururdu çocuðu.
    Ne zaman oyuna gireceðini,ne zaman hazýr olduðunu býrakýn da hoca karar versin.Futbolcularý böyle kaybediyoruz iþte..Herþey sýrayla ve zamanla..Hoca olmasa Muhammetden haberiniz bile olmayacaktý ? Herhalde sizden daha çok Sadi hoca bu futbolcuyu kazandýrmak istiyodur..
    Deniz Yýlmaz zaten kadro dýþýydý,N'doye malum...Bu taktik mecburiydi yani.
    Kadromuzun kalitesi bu kabullenmek lazým.
    Ama oyun tarzýný eleþtirebiliriz..Trabzonspor kapanmamalý,saldýrmalý ne olursa olsun.
    Hoca gel dediler geldi,git dediler gidecek.Bu kadar üstüne gitmeyin.Tabi ki yetersiz ama adamýn suçu ne.Potansiyeli bu zaten.
    maçtan önce ben de muhammetin ilk 11 baþlamasýnýn kendisi için doðru olmadýðýný yazmýþtým.. fakat trabzonsporun bir maça forvetsiz çýkmasý demek ne demek.. en son 10 yýl önce bir maça ziya doðan döneminde forvetsiz çýkmýþtýk..

deniz yýlmaz kadro dýþý demiþsiniz ama pekala oynadý maçta.. madem bu adamý yedekten oynatýyorsun o zaman maça forvetsiz çýkmamak adýna denizle baþlayacaksýn.. maçýn gidiþatýna göre denizi çýkarýp m. beþiri alabilirdi oyuna.. ndoye faslýna hiç girmedim dikkat ettiyseniz!!
    Attan inip eþeðe bindik!

Ahmet Malkoçoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    27

Alýntý memozcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maçtan önce ben de muhammetin ilk 11 baþlamasýnýn kendisi için doðru olmadýðýný yazmýþtým.. fakat trabzonsporun bir maça forvetsiz çýkmasý demek ne demek.. en son 10 yýl önce bir maça ziya doðan döneminde forvetsiz çýkmýþtýk..

deniz yýlmaz kadro dýþý demiþsiniz ama pekala oynadý maçta.. madem bu adamý yedekten oynatýyorsun o zaman maça forvetsiz çýkmamak adýna denizle baþlayacaksýn.. maçýn gidiþatýna göre denizi çýkarýp m. beþiri alabilirdi oyuna.. ndoye faslýna hiç girmedim dikkat ettiyseniz!!
    MRA ve Ersun hocada forvetsiz cikmisti maclara

ASUS_T00J-D cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Valla Denizle çýksa o zaman bu adam kadro dýþýydý yeni affedildi.Þimdi neden oynuyor diye eleþtiri alacaktý.
    N'doye da gidici,gözden çýkarýldý sanýrým.
    Yani aþaðý tükürsen sakal,yukarý tükürsen býyýk..Dediðinize katýlýyorum Trabzonspor forvetsiz maça çýkmamalý ama bazen mecbur kalýnabiliyor demek ki.
    Yani demek istediðim Sadi hoca ne büyük umutlarla ne de paralarla,þöhretle filan geçti takýmýn baþýna.Sadece "geçiçi" bir görevi belki de kendince risk alarak kabul etti...60 yaþýna kadar Süperlig tecrübesi bile yaþamamýþ bir adam sonuçta.Korkuyor oda,mentalitesi de puan kaybetmeyim yeter...Potansiyel bu yani.Malasef sabretmek zorundayýz.
    Sabýra ihtiyac var..Zor günler geçecek elbet.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Tolga Okumuþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Sadi Hocaya en baþýndan beri ýsýnamamýþtým.
    Ýlerleyen dönemlerde de baktýðýmda kendi adýma haklý olduðumu gördüm.
    TS dergisindeki açýklamalarý ile kesinlikle uymayan hareketleri var.
    Orada övdüðü Mertcan,Oðuzhan,Muhammet,A.Kadir gibi gençlere yeteri kadar þans vermedi.Halbuki Cardozo'dan eksiði yok dediðin Beþir'e böylesi bir maçta þans vermiyorsun.Madem böyle bir düþüncen var Deniz'i hafta içi kupa maçýnda oynat adam eksikliðini bir nebze kapatsýn.
    Avrupa'ya baktýðýmýzda gençlerin 18-19 yaþlarda ilk onbirde oynadýklarýný,kýran kýrana mücadele ettiklerini görüyoruz.Artýk 24-25 yaþýndaki oyunculara genç muamelesi yapmaktan vazgeçmek lazým.

Maç içerisinde birçok futbolcunun TRabzonspor için gereksiz oldðunu hepimiz gördük.Özellikle benim hiç ýsýnamadýðým Erkan Zengin! Maalesef ilk golde de en büyük hata onun.Sonra Okay'ýn.

Benim özellikle deðinmek istediðim konu Onur Kývrak.
    Yediði hatalý gollere takýlmýyorum.Fakat maç içerisinde çok fazla teknik hata yapýyor.Ve bunu her maç istikrarlý bir þekilde devam ettiriyor.

Bir kere yan toplarý inanýlmaz zayýf.Yan toplarda çizgide kalýyor.Çýkýp almasý gereken bir çok topa bu eksikliðinden dolayý rakip hamle yapýyor.
    Kale vuruþlarý rezalet ötesi.Hadi aut atýþlarýný geçtim galiba bir sakatlýðý varmýþ.Gerçi sakat olmadan önce de çok kötüydü. Degajlarý tamamen þiþirme.

Artýk Avrupa'da kaleci kavramý çok deðiþti.Kaleciler bile oyunun içerisinde.Büyük takýmlar, topu karþýlama dahil olmak üzere topu oyuna sokmada ve yan toplarda iyi olan kalecilere yönelmeye baþladýlar.

Scarione'nin ilk frikiðinde ezbere gitti uzak köþeye, hatta fazla gitti topu geriden çýkarmak zorunda kaldý.Ýkincisinde yine ezbere gitti-Scarione uyanýk- bu sefer Onur'un savunduðu tarafa vurdu az farkla dýþarý çýktý.

Valle'nin Yumlu ile mücadesinde-penaltý pozisyonunda- kalesini terkedip topu almasý lazýmken yine çizgide izledi posizyonu.

Scarione'nin kale dibinden dýþarý attýðý pozisyonda extra iþ bekledim ama sýfýra yakýn yerden arka direðe gönderilen topa hamle yapmadý.Aynýsýný çok iyi oynamasýna raðmen Trabzondaki Juventus maçýndaki 2.golde yaptý.

Onur'u gerçekten çok seviyorum ama sanýrým kendisini Trabzonspor'a yeterli görüyor.Fakat benim istediðim Onur'un hem milli takýmda hem de Avrupa'da kabul görmesi.Çünkü o potansiyel kendisinde var.Ama haftalar geçtikçe unutlarým eriyor.
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasýný yaþayan,futbolculuðundan sonra bir adým kendisini geliþtirmemiþ,dünya futbolundan bihaber,çaðýn sisteminden uzak,hayrýna öz evlatçý,tek özelliði eski Trabzonsporlu olmasý olan futbol yobazlarýndan kurtarmadýkça baþarýlý olmasý mümkün deðildir.

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Mert Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Valla Denizle çýksa o zaman bu adam kadro dýþýydý yeni affedildi.Þimdi neden oynuyor diye eleþtiri alacaktý.
    N'doye da gidici,gözden çýkarýldý sanýrým.
    Yani aþaðý tükürsen sakal,yukarý tükürsen býyýk..Dediðinize katýlýyorum Trabzonspor forvetsiz maça çýkmamalý ama bazen mecbur kalýnabiliyor demek ki.
    Yani demek istediðim Sadi hoca ne büyük umutlarla ne de paralarla,þöhretle filan geçti takýmýn baþýna.Sadece "geçiçi" bir görevi belki de kendince risk alarak kabul etti...60 yaþýna kadar Süperlig tecrübesi bile yaþamamýþ bir adam sonuçta.Korkuyor oda,mentalitesi de puan kaybetmeyim yeter...Potansiyel bu yani.Malasef sabretmek zorundayýz.
    Sabýra ihtiyac var..Zor günler geçecek elbet.
    bakýn ndoye konusunda hocaya katýlýyorum.. o gamsýz takýmý zaten forvetsiz oynatacaktý. ama denizi madem kadroya alýyorsun o zaman ilk 11 oynatmak zorundasýn.. eðer disiplinsiz ve silmiþsen o zaman kadroya almayacaksýn..
    Attan inip eþeðe bindik!

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

bakýn ndoye konusunda hocaya katýlýyorum.. o gamsýz takýmý zaten forvetsiz oynatacaktý. ama denizi madem kadroya alýyorsun o zaman ilk 11 oynatmak zorundasýn.. eðer disiplinsiz ve silmiþsen o zaman kadroya almayacaksýn..
    Yeni yönetimle tüm oyunculara af gelince.Denizde mecburiyetten affedildi gibime geldi.Sonuçta bu adamlarý elden çýkaracaðýz ve kadrodýþý kalmýþ bir adamý pazarlamak hayli zor olur...
    Neyse artýk önümüze bakmak lazým Kötü günler geride kalacak,inanýyorum.Bizim için sabýr ve destek zamaný..Bu devre arasý dönemiyle Ýnþallah yeni umut vaadeden bir sürece gireriz..
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Alýntý Tolga Okumuþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadi Hocaya en baþýndan beri ýsýnamamýþtým.
    Ýlerleyen dönemlerde de baktýðýmda kendi adýma haklý olduðumu gördüm.
    TS dergisindeki açýklamalarý ile kesinlikle uymayan hareketleri var.
    Orada övdüðü Mertcan,Oðuzhan,Muhammet,A.Kadir gibi gençlere yeteri kadar þans vermedi.Halbuki Cardozo'dan eksiði yok dediðin Beþir'e böylesi bir maçta þans vermiyorsun.Madem böyle bir düþüncen var Deniz'i hafta içi kupa maçýnda oynat adam eksikliðini bir nebze kapatsýn.
    Avrupa'ya baktýðýmýzda gençlerin 18-19 yaþlarda ilk onbirde oynadýklarýný,kýran kýrana mücadele ettiklerini görüyoruz.Artýk 24-25 yaþýndaki oyunculara genç muamelesi yapmaktan vazgeçmek lazým.

Maç içerisinde birçok futbolcunun TRabzonspor için gereksiz oldðunu hepimiz gördük.Özellikle benim hiç ýsýnamadýðým Erkan Zengin! Maalesef ilk golde de en büyük hata onun.Sonra Okay'ýn.

Benim özellikle deðinmek istediðim konu Onur Kývrak.
    Yediði hatalý gollere takýlmýyorum.Fakat maç içerisinde çok fazla teknik hata yapýyor.Ve bunu her maç istikrarlý bir þekilde devam ettiriyor.

Bir kere yan toplarý inanýlmaz zayýf.Yan toplarda çizgide kalýyor.Çýkýp almasý gereken bir çok topa bu eksikliðinden dolayý rakip hamle yapýyor.
    Kale vuruþlarý rezalet ötesi.Hadi aut atýþlarýný geçtim galiba bir sakatlýðý varmýþ.Gerçi sakat olmadan önce de çok kötüydü. Degajlarý tamamen þiþirme.

Artýk Avrupa'da kaleci kavramý çok deðiþti.Kaleciler bile oyunun içerisinde.Büyük takýmlar, topu karþýlama dahil olmak üzere topu oyuna sokmada ve yan toplarda iyi olan kalecilere yönelmeye baþladýlar.

Scarione'nin ilk frikiðinde ezbere gitti uzak köþeye, hatta fazla gitti topu geriden çýkarmak zorunda kaldý.Ýkincisinde yine ezbere gitti-Scarione uyanýk- bu sefer Onur'un savunduðu tarafa vurdu az farkla dýþarý çýktý.

Valle'nin Yumlu ile mücadesinde-penaltý pozisyonunda- kalesini terkedip topu almasý lazýmken yine çizgide izledi posizyonu.

Scarione'nin kale dibinden dýþarý attýðý pozisyonda extra iþ bekledim ama sýfýra yakýn yerden arka direðe gönderilen topa hamle yapmadý.Aynýsýný çok iyi oynamasýna raðmen Trabzondaki Juventus maçýndaki 2.golde yaptý.

Onur'u gerçekten çok seviyorum ama sanýrým kendisini Trabzonspor'a yeterli görüyor.Fakat benim istediðim Onur'un hem milli takýmda hem de Avrupa'da kabul görmesi.Çünkü o potansiyel kendisinde var.Ama haftalar geçtikçe unutlarým eriyor.
    Onur konusuna aynen katýlýyorum. Degaj. Oyun baþlatma. Yan top. Ve kaledrn çýkýp çýkmama konusunda sýkýntýlý. Neden böyle oldu bilemiyorum. Toparlar mý onu da bilmiyorum. Her an hata yapmya müsait bir kaleci konumuna geldi malesef.

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu oyuncu grubu ile baþarý beklemek saflýktýr.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onur konusuna aynen katýlýyorum. Degaj. Oyun baþlatma. Yan top. Ve kaledrn çýkýp çýkmama konusunda sýkýntýlý. Neden böyle oldu bilemiyorum. Toparlar mý onu da bilmiyorum. Her an hata yapmya müsait bir kaleci konumuna geldi malesef.

eeeee zamaýnda dedik toptan saldýrdýlar bu onuru herkes gözünde çok büyüttü dedim ortalama kaleci dedim ilah yapýldý resmen.

bence sadece ortalama ve takýmda en yüksek kazanan bir profosyonel.

Isko6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    34

Alýntý 7can61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadi hoca þapkana brontozorus büyük abdestini nakþetsin, daha kibar nasý söylerim bilemiyorum.

Takýmý forvetsiz çýkarmak ne ulan? Bu antin guntin hareketi san marino denilen köy takýmý yapmýyor sen yapýyorsun.

Forvetsiz çýktýn takýmý pasifize ettin amacýnýz nedir arkadaþ anlamýyorum, ndoye maç kadrosuna alýnmýyor hadi bir yere kadar anladýk,

Muhammedle neden baþlamýyorsun, o da mý trip attý sana?

Erkan sakatlanýp çýkmasa denizi de almayacaktýn, forvetsiz çýkýnca aklýn sýra güvenli ve defansif oynayacaðýný mý sanýyorsunuz?

Hadi biz cahiliz anlamýyoruz bu iþlerden, peki sizin gibi futbolun içinde doðup büyüyen adamlarda mý anlamýyor bu iþlerden?

Altyapýda böyle hocalar var biz neden alttan futbolcu çýkmaz diyoruz, aha sorun burada iþte çok uzaklarda aramaya gerek yok.
    Sapkani Dolduriyim sadi!!!!!

Nereden
    Ýstanbul

maçýn 7dakikalýk özetini izledim ve iyi sýyýrmýþýz diyorum kasýmpaþanýn 2 penaltýsý verilmemiþ.ekici her zamanki gibi bencil oynamýþ.özete baktýðýmda maçý kasýmpaþa yenmesi gerekiyor.1 puan bedavadan almýþýz.onur da süpermiþ bu maçta ondanda özür dilerim .

onura galiba fazla yüklendiðimi düþünüyorum iyibir kadro ve takýmda iyi bir hoca ve taktik sistemle oynayan takýmda yýldýz olur onur.çünkü bizim takým kaliteli futbolcular olmasýna raðmen berbat oynayan bir takým.

Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    34

2011-2014 arasinda da aynisini diyomuydun?? @61ronin61 Birakin allah asikna ya.. Her kalecinin kotu donemleri vardir. Casillas bile kotu donem gecirdigi oldu Real madridde, De Gea'da zamaninda çok tepki topladi Manchester'da ilk yillarinda. Biraz forumsuz oldugu zaman hemen sallamaya basliyosunuz. Gerçi bizim taraftar Mehmet Ekiciye bile salliyor ya daha ne diyim. Sanki takimda Isco, iniesta, Modric, James varda Ekiciyi gondermek istiyosunuz. Bu kafaya Zeki Yavru, Abdulkadir Ozdemir, Gokhan Alsan gibi oyuncular yakisir. Mehmet Ekici bizim taraftara XXL gelir malesef
    Konu Isko6161 tarafýndan (27.12.2015 Saat 01:32 ) deðiþtirilmiþtir.

Tolga Okumuþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Birinin Mustafa Yumlu ile görüþüp ofsayt nedir?,rakip ile koþacaðýna bir adým geri atarak rakibi nasýl ofsayta düþürebilirsini anlatmasý lazým.

Yani bir maç iki maç üç maç ama nereye kadar.

Hiç mi izlemiyorlar kendilerini maçtan sonra veyahut yok mu takýmda bu görevi üstlenecek bir sorumlu oyunculara yaptýðý hatalarý anlatacak?

Her maç bakýyorum Yumlu rakip ile birlikte koþuyor.Yahu adam at iki adým geriye adam kalsýn kabak gibi ofsaytta !!!
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasýný yaþayan,futbolculuðundan sonra bir adým kendisini geliþtirmemiþ,dünya futbolundan bihaber,çaðýn sisteminden uzak,hayrýna öz evlatçý,tek özelliði eski Trabzonsporlu olmasý olan futbol yobazlarýndan kurtarmadýkça baþarýlý olmasý mümkün deðildir.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Onuru bu maçta sadece özetle izleyen iyi der. Mustafanýn yaptýðý penaltý pozisyonu onurun hatasý. Çýkmadýpý birkaç yan top tehliöe oldu. Vurdupu her top dýþarýda. Onurun yýllardýr yapamadýðý ve yaptýðý þeyler ayný. Onur iyi bir çizgi kalecisi ve refleksleri iyi. Ancak yan top. Oyun baþlatma. Degaj. Ayak hakimiyeti. Ne zaman çýkacaðý ne zaman çýkmayacaðý konularýnda zayýf.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Onur iyi kalexi ancak 2 yýldýr yok. Ve 2 yýlda toplam 5 milyon euro aldý. Biraz dabu açýdan bakalým. Tabi ndoye 2.5 milyon aldýysa hakeder tabi.

Nereden
    Ankara

Bu maçta onuru eleþtirmek için maçý izlememiþ olmak lazým. Maç rakiple onur arasýnda geçmiþ burda onur eleþtiriliyor. Top bizim takýmda 10 saniyeden fazla durmuyor. Onur eleþtirilecek son adam.
    Konu serdaracýl tarafýndan (27.12.2015 Saat 01:39 ) deðiþtirilmiþtir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    34

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maç rakiple onur arasýnda geçmiþ burda onur eleþtiriliyor. Top bizim takýmda 10 sanþyeden fazla durmuyor. Bu þartlarda kim olsa hata yapar. Onur eleþtirilecek son adam.
    Imza.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý emre6117 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onuru bu maçta sadece özetle izleyen iyi der. Mustafanýn yaptýðý penaltý pozisyonu onurun hatasý. Çýkmadýpý birkaç yan top tehliöe oldu. Vurdupu her top dýþarýda. Onurun yýllardýr yapamadýðý ve yaptýðý þeyler ayný. Onur iyi bir çizgi kalecisi ve refleksleri iyi. Ancak yan top. Oyun baþlatma. Degaj. Ayak hakimiyeti. Ne zaman çýkacaðý ne zaman çýkmayacaðý konularýnda zayýf.

valla renkdaþýmben maçý izleyemedimözete göre iyi gördüm.kurtarýþlarý filan.

ama her zaman dedim bence ortalama bir kaleci.tarfatarýn gözünde çok büyüttüðü bir kaleci.yani orta.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Alýntý Faruk BERBER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rahat yeneceðimizi söyleyenler neye dayanýyor acaba, takýmýn forveti yok. Rakipte en çekindiðim isim Eren. Son haftalarda çok formda. Beraberlik kötü sonuç olmayacaktýr, kazanma ihtimalimizi düþük görüyorum. Kaybedebiliriz bence. Marin mutlaka ilk 11'de baþlamalý. Özer hatasýndan vazgeçmeli Sadi hoca.
    .
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Ýstanbul

.

valla adminim ben maçýizleyemedim.7 dakikalýk özeti izledim kasýmpaþanýn net iki penaltý güme gitmiþ ve net goler kaçýrmýþlar .bizde biþey göremedim.yani 7 dakikalýk özette böyleydi.özete bakýnca bu maçý 4-1 4-2 kasýmpaþa yenmiþ olmasý lazýmdý.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Alýntý Cafer Bulur Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aynen katiliyorum.Bu mac sadi hocanin intihari olmustur artik eski gorevine geri donmeli dir.

Lucescu sezon sonunda gelecekse bile hami ile devam edilmeli aklin yolu birdir.
    Eski görevine geri dönmemelidir. Mümkünse tazminatýný verip kulüpten sonsuza dek uzaklaþtýrýlmalýdýr.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Rahat yeneceðimizi söyleyenler neye dayanýyor acaba, takýmýn forveti yok. Rakipte en çekindiðim isim Eren. Son haftalarda çok formda. Beraberlik kötü sonuç olmayacaktýr, kazanma ihtimalimizi düþük görüyorum. Kaybedebiliriz bence. Marin mutlaka ilk 11'de baþlamalý. Özer hatasýndan vazgeçmeli Sadi hoca.
    Alýntý 61ronin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    valla adminim ben maçýizleyemedim.7 dakikalýk özeti izledim kasýmpaþanýn net iki penaltý güme gitmiþ ve net goler kaçýrmýþlar .bizde biþey göremedim.yani 7 dakikalýk özette böyleydi.özete bakýnca bu maçý 4-1 4-2 kasýmpaþa yenmiþ olmasý lazýmdý.
    Durum bu zaten, Takýmýn 18'inde 2 forvet var. Ama ilk 11'de forvet yok. Sonradan forveti oyuna alýyorsun felan. Deðiþik iþler deniyorsun. Çok belliydi Kasýmpaþa kontrolünde bir maç olacaðý bence verilmiþ sadakamýz varmýþ ki en azýndan yenilmedik. Devrede çok acil hoca ihtiyacý var takýmýn, gelen adam kadroyu kurabilsin yeter. Çok ekstrem taktik, diziliþ vs. beklemiyorum þahsen. Mesela Marin'in Yusuf'u da Özer'i de cebinden çýkaracaðýný görsün.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)