Sayfa 3 Toplam 41 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1020 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anadolu Takýmlarýnýn Bize Bir Garezi mi Var?

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

oynasýnlar oynamasýnlar demiyorum ama ne azizin ne canaydýnýn ne de tüpçünün dilekcisi, yardakçýsý, onlarýn hayvaný olmasýnlar çünkü trabzona gelince bi þey oluyo anlamadým ....
    [ille d' 7]

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý verena Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eskiden anadolu takýmlarýný bizim arkamýzda diye bilirdik ama artýk noldu bilmiyorum
    Bu dogru degil. Anadolu kulüpleri hic bir zaman Trabzonspor'un arkasinda olmadi. Bu sekilde yazarak Trabzonspor'un, aldigi sampiyonluklarda Anadolu takimlarinin Trabzonspor'a yattigini iddia eden insanlarin ekmegine yag sürmüs oluyorsunuz. Anadolu kulüplerinin elinden gelse 2. lige düsürmek isterler bizi.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Alýntý POYRAZ-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu dogru degil. Anadolu kulüpleri hic bir zaman Trabzonspor'un arkasinda olmadi. Bu sekilde yazarak Trabzonspor'un, aldigi sampiyonluklarda Anadolu takimlarinin Trabzonspor'a yattigini iddia eden insanlarin ekmegine yag sürmüs oluyorsunuz. Anadolu kulüplerinin elinden gelse 2. lige düsürmek isterler bizi.
    Katýlýyorum. Kaldý ki neden Trabzonspor'u desteklesinler baþka onca takým varken. Bu iþi yapan ve baþaran sadece Trabzonspor'dur.

Kimseye pay vermeye gerek yok, çünkü haklarý yok....
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Ali Özcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Yaþ
    41

Eziklik bünyesinde var hepsinin...Konyalýyým ama hepsinden nefret ediyorum...Anorthosis maçý dönüþüydü...Konya - Trabzon maçý vardý,tribündeydim...Trabzonspor ýsýnmaya çýktý...Bütün stad ayný anda ayaða kalktý "Türkiye sizinle rezil oluyor" diye baðýrmaya baþladý...Ýki dakika sonra "Trabzon kümeye" hengamesi okundu coþkulu olarak...Öyle baðýrýyorlardý ki anlatamam, görmeliydiniz...Maç baþlamadan önce okunan Ýstiklal Marþýmýzda bile o coþku yoktu...Doðduðum kentten bir kez daha nefret ettim...Ki ayný Konyaspor Özkan Sümer tarafýndan çalýþtýrýldýðý dönemde, Trabzonspor tarafýndan kümede býrakýlmýþtý...Bilenler bilirler...Trabzonspor son maç Konya da Konyaya 3-1 kaybetmiþti çok da sýkmayarak...Yenseydik küme düþeceklerdi...Özkan Sümer Konyayý çalýþtýrýyordu...Detaylara girmeye gerek yok...O maçtan sonra Konyaspor tribünleri "Bordo - Mavi en büyük Trabzonspor" tezahüratlarý yapýyordu...sanýrým 1990 yýlýydý...Rezil kepaze herifler...
    "Ya biz 2010-2011 Þampiyonluk Kupasýný alacaðýz, ya da o bizi"...

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý Külünkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Diðer Anadolu kulüplerinden de bunu bekliyoruz bizim maçta tekmeler havada uçurþurken 3 tane futbolcumuz sakatlanýrken sadece 2 hafta sonra þampiyonluðun diðer adayýnýn maçýnda Türkiye liginin en aðýr adamlarýndan birisi tek baþýna 70 m top sürüp gol atmasý akabýnde güle oynaya maçý kazanmasý Anadolu kulübü kavramýnýn ne derece içi boþ bir kavram olduðunun açýk göstergesidir,
    baþlýðý açma sebeplerimden biri...
    VERENA (KIRANKAÞ)

karayamayman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Alýntý ýloveyouszymek Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eziklik bünyesinde var hepsinin...Konyalýyým ama hepsinden nefret ediyorum...Anorthosis maçý dönüþüydü...Konya - Trabzon maçý vardý,tribündeydim...Trabzonspor ýsýnmaya çýktý...Bütün stad ayný anda ayaða kalktý "Türkiye sizinle rezil oluyor" diye baðýrmaya baþladý...Ýki dakika sonra "Trabzon kümeye" hengamesi okundu coþkulu olarak...Öyle baðýrýyorlardý ki anlatamam, görmeliydiniz...Maç baþlamadan önce okunan Ýstiklal Marþýmýzda bile o coþku yoktu...Doðduðum kentten bir kez daha nefret ettim...Ki ayný Konyaspor Özkan Sümer tarafýndan çalýþtýrýldýðý dönemde, Trabzonspor tarafýndan kümede býrakýlmýþtý...Bilenler bilirler...Trabzonspor son maç Konya da Konyaya 3-1 kaybetmiþti çok da sýkmayarak...Yenseydik küme düþeceklerdi...Özkan Sümer Konyayý çalýþtýrýyordu...Detaylara girmeye gerek yok...O maçtan sonra Konyaspor tribünleri "Bordo - Mavi en büyük Trabzonspor" tezahüratlarý yapýyordu...sanýrým 1990 yýlýydý...Rezil kepaze herifler...
    Harika, o maçý ben de hatýrlýyorum. Maçtaydým. Ama Konya'nýn baþýnda Özkan Sümer yoktu. Sümer Konya'yý 1. lige çýkarýp ayrýlmýþtý. Baþka bir Trabzonlu hoca vardý sanýrým. Bir de son maç deðildi hafýzam beni yanýltmýyorsa.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Burada sorun sanýrým neden Trabzonspor da biz deðil meselesi. Aramýzda ki her maçta Trabzon kümeye diye baðýrýlmayan bir maç yok. Yani biz biþey olamayacaksak Trabzonda olmasýn. Ve bu düþünce onlarý istanbul takýmlarýnýn yandaþý olmaya sürüklüyor. Bir Anadolu takýmý gider istanbul takýmlarýna farklý yenilir önemsemezler. Ama karþýlarýnda Trabzonspor olunca olaya ölüm-kalým maçý gibi bakarlar. Hatýrlamayanýnýz yoktur sanýrým bir Gaziantep maçý sonrasý Altuð Atalay- Erdoðan Arýca münakaþasýný. Bu olay zaten onlarýn bakýþ açýsýný net bir þekilde ortaya koyuyor.

Ben bir Trabzonspor taraftarý olarak diyorumki, eðer ben þampiyon olamazsam Rize olsun, Ordu olsun, Samsun olsun, Antep olsun. Hatýrlayalým lütfen 4-5 sezon önceki Fenerbahce- Gaziantep maçýný. Ýlk yarýsý Gaziantepin 3-0 ikinci yarýsýný ise Fenerbahcenin 4-3 kazandýðý macý. O macta hiçbir Antep taraftarý benim kadar üzülmemiþtir.

Son olarak þunu belirtmeliyim ki sonuçta herþey o bizim aðzýmýza sakýz yaptýðýmýz ama hayata geçiremediðimiz birlik-beraberlik cümlesine geliyor. Peki bu þartlar altýnda olurmu. Kafa yapýlarý deðiþmediði sürece üzülerek belirtmeliyim ki HAYIR

Saygýlarýmla
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

oguzkoc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

bursaspor traftarý ve futbolcularýn sahadaki oyuncu sakatlamaya bile müsait hýrslý olmalarý bu baþlýðýn vehametini bir kez daha göstermiþtir...
    VERENA (KIRANKAÞ)

Salih Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    39

anadoluda desteðini hissedebileceðimiz tek takým eskiþehir.Hiçbir zaman istanbul yalakalýðý yapmýlyolar.Ýnþallah 1.lige çýkarlar

Göktuð Altuntaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    35

bize ne zaman birileri kümeye kümeye diye baðýrdýðýnda hep kümeye gitmislerdir bunlarn ne yazýkki hazin sonlarýda o olacak..!
    FOREVER TRABZONSPOR!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bursadan adam çýksa dünya yerinden oynar
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

kenone
    Ziyaretçi

Standart yalan dolan taraftar teksasss

trabzonspor kümeye diye baðaran bir anadolu tribünü hele hele anti istanbulcu olduðunu iddia eden bir tribün ü kesinlikle tanýmýyorum hiç bir zamanda samimiyetlerine inanmadým...
    argümalarý arasýnda sebat la çekiþtikleri sene trabzon tarftarýnýn bursa kümeye diye baðarmasý var bu eziklerin , bilmiyolarki sebat bizim bi parçamýz yalamalýðýmýz deðil onlarýn ankara gücüyle olduðu gibi...
    90 dakika boyunca trabzon kümeye demelerini tamammen trabzon a karþý olan ezikliklerine çekememezliklerine baðlýyorum ...

fenerbahçelilerle bjk ye karþý kol kola küfreden ,bjk maçýnda atýp tutup bütün sene ,sonra gelen bi grup teksaslý nýn bjk liler arasýnda zorla boyunlarýna geçirilen bjk atkýsý la maç seyrediþlerini duymadýk deðill ... bu kadar da yalan dolan bir tarfatar kitlesi ....
    bursa titre ve kendine gell !'aþýk attýðýn takým ne bjk ne fener ne gese ne de sakarya , trabzon en tehlikeli düþmandýr. trabzonda ki maçý þimdiden merak ediyorum sýralamada biz kaçýncý olucaz onlar kaçýncý olucak lar ve de trabzona sevgili teksas ve mensubu olan redkitler gelebilecekler mi ...

Nereden
    Ýstanbul

oðlan bursa Trabzon kümeye baðýrýyo bakalým sene sonu kim kümeye düþecek travesti bursa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Yemiþim Bursa'yý ya... Bu adamlarý mý kala alacaðýz Allah aþkýna...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Nereden
    Ýstanbul

bunlarýn zorlarý bizim kendileri gibi yalaka olmamamýz ...dünya ters dönse biz gene yalaka olmayýz ....bütün dertleri bizim aldýgýmýz paradan pay koparmak bizi de sýradan yapmak ...yemezler ..yiyecek olan da ist takýmlarýnýn arkasýna saklanmayacak ...boþ verin arkadaþlar itin duasý kabul olsa gökten kemik yagardý

OKTAY YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Bu topici artýk kapatalým 2. yarý Yattara gelecek ve hepsinin .........biipppppppppp..... leyecek
    Ne demiþler it ürür kervan yürür, býrakýn o ..... kendi küçük dünyalarýnda eðlensinler
    Konu Tunga tarafýndan (03.12.2006 Saat 21:37 ) deðiþtirilmiþtir.

sametaydin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

yaw anadolu takýmlarýnýn bize garezi olsa ne yazar be. çýkýp top oynamýyozki sahada adam gibi. çýk adam gibi oyna bak nasýl kazanýyosun. ama þu nada ligin en kötü takýmýyýz. ve bence anadolu dan uzaklaþtýk. 4 büyük deniyor. bence kendimizi istanbul kulüpleriyle beraber anmayalým. biz anadoluyu temsil etmeliyiz ama gerçek anlamda. böyle büyük takýmýz bilmem neyiz falan eskide kaldý. tabi büyük takýmýz bunu kimse inkar edemez ama çýkýp bursa kümeye diye baðýrýrsak onlard bize byle baðýrýr iþte. ayný þekilde antep satdýndada oldu bu trabzon kümeye diye baðýrdýlr. niye oldu? çünkü anadoluyu temsilden uzaklaþtýk bence. aslýmýz bulmamýz gerekiyo.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr GolaMTuRi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bursa kopekleri havlasa ne olur..hedefleri kumede kalmak olan takimi kaale almamak lazim...hepsinin ilk takimi istanbul ucuzleri...ama bizi 5 kurusluk adamlara rezil edenlere en icten saygi ve sevgilerimi iletiyorum...alayinizin kokune kibrit suyu...

Tahsin Armutcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

arkadaþlar anadolu biziz, onlar coktan istanbul köpekleri oldu bile
    HEPIMIZ MEHMETCIGIZ BIR ERMENI OLDU ONBINLER YURUDU HERYIL ONBINLERCE SEHIT VERIYORUZ HANGINIZ YURUDUNUZ!!!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr TameRHan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gerçek anadolu takýmý biziz. kendine anadolu takýmý diyen diðer anadolu takýmlarýna düþman gözüyle bakmaz kendilerine zararý olmadýðý sürece.

istanbul dükalýðýna karþý hep tek durduk, hiç bir anadolu takýmý yanýmýzda oldu mu hayýr ama zor günlerimizde trabzon kümeye baðýrmasýný biliyorlar. yazýk!

degok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    49

Bana sorarsanýz anadolu takýmlarý 4 büyüklerle oynarkan daha fazla motive oluyorlar. Kendilerini göstermek adýna daha hýrslý oynuyorlar. Gel gelelim bu 4 büyükler içerisinde þu ara formu en düþük olan ve kadro zaafý enfazla olan takýmda bizim takým bu nedenle de anadolu takýmlarý bizi daha rahat yeniyorlar. Bence durum bu. Yoksa bir düþmanlýk olduðunu sanmýyorum.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Nereden
    Ýstanbul

Anadolu takýmlarýnýn bu halet-i ruhiyesini iyi tahlil etmek lazým. Öncelikle kendi takýmlarý hiç bir sportif baþarý gösterememiþtir. Ben baþarýlý deðilsem Trabzon neden baþarýlý olsun mantelitesi (ki bu akla ziyan bir yaklaþýmdýr) hakim olmaya baþlamýþtýr. Fener taraftarlarýna bakýn, hatta Ýstanbul'daki fener taraftarlarýna bakýn. Çoðu, iddia ediyorum en az %90'ý Anadoludandýr. HAl böyle olunca benim takýmým baþarýlý deðilse bende Trabzon'un rakibini desteklerim. Örnekler: Rize (bu ilimiz fener sevdasý ile ünlüdür, o kadar ünlüdür ki sosyologlar için bulunmaz bir laboratuvardýr). Kayseri: Bu þehirde 1980'den sonra sanayi çok hýzlý geliþmiþ ama istenen sportif baþarýlar elde edilememiþtir. Bu nedenle Kayseri baþka bir motivasyonla oynar Trabzon'a karþý. Alýn size baþka örnek Konya. Kombassan falan filan fos çýkýnca dip üzeri oturdular. Parayla spotif baþarý elde edeceklerini zannettiler ama nafile. Diyarbakýr: Fazla söze gerek yok 1.ligden düþmeden önce maçlarý hatýrlarsanýz "katil Trabzon" diye baðýrýrlardý ama þimdi nerdeler? Keza Samsun, Ordu ve Giresun'dan bahsetmeye gerek yok zaten. Bizi geçmiþte çok zorlayan bir Zonguldak efsanesi vardý bir Eskiþehir ama þimdi nerdeler? Bursa: Garibanlar bir kerede yensinler Trabzon'u da egolarýný tatmin etsinler. Zavallýlar 3-0'dan kupayý Trabzon'a verdikleri 5-1'lik maçý hala unutamamýþlar. Geçen yýl Rize'de fener þampiyon gibi laflar edildi de Fatih ve Gökdeniz 3'er adet zarflamýþlardý bu hemþehrilerimize(!).
    Yani teþbihte hata olmaz derler ya, o bakýmdan Anadolu kulüplerinin bize karþý olan hýrsýný þu örnekle açýklamaya çalýþalým: ABD Irak'ý iþgal ettikten daha doðrusu Baðdat'ý teslim aldýktan sonra canlý yayýndan dünyaya izlettirilen Saddam'ýn heykellerini yýkma operasyonu vardý. Operasyon sýrasýnda kameralara yansýyan bir görüntü vardý: Çulsuz bir bedevi elinde terlikle heykelin üzerine çýkmýþ, heykeli dövüyordu. Ýþte bizim (!) Anadolu kulüpleri de ne zaman üç-beþ maç kaybetsek "Trabzon kümeye" baðýrmaya baþlarlar.

Suç baðýranlarda mý yoksa bu it sürüsünü baðýrtanlarda mý? Yorum sizin.
    ÇAYKARALI
    "Arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardýr"

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

suç sürüyü baðýrtanlarda. ama bu sürüde baðýranlarýn hepsi ile hesap kesilecek. inþallah 2. yarý burza lýlar kümeye yakýn olacak ve bunlarý sondan 2. hafta parçalayarak kümeye göndereceðiz. tarihlerinde 32 defa kaybetip sadee 7 defa kazanmýþlar bize karþý. burza nýn zoruna giden bu. bide dediðin gibi o kupa maçý. çok pis zorlarýna gitmiþ o kupa maçý..
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Her zaman olmuþtur oluyor ve olacaktýr çünkü onlarýn rüyalarýnda göremeyecegini biz baþardýk yani kýsacasý çekememezlik var

nesta61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

a.... k.... takimlari bizi kiskandiklari icin bizim gibi olmayi calismalari bizim gibi sampiyon bizim gibi TRABZONSPOR olmak istiyorlar ama ASLAAA bitti , TURKIYE CUMHURIYETTINEDE ARTIK TRABZONSPORDA BITTI 3buyukler artik hersene tombala ceker bisene biri diyer sene oburu sampiyon olur , canim turkiyem ....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)