Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 41 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1013 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Anadolu Takmlarnn Bize Bir Garezi mi Var?

oguzkoc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Standart Anadolu Takmlarnn Bize Bir Garezi mi Var?

Bu soruyu son zamanlarda hele ki bu sene iyice merak eder oldum.. Eskiden anadolu takmlarn bizim arkamzda diye bilirdik ama artk noldu bilmiyorum. Bir iki takm hari bu takmlarn bize kar ar hrs besleme sebepleri nedir? Elbette her takma kar ayn motivasyon ve performansla oynamalar iyi bir ey olacaktr fakat i trabzona geldiinde ayn ey sz konusu olmuyor...

belkide fikstr gerei stste 3 bykle ma yapmak arlarna gidiyor ki bari trabzondan puan alalm dierleri ok zor diye dnyolar onu da bilmiyorum...

bize kar iyi oynayan takm dier byklere kar da ayn hrsla niye oynamyorlar? sivasn bize gol attnda ve ma bittiinde yerleri pecek kadar mutluluk duymalar galatasaray manda da hrsl ve azimli olmalarn gerektirmezmiydi? bu tabiki sadece kk bir rnekti...

ama belki de asl cevap: anadolu takmlar bizi ekememeye mi balad sorusunun cevabdr...
    VERENA (KIRANKA)

yelik tarihi
    07.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Bizi ekemedikleri doru. in kt taraf bize yaklamaya alacaklarna bizi aa ekmeye alyorlar. Bursaspor bakannn yapt aklamalar hepiniz hatrlarsnz...
    Konu Mehmet Frat tarafndan (14.12.2008 Saat 02:06 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    37

ekememezlik, kskanlk vs. Herey var...

"Anadolu Birlii" demelerine inanmayanlardanm.
    Her kim kendini kymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.
    Malik bin Dinar

volkanferhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Alnt Kaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ekememezlik, kskanlk vs. Herey var...

"Anadolu Birlii" demelerine inanmayanlardanm.
    bizim olmadmz bi birlik dnlemez hatta olamaz..
    buna avrupa birliide dahil
    Benim yaradlmda fevkalade olan bir ey varsa,TRK olarak dnyaya gelmemdir....Gazi Mustafa Kemal Atatrk

Tevfik Kl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.10.2006
    Nereden
    stanbul

Karadeniz takmlar bata olmak zere hibir anadolu takmlar bizim baarmz istemezler bunun nedeni kskanlktr diyebiliriz.

tamu yamtar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.02.2006
    Nereden
    ngiltere

Alnt verena Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sivasn bize gol attnda ve ma bittiinde yerleri pecek kadar mutluluk duymalar...
    Bence bu olay byk takm olduumuzun gstergesidir.

Ayrca bugn Gs 10 dakika da 2 gol att.

Zaten mhim olan bunu yapmak.

Biz bunu yapamyoruz ite.

Dakikalar ilerledike de rakip takmlarn direnci artyor.

O yzden Ziya Doan taktii bize gelmiyor.

O yzden o taktik byk takm taktii deil.

nce bakalm ne olacak, sonra durum ktleince ikinci forveti al.

Dakika 75 olmu adama gol atamamsn ve adam sana gol atm zaten.

Byk takmsn ve 75 dakika birey yapamyorsun.

Sorun bu bence.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli...

h@msi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    36

anadolu takmlarndan nefret ediyorum, avrupa da dahi desteklemiyorum. bunlarn ou dostuz bilmemne diyip bizim byklmz tartan, havuz gelirlerinde bizim aldmz paray ekemiyen, sene sonu geldiinde adice ma alp satan, yllardr 1.ligde olmalarna ramen kendilerine bi ama edinmemi, 2 sene iyi olup sonra elindeki futbolcular satp para kazanmaya alan, taraftarlarnn aslen istanbul takmlarn destekledii aciz takmlar. hepsinden nefret ediyorum, istisnasz hepsinden....

Trabzonspor anadolu takm deildir, gerek taraftar olan ve bu ligde hem ampiyon olup hem kme dmeme baarsn yakalam 4 takmdan birisidir. bizi o ezik anadolu takmlar emberinin iine sokmaya almasnlar. biz 4 bykten biriyiz, bu kadar...
    Konu h@msi61 tarafndan (26.11.2006 Saat 02:05 ) deitirilmitir.

Kkaliolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

in en ilgin yanda hangisi olursa olsun 3 galibiyet aldm kendini byk ilan ediyor. imdi bol keseden konuan Bursa bakanna sormak lazm geen sene hangi ligde oynuyorlard.
    Trabzon'dan iktum Yola Vardum Geldum stanbul'a
    Bu Ne Biim Yermi Ula Hi Bir eye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

nk biz TRABZONSPOR'uz ..............
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

Trabzonspor Kongre yesi

sbay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.12.2004
    Nereden
    Trabzon

anadolu takmlar yayn hakk konusunda hep trabzonsporu n plana karyolar.belki ondan kaynaklanan bi antipati olabilir..
    .........::::l cApiTaNo::::.......

Muhalif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Hatay
    Ya
    42

Ne zaman baarsz olsak hemen Anadolu takmlar dierlerine yatyor, bize aslan kesiliyor konusu kagelir.. Sarlrz bu bahanenin eteine mutlu ve ad uyuruz avuntunun glgesinde..
    Sivasspor Fb ile berabere kald,Bjk'yi yendi.. Ali Samiyen'de Gs'ye 3-1 yenilmi de srpriz mi oldu imdi? sende 10 dk.da 2 gol salla bak bakalm kontradan Balili frsat bulabilir mi?
    14 ma sonunda 28 puanla Fb lig lideri.. kayp 14 puan var.. bunun 2 sini Bjk'ye kaybetti.. geri kalan 12 puan' Rum takmlar m ald Fb'den mesela?
    Veyahut 15 mata kayp 15 puan olan Gs'den 3 puan biz aldk gerideki 12 puan hangi takmlar ald?
    u bize baka onlara baka oynuyorlar muhabbetini brakalm artk yahu.. aksine byk takmlarn hepsine daha bir motive oynuyor adamlar kameralarda boy gsterecekler diye..
    Ha ike,tevik primi alma gibi genel konular olabilir ama bu pislie ucundan kesinden bulamayan takm m var sanki..
    Neyse Anadolu takmlarnn bize garezi olduu fikri yine de bir grtr,sayg duymak lazm..
    #7 King of Kings

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    40

bu balk dnem dnem baz kulp baknalarnn verdikleri demele ilgili yada tirbnlerden ykselen ''Trabzon Kmeye'' sesleri zerine alsa anlarmda, niye anadolu takmlar bizi yeniyorda dierlerini yenemiyor diye aarsanz anlam veremem.Ne olacakt yani buyrun siz Trabzonspor'sunuz bizi yenin ve gidin mi diyeceklerdi,gleri kime yetiyorsa onu yeniyorlar bugn gs 10 dakikada sivasn iini bitirdi bizim 90 dakikada ka gol pozisyonumuz vard ? Brakalm ltfen byle basit eyleri illa bireyler sylemek istiyorsanz takm hzla sradanlatran Ziya Doan gibi baarszlklar ortada olan bir hocay ! bamza getiren ynetim ok uzanzda deil.

Trabzonspor Kongre yesi
    Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

bu ekememezlik deil Ezikliktir !

yelik tarihi
    12.08.2006
    Nereden
    stanbul

Aslnda bu byk oranda Trabzonspor haricindeki Anadolu kulpleri taraftarlarnn tuttuklar birinci takmlarnn genellikle stanbul kulplerinden olmasndan kaynaklanyor.

Trk futbolunun da en byk amazlarndan birisi budur. Srf bu nedenden dolay bile orta vadede Trabzonspor haricinde Anadolu' dan ikinci bir destan yazlmas beklenemez.

Unutamadm ve son derece zldm olaylardan birisi ampiyonlua oynadmz yl Antep'te Fener diye barmalardr.

Cem Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

bizim olmadmz bi birlik dnlemez hatta olamaz..
    buna avrupa birliide dahil

mkemmel bir yorum
    Trabzonspor bizim varolma,bu dnyaya gnderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

ya bunlarn hepsi birilerinin kulland insancklar.farknda deiller yada farkndalar nemli deil ama hepsi kullanlyorlar.btn klupler
    inadna TRABZON
    ---Srmeneli Piranalar---

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    15.10.2006
    Ya
    58

16 puanla 14.sirada olmanin sebebini byle konularla avutmak ne kadar gercekci olur???

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    36

Alnt Hattrick Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    16 puanla 14.sirada olmanin sebebini byle konularla avutmak ne kadar gercekci olur???

+1967

biz ne kadar iyiyizki.Bence taraftarlarnn byk ounluu kendi takmlarndan sonra trabzonspora sempati duyuyolar.Ama ezikleri tutmayanlardan.neyi bakasna uvaldz kendimize batralm.
    Recep Onur KIVRAK

Forumdan Uzaklatrlmtr GolaMTuRi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Ankara

millet saracak yer ariyor, beyler bazi seyleri cok abartiyosunuz..komplo teorilerinde son nokta..

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

"Kedi uzanamad ciere mundar dermi" misali...

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    41

Trabzonspor'un bykl saha sonular ile ilintili deildir. Daha nce de kt dnemler yaadk. Ama her seferinde kalkp silkinmeyi bildik, ampiyonluk havas ve heyecann yaadk, sonuta olamasak da...

Anadolu takmlarna gelince... Bursa ve Sakarya gibi durular "asil" olan bazlarn ayrmak lazm. Onlar ekemese de hakllar. Ancak genel olarak dier bir ok ehirde 3 ist takmlarnn hegamonyas srmekte. Adamlarn gerek takmlar ehirlerinin takm deil ki. Bu adamlar takmlarnn 3 ist takmyla yapt mata zaten "kar" tribndeler.Kk takmlarla yaptklar mata da ne ileri var stadyumda? Oysa hepsinin hem izlemeye deer bulduklar, hem de rakibin gs, fb ve bjk olmad tek ma kalyor geriye, tahmin edersiniz kim... Bu yksek motivasyon byk oranda buradan geliyor diye dnyorum. Bir Anadolu takm seyircisini ilk kez o kadar btnlemi ve cokulu gryor. Bu hep byleydi, hep de byle olacak...

Bize gelince... Elbet ilerin yolunda gitmeye balayaca zamanlar gelecek...

yelik tarihi
    15.09.2006
    Ya
    41

Her nedense eziklere abi diyenler bizi hep gzne kestiriyorlar.Anadolu birlii anadoludan baka ampiyonlar ksn biz olamazsak vestel olsun bunlar hep bizim hayal rnlerimiz.Gereki olalm bizim bakasna ihtiyacmz olmad gibi baakasnn mutluluundanda nasiplenecek deiliz.
    Karadeniz sahilinde hangi kente gitseniz onlar TS drmtr ligten ama her nedense eziklerden yedikleri kamyon kamyon golleri unutmulardr oktan.
    Bata dediim gibi eziklere abi diyenler bize kafa tutuyorsa eksii kendimizde arayacaz.Yenemezsen abi demezler iin z budur.Yeneceksin kardeim.
    zmze dnmeden zgrevimizi yerine getiremeyeceimiz gibi zgrmzde olamaz.

Ali zcan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Konya
    Ya
    38

lk nce adam gibi top oynayalm, sonra Garez ver m acaba diye dnelim...5 haftadr gol bile atamayan bir takmn dnmesi gereken en son eydir Anadolu takmlarnn garezi...Yok byle bir olay.Oynayamyoruz hepsi bu...Oynayabildiimiz malarda karmzda deil Anadolu takmlar, bejeke gese bile duramad grdnz...Oynamak lazm...
    "Ya biz 2010-2011 ampiyonluk Kupasn alacaz, ya da o bizi"...

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

bize kar bu olumsuz tutumun sebebi baarmzn ddr. eskiden bir ekinme vard ve yenemedikleri iin bkemedikleri bilei pyorlard. imdi bakyorlar biz niye yenemeyelim diyorlar. doalysyla sayg da gidiyor yerine alaya alma balyor

bordoylamavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

Alnt EmrahYalnalp Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonspor'un bykl saha sonular ile ilintili deildir. Daha nce de kt dnemler yaadk. Ama her seferinde kalkp silkinmeyi bildik, ampiyonluk havas ve heyecann yaadk, sonuta olamasak da...

Anadolu takmlarna gelince... Bursa ve Sakarya gibi durular "asil" olan bazlarn ayrmak lazm. Onlar ekemese de hakllar. Ancak genel olarak dier bir ok ehirde 3 ist takmlarnn hegamonyas srmekte. Adamlarn gerek takmlar ehirlerinin takm deil ki. Bu adamlar takmlarnn 3 ist takmyla yapt mata zaten "kar" tribndeler.Kk takmlarla yaptklar mata da ne ileri var stadyumda? Oysa hepsinin hem izlemeye deer bulduklar, hem de rakibin gs, fb ve bjk olmad tek ma kalyor geriye, tahmin edersiniz kim... Bu yksek motivasyon byk oranda buradan geliyor diye dnyorum. Bir Anadolu takm seyircisini ilk kez o kadar btnlemi ve cokulu gryor. Bu hep byleydi, hep de byle olacak...

Bize gelince... Elbet ilerin yolunda gitmeye balayaca zamanlar gelecek...
    bursann duruunun asil olduuna katlmyorum. getiimiz yllarda btn anadolu takmlar bizi dost bilirken hep bursadaki malarda Trabzon taraftarlar bakla yaraland.bu haberleri ok duyduk 90 l yllarda. ayrca ankaragc ile kurduklar garip ittifak da hi de asil gelmiyor bana akaabat sebat drmek iin resmen ikisi beraber hareket etti. sebat ankaragc man herkes hatrlar. ankaragc bu mata srf bursa iin hibir iddas olmad halde deli gibi mcadele etti. ama yine de dtler. sonra da rizeydi sebatt bjk ydi dmelerine etkisi olan btn takmlar dma bellediler sanki kendileri bunun sebebi deilmi gibi. stelik seyircisinin kard olaylarn haddi hesab yok bakannn bize ettii laflar da cabas. o yuzden bursann asil bir duruu olduuna kesinlikle katlmyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)