Sayfa 54 Toplam 54 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 44 52 53 54
Toplam 1344 adet sonuctan sayfa basi 1,326 ile 1,344 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 16.Hafta l Trabzonspor 3 - 0 Antalyaspor l Maç Sonucu

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman haftaya ne yapacagini cok iyi biliyorsun degil mi
    Haftaya gitme salı gün kupa maçı var kara kara düşünüyorum )
    Yanlız şu ayrıntıya dikkat çekeyim.
    Gittiğim maçlarda yeniliyoruz anlamı çıkmasın.
    Gidemediklerimde fark atıyoruz.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftaya gitme salı gün kupa maçı var kara kara düşünüyorum )
    Yanlız şu ayrıntıya dikkat çekeyim.
    Gittiğim maçlarda yeniliyoruz anlamı çıkmasın.
    Gidemediklerimde fark atıyoruz.

Kupa macini degilde, su Kasimpasa macina cok gitmek iste bir sekilde gideme bende gecen seneki 2 gs macinda da ayni kisiye misafirlige gittim ikisinde de maci izleyemedim ikisinide yenmistik, önümüzdeki gs macinda o kisiye gitmeyi düsünüyorum yine kismetse
    No one wins. One side just loses more slowly.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kupa macini degilde, su Kasimpasa macina cok gitmek iste bir sekilde gideme bende gecen seneki 2 gs macinda da ayni kisiye misafirlige gittim ikisinde de maci izleyemedim ikisinide yenmistik, önümüzdeki gs macinda o kisiye gitmeyi düsünüyorum yine kismetse
    Kasımpaşa maçına gitme şansım yok zaten.
    Trabzonda ki maçlar için geçerli
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasımpaşa maçına gitme şansım yok zaten.
    Trabzonda ki maçlar için geçerli

simdi gördüm Trabzonda yasiyormussunuz olsun bundan sonraki ic saha maclari size emanet
    No one wins. One side just loses more slowly.

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence aşırı tepki veriyorsun. altyapısı var veya yok, önemli olan insanların ilgisidir.illa her yaptığımız şeyin köklere dayanmasına gerek yok.yeni bir yorumdur, insanlar sevmiştir. bu şekilde düşünerek yeni birşey üretilemez.
    Beni yanlış anlamışsın Kardeşim..

Benim dediğimi kültür faşistliği gibi algılamışşın.Normalde bu kadar uzun yazmayı sevmem ama senin yazılarını beğenerek okuyorum,belki farklı düşünmene yardımcı olurum..

Toplumların kültürel gelişimi,erdemli ve ahlaki düşünce ile sentezlenmez ise o toplum çöker,erezyona uğrar..Tarihin hiç bir evresinde bir toplum kendi başına bırakılarak,salt toplumsal eğilimle yada, alan memnun satan memnun zihniyetiyle varlığını sürdürememiştir..Toplumlar, Felsefi,Sosyolojik ve Dini olarak ehilleştirilmez ise çarpık,sapık,materyalist eğilime yatkındırlar...

1930 yılların başlarında gerizekalı bir Almanın kurduğu bir parti 10 senede iktidar oldu ve 50 milyon insan bu piskopat Almanın ihtirasları sebebiyle öldü.Olaya senin açından bakarsak halktaki karşılığı büyüktü, milyonlarca insanı alanlarda toplayarak onların duymak istediği ve onları yücelten konuşmalarını hipnoz olmuşçasına dinliyorlardı...

Şimdi,
    Ne alaka diyebilirsin, Gelelim memleketimize yabancı menşehli yarışma programları mesala herkez izliyor severek...Para kazanmak,Ünlü olmak için herşeyi mübah gören bir anlayışla bu insanlarımız şebeğe çeviriyorlar,Sonrada Turabi diye bir geri zekalının imza törenine binlerce çocuk gidebiliyor..Onun yarışma esnasında yaptığı kafa koparma harektlerini taklit ediyorlar...sempatik geliyor,Recep ivedik gibi geğirmek,Marka giyinmeyen okul arkadaşına ezik demek vb..

Kolbastıda bu kültürel erezyonun bir parçasıdır..Felsefi,kültürel bir islah olmadan tamamen piyasadaki mevcut tirende göre belli tipler tarafından geliştirilmiş bir ucubedir..Doğu karadenizdeki Savaş ağıtlarına,Yaylalara çıkıştaki coşkuya,Karadenizin dalgarına,Havasına,Suyuna,İnsanına uzaktan yakından bir bağı yoktur..Durum böyle iken bu adına kolbastı denilen şeyi Trabzon kültürü olarak lanse edilmesi ve O Şehrin en önemli foklorik öğesi gibi gösterilmesi,bir sürü versiyonunu tekrar tekrar dinletilmesi beni çıldırtıyor...
    Burda görev kültür derneklerine ve düşünce ve tarih kulüplerine düşüyor...Avrupa 1960 lardaki Hippi akımının kültürlerine verdiği zararı hala kapatamadı..Narkotik ve Anarsist bir gençliğin müzikle kendisini ifadesinden başka birşey değildi.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni yanlış anlamışsın Kardeşim..

Benim dediğimi kültür faşistliği gibi algılamışşın.Normalde bu kadar uzun yazmayı sevmem ama senin yazılarını beğenerek okuyorum,belki farklı düşünmene yardımcı olurum..

Toplumların kültürel gelişimi,erdemli ve ahlaki düşünce ile sentezlenmez ise o toplum çöker,erezyona uğrar..Tarihin hiç bir evresinde bir toplum kendi başına bırakılarak,salt toplumsal eğilimle yada, alan memnun satan memnun zihniyetiyle varlığını sürdürememiştir..Toplumlar, Felsefi,Sosyolojik ve Dini olarak ehilleştirilmez ise çarpık,sapık,materyalist eğilime yatkındırlar...

1930 yılların başlarında gerizekalı bir Almanın kurduğu bir parti 10 senede iktidar oldu ve 50 milyon insan bu piskopat Almanın ihtirasları sebebiyle öldü.Olaya senin açından bakarsak halktaki karşılığı büyüktü, milyonlarca insanı alanlarda toplayarak onların duymak istediği ve onları yücelten konuşmalarını hipnoz olmuşçasına dinliyorlardı...

Şimdi,
    Ne alaka diyebilirsin, Gelelim memleketimize yabancı menşehli yarışma programları mesala herkez izliyor severek...Para kazanmak,Ünlü olmak için herşeyi mübah gören bir anlayışla bu insanlarımız şebeğe çeviriyorlar,Sonrada Turabi diye bir geri zekalının imza törenine binlerce çocuk gidebiliyor..Onun yarışma esnasında yaptığı kafa koparma harektlerini taklit ediyorlar...sempatik geliyor,Recep ivedik gibi geğirmek,Marka giyinmeyen okul arkadaşına ezik demek vb..

Kolbastıda bu kültürel erezyonun bir parçasıdır..Felsefi,kültürel bir islah olmadan tamamen piyasadaki mevcut tirende göre belli tipler tarafından geliştirilmiş bir ucubedir..Doğu karadenizdeki Savaş ağıtlarına,Yaylalara çıkıştaki coşkuya,Karadenizin dalgarına,Havasına,Suyuna,İnsanına uzaktan yakından bir bağı yoktur..Durum böyle iken bu adına kolbastı denilen şeyi Trabzon kültürü olarak lanse edilmesi ve O Şehrin en önemli foklorik öğesi gibi gösterilmesi,bir sürü versiyonunu tekrar tekrar dinletilmesi beni çıldırtıyor...
    Burda görev kültür derneklerine ve düşünce ve tarih kulüplerine düşüyor...Avrupa 1960 lardaki Hippi akımının kültürlerine verdiği zararı hala kapatamadı..Narkotik ve Anarsist bir gençliğin müzikle kendisini ifadesinden başka birşey değildi.
    yanış anlamanı istemem tabi. iyi bir tartışma konusudur ama saydığın diğer örneklerde kötü olanı algılayabiliyoruz. kolbastıyı onların yanına koyamadım ben. diğer insanları etkileyen kötü bir durum yok ortada.insanlar beğendikleri bir dansı yapıyor ve yayıyorlar. verebileceği zararı daha geniş detaylarıyla yazmak istersen okurum.bu haliyle tatmin olmadım

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanış anlamanı istemem tabi. iyi bir tartışma konusudur ama saydığın diğer örneklerde kötü olanı algılayabiliyoruz. kolbastıyı onların yanına koyamadım ben. diğer insanları etkileyen kötü bir durum yok ortada.insanlar beğendikleri bir dansı yapıyor ve yayıyorlar. verebileceği zararı daha geniş detaylarıyla yazmak istersen okurum.bu haliyle tatmin olmadım
    Benden bu kadar...

Ben bu konuda neden çok dertli olduğumu sana tarihsel ve kültürel örnekler vererek, sosyolojik tespitler vererek anlatmaya çalıştım..

Eksik taşları yada bağlantıları biraz araştırarak çözebilirsin...

Ozan Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada pas tercihlerimiz çok yanlış ve oyuncu kafasını kaldırıp kim boşta diye bakmıyor bile direk en yakınında ki oyuncuyla paslaşıyor.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Aslında yavas yavas kadroyu oturtuyoruz.Devre arası yapılacak kritik transferler cok cok onemli.

------------onur---------

cavanda---aykut---****----****

-------mbia------aytac------------

****-------ekici----------marin

---------cardozo---------------

bence iyi takım.3 kritik transfer yapmalıyız devre arasında.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Avrupa Diğer

Rize macinda gole kadar cok iyi oynuyoruz akil almaz goller kaciyor sonuc 3-0 antalya maci fena degiliz golu buluyoruz durum 1-0 giderken 2-3 pozisyon veriyoruz her an 1-1 olabilirdi olmadi ama biz 2,inciyi atsak rahat bir mac olacak olmuyor devreye kirmizi kart giriyor 10 kisiye karsi bir penalti goluyle rahatliyoruz sonuc 3-0 takim hala calkantili bir sekile yol almaya calisiyor henuz istikrari ve rotayi duzeltemedik ama sanki duzelecekmis gibi hava esmeye basladi dileriz ogle olur

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-tot...spor-mac-ozeti

10 Dk.'lık özet. Lig Tv yapmazdı böyle şeyler.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Cardozo'nun ciktigi dakika itibariyle geldiginden beri en fazla beslendigi mac olmus olabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor çok üst düzey oynamadı bu maçta lakin kazanmayı bildi...

Kazandıkça özgüvenleri yerine gelecek ve daha iyi oynayacaklardır....

Benim dikkat ettiğim başka bir husus var bu maçla ilgili...

Muharrem Bey eski başkanları maça davet etti.... Bir kısmıda gelip birlikte maç izlediler. Hatta seçimi 13 farkla kaybeden Celil Hekimoğlu'da gelip maç izledi. Eski yöneticilerde vardı maçta....

Bizi başarılı yapacak bir şey varsa o da bu maçta gösterilen BİRLİK olgusudur....

Ben 3-0 lık skordan fazla buna sevindim.....
    Konu Faik Yılmaz tarafından (21.12.2015 Saat 09:09 ) değiştirilmiştir.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

3-0 galip gelmemize rağmen antalya'ya çok pozisyon verdik.
    onur eski günlerini hatırladığı için net skor ortaya çıktı.
    bu maçta ekici iyi diyorlar...
    ben beğenmedim ekiciyi,hatta çok kızdım,
    çalım sevdasından ve bencillikten kurtulamayacak kendisi
    ndoyenin ligde daha golü yok diye eleştiriliyor,yetersiz diyenler var,gitsin diyenler var,
    onun yerine gelen üst düzey bir golcü..
    aynı anlayışla gol atabilirmi?
    ekici nin aklı fikri şutta
    tabiki şut olacak ama boş pozisyonda arkadaşın var ise
    çalımdan ve şuttan önce arkadaşına pas vereceksin,
    oda boş kaleye gol yapacak,takım oyuncusu olacaksın,
    ondan sonra ndoye gol atamıyor,
    kardeşim ekici; antalya maçında arka direkte boş durumdaki ndoye ye pas vermeyip
    şut çekiyorsun,ondan sonra şirin görünmeye çalışıyorsun,

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aykut'a Helal Olsun
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-0 galip gelmemize rağmen antalya'ya çok pozisyon verdik.
    onur eski günlerini hatırladığı için net skor ortaya çıktı.
    bu maçta ekici iyi diyorlar...
    ben beğenmedim ekiciyi,hatta çok kızdım,
    çalım sevdasından ve bencillikten kurtulamayacak kendisi
    ndoyenin ligde daha golü yok diye eleştiriliyor,yetersiz diyenler var,gitsin diyenler var,
    onun yerine gelen üst düzey bir golcü..
    aynı anlayışla gol atabilirmi?
    ekici nin aklı fikri şutta
    tabiki şut olacak ama boş pozisyonda arkadaşın var ise
    çalımdan ve şuttan önce arkadaşına pas vereceksin,
    oda boş kaleye gol yapacak,takım oyuncusu olacaksın,
    ondan sonra ndoye gol atamıyor,
    kardeşim ekici; antalya maçında arka direkte boş durumdaki ndoye ye pas vermeyip
    şut çekiyorsun,ondan sonra şirin görünmeye çalışıyorsun,
    Yanlız çok pozisyon verdik demişsiniz herhalde ben hatırlamıyorum,ciddi pozisyon dediğimiz 1 tane var oda köşeden vurup Onurun çıkarttığı top.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlız çok pozisyon verdik demişsiniz herhalde ben hatırlamıyorum,ciddi pozisyon dediğimiz 1 tane var oda köşeden vurup Onurun çıkarttığı top.
    **
    Aşağıdaki dakikalarda antalyanın ciddi gol pozisyonları oldu.

37. dakikada Onur Recep Kıvrak, net bir pozisyonda Antalyaspor'a gol izni vermedi. Eto'o'nun pasında yakın mesafede topla buluşan Guilherme'nin şutunda kaleci Onur Recep Kıvrak, köşeye doğru giden topu güçlükle kornere çeldi.
    **
    49. dakikada Diego'nun uzak mesafeden sert şutunda kaleci Onur Recep Kıvrak, soluna gelen topu kornere çeldi.
    **58. dakikada ceza alanı sol çaprazında Guilherme'nin şutunda, kaleci Onur Recep Kıvrak'ı geçen topa Mustafa Yumlu müdahale ederek tehlikeyi önledi
    *64. dakikada Guilherme'nin pasında sağdan ceza alanına giren Sakıp Aytaç, topu yerden Mbilla'nın önüne doğru çıkardı ancak bu futbolcu meşin yuvarlağa dokunamayınca, konuk takım gol fırsatını değerlendirememiş oldu
    *71. dakikada Antalyaspor önemli bir pozisyonu değerlendiremedi. Eto'o'nun soldan ortasında ceza alanı içinde Aykut Demir'in ters kafa vuruşunda, kaleci Onur Recep Kıvrak topu çeldi. Boşta kalan topa Aykut Demir, Mbilla'dan önce müdahale ederek tehlikeyi önledi*

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    **
    Aşağıdaki dakikalarda antalyanın ciddi gol pozisyonları oldu.

37. dakikada Onur Recep Kıvrak, net bir pozisyonda Antalyaspor'a gol izni vermedi. Eto'o'nun pasında yakın mesafede topla buluşan Guilherme'nin şutunda kaleci Onur Recep Kıvrak, köşeye doğru giden topu güçlükle kornere çeldi.
    **
    49. dakikada Diego'nun uzak mesafeden sert şutunda kaleci Onur Recep Kıvrak, soluna gelen topu kornere çeldi.
    **58. dakikada ceza alanı sol çaprazında Guilherme'nin şutunda, kaleci Onur Recep Kıvrak'ı geçen topa Mustafa Yumlu müdahale ederek tehlikeyi önledi
    *64. dakikada Guilherme'nin pasında sağdan ceza alanına giren Sakıp Aytaç, topu yerden Mbilla'nın önüne doğru çıkardı ancak bu futbolcu meşin yuvarlağa dokunamayınca, konuk takım gol fırsatını değerlendirememiş oldu
    *71. dakikada Antalyaspor önemli bir pozisyonu değerlendiremedi. Eto'o'nun soldan ortasında ceza alanı içinde Aykut Demir'in ters kafa vuruşunda, kaleci Onur Recep Kıvrak topu çeldi. Boşta kalan topa Aykut Demir, Mbilla'dan önce müdahale ederek tehlikeyi önledi*
    Bence burda net pozisyon dediğimiz sadece Guilhermenin pozisyonu diğer pozisyonlar için net diyemeyiz.

duyurukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

CXDui08WwAArALU.jpgcesaret budur yürek budur teşekkürler muharrem usta ve ekibi helal olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)