Sayfa 52 Toplam 54 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 SonuncuSonuncu
Toplam 1344 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 16.Hafta l Trabzonspor 3 - 0 Antalyaspor l Maç Sonucu

Nereden
    Avrupa Diğer

İyi oynadık falan ama defansta çok açık verdik.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vay anasını ya top çizgiyi geçmemiş hemi,bunu söyleyen kim bozacının şaidi şıracı pierro efendi.Bal gibi gol top içerde komple sırf objektif havası vermek için yalandan yere aksini iddia etmeyin

pascalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı slmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lig tv ilk golde Hekimoğlu'nun sevincini gösterirken yanında oturan bir şahıs hiç sevinmedi, kim o eleman neyin nesi bilen var mı?
    Yaptığı kaçamağın hesabını eşine nasıl verecek onu düşünüyordur.

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çanakkale şavaşında yavuz zırhlısının üstünde çakmak çakmak bakışlarıyla zafer kutlayan Trabzonluların horonu ne güzeldir,sevilesidir,gurur duyulasıdır...

Avni akerde maç sonrası,maç öncesi çalınanan elektro saz,klavye ve darbukadan oluşan kolbastı denilen çingene bozması oyun ne iğrençtir,dalga geçilesidir ve yozlaşmanın sembolüdür..

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çanakkale şavaşında yavuz zırhlısının üstünde çakmak çakmak bakışlarıyla zafer kutlayan Trabzonluların horonu ne güzeldir,sevilesidir,gurur duyulasıdır...

Avni akerde maç sonrası,maç öncesi çalınanan elektro saz,klavye ve darbukadan oluşan kolbastı denilen çingene bozması oyun ne iğrençtir,dalga geçilesidir ve yozlaşmanın sembolüdür..
    +3062
    Azılı bir ihocuyum

onur-ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aslına bakarsanız tepki çekeceğiz belki ama o işe de bi vizyon hamlesi lazım. Golden sonra golü atan yabancı oyuncu için bişe ifade etmeyen onu havaya sokmayan ve dışarıdan bakan için saçma gelen uy aha diye sevinmek işini muharrem usta dün kaldırdı. Oradan bi parça vizyon yükledik. Uy aha tamam kazım koyuncu değerdir ama uy aha diye sevinmek nedir ya sadece yerele hitap eder. Özevlat olmayan futbolcu bununla motive olamaz.dünkü gibi daha modern hareketler daha güzel olacak başkanın vizyona uyacaktır. Kolbastı meselesinde çingene dansı diye deyip o dansla mutlu olanları üzmek istemem ama bence de galibiyet kutlaması daha vizyonlu olabilir orda katılıyorum size.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dün yola çıkacağım için 90+2'de çıkmıştım, maçın skorunu dünden beri 2-0 olarak biliyordum.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Aykut İçin yapılan yorumlara katılıyorum. Şota'nın gelmesinden sonra biraz gözden düştü. Ama son iki maçını çok beğeniyorum. Özellikle bugün tam ön libero gibi oynadı.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Kimse kusura bakmasın uy aha'yı kaldırmak vizyon göstergesi değildir. Yerele değil olması gerektiği gibi taraftara hitap ediyor.

Bu yanlıştan dönüleceğini düşünüyorum.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı F. Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse kusura bakmasın uy aha'yı kaldırmak vizyon göstergesi değildir. Yerele değil olması gerektiği gibi taraftara hitap ediyor.

çok daha güzel seyler var gol sevinci olarak mesela gol sevinci olarak live is life güzel olmaz mı

Nereden
    Kuzey Amerika

https://mobile.twitter.com/demarkesp...821568/photo/1

cardozo seviyorum böyle gol sevincini

şu tribünlere 15 bin aklı basında adam gelse su topçular daha bi gaza gelir

beratika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uy ahayı kaldırmakla mı vizyon olunuyor?Her kulübün belirli kökleri var ve o şarkı da bizim bir alametimiz gibiydi.Yani dün gollerden sonra çalan elektronik şarkı çok mu gaza getirici çok mu manalı?Kemençe var diye takım sahaya çıkarken çalan şarkı da kaldırılsın o zaman ...
    Bordo Mavi bayrağım kanatlansın sonsuza.
    Genç, yaşlı, erkek, kadın; verdik omuz omuza.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

+1
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçın iyileri
    Onur,yusuf,mustafa,aykut,aytaç

Maçın vasatları

Mehmet,erkan,cardozo,mbia,

karahanbakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı onur-ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslına bakarsanız tepki çekeceğiz belki ama o işe de bi vizyon hamlesi lazım. Golden sonra golü atan yabancı oyuncu için bişe ifade etmeyen onu havaya sokmayan ve dışarıdan bakan için saçma gelen uy aha diye sevinmek işini muharrem usta dün kaldırdı. Oradan bi parça vizyon yükledik. Uy aha tamam kazım koyuncu değerdir ama uy aha diye sevinmek nedir ya sadece yerele hitap eder. Özevlat olmayan futbolcu bununla motive olamaz.dünkü gibi daha modern hareketler daha güzel olacak başkanın vizyona uyacaktır. Kolbastı meselesinde çingene dansı diye deyip o dansla mutlu olanları üzmek istemem ama bence de galibiyet kutlaması daha vizyonlu olabilir orda katılıyorum size.
    "Uy aha" Vizyonsuzluj öyle mi? Bakın açınız gerçekten takdir edilesi. Başka takımların stadlarında hep klasik gol müziği çalarken bizde "uy aha"nın çalmasını hep sevmişimdir, orjinal, bize has diye sevmişimdir ama şimdi gelip vizyonsuzluj yerellik diye eleştiriliyor. Kardeşim bu Trabzon kültürünün bir parçasıdır. Kültür dediğin yereli temsil eder, o zman her kültürel olguya vizyonsuzluk diye bakalım olur mu?

Gelen yabancı oyuncu için orda modern bir müziğin çalması bir anlam ifade etmez. Anlamlı olan Trabzonspor'a özgü olandır. Onun haddine değildir zaten bunu eleştirmek. Bu konuda ne söylesem az gelir ama çok lafa gerek yok. Bu düşünceniz çok, çok ama çok yanlış. Bizim olana, ama sadece bizim olana sahip çıkalım. Bizi biz yapan bunlardır.

karahanbakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

"Uy aha" kaldırılmamalı ve bunun için ne gerekiyorsa yapılmalı. Anket açıp, yönetime ses duyurulmalı. Bu gol müziği bize özgüdür, Trabzonspor'la özdeşleşmiştir. Normal bir zamanda bu sesi duyduğumda aklıma atılan goller gelir. Bizim olana dahip çıkmalıyız. Bizi farklı kılana sahip çıkmalıyız. Trabzonspor kültürünün bir parçası haline gelmiştir ve böyle kalmalıdır. Trabzonspor'u Trabzonspor yapan değerlerden birkaçı da Uy aha'sıdır, kolbastısıdır.

Nereden
    Ankara

Uy aha yok diye gole bile doğru düzgün sevinemedim ben.
    En büyük Trabzon

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok daha güzel seyler var gol sevinci olarak mesela gol sevinci olarak live is life güzel olmaz mı
    Neticede zevkler tartışılmaz ama uy aha Trabzonsporun sembollerinden biridir. Hatta Akyazı başlığına da yazmıştım: Uy aha eşliğinde kale arkasındaki dev bayrakların dalgalandığını düşünmek heyecan verici değil mi?

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Uy aha kaldırılmasının mantıklı bir açıklamasını yapması lazım yönetim..Hele o kolbastı türevlerinin sanki belediye hoparlöründen kulak yırtarcasına inatla,tekrar tekrar çalınmasını vizyon?

Kültürel aktiviteler olabilir maç öncesi ve sonrası ama bu kolbastı nedir ? Bizim 2.000 senelik kültürümüzün nirvanası kolbastımı oldu yahu..

onur-ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben Trabzon insanının uy muy aha diye konuştuğuna rastlamıyorum.gurbette yaşayanlar beni daha iyi anlayacaktır. Vizyon kelimesini kullanmam mevcut vizyonlu olma esprisi dolayısıyladır. Bence uy, aha Vs ile dışarı karşı etiket kullanmak yerine bizim çok daha güzel bizi anlatan öz değerlerimiz vardır. Kemençe olsun yukarıda arkadaşın belirttiği gibi horon olsun bunlar bana uy dan ahadan daha kültürel geliyor. Bunlar kullanılmalı. Anlatmak istediğim dışarıdan bakıldığında uylu oylu konuşan insanlar değil ki çünkü öyle değiliz, kemençeli horonlu kültürünü modern hayatla özdeşleştirmiş insanlar görmektir.yoksa saçma sapan türk dizilerinde filmlerinde şive kasacam diye saçmalayan zihniyet gerçeği göremiyor.
    Uy aha marşı ile sevinmek değişir değişmez bilemem. Ama değişim zaten sancılı olur farklı fikirler olur
    Benim görüşüm bu yöndedir. Kimine saçma kimine mantıklı gelir.fikirlerinize eleştirenlere saygı duyarım.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Uy aha kaldırılmış olamaz mı?, Milli marşımız değil sonuçta, senelerdir söyleniyordu şimdi kaldırmışlar. Bunda bu kadar büyütülecek bir neden göremiyorum açıkçası.

Nereden
    Kuzey Amerika

Neticede zevkler tartışılmaz ama uy aha Trabzonsporun sembollerinden biridir. Hatta Akyazı başlığına da yazmıştım: Uy aha eşliğinde kale arkasındaki dev bayrakların dalgalandığını düşünmek heyecan verici değil mi?

Ya abi uy aha güzel hoşta demode oldu farklı şeyler şart.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Uyaha Kazımdır,Kazım da Trabzonspordur. Yönetim böyle bir yanlış yapmaz umarım.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın iyileri
    Onur,yusuf,mustafa,aykut,aytaç

Maçın vasatları

Mehmet,erkan,cardozo,mbia,
    yusuf bence dünün en kötülerindendi, ne kademe yapabildi ne de orta vs. oranın adamı olmadığını çok net belli etti

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Trabzonun Türkiyedeki tek gercek deplasman olmasi gercegidir kendi genel kültürümüze sahip cikmamiz
    bunu her zaman yabanci rakip oyuncularda demistir

Trabzona vardinmi ilk ses tonu insanlarin baska oldugunu fark edersin
    sonra konusmasi, müzigi derken insana suyu, havasi bilen bir baska gelir
    kendimize özgü kalmaliyiz
    farkimizi her zaman yasayip yasatmaliyiz
    uy aha degisebilir am yerine gelen yine bize özgü olmasi sartiyla
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)