Sayfa 79 Toplam 81 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 69 77 78 79 80 81 SonuncuSonuncu
Toplam 2015 adet sonuctan sayfa basi 1,951 ile 1,975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: STSL 15.Hafta l Rizespor 3 - 0 Trabzonspor l Maç Sonucu...

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her şeyi bir kenara geçtim bu ishak doğan alper kadar kötü müydü? bu nasıl bir insan yönetimidir..bence yönetimin acilen bu oyunculara af çıkarması gerekir.. hem kupa maçlarında hem de devre arasına kadar lig maçlarında değerlendirilsinler .. devre arasında nihayi karar verilmelidir.. kimse oynamadan para almasın..
    Attan inip eşeğe bindik!

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok agrasifsin bu gün..Avatarındaki siyam kedisinin tatlığı ile tezat bir ruh halin var...

Birşeye dikkat ettim, yazdığın yazıları genelde düzeltme mesajı çekiyorsun ağabey...Bir hışımla yazıp sonra imla hatalarını mı düzeltiyorsun

Seni tatlı bir siyam kedisinden kar leoparına çeviren zatın mesajlarını ben 1 aydan beri banladım..Kafam rahat sanada tavsiye ederim
    Evet düzeltme yapıyorum kardeşim. Parmağım kalın geliyor, yan taraftakine de basıyorum. Ondandır... :-))))

Bir de agresifsin diyorsunuz ya... Yanılıyorsunuz... Tanımadığınız için öyle geliyor. Forumda tanıştığım çok arkadaş var, onlara sorun anlatsınlar. :-)))

Ancak içindeki zehiri burada "düşünce" diye sunmaya kalkan sınır tanımayan angutlar örgütü üyelerine meydan bırakmamak lazım. Bunlar "düşünce" dediğinde, 7 yaşında incir ağacından "düşünce" kafamı çarptım ve bu hale geldim şeklinde düzeltme bekliyor insan. Cahillik tavan yapmış. Farklı görüşte olabiliriz, herkes bildiğince fikrini yazar ve okuruz. Akıl akıldan üstündür. Belki bir şey öğreniriz. Ancak bu forumda kadrolu trol olarak yer işgal eden Yumlu cilacısı ve Onur satılsın diyen taze greyfurt suyunun tadına bakmadan olmaz. Aklı sıra ara bulucu olacak tipin bize ergen diyerek ceza almaması da enteresan tabi. Her neyse... Yönetim uyumuyor çalışıyor. Göreceksiniz. Sabredin... Önemli olan da bu...

Not: Buradaki trolleri de, cahilleri de, hakaret eden cinsleri de banlamıyorum. Onların da sevgiye ilgiye ihtiyacı var. Seviyorum bu tipleri, diri tutuyorlar beni :-))))
    Konu DEEP BLUE tarafından (13.12.2015 Saat 21:14 ) değiştirilmiştir.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Colakoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yemin ediyorum senin gibi birine rastlamadim ben, yok böyle bisey ya :-)
    Seviyorum seni, iyi uşaksın :-)))))

Gümüshaneli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Henüz o kadar değerin yok gözümde... Seni sorun etmem için biraz değer vermem lazım. Uğraşırsan olur.
    Abi süpersin.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Onur öyle bir konuma sokuyorlarki demiş @Travelair kardeşimiz, Onurun konumu ne merak ediyorum...Onurun benim gözümdeki konumu takımın 28 futbolcusundan sadece birtanesidir ve 1.kaptanıdır..Bu konum onu eleştirme hakkımızı ortadan kaldırıyormu? Hem onuru eleştrip hem Trabzonsporlu olunamıyormu?
    Aslında eleştirenlere lafım yok. Ama bunun her dakika yapılmasına karşıyım. Öyle olunca olmuyor. O artık çekiştirmeye giriyor. Onur'un konumu, durumu bellidir. Takımın kaptanı, takımın temel direğidir. Sayesinde uzun senelerdir Trabzonspor üst sıraları zorlamaktadır. Aldığı para da normaldir. Form düşüklüğü var denilebilir. Ama tekme tokat eleştiri olmaz. Gelişmiş ülkelere bakın, neden gelişmişler? Herkes bir yanından tutup çekmiş mi yoksa moral mi vermiş, bir sonraki mücadele için motive mi etmiş? Onur'a ne veriyoruz da ne istiyoruz? Para mı? Parayı herkes veriyor. Bizim önce değerimize sahip çıkmamız lazım. Çekiştirirsek parçalanır. Eleştiri ise dozunda olmalı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Canınız mı sıkılıyor ?
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

x_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Seviyorum seni, iyi uşaksın :-)))))
    Umit abi yonetim Salih Alper yumlu gibi yetersizleri yollasin kalitelileri tutsun benim icin kafi yoksa kadroda yeterliler olunca ne kadar yetersiz hoca da olsa pek secenegi kalmiyor)
    ALLAH UTANDIRMASIN

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canınız mı sıkılıyor ?
    Sayın adminim. Varlığınıza duacıyım efendim... ( Ronin'den öğrendim) :-))))

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı x_man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umit abi yonetim Salih Alper yumlu gibi yetersizleri yollasin kalitelileri tutsun benim icin kafi yoksa kadroda yeterliler olunca ne kadar yetersiz hoca da olsa pek secenegi kalmiyor)
    Alayı gidecek rahat olun. Son toplantıda başkanın sözü herşeyi özetler sanırım: "burası Trabzonspor, dünya kulübü... Hatır gönülle, kafa kağıdıyla kimse istihdam edilemez"...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Onur bir değerdir.Kabul edelim bu sene standart kaleci performansı gösteriyor.Hacıosmanoğlu biraz tutarlı davransaydı Hakan Arıkan'ın bonservisini alırdı ne Onur bu duruma gelirdi nede takım.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Onur'a şahsi gıcığı olanlara lafım yok tavşan ve dağlı atasözlerimiz var. Bu kulübün kaptanına laf çaktığını zanneden tipler keşke ne kadar zavallı olduğunuzu görebilseniz.
    Alper, Salih, Yumlu bu adamların arkasında kim olursa olsun gol yer. Onur toparlayacaktır. Peki o zaman ne diyeceksiniz?
    Bu adam çok ağır sakatlıklar geçirdi. Ve iki ayda bir kaleci antrenörü değişiyor. Kolay mı zannediyorsunuz? Kimse şuan mükemmel oynadığını söylemiyor Onur'un. Ama sanki tek sorun Onur'daymış gibi bir algı yaratmak da çok ucuz ve samimiyetsiz.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

bordo08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

50. Yılda akyazıda onur şampiyonluk kupasını kaldıracak az sabredin daha yeni yeni ölü toprağını atmaya başladık
    ömür umuttan önce bitmeli

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında eleştirenlere lafım yok. Ama bunun her dakika yapılmasına karşıyım. Öyle olunca olmuyor. O artık çekiştirmeye giriyor. Onur'un konumu, durumu bellidir. Takımın kaptanı, takımın temel direğidir. Sayesinde uzun senelerdir Trabzonspor üst sıraları zorlamaktadır. Aldığı para da normaldir. Form düşüklüğü var denilebilir. Ama tekme tokat eleştiri olmaz. Gelişmiş ülkelere bakın, neden gelişmişler? Herkes bir yanından tutup çekmiş mi yoksa moral mi vermiş, bir sonraki mücadele için motive mi etmiş? Onur'a ne veriyoruz da ne istiyoruz? Para mı? Parayı herkes veriyor. Bizim önce değerimize sahip çıkmamız lazım. Çekiştirirsek parçalanır. Eleştiri ise dozunda olmalı
    Ben oyuncunun performansını eleştiriyorum...Herdakka eleştirilmez zate..

Ama anladığım Onur konusunda forumda büyük bir fay hattı var..Biraz empati yaparak bu olayı aşmak lazım...

Muharrem Usta ve Ekibinin Onura karşı çok dikkatli haraket etmesi ve geçmişteki hataların tekrarlanmaması lazım..

Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur bir değerdir.Kabul edelim bu sene standart kaleci performansı gösteriyor.Hacıosmanoğlu biraz tutarlı davransaydı Hakan Arıkan'ın bonservisini alırdı ne Onur bu duruma gelirdi nede takım.
    Pek kıymetli sportif direktörümüz Alper gibi adamlara para basmakla meşgul olduğu içi Hakan'a para vermeye kıyamadı. Yanı sıra pek kıymetli forumdaşlarımız da Onur varken ikinci bir kaleciye gerek yok tarzında savunmalar yapıyordu. Hey gidi.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Tekrar soruyorum baskan kacta ligtv ye cikiyor ?
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağzına sağlık Fatih'im... Elimde 500 bin avroya kaleci var diyerek aklınca kulübün 100 bin avrosunu kurtarma ayaklarıyla şov yapan herifin bıraktığı enkazdır bu... Zavallı herifler bunlar... Kötü niyetli ve şark kurnazı zihniyetli değişikler...

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sezon sonu en az on tane kaliteli transfer şart.500 milyon borçla da usta futbolcu alabilir mi onuda zaman gösterecek.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sayın adminim. Varlığınıza duacıyım efendim... ( Ronin'den öğrendim) :-))))
    Abi roninin yöneticilere yaptigi o kadar yalakaliga karsilik yöneticilerin ronine en azindan bir Misir Valiligi falan vermesi lazimdi adamin yöneticilere iltifat konusunda siniri yok
    No one wins. One side just loses more slowly.

Yavuz Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@DEEP BLUE abi Hakan Arıkan boşta şu an.Devre arası Estebanı yollayıp Hakanı yedek olarak almak mümkün mü?Bence yönetim düşünmeli.
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

Gümüshaneli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Oyuncu almaktan önemli olan oyuncu satmak/göndermek. Kadro cok sisik. Devre arasi en az 7 oyuncunun gönderilmesi sart.
    Konu Gümüshaneli61 tarafından (13.12.2015 Saat 21:31 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pek kıymetli sportif direktörümüz Alper gibi adamlara para basmakla meşgul olduğu içi Hakan'a para vermeye kıyamadı. Yanı sıra pek kıymetli forumdaşlarımız da Onur varken ikinci bir kaleciye gerek yok tarzında savunmalar yapıyordu. Hey gidi.
    Alper'in sözleşmesi bitmesine rağmen yeni sözleşme imzalatılıp bize kakalandığı gibi bi duyum aldım.klasik pompa işi.önceki yönetimde yaptı dünküde.bizde bu takımın peşinden eşek gibi koşalım yiyin ağalar yiyin.
    Ağzına sağlık Fatih'im... Elimde 500 bin avroya kaleci var diyerek aklınca kulübün 100 bin avrosunu kurtarma ayaklarıyla şov yapan herifin bıraktığı enkazdır bu... Zavallı herifler bunlar... Kötü niyetli ve şark kurnazı zihniyetli değişikler...
    Abi eline sağlık noktayı koydun.

Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi roninin yöneticilere yaptigi o kadar yalakaliga karsilik yöneticilerin ronine en azindan bir Misir Valiligi falan vermesi lazimdi adamin yöneticilere iltifat konusunda siniri yok
    Ciddiyeti severiz, disipline hayranız.

kyodou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı aaahmet61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sezon sonu en az on tane kaliteli transfer şart.500 milyon borçla da usta futbolcu alabilir mi onuda zaman gösterecek.
    Lucescu' yu getirme peşinde olan başkanın özevlatçılık oynayacak hali yok. Lucescu gelirse minimum 20 M € transfer bütçesi isteyecektir.
    Şahıslardan önce kafalar değişmeli.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alayı gidecek rahat olun. Son toplantıda başkanın sözü herşeyi özetler sanırım: "burası Trabzonspor, dünya kulübü... Hatır gönülle, kafa kağıdıyla kimse istihdam edilemez"...

abi Özer hakkında ne gibi bir gelecek tasarlıyorlar? Bildiğiniz birşey varsa özellikle bu oyuncu hakkında lütfen yazarmısınız?
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Nereden
    Eskişehir

Alıntı aaahmet61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadarda değil naptın.Sol bek,süpürücü stoper,N'Doye kendine gelmezse bir tanede golcü al tamamdır.kadromuz iyi sadece rötuş ister.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)