Sayfa 511 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 411 461 501 509 510 511 512 513 521 561 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 12,751 ile 12,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Emre Aksoy ile istifa süreci başladı.
    Usta Aralıkta gider. Derin Trabzon başladı çalışmalara..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

sezer sami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre Aksoy ile istifa süreci başladı.
    Usta Aralıkta gider. Derin Trabzon başladı çalışmalara..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Emre Aksoy'un açıklamasına bakıyorum aklım almıyor Ustanın nasıl hala o koltukta oturduğuna.
    Yüzsüz herif geldiğinden beri hiç bir şey yapmamış, nasıl kongre kararı almıyor.
    Futboldan anlamıyor
    Futbolcudan anlamıyor
    Transferden anlamıyor
    Yönetim anlayışı sıfır (Hastaneler büyük ihtimalle ortaklı hastane. yönetim kurulu vardır, tek başına buna yaptırmazlar ki bunca sene batmamış)
    Liderlik özelliği yok
    En başından beri ne diye o koltuğa talip oldun be herif. Yapamayacağın işin altına hangi akla hizmet girdin! (bu da sadece siyasetle açıklanabilir heralde)

Hepsini geçiyorum, bu herif giderken ibra edilmemeli. Edilirse kapatalım kulübü bırakalım futbolu.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biz buna tıpta PBS diyoruz. Yani paralı başkan sendromu. E şimdi diyeceksiniz diğer başkanlar çok mu futbolun içindeler çok mu anlıyorlar bu işten. Bence hiç biri bir boktan çaktığı yok. Büyük camiaların zaten başarılı olması için bu işten anlayan adamlara ihtiyaçları da yok. Bir şekilde yürütüyorlar gemilerini. Ama fakat biz aynı modeli uyguladığımız vakit sıvıyoruz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    IHO ya kaybettiği seçimde doğruları konuştu da ne oldu abi ? , önemli olan sportif başarı, şike davasını hukuk kurulu ayrı bi şekilde yürütecek vs vs dedi de ne oldu ? IHO kupa 3 ayda gelecek dedi hoopp başkan yaptılar adamı, belki de o gün sadece seçim kazanmak için konuşsaydı şuan ekonomik olarak da sportif olarak da bu durumda değildik.

Demem o ki, bırak TS yi ülke böyle, hayal satmadan seçim kazanamazsın.
    Hacıosmanoğlu kupa 3 ayda gelecek falan diye bir açıklama yapmadı. Kupayı alıp boğaz köprüsünde tur atacaz gibi söylemleri oldu.

Nereden
    Eskişehir

Geldiğinden beri takım avrupa kupalarını unuttu.
    Geldiğinde 1461 Trabzon PTT ligindeydi şimdi 3.ligde küme düşmeme mücadelesi veriyor çok büyük ihtimal amatöre düşecek.
    Basketbol branşı yerlerde sürünüyor.
    Amatör şubeleri tek tek kapatıyor.
    397 milyon tl borçla aldığı kulübün şuan net borcu 1 milyar tl.

Bitmiyor sayın başkan bitmiyor...

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacıosmanoğlu kupa 3 ayda gelecek falan diye bir açıklama yapmadı. Kupayı alıp boğaz köprüsünde tur atacaz gibi söylemleri oldu.
    Süre verdiğini çok iyi hatırlıyorum, hatta 1 ay bile demiş olabilir

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadri Başkan geri dönmez mi? Kendisini zamanında istifa et diye eleştirmiştim. Çok pişmanım çook.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Trabzon

Alıntı Mert' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadri Başkan geri dönmez mi? Kendisini zamanında istifa et diye eleştirmiştim. Çok pişmanım çook.
    Oyuncuları İstanbul'a satıp Trabzon küçük yer bahanesi deli ediyor beni , ama iyi adamdır.

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İnşallah ibra edilmez genelkurulda falan. Bu adam da çok pis işler dönüyor gibi
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Oyuncuları İstanbul'a satıp Trabzon küçük yer bahanesi deli ediyor beni , ama iyi adamdır.
    kimi satti mesela?selcuk kendisi gitti..burak'da ayni sekilde sozlesmesindeki maddeyi kullandi gitti sonra mevcut yonetim bu adami qral ilan edip geri getirdi..sadri sener sike surecinden sonra hatali bir suru transfer yaparak ortaligi dagitti ama herseye ragmen son 20 yilin en basarili baskaniydi..keske geri gelse.
    kaldi ki adamin dedigide yanlis degildi.bunu kabullenmek istemesek de futbolcular icin ilk tercih her zaman istanbuldur..iyi futbolcuyuda sadece yuksek maas vererek getirebiliyorsun..bugun sosa istanbulda 2 milyon euro bile almazken burada 3un ustunde aliyor.
    32 yasindaki cakma qral burak ikiyüzlüsü bile 3.5 milyon euro para vererek gelmeye ikna edildi.ustune 3 senelik sozlesme imzalandi..bu adam bu yasta istanbula gitse bu paralari alabilir miydi?cevap tabii ki hayir.
    bazen kendimizi dev aynasinda goruyoruz.sadri sener sadece hosumuza gitmeyen gercekleri yuzumuze vurdu..ama yinede ne iho ne usta onun yanina bile yaklasamaz.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Sadri Şener, bir seçim yarışına girmez. Sadri Şener şampiyon yapmıştır. Sonrasında evet hataları olmuştur transferler olmamıştır. Adrian, Henrique, Zokora vsvs... Ama seçim yarışına girmez, mevcuttaki aday adayları da Sadri Şener'e bizim duyduğumuz saygıyı duyuyor mu muamma. Bırakmadan önceki dönemde tekrar adaylığı sorulduğunda, başka bir aday çıkarsa aday olmam diyordu hatırlıyorum. Sonuç olarak geri gelmesi imkansız gibi, ama bu klübün son onurlu ve başarılı günleri onun dönemindeydi.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Facebookta denk geldim bu yoruma.Usta'nın bunları isteyerek yaptığını düşünmüyorum.Ders alır , iş adamı diyordum , ancak kulüp yönetmek gerçekten farklı birşeymiş.Herşey planladığı gibi de gitmeyince rüzgara göre hareket etmeye başladı.Özellikle şu menajerlerin etkisi en kızdığım ve eleştirdiğim konulardan biriydi transferlerde.

"Lucescu'yu getireceğim dedin, Başkan seçilince geri vites yaptın "Lucescu ile görüşeceğiz dedim" dedin. Borçları azaltacağım dedin, maalesef ikiye katladın. Trabzonspor başarılı bir takım olacak dedin, 6-0, 7-0, ve 6-1 lik hezimetler yaşattırdın. 50. yılda şampiyon takım kuracağız dedin, 5 dünya yıldızı alacağız dedin, kimsenin adını dahi duymadığı adamları aldın. Transferler kötü performans gösterince bu oyuncuları ben almadım dedin, iyi performans gösterince bu sefer ben izledim ben aldım dedin, kendi yönetimini hiçe sayıp rezil ettin. 50. yılda şampiyon olacağız dedin 6. haftada havlu attık. Ersun Yanal giderse benimle beraber gider dedin, Ersun Yanal gitti sen hala kulüptesin. Katar konusunda Trabzonspor ve Trabzon şehrini maşa ettin. Vizyon vizyon dedin, kariyerinde bireysel başarıları olmayan bir hocayı takımın başına getirdin. Şimdi soruyorum sana sayın Usta, ne zaman sözlerini tutacaksın? Trabzonspor taraftarının gururuyla oynamaya ne kadar daha devam edeceksin?"

Bir taraftarın yorumu.Abartılarla beraber çoğunluğunda haklı maalesef durum bu.
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu kulübe artık iş adamı başkan gelmemeli. Futboldan anlayan Trabzonspor'da futbol oynamış kişiler yönetimde olmalı.

Nereden
    Trabzon

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimi satti mesela?selcuk kendisi gitti..burak'da ayni sekilde sozlesmesindeki maddeyi kullandi gitti sonra mevcut yonetim bu adami qral ilan edip geri getirdi..sadri sener sike surecinden sonra hatali bir suru transfer yaparak ortaligi dagitti ama herseye ragmen son 20 yilin en basarili baskaniydi..keske geri gelse.
    kaldi ki adamin dedigide yanlis degildi.bunu kabullenmek istemesek de futbolcular icin ilk tercih her zaman istanbuldur..iyi futbolcuyuda sadece yuksek maas vererek getirebiliyorsun..bugun sosa istanbulda 2 milyon euro bile almazken burada 3un ustunde aliyor.
    32 yasindaki cakma qral burak ikiyüzlüsü bile 3.5 milyon euro para vererek gelmeye ikna edildi.ustune 3 senelik sozlesme imzalandi..bu adam bu yasta istanbula gitse bu paralari alabilir miydi?cevap tabii ki hayir.
    bazen kendimizi dev aynasinda goruyoruz.sadri sener sadece hosumuza gitmeyen gercekleri yuzumuze vurdu..ama yinede ne iho ne usta onun yanina bile yaklasamaz.
    Selçuk'un sözleşmesi biteceği halde imzalamayıp bedavaya gs ye gitti. Ha yenilemiyorsa ona göre çıkıp açıklardın, herkes bilirdi. Olmadı kadro dışı bırakırdın, bakardık yeniliyor mu yenilemiyor mu. Burak a o sözleşmeyi Sadri Şener yönetimi yapmadı mı ? Burak istese selçuk gibi bedava gidebilirdi. Ancak 7 milyon euro gibi bi para kazandırdı bu kulübe. 7 milyon euro kazanan bir oyuncuyu 3.5 milyona ikna etmek şeklinde bakılırsa olaya Burak konusunda daha mantıklı düşünebiliriz bence. Ki o gittiğinden beri forvete saçtığımız ve sonucunda sıfır katkı aldığımız milyon euroları saymıyorum bile.

Sezon başından beri tek gol atamayan negredoya buraktan fazla para veriyorlar, olabiliyor öyle şeyler demek ki. 35 yaşındaki pepeye 10 milyon euro veriyorlar.

Trabzon konusunda Sadri Şener le aynı düşünmüyorum, herşeyi şehrin küçüklüğüne bağlamak acizlik oluyor, bu şehirde oynayacak onbinlerce futbolcu vardır bulup getireceksin.

Sonuçta Sadri Şener son iki başkandan daha iyiydi ona katılıyorum.

Nereden
    Eskişehir

Süre verdiğini çok iyi hatırlıyorum, hatta 1 ay bile demiş olabilir
    Pervasız adamdır lakin böyle bir sözü verecek kadar cahil değil

Nereden
    Trabzon

Pervasız adamdır lakin böyle bir sözü verecek kadar cahil değil
    http://www.hurriyet.com.tr/kupayi-al...yorum-28821275

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sadri Şener işi geçti artık. Hazırcevap, esprili, tonton şampiyon başkan olabilir, Trabzonspor'a çok şey vermiş de olabilir, hatta bir çoğumuz kendisini çok seviyor da olabiliriz ama tüm bunlar şikeci tüpçü ile aynı safta durmuş olmasını, kulübü Mithat Halis gibi birisinin kucağına bırakmış olmasını, kardeşinin iş ortağı şikeci başını karşısına alamamış olmasını değiştirmiyor.

En az kattıkları kadar bizden kopardıkları da var. O treni malesef çoktan kaçırdı Sadri Şenerimiz...
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gecmiste yaptigimiz hatalar önümüze geldi. Sadece bu yönetim icin yazmiyorum... Camia olarak su durumdan almamiz gereken büyük dersler var.

Trabzonun öz evladi Senol Günes —> Besiktasta basaridan basariya kosuyor
    Besiktasin öz evladi Riza Calimbay —> Trabzonun umudu, kimse begenmiyor

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sezer sami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre Aksoy'un açıklamasına bakıyorum aklım almıyor Ustanın nasıl hala o koltukta oturduğuna.
    Yüzsüz herif geldiğinden beri hiç bir şey yapmamış, nasıl kongre kararı almıyor.
    Futboldan anlamıyor
    Futbolcudan anlamıyor
    Transferden anlamıyor
    Yönetim anlayışı sıfır (Hastaneler büyük ihtimalle ortaklı hastane. yönetim kurulu vardır, tek başına buna yaptırmazlar ki bunca sene batmamış)
    Liderlik özelliği yok
    En başından beri ne diye o koltuğa talip oldun be herif. Yapamayacağın işin altına hangi akla hizmet girdin! (bu da sadece siyasetle açıklanabilir heralde)

Hepsini geçiyorum, bu herif giderken ibra edilmemeli. Edilirse kapatalım kulübü bırakalım futbolu.
    Iho nasil ibra olduysa ibra etmeyenler fazla olmasina ragmen oldu bittiye getirilerek nasil ibra oldugu metin genc tarafindan ve buna muhalefetin ses cikarmadigi herkesin malumu yarin birgun usta da olacaktir al gulum ver gulum isi bunlar..

Nereden
    İstanbul

Muharrem Usta'nın başarılı olacağını düşünenlerdendim. Açıkçası bu kadar hazırlıksız olacağı hiç aklıma gelmemişti.
    Sportif anlamda ciddi olarak çuvalladı.
    Bununla birlikte kulüp ekonomisi konusunda kendisine haksızlık yapılıyor.
    Borç arttı diyor ya bazı arkadaşlar;
    1)İlk geldiği sezon yıllık oyuncu ücretleri 40 milyon küsürden 23 milyon civarına düşürülmüştü yanlış hatırlamıyorsam.
    Yaklaşık 20 milyon Euro yani 80 milyon TL yıllık tasarruf yapılmıştı(Bu sezon o tasarrufu fazlasıyla eritti tabi). Bunun da sebebi bu yıl amiyane tabirle "ya herro ya merro" demesiydi. Yani kulüp ilk 2'ye girse CL vs bu paraların karşılığını alabilirdik ama olmadı.
    Yani oynadığı kumar tutmadı
    2)Yıllık yaklaşık 100.000TL civarı bankalara faiz ödüyoruz. Neredeyse yıllık gelirimiz kadar. Bu bjk dahil hemen hemen tüm kulüplerin sorunu. Son 5 yılda borcu azalan kulüp yok. Bu faiz sarmalından hiçbir kulübün kurtulma ihtimali de yok. Muhtemelen bir kaç yıla teknik iflas yaşayacak kulüpler. Ya satılacaklar ya da devlet el atacak duruma
    3)Euro kurundaki hareketlilik de yine yönetimin yönetemeyeceği bir maliyet unsuru. Artı da yazabilir ama bu yönetim döneminde kur artışları nedeniyle kur zararı da yazıldı bildiğim kadarıyla
    Yani sportif ve yönetimsel hataları bir yana ekonomik durumla bu yönetimin son transfer dönemine kadar bir suçu yoktu.

Bir başka konu da İHO ile kıyaslamak. Ben de bazı davranışlarını bir kaç kez İHO'ya benzetmekle birlikte İHO bu kulübün gelmiş geçmiş en çapsız başkanıydı.
    Herkesin görüşüne saygıma var, İHO taraftarı kişilerin bir anda tekrar su yüzüne çıkmasını da anlayabiliyorum ama, bu kulüp bir daha kolay kolay İHO'ya o makamı vermez.
    Verdiği gün de bu kulübe geçmiş olsun zaten.

bach72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Muharrem'in en büyük sorunu karakter fakiri olması.Bu fakirlik adamı tam bir yalan makinasına çevirmiş.Her söylediği yalan.Hepimizin yalanları oluyordur elbet.Yanlışlarımızda oluyor.Ama Muharrem hep yalan söylüyor hep yanlış.Düzelir mi?Düzelmez.Ne yapmalı?İlk kongrede kıçına tekmeyi vurmalı.

Nereden
    Eskişehir

Bu yönetici abimiz yönetimden ayrıldıktan sonra kinaye yapıyor öyle bir söz yok, bu sözü verecek toptop cumhurbaşkanında bile yok nerde kaldı pervasızda olacak.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yönetici abimiz yönetimden ayrıldıktan sonra kinaye yapıyor öyle bir söz yok, bu sözü verecek toptop cumhurbaşkanında bile yok nerde kaldı pervasızda olacak.
    Seçimden önce 3 ay içinde kupa gelecek 1 ay içinde Aziz o koltukta kalamayacak vaatlerini canlı yayınlarda verdi o adam, geçiniz.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Trabzon

Hocam hatırlıyorum kongre konuşmasında kendi söyledi, seçilme sebebi de budur. Bunu kesin bi dille diyince milleti canevinden vurdu topladı oyları.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seçimden önce 3 ay içinde kupa gelecek 1 ay içinde Aziz o koltukta kalamayacak vaatlerini canlı yayınlarda verdi o adam, geçiniz.
    Hocam hatırlıyorum kongre konuşmasında kendi söyledi, seçilme sebebi de budur. Bunu kesin bi dille diyince milleti canevinden vurdu topladı oyları.
    Gençler hadi sizin dediğiniz olsun ama öyle demedi iddia etmeyin.
    "kupa bizim namusumuzdur, ya kupayı alırım ya da kupa beni alır" sözü var evet ama kupayı 3 ya da 6 ayda getiririm sözüne hangi salak oy verir, bu kadar sığırmı kongre üyeleri?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)