Sayfa 521 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 421 471 511 519 520 521 522 523 531 571 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 13,001 ile 13,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

Nereden
    İstanbul

Alıntı robinhood61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muharrem Usta Trabzonsporlu bile değil siz hala analiz yapadurun çok fena trolleniyorsunuz...Ciddi manada Trabzonspor taraftarı değil bu adam istediğiniz yerde araştırın
    Bende öyle düşünüyorum
    daha önce de Başkan olmadan önce avni Aker'de maç izlediğine bil şüpheliyim demiştim

tek kelimeyle görev adamı
    tranzonspora Başkan olmak için akp nin rızasını almak gerek
    bu saatten sonra bu değişmez

aktrabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

22552477_1576664665730840_6533764257797603690_n.jpg

Bu foto ne zamana ait bilen varmı beyler bana yakın zaman gibi geldi
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

ts_tuncay_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı kani6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler sezon başında herkes takımdan memnun muydu?
    Yönetim transferlerde hata yaptı mı bariz yok
    Takım başakşehir fener bjk maçlarında galibiyeti kaçılan taraf mıydı evet.
    Ersun Yanalın oyuncu değişiklerinden dolayı bu durumda mıyız? Evet. Yönetim ani değişiklerinin hangisinde Trabzonspor fayda sağladı.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bana göre Muharrem Usta'nın asıl amacı İstinye Üniversitesini kurmak Trabzonspor üzerinden de reklamını yapmaktı ve öylede oldu.Adam bildiğiniz kayboldu nerde olduğu belli değil.Teknik direktör değişti ortada yok.6 kişi istifa etti ortada yok.

Bir fabrikada elemanların başında durmazsan laubalilik artar işi salarlar.Aynı durumu bizim başkan ve yönetimi yapıyor.Takımla ilgileri hiç yok...

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Celil Hekimoğlu nun ''TS Trabzon dan yönetilmeli'' derken ne demek istediğini şimdi daha iyi anlıyorum. Takım ligin dibine doğru gidiyor düşmanlarımız sevinçten kuduruyor taraftarımız yerin dibine girmiş durumda ama kulübün başkanı kendi özel işleriyle uğraşıyor, arsa ihaleleri peşinde. 2 tane doktor yöneticisi var onlar da hastanede mesaide. İşin trajikomik tarafı, resmi siteden ''ama az kalsın Fb, Başakşehir, Bjk yi yeniyorduk kıl payı kaçırdık'' gibi insan aklıyla dalga geçen şeyler yazıp peşine de sabredin güzel günler gelecek diyorlar. İşi artık terbiyesizliğe vurdular, bu kadarı fazla.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu foto ne zamana ait bilen varmı beyler bana yakın zaman gibi geldi
    Belli ki Aykut Kocaman'ın bir önceki fb teknik direktörlüğü yani 5 yıl öncesine ait.
    Buradan vurmak doğru değil.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler başkanı sevmiyorum ama istifa edenlerde sadece kaçtı. Adam olan zararı ödeyip gider. Ceplerinden 5 kuruş çıkarmadan istifa etmek nedir şerefsiz herifler
    Adamların yazdıklarını okumadınız herhalde.klubu tek başına yönetiyor,bizi bir tarafına takmıyor diyorlar.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Stada sponsorluk için gerçekten kimsenin teklif vermediğini sorgulama zamanı.

En başından beri plan sponsorluğu MP'ye aldırmaktı.

Nereden
    Sakarya

Muharrem Usta yonetimi basarisiz olmustur, net. Tartisilacak bir tarafi yok. Ama Usta'nin basarisiz olmasina inanilmaz uzuldum. Adam dogru olan herseyi yapti, iyi bir takim kurdu, stadyuma formalara sponsor oldu kimse bir kurus koymazken milyon dolarlari klube yatirdi, her futbol otoritesinin basari icin altini cizdigi istikrarin olusmasi adina Ersun hocaya kotu skorda da sahip cikti.

Simdi baskana salliyoruz, tamam da bu adam daha ne yapsin. Yemin ediyorum bizdeki kadro ligdeki hicbir takimda yok.

Basarisizligin nedeni sahsi gorusum Durica'nin gecen yilki performansi. Gecen yil o kadar saglam oynadi ki bu yil ona bel baglayarak defansa tek takviye yapildi. Sosa yerine kalbur ustu bir defans oyuncusu alinsaydi bugun tablo cok farkli olurdu.

Nereden
    İstanbul

Alıntı toksoy61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu başkanıı sezon başı bu forumda ve şehirde KAHRAMAN ilan edilmedi mi? yaptıklarını hepiniz çok beğenmediniz mi? sosa- burak- kucka gelince havalara girmediniz mi? ŞİMDİ NE OLDİ SİZLERE?

Peki ne dedik? Trabzonspor böyle aşırı pahalı ve yaşlı transferle bir yere gelemez. futbol aklı olan herkes bunu söyledi ve söylemeye devam etti. ama çoğu genç ve aklı bir karış havada herkes böyle başkanların peşinden gitmeyi marifet sandınız. sonuç hepimize hayırlı olsun.

umarım bundan sonra dünya yıldızı getireceğim, şunu bunu alacağım diyen palavracılardan uzak durursunuz ve trabzon gerçekleriyle yüzleşirsiniz, tabii umarım
    Hahahhahha güzel yazmışsın.

Ama değişeceklerini sakın umma.Gelecek olana da diyecekler vizyonsuz, ucuz transferler yapıyor diye.Yine altyapıdan çıkanları hain ilan edecekler.Burada istifa diye ağlayanların aslında tam istediği şekilde davrandı Usta ama sonuç gelmeyince şimdi köpük saçıyorlar.Yeni gelenden de aynı taleplerde bulunacaklar.

Her zaman söylüyorum bu zihniyetteki başkan değil asıl bu taraftarın istifa etmesi gerekir
    .Çünkü başkanın zihniyeti, burada yazan taraftarın zihniyeti ile bire bir aynı.Adamın yaptığı farklı bir şey yok.

İki yüzlü taraftar istifa.

Nereden
    İstanbul

Alıntı paspatojen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muharrem Usta yonetimi basarisiz olmustur, net. Tartisilacak bir tarafi yok. Ama Usta'nin basarisiz olmasina inanilmaz uzuldum. Adam dogru olan herseyi yapti, iyi bir takim kurdu, stadyuma formalara sponsor oldu kimse bir kurus koymazken milyon dolarlari klube yatirdi, her futbol otoritesinin basari icin altini cizdigi istikrarin olusmasi adina Ersun hocaya kotu skorda da sahip cikti.

Simdi baskana salliyoruz, tamam da bu adam daha ne yapsin. Yemin ediyorum bizdeki kadro ligdeki hicbir takimda yok.

Basarisizligin nedeni sahsi gorusum Durica'nin gecen yilki performansi. Gecen yil o kadar saglam oynadi ki bu yil ona bel baglayarak defansa tek takviye yapildi. Sosa yerine kalbur ustu bir defans oyuncusu alinsaydi bugun tablo cok farkli olurdu.
    Madem hata Durica'nın bu kadar kötü olması.Elimizde az paraya oynayan Yumlu'yu ıslıklayıp, hain ilan eden, takımdan uzaklaştıran bu taraftarın da istifa etmesi gerekmez mi?Takıma zarar veren taraftar değil mi daha çok?Niye şimdi iki yüzlü oluyorlar.Hem ucuz , hem iyi adamları istemeyip, hem de borç arttı demek iki yüzlülük değil mi?

bach72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Muharrem'in fenerbahçeli olduğu bilinen bir şey.Yeni bir şey değil.Çocukluk arkadaşı anlattıydı.Küçükken Trabzon da mahallede top oynarlarken(bilen bilir çocuklar dönemin meşhur futbolcularının ismini kendilerine seçerlerdi.Hatta kavga bile olurdu arasına yok ben şu olacam sen şu olacan falan filan) kimisi Ali Kemal olurmuş,kimisi Rumenige kimisi Kempes falan bu Muharrem de fenerbahçeli Cemil olurmuş.Bak bak Muharrem'e bak sen.Çocukken ferbahçe sevdası başlamış ibişin.

Ahmet Erkan Sezgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Alıntı paspatojen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sevigili kardeşim o milyonları hep harcıyordu şirketlerinin reklamı için ama geri dönüşü yoktu,şimdi bak ülkenin en tanınan şahıslarından birisi oldu,işleri gayet güzel gidiyor.Hatta o kadar iyi oldu ki işleri artık kendi özel işlerinden ötürü takıma ayıracak vakit bile bulamıyor !
    Basarilar
    Sevgiler Saygilar

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mevcut yönetimin Trabzonsporu yönetme potansiyeli yoktur..Ptt 1. ligde bile takım yönetemezler.
    İyi bir yönetimle girdin başkan ama hepsini saf dışı bıraktın.
    Aralıkta kongre şart.Aday olacaksan da adam akıllı bir yönetimle aday ol. Gökhan Sarallara,Ali Rıza Egemenlere,Çoşkun Bülbüllere filan kaldıysa bu yönetim söyleyecek fazla birşey yok..
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

3 İstanbul deplasmanda berabere kalmışız arkadaşlar bunu kutlamak gerek hatta bu hafta bu sezonun en az gol yediğimiz maç oldu gelişmekte olan bir takımız

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni başarı ölçeğimiz İstanbul takımlarıyla berabere kalmayı başarmak(!)

Bravo mr.vizyon!!!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Resmi sitedeki açıklamanın içeriğine değinilecek bir taraf yok ama hitap şekli lise seviyesinde bile değil...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burası Trabzon burada herşey var!

https://www.61saat.com/m/futbol/mala...r-h476203.html
    Kendilerine ayrılan tribünü neredeyse dolduran bordo mavililer ‘Yönetim istifa’ şeklinde tezahürat yaptı. Taraftarlar ayrıca 'Siyaset futboldan elini çek' tezahüratlarında bulundu.

https://www.61saat.com/futbol/anket-...i-h476184.html
    Trabzonspor taraftarının siyasi parti tercihi:
    % 85.1 AK Parti
    % 7.5 CHP
    % 6.0 MHP
    Konu tsukru61 tarafından (22.10.2017 Saat 15:48 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başarı ölçeğimiz İstanbul takımlarıyla berabere kalmayı başarmak(!)

Bravo mr.vizyon!!!
    Az kalsın yeniyorduk haksızlık etme
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

H.Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu foto ne zamana ait bilen varmı beyler bana yakın zaman gibi geldi

medical park anlaşmasi...

H.Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ulan ilk defa bi müşteri dediki neden bu kadar moralin bozuk kahretsiz ALLAH.... yazık günah lannn bize

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Seçime kadar devam etsin mümkünse yönetime yeni adamlar getirsin bu arada Trabzona gelen bütün başkanların İstanbulla iş iilişkisi var bunu da unutmamak lazım.Sadri olsun mehmet ali yılmaz olsun hepsinin iş ilişkisi var fenerle gs bjk ile normal olması çünkü Trabzon zengin bir şehir değil tabi gönül ister ki iş ilişkilerini Bursa veya İzmir şehriyle kuralım ipini koparan iş imkanı diye İstanbula gelirse diğer şehirler kendini geliştirmesse olacak olan budur.Özellikle Trabzon şehri ekonomik olarak zayıf bir şehir birey olarak zengin olan olabilir ama Trabzonluların ticari anlamda bibirine çok destek olduğunu düşünmüyorum malesef
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

Başkanım kulübün adını bir süreliğine Medical Parkspor yapsak olur mu? Şu rezillikleri yakıştıramıyorum kulübe de

Ya da şu da olabilir : İstinye Üniversitesi MedicalParkspor Liv Hospital
    Konu Fatih Çelik tarafından (22.10.2017 Saat 15:57 ) değiştirilmiştir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Castro diye bir yerlerimizi yirttik burda bonservisi yok alin diye goztepede harikalar yaratiyor bugun istanbul takimlari dahil hangi takima koysan catir catir oynar ama bizimkiler napti castro bosdayken sosa ve esini ikna turlarindaydi milanoda degerinin 3 kati paraya getirdik bir o kadar da bonservis verdik kucka sosa toplam maliyetleri 100 milyon bu kadar acilmamamiz lazim derken millet 50.yil sampiyonluk naralari atiyordu orta saha adam doluyken defans diye bagirirken gitti paralari bunlara doktuler 3 ay serdarin pesinden kosup son gun 1.8 milyona hubocan diye bi ozurlu alip geldiler ustelik 900bin avro kiralama bedeliyle..castro bedavaya alinmis olsa menejerlerini doyuramayacaklardi islerine gelmedi simdi elimizde patlayan sosa yi elden cikarmak icin ugrasip duralim sizin planlaminizi ben futbol cahilleri..bu yilin kazananlari menejerler ve onlarin gizli ortaklari oldu somurdukce somurduler klubu borc artdikca artdi 50.yilda sampiyonluk derken kumeye oynuyoruz mukemmel kadro muhendisligi sayedinde..

Nereden
    İstanbul

Türk futbolunda menajerler aracılığı ile birileri paraları pay ediyor
    gs Sabri örneği gün gibi ortada

sabri 900 bin usd ye oynuyor
    hiç bir talibi yok
    gitmek gibi bir niyeti yok
    oynuyor yani adam
    aykı paraya 40 takla atıp imza atacak
    birde dalga konusu adam mimlenmiş

adama 1.5 milyon usd den sözleşme yenilediler

yani bana göre olay şu şekilde gelişiyor

sabri kardeş 900 alıyorsun ya
    evet
    artık 1.1 alacaksın ok ?
    Ok abi
    ama imzayı 1.5 a atacaksın
    ok ?
    Problem yok abi

400 de menajer ve yönetici arasında pay ediliyor

bu sözleşme saçmalıklarının başka izahı olamaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)