Sayfa 600 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 100 500 550 590 598 599 600 601 602 SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 14,976 ile 15,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mbia ile yapılan sözleşmeyi her yerde bağıra bağıra anlattın teklif gelince de hemen yolladın kurtulmak için , Burak'la yaptığın sözleşme Mbia'nın sözleşmesinden beter , çapsız Usta..
    I am not in danger , I am the danger..

Enes Coşkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Burak Yılmaz,Jose Sosa,Juraj Kucka,Joa Pereira transferleri için teşekkürler bundan sonrası hayırlı olsun.
    ''FUTBOL AYAK OYUNU DEĞİL,AYAKLA OYNANAN BİR OYUNDUR''

ŞENOL GÜNEŞ

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Abi bizde suc bizde. IHO ve Usta'yi genel kurulda yerin dibine sokacaktik. Nuri Albayrak'i ibra etmeyen bu kulübü ucurumdan asagiya atanlari ediyor.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Exclamation Kamuoyuna Duyuru!

Kulübümüzde bir süredir incelemelerde bulunan Bağımsız Denetim Şirketi, bir önceki Yönetim Kurulu’nun, hukuki ve mali yönden denetime ihtiyaç duyulan bazı işlemleriyle ilgili incelemesini tamamlayarak rapor haline getirmiştir.

Bağımsız Denetim Şirketi’nin raporda Özer Hurmacı, Ersun Yanal ve Aykut Demir’in sözleşmelerinin haksız fesih edilmesinden dolayı kendilerine ödenen ücretler ile futbolcu Mehmet Ekici’nin teklif edilen bonservis bedeline rağmen satılmayarak kadro dışı bırakılması karşılığında oluşan zararın, bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmesi ve öncelikle kulüpten alacağı olanların alacağından mahsup yoluna gidilmesi gerektiği belirtildi.

Raporda, dönemin başkanı Muharrem Usta’nın kulübe Türk Lirası olarak alacak şeklinde gönderdiği paraların 25 milyon 151 bin 148 TL’lik kısmını Yönetim Kurulu veya Genel Kurul kararı olmaksızın EURO’ya çevirerek geri aldığı ve bu şekilde kulübü kur farkından (3 milyon 242 bin 591 TL) zarara uğrattığı tespit edilmiştir.

Trabzon Basketbol Kulübü Derneği’ne gönderilen toplam tutarların dönemin Yönetim Kurulu Başkanı’nın tasarrufu olduğunun kaydedildiği raporda, bu işlemlerde alacaklının Trabzonspor Kulübü değil, ilgili dönemin Yönetim Kurulu Başkanı olduğu ifade edildi. Bu tutarların, muhasebe kayıtlarında düzeltilerek öncelikle bir önceki dönem yönetim kuruluna rücu edilmesi ve kulüpten alacağı olanların alacağından mahsup yoluna gidilmesi gerektiği vurgulandı.

Rapordaki detaylar şu şekilde:

- Futbolcu Özer Hurmacı’nın sözleşmesinin karşılıklı olarak sona erdirilme imkânı varken bu protokol işleme konulmamıştır. (Özer Hurmacı karşılıklı sona erdirme protokolünü imzalamış, içerdeki 350 bin TL’lik alacağını da bırakarak ayrılmak istemiştir. Ancak bu protokol dönemin Yönetim Kurulu Başkanı tarafından imzalanmamıştır.) Özer Hurmacı’nın sözleşmesinin haksız feshi neticesinde kulübün maruz kaldığı ve futbolcuya ödediği toplam 5 milyon 350 bin 803,38 TL’lik tutar, kulübün ödeme yaptığı tarihten başlayarak tahsili tarihine kadar işleyecek yasal faiziyle birlikte bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmelidir ve öncelikle kulüpten alacağı olanların alacağından mahsup yoluna gidilmelidir.

- Aykut Demir ile olan sözleşmenin tek taraflı haksız fesihle sona erdirilmesi nedeniyle kulübün maruz kaldığı ve ödediği toplam 724 bin 480,92 EURO ve faizi, 155 bin 22,08 TL nispi başvuru ücreti ve 1.980 TL’lik avukatlık ücreti bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmelidir ve öncelikle kulüpten alacağı olanların alacağından mahsup yoluna gidilmelidir.

- Kazım Ersun Yanal ile olan sözleşmenin tek taraflı haksız fesihle sona erdirilmesi nedeniyle kulübün maruz kaldığı ve ödediği toplam 1 milyon 065 bin EURO fesih tazminatı ve faizi, 38 bin 850 EURO’luk nispi başvuru ücreti, 3.120 TL’lik hakem ücreti ve 1.980 TL’lik avukat ücreti bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmelidir ve öncelikle kulüpten alacağı olanların alacağından mahsup yoluna gidilmelidir.

- Futbolcu Mehmet Ekici’nin, 2016 – 2017 sezonunun devre arasında Fenerbahçe A.Ş’nin resmi olarak teklif ettiği bonservis bedeli 2 milyon EURO karşılığında satışı yapılmamıştır. Futbolcu yarım sezon kadro dışı bırakılarak altyapıya gönderilmiştir. Futbolcuya ödenen 2 milyon 592 bin 898, 24 TL tutarındaki ücreti ve mahrum kalınan 2 milyon EURO’luk bonservis bedeli bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmelidir ve öncelikle kulüpten alacağı olanların alacağından mahsup yoluna gidilmelidir.

- Trabzonspor Kulübü ile hiçbir şekilde organik bağı bulunmayan Trabzon Basketbol Kulübü Derneği’ne gönderilen toplam 9 milyon 038 bin 508,24 TL ve 275 bin 400 USD’lik tutarlar dönemin Yönetim Kurulu Başkanı’nın tasarrufudur. Bu işlemlerde alacaklı Trabzonspor Kulübü değil, ilgili dönemin Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Haliyle söz konusu muhasebe kayıtlarının bu şekilde düzeltilmesi gerekmektedir.

- Dönemin Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta’nın 16 Aralık 2015 – 03 Ağustos 2017 tarihleri arasındaki muhtelif zamanlarda kulübe 37 milyon 634 bin 132,60 TL tutarında borç vermiştir. Kulüp tarafından bu alacaklar yine muhtelif zamanlarda dönemin Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta’ya geri ödenmiştir.

Ancak 3 Ağustos 2017 tarihinde herhangi bir Yönetim Kurulu ya da Genel Kurul kararı olmaksızın tek başına Muharrem Usta’nın talebi ile alacaklarının 25 milyon 151 bin 148 TL’lik kısmı döviz kuruna göre EURO’ya çevrilerek kendisine geri ödenmiş, kulüp bu şekilde zarara uğratılarak borcu da yükseltilmiştir. (EURO kurundan kulüp zararı: 3 milyon 242 bin 591 TL ) Muharrem Usta’nın Türk Lirası olarak verdiği borçları EURO kuru üzerinden tahsil etmesiyle ilgili muhasebe kayıtlarının düzeltilmesi aradaki zararın kendisinden karşılanarak muhasebe kayıtlarının düzeltilmesi gerekmektedir.

Raporun sonuç bölümünde ise şu görüşlere yer verildi:

- Tüzük ve Yönetim Kurulu’nun kendi arasındaki iş bölümü ve temsil yetkileri dikkate alındığında, yukarıda yer alan alacakların rücu edilecek yönetim kurulu başkan ve / veya üyelerinin müşterek müteselsil sorumluluk hususu da dikkate alınarak belirlenmesi gerekmektedir.

- Sorumluluk izafe edilecek yönetim kurulu başkan veya üyelerinin tespitinde tüzüğün 41’inci maddesi, 09.12.2015 tarih ve 58 sayılı kulübü temsile yönelik yönetim kurulu esas alınmalıdır.

- Birden fazla sorumlunun olabileceği durumlarda sorumluların müşterek müteselsil mesuliyeti kapsamında işlem yapılabileceği gibi öncelikle kulüpten alacağı olanların alacağından mahsup yoluna gidilmelidir.

- Yönetim Kurulu kararı ve Genel Kurul onayı olmadığı sürece kulübün TL cinsi borcunun, kur riski nedeniyle borcu arttırma riski taşıyan başka bir para birimine dönüştürülmesi mümkün değildir. Anılan TL cinsi borcun yine TL olarak takip edilmesi gerekmektedir.

Bu şekilde Trabzonspor Kulübü Ersun Yanal, Özer Hurmacı ve Aykut Demir’in haksız fesihleriyle birlikte Mehmet Ekici’den 8 milyon 104 bin 023,7 TL ve 3 milyon 828 bin 330,92 EURO olmak üzere toplamda 35 milyon 859 bin 442,87 TL zarara uğratılmıştır. Bu zararlar, bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmeli ve öncelikle kulüpten alacağı olanların alacağından mahsup yoluna gidilmelidir.

Trabzon Basketbol Derneği’ne gönderilen 9 milyon 038 bin 508,92 TL ve 275 bin 400 USD kulübün alacak kayıtlarından silinerek ilgili dönemin Yönetim Kurulu Başkanı’nın alacağı olarak düzeltilmesi gerekmektedir. Bu düzeltmenin ardından Trabzon Basketbol Derneği’ne gönderilen alacakların toplamı; öncelikle kulüpten alacağı olanların alacağından mahsup edilmelidir!

EURO cinsinden tahsil edilen alacağın muhasebe kayıtlarında TL şeklinde düzeltilmesi, kur farkından dolayı oluşan 3 milyon 242 bin 591 TL’lik zararın da dönemin Yönetim Kurulu Başkanı’na rücu edilmesi gerekmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/tr...yuru-9-27-2018
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

usta acaba kendi CEO olduğu şirkete bunun gibi zarara uğratsa MP yönetim kurulu kendisine nasıl bir yaptırım da bulunurdu ?
    Ya da kendine bağlı çalışan müdürleri şirketini zarara uğratsa nasıl bir tutum içerisinde olurdu ?
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

İbra edilen birinden neye dayanarak talepte bulunacaklar merak ediyorum.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

kulübe tl verip sonra borcu euro'ya çeviriyor ve 3.5 milyon kar yapıyor usta. lafı evirip çevirmeye gerek yok bunun adı ...................................... dur.
    sadece aşk bizimkisi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ŞÖYLE BİR MUKAVELEYE İMZA ATAN BİR BAŞKAN 'IN TRABZONSPORLULUĞUNDAN ŞÜPHE DUYARIM..... kENDİM DAHİ OLSAM....

Trabzonspor kulübü, Burak Yılmaz'ın alacakları için yasal girişim başlatması ile ilgili açıklama yaptı.

Bordo-Mavili kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'ın alacaklarını gerekçe göstererek kulübe çektiği ihtarla ilgili yaşanan tartışmalara yönelik kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı doğdu belirtildi. Açıklamada, Burak Yılmaz'ın sözleşmesi ile ilgili detaylara da yer verildi. Trabzonspor’un yaptığı açıklamada Burak Yılmaz’ın 3 yıllık maliyetinin 80 milyon TL olduğuna dikkat çekildi. Burak Yılmaz da konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor’un açıklaması şöyle:

"Profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'ın transferi için Beijing Guoan Kulübü ile 3 milyon 500 bin avro bonservis bedeli ve 2 milyon avro bonus (futbolcunun 10 ve üzeri gol atması halinde 300 bin avro, futbolcunun resmi müsabakaların yüzde 50'sinde forma giymesi halinde 200 bin avro, Avrupa Kupalarına katılım halinde 1 milyon 500 bin avro) karşılığında anlaşmaya varılmıştır.

Futbolcunun menajerlik ücreti olarak da 1 milyon 50 bin avro belirlenmiştir. (...)"

"TRANFER MALİYETİ BONUSLAR HARİÇ MENAJERLİK ÜCRETİYLE BİRLİKTE 34 MİLYON TL"

(...)Burak Yılmaz'la ise 6 Ağustos 2017 tarihinde yıllık 3.550.000.-€ garanti ücret ve kadroda olup olmamasına bakılmaksızın kazanılan her 1 puan başına 12.500.-€ karşılığında 3 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

Ayrıca futbolcuya sözleşme süresi boyunca 60 Süper Lig maçına çıkması veya 2019-2020 sezonunda toplamda 20 müsabakada yer alması halinde aynı şartlarda +1 yıllık daha sözleşme opsiyonu sağlanmıştır."
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kulübe tl verip sonra borcu euro'ya çeviriyor ve 3.5 milyon kar yapıyor usta. lafı evirip çevirmeye gerek yok bunun adı ...................................... dur.
    Kendini savunacakmış ya,bunun mantığını bize bir anlatsa da aydınlansak. Hâlâ big foura denetletseydiniz diye atıp tutuyor.

Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Her şey bir tarafa önceki yönetimlere hesap sorma konusunda haklıdır muharrem usta. Eski yönetimler dost bir önceki hasım diye düşünüyorlarsa o zaman trabzonspor menfaatlerini düşünüyorlar diye söyleyemeyiz biz de.

Nereden
    Bursa

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her şey bir tarafa önceki yönetimlere hesap sorma konusunda haklıdır muharrem usta. Eski yönetimler dost bir önceki hasım diye düşünüyorlarsa o zaman trabzonspor menfaatlerini düşünüyorlar diye söyleyemeyiz biz de.
    Adam tak diye masaya 36 trilyonu koydu,Ağaoğlu sus pus.Boyundan büyük işlere giriyor bu Ağaoğlu,MAY'ın iyi kötü parası vardı da hava atıyordu,bu hem züğürt hem de zırtaboz.
    • Memento mori

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam tak diye masaya 36 trilyonu koydu,Ağaoğlu sus pus.Boyundan büyük işlere giriyor bu Ağaoğlu,MAY'ın iyi kötü parası vardı da hava atıyordu,bu hem züğürt hem de zırtaboz.
    Belki de bütün başkanlar içerisinde kulübe ve şehre yabancı tek başkan muharrem usta idi. Hesabın ondan sorulmasının sebebi de bu bence. Ahbaplık sebebiyle eski başkanlar nasılsa dost hesabıyla gösterilen aksi yaklaşım kulübü dilenci gibi gösteriyor açık söyleyeyim. Yoksa muharrem ustadan hesap sorulsun tabii. Nihayetinde kazanan trabzonspor. Fakat iho ya da hesap sorulsun albayrak'a da Şener'e de. O zaman samimiyet aranır yapılanlarda. İşin garip tarafı usta bütün bu muhabbetlerden bence başarısız olmasına rağmen yeni yönetimin saçmalamaları sayesinde hayli iyi görüntüyle çıktı. Gönül isterdi ki seçim işleri bittiğinde oturulup konuşulsun orta yol bulunsun işler böyle çirkinleşmesin. Fakat geldikleri ilk günden beri söylüyorum "eksiklerine rağmen " gayet iyi bir transfer dönemi geçiren bu yönetimin en büyük sorunu iletişim becerisinin yoksunluğu oldu. Sadece eski yönetimle alakalı değil futbolcular ile de çok ciddi bir iletişim problemi yaşandı. Bazı şeyler çok yersiz yere gündem işgal etti popülist yaklaşımlara meydan hazırlandı. Kısacası kulüp profesyonel olarak atlatamadı bu süreci. Bunda da en büyük suç ağaoğlu olmasa da onu yönlendirecek adam gibi bir yönetim kurulunun olmamasıdır. Halbuki ben olsam seçim biter bitmez önce eski başkanı onore eder emeklerine teşekkür eder ve gelecekte ondan, onun maddi imkanlarından prestijinden nasıl faydalanır bunu düşünürdüm. Yönetim daha aslan olmadan bizonlara saldırmaya kalktı. Halbuki bir kulübün şeffaf olması demek bütün medyanın her şeyimizi bilmesi demek değildir. Kendi içimizde çözer yolumuza bakardık. Olmadı olamadı bu da bizim kaderimiz herhalde

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ağaoğlu'nun bırakmaması lazım.. Aralık'ta bırakacak olursa aklıma çok pis şeyler gelecek hele de Usta aday olursa..

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hala karektersiz usta la iho destekliyenlerde var sanki bu şerefsiz 2 si Trabzonspora zarar vermemiş gibi neymiş 35 milyonu verecekmiş bu borcu kim yaptı. Usta sahtekar bor sildiriyor sıcak para değil. Buraka yaptığı sözleşme ortada gerçi onu destekliyen ler elimizdeki kazmayı destekliyen ler.
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefaenes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala karektersiz usta la iho destekliyenlerde var sanki bu şerefsiz 2 si Trabzonspora zarar vermemiş gibi neymiş 35 milyonu verecekmiş bu borcu kim yaptı. Usta sahtekar bor sildiriyor sıcak para değil. Buraka yaptığı sözleşme ortada gerçi onu destekliyen ler elimizdeki kazmayı destekliyen ler.
    Sade burak mi,kuckaya verilen imza parası yetmemiş bir de imaj hakkı ödenmiş ne demekse. Menejere verilen para da var. Sosa nin da benzer sözleşmesi vardı. Bu sözleşmelere imza atıp 36 milyon tl gibi komik bir bedel sildirmek de show yapmakdan başka bir şey değil benim gözümde.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İho zamanında Mbia transferindeki şartları gördükten sonra bundan daha kötü bir mukavele imzalanamaz diyordum....

Sayın Usta'nın Kuçka , Sosa ve Burak sözleşmeleri bundan daha da beter çıktı. Trabzonspor'un parasını yetim malı gibi vermişler resmen.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu işten bu yönetim ciddi zararla çıkacak, doğal olarak TS daha fazla...

Sen git KAP'a 36 milyon USta'dan alındı de sonra git mahkemeye ver... Bi makbuz kesip iş bitecekken yapılan işlere bakın... Maksat üzüm yemek değilmiş... Usta'nın yerinde olsam verdiğimi faiziyle alırım, bugün de icra başlatırım. Sonuçta kulüp kayıtlarında 36 milyondan fazlası var gözüküyor.

Ayrıca mahkemede futbolcuyu satmadın diye zarar ettirilmiş kararı çıkarsa bu emsal teşkil eder ki birçok futbolcu bu yöntemle gitmek isteyebilir.

Yazık gerçekten, adamın bi sürü hatası varken adamı zorla haklı çıkaracaklar.

wien_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Muharrem Usta kötü bir başkanlık yaptı, bunu herkes onaylıyor. Kendisinin de söylediği gibi en azından piyasa değeri olan bir takım bıraktı. Kendisinin devraldığı gibi bir takım değildi, bıraktığı takım.

Ayrıca adam zarara uğrattıysa bunu karşılama potansiyelide olan bir adam izlenimi veriyor. Şu durumları herkesin önüne açıp saşmaktansa Usta ile konuşulup zararlar tazmin edilemezmiydi. Ki adam 36 milyonu ödeyeceğini zaten söylemişken şimdi hangi akla hizmet mahkemeye veriyorsun, şimdi onu da ödemeyeceğim diyor. Bu durumda mahkeme ile alabileceklerini mi zannediyorlar. Bu sene başındaki 3-4 oyuncu için yapılan pazarlığa benzedi. Bu yönetimin bu yanı çok garip geliyor bana. Bu da kulübü zarara uğratmak olmuyor mu?

Nereden
    Kocaeli

Alıntı wien_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muharrem Usta kötü bir başkanlık yaptı, bunu herkes onaylıyor. Kendisinin de söylediği gibi en azından piyasa değeri olan bir takım bıraktı. Kendisinin devraldığı gibi bir takım değildi, bıraktığı takım.

Ayrıca adam zarara uğrattıysa bunu karşılama potansiyelide olan bir adam izlenimi veriyor. Şu durumları herkesin önüne açıp saşmaktansa Usta ile konuşulup zararlar tazmin edilemezmiydi. Ki adam 36 milyonu ödeyeceğini zaten söylemişken şimdi hangi akla hizmet mahkemeye veriyorsun, şimdi onu da ödemeyeceğim diyor. Bu durumda mahkeme ile alabileceklerini mi zannediyorlar. Bu sene başındaki 3-4 oyuncu için yapılan pazarlığa benzedi. Bu yönetimin bu yanı çok garip geliyor bana. Bu da kulübü zarara uğratmak olmuyor mu?
    Sen Ekici'yi fenere satmadın diye kulübü zarar uğrattın de.. Sonra 13 milyon euro ve 10 milyon yıllık maaş bütçesini kabul etme... Kur farkı mı olurmuş, kelime oyunları de sonra KAP'a kur farkından oluşan zararlardan bahset...

Nereden
    Bursa

Alıntı anth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen Ekici'yi fenere satmadın diye kulübü zarar uğrattın de.. Sonra 13 milyon euro ve 10 milyon yıllık maaş bütçesini kabul etme... Kur farkı mı olurmuş, kelime oyunları de sonra KAP'a kur farkından oluşan zararlardan bahset...
    Kaldı ki adamı suçladıkları şeyler TFF'nin Sadi Tekelioğlu'nun ihaneti sonrası aleyhimize verdiği kararlar,ilk kararlar da Usta ve yönetimi haklı bulunmuştu,sonra bu hain Sadi gitti Özer'in eniştesi ya,yalan beyanla kulübü zarara soktu.

Trabzonspor'un parasını dert eden bu sahtekar Ağaoğlu da Özer'in dayısı ile kulüpte gülüp,eğlenip,yemek yiyordu.
    İran'dan aldığı adama bile 750 bin avro,İsrail'den aldığına 1 milyon Avro ver.Milan'dan gelen ve piyasası olan adamlara laf söyle.
    Hani kur farkı yoktu,laf oyunuydu?Ne oldu da bilançoya kur farkı olarak 300 milyon TL eklendi,kendilerine gelince laf ebeliği olmuyor.
    Adam gibi sponsor yok,proje yok,basket takımı kapatıldı.

Bunlar var ya kulübü batağa sürüklüyor,birlik içinde olmak gerekirken Usta yönetimindeki hainleri yönetimine alıp,Usta'ya haysiyet cellatlığı yapıyorlar.

Taraftar olan biteni biraz incelese keşke.
    • Memento mori

Nereden
    Almanya

sahtekar dediğin Ağaoğlu hain sahtekar usta la iho pisliklerini temizliyor gelmiş birada hala o haini koruyor. bu borçları sözleşmeleri Ağaoğlu yapmadı. Basketi kapattı diyen şahıs 1461 düşüren kim acaba neyse senin kova s3vmen nasıl biri olduğum belli

Nereden
    Bursa

Takımı tek başına kümede tutan aslanlar gibi çıkıp,Eskişehir,Miy ve Sivas maçlarını alıp,Trabzonspor tarihinde kara bir leke olmamasını sağlayan adama kova,o maçlarda ortadan tüyen sahtekara adam diyenler Usta ile Ağaoğlu arasında kim adam kim sahtekar anlayacak zekada mı acaba?
    Hiç sanmıyorum.
    • Memento mori

Nereden
    Almanya

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımı tek başına kümede tutan aslanlar gibi çıkıp,Eskişehir,Miy ve Sivas maçlarını alıp,Trabzonspor tarihinde kara bir leke olmamasını sağlayan adama kova,o maçlarda ortadan tüyen sahtekara adam diyenler Usta ile Ağaoğlu arasında kim adam kim sahtekar anlayacak zekada mı acaba?
    Hiç sanmıyorum.
    sende mi zeka var güldür me hadi ortan kova sevici senin kovan nasıl kollar yediğini de biliyoruz. Senin gibiler ancak mitomani sahtekarın sever Trabzonsporu bataklığa getirenlerden biri hala gelmiş o ufak beyniniz laf atmaya calisiyorsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)