Sayfa 597 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 97 497 547 587 595 596 597 598 599 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 14,901 ile 14,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

DEVAM ETSEYDİM REVİZYON YAPIP DAHA YÜKSEĞE OYNARDIM

Dün duygulandım çünkü o tablodan etkilendim. Bu çocuklarla derin ilişkimiz var. Beni en çok duygulandıran Abdulkadir oldu. Onun yeni bir seviyeye yükselmesiydi. Çocuğumuz, evladımız Yusuf, Abdulkadir, Okay gibi en değerli oyuncuları yönetime bırakıyoruz. Herkes 50. yılda bu işin bitmesini bekliyor. Ben devam etseydim bu takıma revizyon yaparak gelecek sene daha yükseğe oynardım, sonraki sene yine revizyon yine yükseğe oynardım. Belki şimdi olmadı ama o seviyeye ulaşabilirdik. Benim olduğum yerde böyle olmalıydı. Şimdi yeni yol haritası çiziliyor. Ben de bunda yardımcı olmaya çalışıyorum. Ben burada ayrılan herhangi bir başkana böyle bir ayrılık yapıldığın şahit olmadım. Orada topluca bizi nazik duygusal şekilde gönderdiler bizde onlardan ayrılırken yapılan emeklere yapılanları ve seçime getiren hadiseleri hatırladım ve çok üzüldüm, geleceğe bakıp çok üzüldüm. O sebepten duygulandım.

"revizyon yaparak gelecek sene daha yükseğe oynardım, sonraki sene yine revizyon yine yükseğe oynardım"
    ...............

yapılması gereken de bu..
    çünkü kadro çok kaliteli..bir-iki takviye iyi hoca ile başarı çok yakındı..

bakalım şimdi ne olacak..
    belki yeni başkanla da bunlar olur artı olarak kulübe ciddiyet ve disiplin de gelirse bizi kimse tutamaz..
    Konu alperrr tarafından (08.04.2018 Saat 18:53 ) değiştirilmiştir.
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Yiğit Alp ve Nevzat Aydın'ın o avukatla hiç bir yakınlığı yok yani öylemi,o avukatı kulübe kim getirdi,Usta daha piyasada yokken,kim kefil oldu?
    Ha birde yeni Hoca gelmiş,ilk maç yenilgiden sonra birlikte hareket edip,Usta'yı yıkmak isteyenler iyi niyetli öyle mi?
    Anıl Gürsoy Artan o zaman ki Rizespor kulüp müdürü Murat Artan’ın eşi .

Ayrıca Trabzonspor eski yöneticilerinden Ömer Gürsoy’un da yeğeni.

Trabzonspor’a da o günkü genel koordinatörü Metin Kazancıoğlu'nun önerisiyle gietirildi.

ve de Şener döneminden beri şikeci avukatı olan bu şahsı kulüpten uzaklaştırın bu kulübe ihanettir diye biz taraftarlar neredeyse yalvardık ama işte rüzgarlar yukarıda farklı esiyor. Ve bıldırki hurmalar zamanı gelince tırmaladı.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    İstanbul

Son açıklamaları bence söylenebilecek en adaplı düzgün seviyedeydi bir problem görmüyorum. Ben kendisini yeniden görmek ister miyim? Özellikle bu sezon ortasında kulübün yalnızlaşmasından sonra pek sıcak bakmıyorum. Ancak olursa da çok büyük bir itirazım olmayacaktır
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

erkankoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Anlamadigim sey cok para alanlari gondermek icin ustadan yardim istemis...

Biz transfer cezasi aldik .eger onlarida yollar isek kiminle maclara cikacagiz

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı erkankoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamadigim sey cok para alanlari gondermek icin ustadan yardim istemis...

Biz transfer cezasi aldik .eger onlarida yollar isek kiminle maclara cikacagiz

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Ağaoğlu yardım istemedi. Usta kendisine böyle bir öneride bulundu.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hadi yallah hastanene. Tschüss ve bye bye. Elveda.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Ankara

Yalanlarıyla hatırlayacağım.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı TekfurÇayır 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekici'nin satılmasını da satılmamasını da eleştirmem, her iki yolun da artısı eksisi var. Başkanın verdiği karara saygı duyarım. Doğrusu budur denilecek bir konu değil bence, bakış açısına göre karar verilir.

Haberde geçiyor, doğru mu değil mi bilmem:

Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun kararı gereğince Trabzonspor, Mehmet Ekici'ye 2 milypn 246 bin TL ödeyecek. Gerekçeli karar, Trabzonspor'a ulaştırılırken bordo-mavililerin konuyu Tahkim Kurulu'na taşıyacağı ve karara itiraz edeceği kaydedildi.
    Satılmasının nasıl bir eksisi olacaktı çok merak ettim?
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ordu

Farklı düşünüyoruz ama olaylara kendi baktığımız doğrudan gitmesek,en azından objektif olarak olay nasıl gerçekleşmiş ona baksak,sanki Muharrem Usta durduk yere bu konuyu açmış gibi ve arkasında da siyasi sebep varmış gibi anlatırsak bu doğru mu yani,hakkaniyetli mi?Spiker sordu,o da cevap verdi.

Muharrem Usta ile aynı fikirdeyim,Trabzon şehri etrafında bölgesinde ne kadar şehir varsa birlik içinde hareket etmeli,Trabzon şehri tarihten gelen bölgenin kültürel ve ticari merkezi olmanın verdiği sorumluluk nedeniyle de bu tür ilişkilerde onarıcı,kapsayıcı ve alttan alıcı olmalı,çünkü bu olgunluğu göstermek bir birikim ister.
    Rizelileri ve Rizespor'u sen önemsemeyebilirsin ama birisi de bu konularda önem gösteriyor diye suçlanamaz,Trabzon sadece Trabzonluların yaşadığı bir şehir değil,her türlü merkez olduğu için de bölgedeki tüm şehirlerle birlikte yaşayan bir organizma,yok sayamaz bu gerçeği.

Bu olayın Rizespor'un sportif başarısı ile alakalı olmadığını anlamak lazım.
    Bu Trabzon şehrine tarihin yüklediği misyon.
    O yüzden Samsunspor ile maç yaparken aynı tribünde maç izliyoruz,onun için Çorum Belediyespor'a iki sezondur tüm tribün gelirini bırakıyoruz.

Daha bugün olan bir olay,Pazar günü nasıl bu karar veriliyor veya önceden verilmişse nasıl da tam Başkanlık görevini bıraktığı güne denk getiriliyor.
    TFF içinde hukukçu görünümlü çeteyi mi savunuyorsunuz?
    Sen ve Tekfur bu haberi bugün öğrenmedi mi?
    Daha önce Özer olayında olduğu gibi her şeyi bize zarar vermek için yapıyor olamazlar mı?
    Bizim hukukumuzu savunması gereken hainler kupalara haciz getirtiyorsa,bu kararların alınmasına yardımcı oluyor mudur?

Nedir yani bu kararı kutsama,sevinme?
    Valla kusura bakma ama dediğimi anlamamak için diretiyorsun,bu konuyu ortaya atanlar da konuşanlar da eğer siyasi güçlerini bu tür konulara kullansa ne Rize düşer, ne de biz son maçlarda bu tür süpriz belalarla karşılaşırdık.

Olayı sorun değil de hassasiyet ve Trabzon şehrine tarihin yüklediği misyon açısından bakmazsanız,dediğimi ıskalıyorsunuz.
    "Trabzon şehrine tarihin yüklediği misyon"

katılıyorum sözlerinize biz büyüğüz ve büyük gibi davranmalıyız..rizeyle samsunla kavga etmek çekişme yapmak bizi küçültür..

bizim daha büyük hedeflerimiz var..karşımızda hem zeki hem güçlü hem şeytanlıklarıyla ünlü istanbul takımları var..

ayrıca..tahkim için..
    ibretlik resimler..hepsi gerçek..
    https://twitter.com/gonulsuzscout/st...15803237183489
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Nereden
    Ordu

Dudak okuma uzmanı Özgür Tekol'un imzasını taşıyan 'bilirkişi raporu'nda Fenerbahçeli Emre'nin “f... negro” dediği tespit edildi. Tahkim Kurulu buna rağmen 'ırkçılık' yerine 'hakaret'ten cezayı kesti.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yaptığı borcu kapatmış mı?
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

TekfurÇayır 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satılmasının nasıl bir eksisi olacaktı çok merak ettim?
    Yönetimi hırpalayacaklardı, şikecilere futbolcu mu satılır diye... Belki yönetimde olanlardan bâzılarının da içine sinmeyecekti bu.
    7

"Her fikri savunma hakkın yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkın vardır. Hiçkimse câhil kalma hakkına sâhip değildir." Harlan Ellison

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Vallahi bu camiaya yaranılamaz. Bunu net bir şekilde anladım.

1. Usta, Mehmet Ekici'yi Şikeci Fenerbahçe'ye satmadı. Kulübe zarar ettirdin diyen tipler adamı yerden yere vurdu.
    2. Eminim ki Mehmet Ekici'yi satsa, Şikeci Fenerbahçe'ye oyuncu sattı diye adama verip veriştirirlerdi. Net!

3. Kimsenin sponsor olmadığı ortamda kulübe 30 Milyon Euro'luk sponsor oldu. Fb'ye de oldu, bize olsa çok mu diyenler çıktı!
    4. Eminim ki kimse sponsor olmasa, stadyumun adı boş kalsa ''Beceriksiz'' deyip adama saldıranlar olurdu.

Velhasıl daha çok şey söylenir de gerek yok!
    Bu saatten sonra sezon sonu takımdaki iyi futbolcuları göndermeyi aklına koymuş Ağaoğlu ile zirveye oynarız.
    Her şeyin hayırlısı olsun. Ağaoğlu başarırsa alkışlarım. Lakin bu durumda tercih ettiği yöntemi kaldıracak bir camia değiliz.

Peleray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

yıllar sonra hatırlayacağım çocuklarıma belki de torunlarıma anlatacağım; bir olay yüzünden 1 hafta şehirde konuşulduk, rant yüzünden ömrü hayatlarında bir araya gelmeyecek tribün gruplarını birleştirdik, şehrin göbeğinde bizim adımıza röportaj yapıldı insanlara "ne düşünüyorsunuz diye soruldu", bize röportaj teklif eden gazeteciler oldu. tehdit edildik, küfür yedik, hain olduk.
    oysa ki sadece 3 kişiydik ne arkamızda biri vardı ne de birinden talimat alıyorduk. sadece muhabbet devam ederken "şöyle de bşy yapalım mı" dedik, boyadık. evlerimize giderken "dur lan şurada bi foto alalım,bu saatte tesise gidemeyiz" dedik. fotoğrafımızı çekindik güle eğlenerek, bindik arabamıza gittik. sabah telefonun sesine uyandım...

"Yalanın Batsın Yalancısın"
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.
    A Love..Lİke No Other

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yahu bu nasıl bir açıklama yapmış şaka mı bu Allah cezanı vermesin gerizekalı mısın sen sana ne rize'den

Bize ne Rize'den biz neden Rize için maça çıkalım saçmalığa bak pes vallaha pes
    Konu Enaldo61 tarafından (08.04.2018 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstiyordu ki kimseyle aram bozulmasın, ünvan alayım, çevrem genişlesin, işlerim genişlesin, hiç yıpranmadan hevesimi alayım, o defteri de kapatayım, pırıl pırıl parlayayım... Bunda Trabzonspor için ne yapıldı sorusuna yanıt yok. Trabzonspor büyük zarar gördü, ama aldıran yok
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan eski Başkanı Muharrem Usta'nın tahahüttünü açıkladı

USTA’NIN TAHAHÜTTÜ

Ağaoğlu "İlginç bir tahahütt. Böyle bir teklifte bulundu kendileri, asbaşkanımız ve genel saymanıza anlattılar. İlk yönetim kurulu toplantımızda değerlendirilecektir. Yönetim kurulu kararını verir, uygulanır. Maliyeti yüksek futbolcuları ben satayım oradan 15 milyon Euro’yu garanti ediyorum. Bu 15 milyon Euro’yu da benim alacaklarımdan düşün şeklinde bir taahhüt verdi...

Uyanikligin bu kadari..

Uğur Ö. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan eski Başkanı Muharrem Usta'nın tahahüttünü açıkladı

USTA’NIN TAHAHÜTTÜ

Ağaoğlu "İlginç bir tahahütt. Böyle bir teklifte bulundu kendileri, asbaşkanımız ve genel saymanıza anlattılar. İlk yönetim kurulu toplantımızda değerlendirilecektir. Yönetim kurulu kararını verir, uygulanır. Maliyeti yüksek futbolcuları ben satayım oradan 15 milyon Euro’yu garanti ediyorum. Bu 15 milyon Euro’yu da benim alacaklarımdan düşün şeklinde bir taahhüt verdi...

Uyanikligin bu kadari..
    Niye ki nasıl olsa o 15 milyon€ Ustaya geri ödenecek. Yani biz satamıyorsak hiçbirşekilde bence gayet olabilitesi olan bir çözüm. Sosa Burak Kucka 15milyon€ etmez ki yani biz satamayız o bedellere.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

USTA’NIN TAHAHÜTTÜ

Uyanikligin bu kadari..
    evet uyaniklilik yapti, ama kötüde bir teklif degil aslinda

bu teklife burak, sosa ve kucka yerine burak, sosa ve olcayi kabul ederse ben kabul ederdim

bu 3 oyuncudan yasi itibari ile bonservis kazanmak imkansiza yakin, bu yetmezmis gibi toplamda yilda bu ücüne 8 milyon€ maas bayiliyoruz

bu teklifi böyle ufak bir pazarlik ile win- win- win teklifine cevrilir
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur Ö. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye ki nasıl olsa o 15 milyon€ Ustaya geri ödenecek. Yani biz satamıyorsak hiçbirşekilde bence gayet olabilitesi olan bir çözüm. Sosa Burak Kucka 15milyon€ etmez ki yani biz satamayız o bedellere.
    Trt sporda ki programda bu soru kendisine soruldugunda klube borc olarak cebinizden verdiginiz parayi geri alacakminiz dediklerinde cok da onemli degil bir sekilde hallederiz aramizda olmazsa kalir gibisinden aciklama yapmisti bunun uzerinede moderatorlerde anladigimiz kadariyla birakacaksiniz klube uzerine 1 bardak soguk su iceceksiniz gibi duruyor demislerdi o da gulmustu kongrenin hemen ardindan bu sekilde de olsa alacaginin pesine dusmesi ilginc olmus..

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

hala usta'ya inanan insanlar var büyük özveri gerçekten.

söylediğin değil yaptığın şey'sindir.

usta çok büyük bir demagog ama hakkını vermek lazım
    sadece aşk bizimkisi

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala usta'ya inanan insanlar var büyük özveri gerçekten.

söylediğin değil yaptığın şey'sindir.

usta çok büyük bir demagog ama hakkını vermek lazım
    inanilacak bisey yok, adam yazili teklif birakmis kulübe

ister degerlendir, ister cöpe at
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trt sporda ki programda bu soru kendisine soruldugunda klube borc olarak cebinizden verdiginiz parayi geri alacakminiz dediklerinde cok da onemli degil bir sekilde hallederiz aramizda olmazsa kalir gibisinden aciklama yapmisti bunun uzerinede moderatorlerde anladigimiz kadariyla birakacaksiniz klube uzerine 1 bardak soguk su iceceksiniz gibi duruyor demislerdi o da gulmustu kongrenin hemen ardindan bu sekilde de olsa alacaginin pesine dusmesi ilginc olmus..
    Öyle konuları geçiştirip duruyor. Transfer yasağı da kalkacak demiş, bence orda da geçiştirdi. UEFA verdiği kararlardan kolayına dönmez. Hele de 3 defa uyarı yapmışlar. Ama yasak kalkacak denince ortada konu kalmadığından bu yol tercih ediliyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Trabzon

Sadece yalanların ile hatırlanacaksın...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanilacak bisey yok, adam yazili teklif birakmis kulübe

ister degerlendir, ister cöpe at
    sadece bir konu üzerinden yazmamıştım onu genel anlamda.

ama o konuda hikaye olacak tıpkı luce gelecek deyip aslında hiç görüşmediği gibi.

burak-sosa-kucka'yı 15 milyon euro'ya satacak öyle mi ? o marjda alacak gerizekalı yoktur. sadece paravan bir kulüp bulur parasını cebinden verir, örnek bolu. ama oda fasa fiso.

havada kalacak sözler hepsi
    sadece aşk bizimkisi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)