Sayfa 596 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 96 496 546 586 594 595 596 597 598 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 14,876 ile 14,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> @sasone <!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Sevgili kardeşim bu güne kadar Rizespor Trabzonsporluların gündeminde miydi? Çok basit bir soru. Kim takıyordu Rizespor üzerinden Trabzonspor'a vurulmasını, şike imalarını? Sen mesela kaç kere dile getirdin bu olayı.

Kimsenin umrunda bile değildi bu rövanşist suçlamaların.

Mevzu çok basit. Hiç evelemeye gevelemeye gerek yok. Mevzu tamamiyle Usta ve siyasiler arasındaki mevzu.

Kraldan fazla kralcı siyasetçi takımının Usta'dan beklentilerini karşılayamamasına karşılık gösterdikleri tepkilere karşılık Usta'nın tamamiyle kendi gündemşne binaen siyasilere şirin gözükme çabası.

Bize ne? Trabzonspor'a ne? Trabzonspor kongresinde bunların yeri ne?

Benim tepkim buna. Kimsenin umursamadığı bir olayı Usta'dan sebep durduk yere üstlenmenin, sahiplenmenin de manası yok. Yakışmıyor bunların Trabzonspor kongresinde dile getirilmesine.

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ortahisar belediye Başkanı Ahmet Genç: "Kardeş kulüpleri üzmememiz lazım. Ben maçın hemen akabinde Muharrem Usta'ya açık çağrımdı ve bunu yerine getirmedi, teknik direktörün hemen görevinin son verilmesi gerektiğini ve Ersın Yanal'ın o maç itibariyle ihanet ettiği, benim kanatimdi buda ifade ettim. Ama hala devam ettirdiler çünkü Trabzonspor 6 maç yenilmiş bir takım... sonuçtur. Bursaspor sizi 90 + 7. dakikasında uzatmanın son dakikasında da gol atıp yenebilir bunu anlarım ben. Ama siz şehrinize kulübünüze yakışır bir futbolu oynatmalısınız. Bunun da en önemli sorumulusu, birinici sorumlusu hocadır. O sahada oyuncuları oynatan hocadır geri planda da Muharrem Usta'dır. Şimdi üzüntüsünü beyan etmesi bu iki şehir arasında oluşan zor sürecin telafisine yetecek açıklama değildir. O zaman gereğini yapacaksınız. Hiç kusura bakmasın."

Ortahisar belediye Başkanı Ahmet Genç: "Rizespor çıksın ya 1. lige çıksın, mücadele etsin. Biz onlara sporcu verelim ordan alalım..."

Ortahisar belediye Başkanı Ahmet Genç: "Muharrem Bey şu anda yaptığı açıklamalar yerine vaktiyle gereğini yapsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum."
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

TekfurÇayır 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O fırın nasıl bir fırın ki konu Trabzonspor olunca hep haksız buluyorlar,şike konusunda da hep bizim aleyhimize verdikleri kararlarda olduğu gibi,Özer Hurmacı olayı var ki evlere şenlik,6 aylık ceza ve tazminat ödemesi 180 derece çevrildi ve suçlu bulunduk.
    Orada bir çete var sanırım,Trabzonspor aleyhine ne karar varsa onayan,içerdeki kupalara haciz getiren hain avukat Anıl'ın da faydası vardır sanırım bu kararlara?

Sen de pek mutlu oldun sanırım bu ceza olayından,adam tam giderken bu kararı almaları da tesadüftür değil mi?İHO'ya kadınlara hakaretten 9 ay 10 gün ceza veren şerefsizler gibi bunlarda tarafsız hukukçulardır değil mi?
    Hacıosmanoğlu ve Usta’nın Trabzonspor’a yaptıkları bir gün ortaya çıkarsa işte o zaman gör bendeki mutluluğu. Allah büyük...

Şener de var tabii ama onun yaptıkları bu ikisiyle kıyaslanmaz, atanmışlar grubundan değildi o.
    7

"Her fikri savunma hakkın yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkın vardır. Hiçkimse câhil kalma hakkına sâhip değildir." Harlan Ellison

Nereden
    Bursa

Alıntı TekfurÇayır 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacıosmanoğlu ve Usta’nın Trabzonspor’a yaptıkları bir gün ortaya çıkarsa işte o zaman gör bendeki mutluluğu. Allah büyük...

Şener de var tabii ama onun yaptıkları bu ikisiyle kıyaslanmaz, atanmışlar grubundan değildi o.
    Nasıl yani,bir önceki seçimde Muharrem Usta'yı siyasetin(Akp'nin) adayı olmakla suçlayıp,bağımsız adayım diyerek kazanan,Akp düşmanı taraftarlarımız tarafından kurtarıcı olarak baş tacı edilen İHO ve Usta aynı yere mi hizmet ediyormuş?
    Hadi canım ciddi misin?

@My,bak gördün mü Ortahisar Belediye başkanı bile bu konuda konuşuyor demeniz beni doğruluyor,bunun siyaseti bir konu olmadığının kanıtı,belediye başkanı konuşuyor,oyunu Trabzonlu'dan,Trabzonsporludan alan belediye başkanı bunu Rizelilerin bile umrunda olmadığı,asansör olarak tabir ettikleri bir takımın sportif başarısını dert ettikleri için değil,o saçma sebep nedeniyle iki şehir insanı arasındaki sorunları düşünüyor.

Yoksa siyaset o kadar dert ediyor olsa,Rize'yi kümede tutar yani,illa bir çözümü vardır.
    Konu sasone tarafından (08.04.2018 Saat 17:23 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Nasıl yani,bir önceki seçimde Muharrem Usta'yı siyasetin(Akp'nin) adayı olmakla suçlayıp,bağımsız adayım diyerek kazanan,Akp düşmanı taraftarlarımız tarafından kurtarıcı olarak baş tacı edilen İHO ve Usta aynı yere mi hizmet ediyormuş?
    Hadi canım ciddi misin?
    Bunu bana söylemeyeceksin değerli kardeşim.
    7

"Her fikri savunma hakkın yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkın vardır. Hiçkimse câhil kalma hakkına sâhip değildir." Harlan Ellison

Nereden
    Bursa

Bunu bana söylemeyeceksin değerli kardeşim.
    İddianın sahibi ben miyim?Tabiki sana söyleyeceğim,nasıl olduğunu da sizin anlatmanız gerekmiyor mu?
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

İroni yaptığını sandım, olan bitenden bir şey anlamadıysan benim anlatmam hiç mümkün değil.
    7

Nereden
    Bursa

İroni yaptığını sandım, olan bitenden bir şey anlamadıysan benim anlatmam hiç mümkün değil.
    Yok ironi yapmadım gerçekten,sebebi de her gün ülkeyi ve Trabzonspor'u kurtaracak kadar zeka ve kapasiteli olup da Akp yüzünden ülkeyi ve Trabzonspor'u kurtaramayan muhalif taraftarımızın İHO gibi ilkokulu bitirememiş bir zeka tarafından kandırılacak kadar aptal olmadığını düşünüyorum.
    • Memento mori

Nereden
    Aydın

@sasone Dostum Allah'ını seversen fenerli Rizelilierin hepsi bize düşman olsa ne sorun çıkar? Şimdiye kadar ne sorun çıktı? Durduk yere sorun yaratıyorsunuz Çok çok çok evvelinde Of köprüsünü paylaşamazdık geçmek yasak muhabbeti felan vardı da sanmıyorum forumda bunları hatırlayacak çok kişi de çıksın o kadar eski de ne oldu yani ne dokunduydu o zaman bize. Hiç. Bahsini ettiğim zamanlar da tribünlerde havaya sıkıldığı zamanlar

Mevzu Tayyip Erdoğan'ın fenerinin üzerinden oluşan Rize hassasiyeti. En kanlı bıçaklı olduğumuz zamanlarda feneri Rize'de bayraklarla karşıladılar statlarında tezahüratlar felan yaptılar da aramızda oluşacak sorunları önemsemeyenler hiç bunları önemsemedi.

Şu günde konuşulan mevzuya bak. Usta bunu demese kimsenin aklına bile gelmiyordu. Bu mu yani Trabzonpor'un derdi tasası bitti de fenerli Rizesporluları konşuyoruz kongrede.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    İstanbul

Yok ironi yapmadım gerçekten,sebebi de her gün ülkeyi ve Trabzonspor'u kurtaracak kadar zeka ve kapasiteli olup da Akp yüzünden ülkeyi ve Trabzonspor'u kurtaramayan muhalif taraftarımızın İHO gibi ilkokulu bitirememiş bir zeka tarafından kandırılacak kadar aptal olmadığını düşünüyorum.
    Ben nezâketen yine de bunu ironi olarak kabul ediyorum.
    7

Nereden
    İstanbul

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@sasone<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Dostum Allah'ını seversen fenerli Rizelilierin hepsi bize düşman olsa ne sorun çıkar? Şimdiye kadar ne sorun çıktı? Durduk yere sorun yaratıyorsunuz Çok çok çok evvelinde Of köprüsünü paylaşamazdık geçmek yasak muhabbeti felan vardı da sanmıyorum forumda bunları hatırlayacak çok kişi de çıksın o kadar eski de ne oldu yani ne dokunduydu o zaman bize. Hiç. Bahsini ettiğim zamanlar da tribünlerde havaya sıkıldığı zamanlar

Mevzu Tayyip Erdoğan'ın fenerinin üzerinden oluşan Rize hassasiyeti. En kanlı bıçaklı olduğumuz zamanlarda feneri Rize'de bayraklarla karşıladılar statlarında tezahüratlar felan yaptılar da aramızda oluşacak sorunları önemsemeyenler hiç bunları önemsemedi.

Şu günde konuşulan mevzuya bak. Usta bunu demese kimsenin aklına bile gelmiyordu. Bu mu yani Trabzonpor'un derdi tasası bitti de fenerli Rizesporluları konşuyoruz kongrede.
    Rizespor Erdoğan için bu kadar önemli olaydı düşme hattının üzerinde tutarlardı Rize'yi, riske girmezlerdi.
    7

Nereden
    Bursa

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@sasone<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Dostum Allah'ını seversen fenerli Rizelilierin hepsi bize düşman olsa ne sorun çıkar? Şimdiye kadar ne sorun çıktı? Durduk yere sorun yaratıyorsunuz Çok çok çok evvelinde Of köprüsünü paylaşamazdık geçmek yasak muhabbeti felan vardı da sanmıyorum forumda bunları hatırlayacak çok kişi de çıksın o kadar eski de ne oldu yani ne dokunduydu o zaman bize. Hiç. Bahsini ettiğim zamanlar da tribünlerde havaya sıkıldığı zamanlar

Valla kusura bakma ama dediğimi anlamamak için diretiyorsun,bu konuyu ortaya atanlar da konuşanlar da eğer siyasi güçlerini bu tür konulara kullansa ne Rize düşer, ne de biz son maçlarda bu tür süpriz belalarla karşılaşırdık.

Olayı sorun değil de hassasiyet ve Trabzon şehrine tarihin yüklediği misyon açısından bakmazsanız,dediğimi ıskalıyorsunuz.
    • Memento mori

Nereden
    Aydın

Rizespor Erdoğan için bu kadar önemli olaydı düşme hattının üzerinde tutarlardı Rize'yi, riske girmezlerdi.
    Diyorum ya abi kraldan fazla kralcıların Usta'yla hesaplaşması.

Yıllardır mesela Samsun (!) taraftarı bize küfür eder duru Ahmet Genç'in bir gün aklına gelmiş midir bu. Ama olsun Cumhurbaşkanı Samsunlu da bak o zaman sen cümbüşe.

iş gücü bıraktık fenerli Rizelilerin gönüllerini yapmayı tartışıyoruz.

Valla kusura bakma ama dediğimi anlamamak için diretiyorsun,bu konuyu ortaya atanlar da konuşanlar da eğer siyasi güçlerini bu tür konulara kullansa ne Rize düşer, ne de biz son maçlarda bu tür süpriz belalarla karşılaşırdık.

Olayı sorun değil de hassasiyet ve Trabzon şehrine tarihin yüklediği misyon açısından bakmazsanız,dediğimi ıskalıyorsunuz.
    Kardeşim diyorum ya kimsenin Rize umunda bile değil mevzu da Rizespor değil. Ortadaki mesele Rizespor üzerinden Trabzonspor'a vurma derdi. Trabzonsporlu'yu zerre etkilemeyecek bir durum ama bunları diyenlere karşı göbekten bağlıysan böyle gitmeden önce saçmalar ağzının da payını alırsın (Usta için diyorum) işte.
    Konu My tarafından (08.04.2018 Saat 17:44 ) değiştirilmiştir.
    Murat

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Fırından yeni çıktı, ıscak ıscak...

http://m.haberturk.com/trabzonspor-a...n-1910730-spor

Bu haberde Trabzonspor'a bir ceza verildiği yazmıyor. Mehmet Ekici'nin şikayetinin değerlendirilmeye alınacağı yazıyor.
    Ortada kesinleşmiş bir durum vb. söz konusu değil. Kaldı ki Mehmet Ekici'nin Fb'ye satılmaması doğru olandı. Aksi düşünülemez!

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

M.Usta, Abdülkadir ve Yusuf için bu seviyeye gelmesini takım kalitesine bağlamış.

Hiç güleceğim yoktu.

Oyunlarına hiçbir artısı olmadığı gibi iki oyuncunun vereceklerini daha aşağıya çeken oyuncu grubu ve antrenör var.

Öte yandan Rize ile hiçbir aidiyet duygumuz olmamasına rağmen bu kadar sahiplenmesi tuhaf olduğu kadar.

Ersun Yanal ve futbolcuları bizzat uyarak, prim vaadinde bulunarak küme düşme mücadelesine gölge düşürmüştür.

Allah'tan Bursa kazanarak M.Usta'nın yaptığı arsızlığı ve işgüzarlığı ortadan kaldırmıştır.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu salağı kim gaza getirdi?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu haberde Trabzonspor'a bir ceza verildiği yazmıyor. Mehmet Ekici'nin şikayetinin değerlendirilmeye alınacağı yazıyor.
    Ortada kesinleşmiş bir durum vb. söz konusu değil. Kaldı ki Mehmet Ekici'nin Fb'ye satılmaması doğru olandı. Aksi düşünülemez!
    Ekici'nin satılmasını da satılmamasını da eleştirmem, her iki yolun da artısı eksisi var. Başkanın verdiği karara saygı duyarım. Doğrusu budur denilecek bir konu değil bence, bakış açısına göre karar verilir.

Haberde geçiyor, doğru mu değil mi bilmem:

Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun kararı gereğince Trabzonspor, Mehmet Ekici'ye 2 milypn 246 bin TL ödeyecek. Gerekçeli karar, Trabzonspor'a ulaştırılırken bordo-mavililerin konuyu Tahkim Kurulu'na taşıyacağı ve karara itiraz edeceği kaydedildi.
    7

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Ekici'nin satılmasını da satılmamasını da eleştirmem, her iki yolun da artısı eksisi var. Başkanın verdiği karara saygı duyarım. Doğrusu budur denilecek bir konu değil bence, bakış açısına göre karar verilir.

Haberde geçiyor, doğru mu değil mi bilmem:

Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun kararı gereğince Trabzonspor, Mehmet Ekici'ye 2 milypn 246 bin TL ödeyecek. Gerekçeli karar, Trabzonspor'a ulaştırılırken bordo-mavililerin konuyu Tahkim Kurulu'na taşıyacağı ve karara itiraz edeceği kaydedildi.

Haberin içeriğinde sıkıntı var. Aynı haberde ''Ekici'nin isteği kısmen kabul edildi'' diyor.
    Önümüzdeki günlerde neyin ne olduğunu anlarız. Göz göre göre Ekici'nin ücretini vermeyecek değiller sanırım.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haberin içeriğinde sıkıntı var. Aynı haberde ''Ekici'nin isteği kısmen kabul edildi'' diyor.
    Önümüzdeki günlerde neyin ne olduğunu anlarız. Göz göre göre Ekici'nin ücretini vermeyecek değiller sanırım.
    herseyi beklerim

250 bin€ yüzünden transfer yasagi yedik
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Bursa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herseyi beklerim

250 bin€ yüzünden transfer yasagi yedik
    Her şeyi bekliyorsun ama ekmek yediği yere ihanet eden avukatın kupalara haciz getirdiği,OPET olayında kulübü büyük bir zarardan kurtarıp,gelir kapısı açan adamın arkasından şikayet edildiği,250 bin avro için Muharrem Usta'nın kucağına pimi çekilmiş bomba bırakmasına inanmıyorsun?
    250 bin avro Muharrem Usta için çerez parasıdır,cebinden öder de bu hainleri konuşmuyorsun Selçuk,hayırdır?
    • Memento mori

Nereden
    Amasya

Her şeyi bekliyorsun ama ekmek yediği yere ihanet eden avukatın kupalara haciz getirdiği,OPET olayında kulübü büyük bir zarardan kurtarıp,gelir kapısı açan adamın arkasından şikayet edildiği,250 bin avro için Muharrem Usta'nın kucağına pimi çekilmiş bomba bırakmasına inanmıyorsun?
    250 bin avro Muharrem Usta için çerez parasıdır,cebinden öder de bu hainleri konuşmuyorsun Selçuk,hayırdır?
    o hayinleri biz hainlik yapmadan burada konusuyorduk

muharrem ustanin yalanina inanip bosuna yazmayin derim, o avukatin kontrati bittiginde uzatilmasin diye tepki veren bizdik

o sikeci kadinin kontratini uzatan bizzat muharrem ustaydi, uzatmasinin nedenide fb li is ortaklarinin ricasi

nusret yilmaz ve hakan orhana sorun bakalim gercekleri

Ünal Karaman

katre-i.matem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başarısız bir başkan olarak anılacaksın maalesef
    ...6 Aralık 2015...

Takvim yapraklarında "Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu İşgalinden Kurtuluş Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Nereden
    Bursa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o hayinleri biz hainlik yapmadan burada konusuyorduk

muharrem ustanin yalanina inanip bosuna yazmayin derim, o avukatin kontrati bittiginde uzatilmasin diye tepki veren bizdik

o sikeci kadinin kontratini uzatan bizzat muharrem ustaydi, uzatmasinin nedenide fb li is ortaklarinin ricasi

nusret yilmaz ve hakan orhana sorun bakalim gercekleri
    Mehmet Yiğit Alp ve Nevzat Aydın'ın o avukatla hiç bir yakınlığı yok yani öylemi,o avukatı kulübe kim getirdi,Usta daha piyasada yokken,kim kefil oldu?
    Ha birde yeni Hoca gelmiş,ilk maç yenilgiden sonra birlikte hareket edip,Usta'yı yıkmak isteyenler iyi niyetli öyle mi?
    • Memento mori

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son günlerini, koltuktan sıyrılmanın rahatlığıyla etrafını suçlamayla geçirdi.

Taraftarı, Sn. Ağaoğlu'nu, futbolcuları, yönetimindeki herkesi suçladı. Bir daha bu koltuğa dönmen ve kulüpte herhangi bir yönetimsel makamda bulunman nasip olmaz İnşallah.

Ne kadar hakkım varsa onları da helal etmiyorum.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Amasya

Mehmet Yiğit Alp ve Nevzat Aydın'ın o avukatla hiç bir yakınlığı yok yani öylemi,o avukatı kulübe kim getirdi,Usta daha piyasada yokken,kim kefil oldu?
    Ha birde yeni Hoca gelmiş,ilk maç yenilgiden sonra birlikte hareket edip,Usta'yı yıkmak isteyenler iyi niyetli öyle mi?
    ben yigit alp ve aydinin yakinligini nerden biliyim

kulübe girisi iho döneminde, kontratini uzatan usta

sözde kovmak istemis, alakasi yok, bizzat kontratini uzatti

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son günlerini, koltuktan sıyrılmanın rahatlığıyla etrafını suçlamayla geçirdi.

Taraftarı, Sn. Ağaoğlu'nu, futbolcuları, yönetimindeki herkesi suçladı. Bir daha bu koltuğa dönmen ve kulüpte herhangi bir yönetimsel makamda bulunman nasip olmaz İnşallah.

Ne kadar hakkım varsa onları da helal etmiyorum.
    aynen bende etmiyorum

evet dogrulari oldu ama bir dogruya 3 yanlisi vardi

Ünal Karaman

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)