Sayfa 570 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 70 470 520 560 568 569 570 571 572 580 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 14,226 ile 14,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hekimoglu olmayacak %99

o durumun kendisini astigini düsünüyor

nevzat aydin disardan bir sey gelmezse garanti olacaktir ama özellikle son zamanlar dedikleri ve yazdiklari bu görev icin asiri toy oldugunu gösteriyor

isimiz zor, cok zor

ahmet agaoglu halen icimdeki ideal aday...
    Ahmet Ağaoğlu başkanlığı kotaracak futbolu bilen en ideal kişidir de
    Aday olmaz gibime geliyor
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

tRaiNer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geldiği gün itibariyle yaptığı, yapamadığı ve yapmadığı hamlelerle;

Trabzonspor'a şah damarından verilmiş, türü belirlenemeyen bir tür zehir!
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadri Sener - Nevzat Aydin birlikteligi neden olmasin
    #Dik oyna

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulüp.uyerimizden biri suç duyurusunda bulunamaz mı acaba kulübün menfaatlerini bilerek isteyerek korumayıp kulubu zarara ugratmaktan hukuki dayanağı var mıdır ? Bilen aydınlatırsa sevinirim

Bu senede heba oldu.
    bu sene SAMPİYONUZ.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Trabzonspor "Trabzon ağırlıklı yönetilmedikçe başarının zor olduğunu ben değil, tarih söylüyor.
    Trabzonspor klubünün mali açıdan ne kadar zor bir dönemde olduğu ortada olduğundan iş adamı da olur ancak "reklam peşinde koşmayan" mümkünse acil rant peşinde koşmayıp ilk önce klübun mali yapısı üzerinde kafa yoracak, transferi bir süre askıya alacak veya iyi bir ekiple akıllı işler yapmayı planlayacak , amatör düşünen (hep aklıma başkanlığı kazandığında sevineceği yerde tribündeki melul melul düşünen Özkan Sümer Hoca'nın o hali gelir) bir ekip.
    Trabzonspor Trabzon'dan yönetilmelidir bir slogan olmaktan öteye götürülmelidir artık.... Paranın en büyük güç olduğuna inanılan dünya düzeninde hiç kimse ama hiç kimse Trabzonspor'un müzesini doldurmak için değil önce kendi cebi için gelir. Haklıdır da adam mesaisini harcayacak . Fırsat maliyeti diye bir söz var ekonomide önce kendine çalışır her insan.

Basmakalıp sözlerden öte Trabzonspor Trabzon'dan nasıl yönetilecekse öyle yönetilmelidir. Trabzon ekibi iyi oluşturulmalıdır. Başkan ve/veya yöneticinin birkaçı istese NewYork'da yaşasın ama Trabzon ekibi iyi kurgulanmalıdır. Futbolcu ile gerekirse günaşırı görüşecek sorunları çözecek, altyapı ile 7/24 ilgilenecek bir ekip oluşturulmalı. Dünya futbolunu iyi bilen, dünya ile bağlantıyı iyi yapacak (gerekirse parasını fazlası ile alacak menejerlere de gerekli parayı verecek ancak klubün menfaatlerini de sonuna kadar pazarlık masasında koruyacak) transferlerde akıllı tercihler (Anadolu klüplerinde şu an oynayan ve bizim iç geçirdiğimiz yüzbindolarlara top oynayan yetenekler) yapacak ahlaklı bir elin bu noktada olması şart.

Bakın mevcut yönetim , daha doğrusu son iki yönetime bakın, mesaiye başladıkları isimlerin çoğu daha ilk 6 ay dolmadan istifa etti, bu isimlerin içinde tff yönetimine dikey geçiş yapan isimler var. (rant zihniyeti tam da budur işte) Yönetimlerin birçoğu Trabzon ayağını bir şekilde oluşturmaya çalışsalar da takım içindeki ikililerin, gruplaşmaların, yabancılardaki mızmızlanmaların önüne aylarca geçilememesi bu ekiplerin işlerindeki kaliteyi ortaya koyuyo zaten...

Yönetime "maliyeyi düzelteceğim....transferi bir süre unutun.." sözleri ile gelenlerin mevkiilerine kaybetmemek acil başarı için kısa yoldan yırttıracak büyük risk alarak yabancı para avcısı futbolculara maalesef paraları gömmek zorunda kaldıkları son 6-7 yılın gerçeği...bu nedenle yönetim, şehiriçi baskıları da kaldıracak dirayette, istikrarda ve verilen sözlerde ısrar edecek bir karaktere sahip ehil insanlardan oluşmalı. İş burada dönüp dolaşıp para babası, işadamı, acil rant devşirmesi gerekli en tepedeki adama geliyo...Bu noktada istikrar ve sabır gösteren (bjk'nin fikret orman & samet aybaba ile başlayan tavada yumurta kardeşliği veya feda sezonu örneği) bir karakter ve kalite ortaya koyacak adam eksikliği veya varlığı kilit nokta.

Trabzon ağırlıklı yönetimin yanına siyasi ağırlığı olan biri, İstanbul Beyefendisi aksanı ile işi düzeltip, medya ile aramızı yapacak, ayrıca da paralı medyatik bir başkası biri daha olmak üzere dengeli bir yönetim (Trabzon şehri lehine dengeli) kurulursa kalburüstü başarılar gelir. Yoksa tanelerin arasında kaybolmak üzereyiz...
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ortak bir isim çıkarıp camianın o nokta da birleşmesi şart... Şu saatten sonra Trabzon kanadı-İstanbul kanadı diye ayrım oluşturmak iyice uçuruma sürükler bizi.
    Trabzon kanadı çok güçlü olmalı ve camiayı birleştirmeli..
    Hayrettin Hacısalihoğlu geliyor aklıma...Ahmet Çubukçu da iyi yönetimde iş yapar.
    Nevzat Aydın,Mehmet Yiğit Alp,Abiş Hopikoğlu,Celil Hekimoğlu gibi genç yöneticilerimiz de var.
    Yine sarallardan Olcay Saral var..Ofspor başkanı.
    Eleştirilse de değerli bir abimiz Haluk Kulaçoğlu...
    Erdal Hoş misal yönetimde basın sözcüsü olarak çok değerli olur.
    Özkan Sümer futbol aklı olabilir... vs vs.

Çok iyi yönetilmeye ihtiyacımız var şu dönemde...Kurtuluşumuz için. Yoksa tepetaklak olacağız. Çok sıradanlaştık.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mayıs'ta kongre var deseler yarın 10 tane aday çıkar, borçtan korkup başkanlıktan kaçar söylentilerine inanmıyorum. Elde para edecek oyuncular var, ilk iş onları satarsın sonra maaşları düşürürsün. Bizim neyimize 30 milyon euro maaş bütçesi veya 4-5 milyon euro bonservisli transferler ?

Cebine giren para belli, asgari ücret alıp 10 tane kartla sağa sola saldıran insanlar gibiyiz. Sonra borç arttı, başkanlığa aday çıkar mı çıkmaz mı... Çıkar çıkar,
    hatta bence başkan belli. Sadece Muharrem Usta'nın bırakmasını bekliyor.
    Kim o başkan ?
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Dün akşam ÇAY TV'deki TS programında, moderatör Halil Bey programdan önce Başkan USTA ile 2. Başkan ÇUBUKÇU'yu aradığını hatta Başkan telefenu açmayınca mesaj attığını söyledi. Canlı yayına sizi bağlamak istiyoruz diye. Başkan cevap vermemiş. 2.Başkan da şimdi ters sorular gelir, çıkmasam iyi olur demiş.

Başkan bu taraftar senden açıklama bekliyor.

Gizlenmeni değil

Olmuyorsa Mayısta kongre kararı alırsın ve en azından bundan sonraki geleceğimizi kurtarırsın.

Öyle desteksiz 50. yılda şampiyonluğa demekle olmuyor bu işler, gördük işte
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim o başkan ?
    Paralı üyeler ile iho gibi görünüyor
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Peşi sıra galibiyetlerden sonra çıkıp röportaj vermek ne tatlı, ne kolay değil mi ?
    Sizlerin milyon dolarları, şirketleri var. En güzel şekilde kendinizi soyutlayabiliyorsunuz! Ama bizlerin neyi var ? Sadece Trabzonsporumuz var. Ondan da kendimizi koparmamız kesinlikle mümkün değil.
    Eğer doğru işleri yaptığını düşünüyorsan, kendine güvenin varsa çıkar açıklama yaparsın göğsünü gere gere! Ama görüyoruz ki buna yüreğiniz yok.
    Yazık.
    Çok yazık!
    Hamiş

Nereden
    Niğde

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paralı üyeler ile iho gibi görünüyor
    Yapma yaa
    keşke sormasaydım böyle bir soruyu,şaka gibi valla
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Çanakkale

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor "Trabzon ağırlıklı yönetilmedikçe başarının zor olduğunu ben değil, tarih söylüyor.
    ..
    Trabzondan yönetmek mi ? Taraftarın %99 u bile istanbulda yaşarken nasıl olacak o iş. Trabzonsporun sadece stadı Trabzonda o kadar. Onun dışında trabzonspor artık bir istanbul takımı olmuştur.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Çanakkale

Bize fikret Orman gibi baby face , çakal , sinsi biri lazım. Adam iki senede beşiktaşı yirmi yıl ileri götürdü.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'a Trabzon kanadı, İstanbul kanadı lazım değil, üstün bir futbol aklı ve para edecek bir yatırım lazım, borcu çevirip azaltmak için. Ha bir de bunu yapacak kişilerin samimi olması lazım
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sayın Usta başkan;

Gençlerbirliği maçı öncesi diğer yöneticilerle birlkte Yüce İnsan; Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ziyaret etmeleri çok olumlu bir hareket.tebrik ediyorum.
    yanlız başkana,Mozole önünde eller cepte poz verilmeyeceğini hatırlatması gerekiyor.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim o başkan ?
    Abi aday olacak mı olmayacak mı millet tartışıyor ama herkes sırasını bekler, sırası geldiğinde başkan olur. Cüneyt Çakır'ı Fetöcü diye mahkemeye veren, 9 aylık ceza yeyip ülkeye rezil olan ama hala ortalarda başkan adayıyım diye dolanan, fetöcüler benim yönetimime darbe yaptı diyen adamı başkan yapmazlar. TS mahalle takımı değil, 2 adaylı seçimde İho nun karşısına ben geçsem beni başkan yaparlar.

Turgut, Anıl vs.. 1 haftada 10 transfer yapıp tek maçı geçtim antrenmana çıkarmadan serbest bırakan ve Vahid öncesi transferlere harcanan 10 milyon euro ne oldu sorularına cevap veremeyen adam başkan olamaz. Başkan olur olmaz ne alakaysa kulüpteki viskileri çöpe attım mescit yaptırdım dedi, kutsal topraklara gitti poz verdi, döndü geldi kumar masasında yakalandı. Bundan büyük utanç olamaz ama adam utanmıyor işte. Bunun peşinden giden dinden de çıkar.

Bizim başkan belli işte, son kongreyi kim kıl payı kaybetmişse o kişi başkan olur. Sıra ona geldi. Akıllı adammış, 2008 de Sadri Şener'in uyguladığı taktiği uyguluyor zaten onun yöneticisiydi.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Bu haber o dönem nerdeyse hiç konuşulmadı. Onun yerine aynı günlerde Onur'un haberi büyütüldü de büyütüldü
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi aday olacak mı olmayacak mı millet tartışıyor ama herkes sırasını bekler, sırası geldiğinde başkan olur. Cüneyt Çakır'ı Fetöcü diye mahkemeye veren, 9 aylık ceza yeyip ülkeye rezil olan ama hala ortalarda başkan adayıyım diye dolanan, fetöcüler benim yönetimime darbe yaptı diyen adamı başkan yapmazlar. TS mahalle takımı değil, 2 adaylı seçimde İho nun karşısına ben geçsem beni başkan yaparlar.

Turgut, Anıl vs.. 1 haftada 10 transfer yapıp tek maçı geçtim antrenmana çıkarmadan serbest bırakan ve Vahid öncesi transferlere harcanan 10 milyon euro ne oldu sorularına cevap veremeyen adam başkan olamaz. Başkan olur olmaz ne alakaysa kulüpteki viskileri çöpe attım mescit yaptırdım dedi, kutsal topraklara gitti poz verdi, döndü geldi kumar masasında yakalandı. Bundan büyük utanç olamaz ama adam utanmıyor işte. Bunun peşinden giden dinden de çıkar.

Bizim başkan belli işte, son kongreyi kim kıl payı kaybetmişse o kişi başkan olur. Sıra ona geldi. Akıllı adammış, 2008 de Sadri Şener'in uyguladığı taktiği uyguluyor zaten onun yöneticisiydi.
    Son kongreyi Hekimoglu kil payi ile kaybetti iho degil.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yakinda Milan Kucka yi Elazigspora bonservissiz teklif etti tweeti bekliyorum, eli kulagindadir bugün yarin cikar ortaya.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1-Trabzonspor'a ilkönce Trabzpnspor yenildiğinde ya da berabere kaldığında bunun acısını yüreğinde hissedecek birisi lazım....

2-Tamam Profesyonelde olsun ama yenilgileri profesyonelce karşılamamalı..... Yenildiğimiz hafta başı önde olmalı.....

3-Sözcük oyunları ile borcumuzu düşük göstermemeli.... Yok gelirken şu kadar uganda dünürü idi şimdi şu kadar suudi arabistan riyaline indi dememeli.... Başkalarının yaptığını eleştirirken kendi borçlarınıda sahiplenmeli....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Niğde

@Mert Oğuzlu61 gardaşım sağolasın cevap için,

Hekimoğlu başkan olacak senin tahminine göre,
    ben de aynısını düşünüyorum aslında,
    fakat Alone 6161 renktaş ile Selçuğun cevapları okuyunca acaba mı ki diyorum

Neyse,
    aslında boşuna hesap kitap tahmin yapıyoruz,
    gelen gideni aratacağı için vay bizim halimize

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son kongreyi Hekimoglu kil payi ile kaybetti iho degil.

Tamam işte ben de kıl payı kaybeden kişi başkan olur diyorum, arkada sadece birkaç oyla seçim kaybetmiş hazır yönetim olduğunu ve Usta'nın buna göre kulübü yönetmesi gerektiğini ta o zamanlar belirtmiştim. Şu an Nuri Albayrak ve İho gibi gün sayıyor ama yanlış hatırlamıyorsam Albayrak istifa edip kongre kararı almıştı, Usta istifa da etmiyor devam edip etmeyeceği konusunda bilgilendirme de yapmıyor. Sabah akşam bakan ve vekil gönderilerini twitleyen 5 tane yöneticisi var, kulüple ilişkileri kalmamış tamamen kendilerini pazarlıyorlar. Ben bu şekilde yorumluyorum. Fifa konusunda taraftarı enayi yerine koyduklarını da dün görmüş olduk, resmen tiyatro döndürüyorlar.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özkan Sümer yine elini taşın altına sokarmı acaba şimdiki taş çok daha ağır ve şartlar daha kötü

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ali Koç fener için neyse Nevzat Aydın da bizim için odur. Böyle vizyonlu iş bilen adamlar kulübü ileriye taşır ama kongreler bu adamları seçmez. Fener'de aziz varken Ali Koç seçilmez, adam gs'lileri bile üye yapıyor kulübe. Bizde durum farklı mı ? Bizde de İHO tüm akrabalarını (eminim içlerinde fenerli bile vardır) kulübe üye yapıyor. Muhtemelen de bir sonraki seçimde İHO kazanacak, bu sefer yarım bıraktığı işi bitirip kulübü tamamen batırmak için herhalde.

Kongreler malesef böyle. BMN gibi platformlar kongrelerde söz sahibi olacak seçmen sayısına ulaşamadıkları sürece ne aziz gider ne de iho gibi başkanlardan kurtaramayız. Kimse hayal görmesin. Net yazıyorum buraya, bir sonraki seçimde Usta, İHO ve Nevzat Aydın aday olur, İHO kazanır. Şu anda izlediğimiz şey uçuruma ve batmaya doğru hızla ilerleyen bir kulüpten başka birşey değil. Hocasından yönetimine kadar, kongresinden başkan adaylarına kadar hiçbiri çıkış için bir ışık vermiyor.
    İnadına Trabzonspor !

Nereden
    İstanbul

Nevzat Aydın kendisini kulüp için perişan eder mi? Ahmet Ağaoğlu eder mi? Muharrem Usta etti mi? Bence bize off-road lazım (Ama tabi İho değil, bilgili ve çatır çatır mücadele eden)
    Konu Travelair tarafından (13.02.2018 Saat 17:00 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)