Sayfa 569 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 69 469 519 559 567 568 569 570 571 579 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 14,201 ile 14,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadri Şener'in transfer politikası, şike mücadelesindeki politikası vs. farklı değildi bence
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadri Şener'in transfer politikası, şike mücadelesindeki politikası vs. farklı değildi bence
    O konuda haklısın ama ortada bir başarı var. Bu kadar başarılı bir adamın aforoz edilmesi, bunun 1/10'u kadar başarı elde edememiş ve hatta rezil olmuş kişilere ise en ufak bir tepki olmaması enteresan.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    İstanbul

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O konuda haklısın ama ortada bir başarı var. Bu kadar başarılı bir adamın aforoz edilmesi, bunun 1/10'u kadar başarı elde edememiş ve hatta rezil olmuş kişilere ise en ufak bir tepki olmaması enteresan.
    O konuda bir şey diyemem, haklısınız, tek birisine yüklenip diğerleri gözardı edilmemeli
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

İyi günde herkes konuşur. Asıl şimdi çıkmalısın televizyona. Sorulacak çok fazla soru var:

Sene sonu bırakacak mısın ? Kongre olacak mı ? Olmayacaksa gelecek sene planlama nasıl olacak ? Rıza hoca ile yola devam mı edeceksin ? Yoksa yeni hocanı şimdiden buldun mu ? Hiçbirinin cevabı yok. Kulüpte her şey spontane gelişiyor.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sponsorluk 1 yıllıkmış...ve şike davası da kapandı.
    Artık daha yüksek sesle söylemek lazım YÖNETİM İSTİFA !
    Tolere edilebilecek birşey kalmadı artık.Kongreye gidilmeli,ama taraftarda bir umursamazlık ve boşvermişlik var.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    İstanbul

Ne zamandır kapattı gitti dükkanı diyorum

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gidin artık!

Yaptığınız veya yapacağınız hiçbir şey yok artık bu kulüpte.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başakşehir maçı ne olursa olsun skor istersek yenelim. İstifaya davet edilmeli
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Biz burda bu anaokulu çocuğunun yaramayacağını büyük bir hata yapıldığını söylediğimde ihocu ilan edilmiştim şimdi mutlusunuzdur vizyon başkanınız kazandı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu forumda usta ve yönetimi ile ilgili yazılardan dolayı benden çok ceza yiyen yoktur. Üzgünüm ama yazdıklarımın hepsi doğru çıktı. Yönetici arkadaşlar bana çok ayıp etti. Bu istinyeli kukla ne yazık ki kendi üniversitesinin reklamını ve hastahanesinin tanıtımını yapıp milyonlarca taraftarı kandırdı. Lucescu, Kartal Projesi, Trabzonspor Tv, Uçaklı kombine vs yazmakla bitmiyor.

Kurduğu scout ekibinin milyonlarca genç futbolcu arasından bero yu getirmesi ne kadar futboldan anladığını gösteriyor.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

şike sürecinin geldiği nokta itibarı ile truva atı olduğun ortaya çıktı seninde
    sadece aşk bizimkisi

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Medical Park, sponsorluğun 5 yıl değil 1 yıl geçerli olduğunu açıklamış. Bazı haber sitelerinde yazmışlar, kesin bilgi midir, Kap a açıp bakacak halim dermanım yok Fifa kararından sonra yıkıldım.

Bu dava sadece hak arama mücadelesi değil aynı zamanda namus meselesiydi, Fifa ''gidin işinize, bizi bağlamaz'' diye açıklama yaptı bütün ülke şimdi dalga geçiyor, sizin tek yaptığınız şey resmi siteden ''hakkımızı aramaya devam edeceğiz'' açıklaması yaptırmak. Anladığım kadarıyla dava satıldı, Muharrem Usta sana yazıklar olsun.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Turgut Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Medical Park, sponsorluğun 5 yıl değil 1 yıl geçerli olduğunu açıklamış. Bazı haber sitelerinde yazmışlar, kesin bilgi midir, Kap a açıp bakacak halim dermanım yok Fifa kararından sonra yıkıldım.

Bu dava sadece hak arama mücadelesi değil aynı zamanda namus meselesiydi, Fifa ''gidin işinize, bizi bağlamaz'' diye açıklama yaptı bütün ülke şimdi dalga geçiyor, sizin tek yaptığınız şey resmi siteden ''hakkımızı aramaya devam edeceğiz'' açıklaması yaptırmak. Anladığım kadarıyla dava satıldı, Muharrem Usta sana yazıklar olsun.
    İlk açıklama da benzer şekildeydi. Daha iyi bir sponspor bulunamadığı sürece devam edecek denilmişti.

Esin Avukatlık Ortaklığı tarafından halka arz sürecinde kamuoyunu bilgilendirmek için hazırlanan hukukçu raporunda Trabzonspor ile MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş arasında yapılan sponsorluk sözleşmesinin 28 Ocak 2017 tarihli ve 1 yıllık olduğu açıklandı. Ayrıca yapılan anlaşmada 'fiyat' ve ‘5 yıllık' ifadeleri bulunmazken her iki tarafın da sözleşmeyi feshetmediği sürece sponsorluğun 1'er yıllık süreyle uzatılacağının kararlaştırıldığı belirtildi.
    Elbette mümkün değil ama, herşey gönlünüzce olsun.

Nereden
    İstanbul

Muharrem olmuyor işte hadi git artık yeter.

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor'un borsaya yaptığı bildirimde, "Şirketimiz ile MEDİCALPARK Sağlık Yatırımları A.Ş. ve bağlı kuruluşu İSTİNYE Üniversitesi arasında, belirli bir süredir devam eden görüşmeler neticesinde, stadyum isim sponsorluğu ve diğer reklam haklarını kapsayan, kulübümüzün kuruluş tarihi olan 02.08.2017 tarihli ve önümüzdeki 5 yıllık süre boyunca geçerli olacak, KDV dahil Toplam 29.500.000.-EURO (Yirmidokuzmilyonbeşyüzbineuro) tutarında bir reklam ve sponsorluk sözleşmesi imzalanmıştır" ifadeleri yer aldı

Şimdi ne olacak ? Anasına sövsek yeridir bence
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

DÜnyaları götürdün ..... adam yetmedi mi..
    Konu zekeriyya tarafından (12.02.2018 Saat 17:07 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

@yorumsuz6117
    sadece aşağılama kısımını sildim
    ne olursa olsun mevcut bir TS başkanına bu tip ifadeler yakışmıyor
    fikirler özgürdür o sebep ten diğer yazdıklarını silmedim
    lütfen dikkat
    BMN KOCAELİ

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Usta ve Rıza istifa!
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Can lar başkan bırakıyorum dese C.Hekimoğlu'ndan başka ben adayım diyecek birisi var mı bildiğiniz,duyduğunuz,tahmin ettiğiniz.
    Benim aklıma bir de Nevzat Aydın geliyor ama onun da aday olacağını hiç zannetmiyorum.

Sakın kalsın dediğimi falan düşünmeyin de şunun için söylüyorum,
    aday bile telaffuz edemiyoruz etsek bile bunu mum la aratacak adım gibi eminim

Gitsin demekle olmuyor demek için yazdım,
    fikrinizi merak ettim,ben oralara uzağım belki bir bildiğiniz vardır diye yani.
    Konu Ertan 51 tarafından (12.02.2018 Saat 17:33 ) değiştirilmiştir.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

cewat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can lar başkan bırakıyorum dese C.Hekimoğlu'ndan başka ben adayım diyecek birisi var mı bildiğiniz,duyduğunuz,tahmin ettiğiniz.
    Benim aklıma bir de Nevzat Aydın geliyor ama onun da aday olacağını hiç zannetmiyorum.

Abi aday olurlar olmazlar bilmem ancak ben Nevzat Aydın ve Mehmet Yiğit Alp ikilisini isterdim şahsen. Ancak bunlar başarılı olabilirler mi? Ona pek inanamıyorum. Zira bunlar Trabzon kanadı ile problemli olan kişiler ve seçilmeleri için gereken Trabzon kanadı oylarını almaları imkansıza yakın. Hadi oldu da aldılar ve yönetimi aldılar diyelim, bu sefer de her saniye ve her bahaneyle eleştirilip kuyuları kazılacağından başarılı olma ihtimallerini çok düşük buluyorum..

Bunların dışında aday olacağını düşündüğüm ( hakkında iyi yada kötü hiç bir bilgim yok ) Mehmet Ali Yılmaz'ın oğlu var.
    Sadece Trabzonspor..

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı cewat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi aday olurlar olmazlar bilmem ancak ben Nevzat Aydın ve Mehmet Yiğit Alp ikilisini isterdim şahsen. Ancak bunlar başarılı olabilirler mi? Ona pek inanamıyorum. Zira bunlar Trabzon kanadı ile problemli olan kişiler ve seçilmeleri için gereken Trabzon kanadı oylarını almaları imkansıza yakın. Hadi oldu da aldılar ve yönetimi aldılar diyelim, bu sefer de her saniye ve her bahaneyle eleştirilip kuyuları kazılacağından başarılı olma ihtimallerini çok düşük buluyorum..

Bunların dışında aday olacağını düşündüğüm ( hakkında iyi yada kötü hiç bir bilgim yok ) Mehmet Ali Yılmaz'ın oğlu var.
    Yaa,
    işte durum bu,
    güzel günler görmeyi bırak hayal etmek bile zorlaştı

Cevadım teşekkürler cevap için,
    MAY ın oğlu da olmaz baba,dimedi dime.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Nevzat Aydın iyi bir ekip kurarsa olur o iş.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Valla abi yanlış hatırlamıyorsam borç 700 milyon TL seviyelerindeyken Hekimoğlu bu mali tablo çevrilebilir, yönetilebilir değil, bir daha aday olmayı düşünmüyorum demişti ve borç şu anda 1 milyar TL civarlarında. Hekimoğlu akıllı, uslu birisi, altından kalkamayacağı işe girmez, haa girerse de anlayalım ki 3 yıl boyunca sırf mali tabloyu düzeltme üzerine mesai yapıp, hedef küçültecek demektir ki şu tabloya bakınca ben acı reçeteye razıyım...
    Konu alone_6161 tarafından (12.02.2018 Saat 18:15 ) değiştirilmiştir.
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

hekimoglu olmayacak %99

o durumun kendisini astigini düsünüyor

nevzat aydin disardan bir sey gelmezse garanti olacaktir ama özellikle son zamanlar dedikleri ve yazdiklari bu görev icin asiri toy oldugunu gösteriyor

isimiz zor, cok zor

ahmet agaoglu halen icimdeki ideal aday...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mayıs'ta kongre var deseler yarın 10 tane aday çıkar, borçtan korkup başkanlıktan kaçar söylentilerine inanmıyorum. Elde para edecek oyuncular var, ilk iş onları satarsın sonra maaşları düşürürsün. Bizim neyimize 30 milyon euro maaş bütçesi veya 4-5 milyon euro bonservisli transferler ?

Cebine giren para belli, asgari ücret alıp 10 tane kartla sağa sola saldıran insanlar gibiyiz. Sonra borç arttı, başkanlığa aday çıkar mı çıkmaz mı... Çıkar çıkar, hatta bence başkan belli. Sadece Muharrem Usta'nın bırakmasını bekliyor.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)