Sayfa 548 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 48 448 498 538 546 547 548 549 550 558 598 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 13,676 ile 13,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Diyor ki; "Tarih bizi bir şekilde yazacak."

Kesinlikle evet. Trabzonspor tarihinin en farklı yenilgilerini aldığı Başkan olarak yazacak. Bunu değiştirebilir misin?

Nereden
    Çanakkale

Alıntı Karmam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben onu bunu bilmem. fatih tekke benim dünya futbolunda izlediğim en yetenekli futbolculardan biriydi. bu kadar bütün bir forvet türkiye'ye hiç gelmedi ve gelmeyecek.
    Tövbe de sen Şota yı izlemedin galiba.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekstra, bilmediğimiz bir şey söylemedi başkan.

*

Abdülkadir ve Yusuf hakkında söyledikleri cok önemli. Önce Trabzonspor'da tarih yazmalılar.

*

Başkanın bu akşam için en beğendiğim cümlesi ise "ikinci yarı evimizde oynayacağımız maçlarda (fener maçını kast etti) sadece maça odaklanalım" temalı cümlesi oldu. Başka işlerle ugraşmayalım. Bence de öyle olmalı. Hatta diger 33 maç gibi bu maç da normal bir maç gibi düşünülmeli. Bursa maçındaki ortam bile futbolculari saha içinde nasil gerdigini gördük.
    1 maclik olsa da GGencler Istanbul'dan Trabzon'a gelmeli.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkanın konuşmasının başını kaçırmıştım. Seyrettim. Başkan şimdiki kadroyu '96 ve 2005 kadrolarıyla mukayese ediyor. Büyük hata. Kimileri en iyisi bu diyorlarmış, kusura bakmasın, çok komik. Ayrıca asıl konulara (Amatör şubelerin durumu, gelir getirici projeler vs.) hiç değinilmemiş, takım ve futbolcular hakkında yorumlarla dolu bir program olmuş, çok yazık. Son olarak Ersin Düzen'e çok kızdım, ona bir çift lafım olacak
    Konu Travelair tarafından (21.12.2017 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

usta, yusuf ve abdüş hakkında para kısmını ikinci plana attı nihayet ayrıca gelişimleri için ekstra hamleler yapması ve en önemlisi basamak basamak çıkmalarını istemesi güzel maddi anlamda.

ayrıca bu iki oyuncunun alt yapıda olan diğer oyuncular için müthiş bir örnek olduğunu söyledi yani somut bir örnek var artık gidebilecekleri yol için + bir motivasyon sağlayacaklardır o gençler için.

tabi böyle konuşuyoruz ama usta'nında programda söylediği gibi sütten ağzı yanan ayranı üfleyerek içer ( yoğurdu üfleyerek yerdi benim bildiğim ya neyse ) o yüzden lafına değil artık icraatlarına bakıyorum.
    sadece aşk bizimkisi

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Stad etrafındaki trafik sorununu tutmuşlar başkana soruyorlar yok mail atmışlarmış da yok fax çekmişlermiş de kulüp neden sessizmiş de...Mail atıp tepki göstereceğin yer karayolları ve belediye belediye...Her haltı başkandan bilmeyin Trabzonspor kulüp başkanlığı makamından başka makamlar da var şehirde...Belediye başkanı vali kaymakamlık garnizon vs...Gidin buralara sesinizi çıkarın mail atın...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

özer karari kesinlikle cas a tasinmali
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

@Sefer Asan , Roma'nın 15 milyon euro para verdiği adamı bu kadar itin kıçına sokmaya gerek yok, cengiz futbolu çok doğru oynayan çok yetenekli bir futbolcu, yusuf'tan da 6 ay genç. keza gökdeniz'in istikrarı ve başarıları ortada. yusuf çoğu maç saç baş yolduruyor. abdüş daha özel bir oyuncu ondan ama şunu anlatmaya çalışıyorum ben. bir futbolcu genç yaşında iyi diye, futbolunu sürekli ileri taşıyacak diye bir şey yok. yani yusuf bundan 5 yıl sonra bugünkü halinden kötü olabilir. bunun birçok örneği var dünya futbolunda. son maçta da o golü çıkarsan bugün herkes yusuf yedeğe diyor olacaktı, nitekim diyordu da. neyse maksadımı aşmayayım, buradaki herkes kadar seviyorum bu ikisini. burada efsane olsunlar, birkaç yıl sonra da 30'a 40'a gitsinler ben evimden mahalleye 2 hafta biz dar sokaklarında dinletirim, öyle mutlu olurum. bu kısımda bir yanlış anlaşılma olmasın. kol kırılır yen içinde kalır, ben galatasaraylı arkadaşlarla tartışırken sizin bütün kadronuz ne bir yusuf, ne bir abdülkadir etmez diye tartışırım. gelgelelim bu çocuklardan beklentilerin gerçekçi olduğuna inanmıyorum. 15 milyon euro civarı paralar çok büyük paralar, bu paralar bu futbolculara 23 yaşından sonra asla önerilmez hiçbir avrupa kulübü tarafından bu düşüncemin arkasındayım. gitsinler, paramızı alalım, başarılı olurlarsa gurur duyarız, başarısız olurlarsa dönerler kaldıkları yerden avrupa tecrübesi ve soru işaretleri olmadan devam ederler. şu an futbollarının olmasa bile değerlerinin zirvesindeler. yarın yusuf 3 maç daha saçmalar, 4. maç sosa'yı koyar, sosa kendine gelmiştir bir başlar yusuf kesiği yer ondan sonra yarım devre yarım devre sol açıkta sürünür. abdüş şu an doğru futbol oynuyor ama bu bir gaza gelip 4 kişinin arasına girmeye başlar, pas yerine şut tercih eder yani kısaca emre morlaşır ve futbolu yanlış oynarsa o da güme gider. bak emre mor o kadar yetenekli ama o kadar kötü bir futbol anlayışı var ki çocuğun dordmund bile değiştiremedi adam edemedi. büyük topçu olabilirler mi olabilirler ama bunun ne kadar zor olduğunu daha fazla anlatmama gerek yok ki, risk almayalım diyorum olay bu.

Alıntı celaledtin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tövbe de sen Şota yı izlemedin galiba.
    ben izlemedim de 30 yıl önce 4 sezonda 60 gol atmış adamı mı konuşacağız burada? ben dünya futbolu demişim. denk gelirsen o zamanlar türkiye'de futbol oynamış eski futbolculara sor tekke'yi, hepsi hayranıdır. rıdvan dilmen diyordu raul'dan yetenekli diye. bana onlarla gel. totti daha iyiydi filan de onun aksini söylemeye belki tövbe ederim.

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

@Sefer Asan , bu arada o söylediklerimde Okay örneği çok net bir kanıttır. okay 15-16 yaşındayken 2. ligde, 17 yaşından itibaren de süper ligde düzenli olarak oynayan bir adam. yıllardır bizim ilk 11'imizin değişmez ismi. bu sezonun en iyi futbolu kim oynuyor diye anket yapalım okay'ı ilk 3'e koymayacak kimse yoktur. adam kendini aştı, inanılmaz futbol oynuyor. peki yusuf'u abdüş'ü izlemeye dünya kadar scout geliyor okay'ı da izliyorlar. okay bu sezon yusuf'tan iyi futbol oynuyor. 30 40 filan bir kenara niye okay'a biz 7 milyon euronun üstünde bir tane teklif duymuyoruz? . çünkü okay 23 yaşında. bu avrupa nezdinde gençlik değil olgunluk yaşıdır ve okay da bunun kanıtıdır.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Başkan gidip saçma sapan stoper transferi yapma ucuz genç olacak diye

as adam alacaksın gerçek bir as stoper istiyoruz paraları çarçur etmeyin az öz iş yapın artık

parasına kıyın kıyamıyorsanız sırf almak için israf etmeyin
    "Annuit cœptis"

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yazıcı tekke'yi abdülkadir de gökdeniz'i geçecektir inşallah. beraber çıksalarmış efsane hücum hattımız olurmuş.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özer karari kesinlikle cas a tasinmali
    Ne oldu ki ? neden ? 6 ay cezâ yemeyecek mi, iptal mi oldu o ?

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne oldu ki ? neden ? 6 ay cezâ yemeyecek mi, iptal mi oldu o ?
    keske sadece iptal olsa, üzerine birde 4 milyon tl+ faiz ödeyecekmisiz

bir kararda nasil 360° dönüs olur

bu davayi cas a tasimayan kulübe ihanet eder...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

başkan ersun inadı yüzünden bu hallere gelmıştir ve taraftar arasında sinerju kalmamış ve dolayısıyla istifa etmesi gerekir.

ancak karabük maçını alirsak ve sonrasında başkan şampiyonluk için çok iyi iki transfer yapar ve takım çoşarsa anca taraftar başkanın ersun inadını affedebilir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Karadeniz6116 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ülke içinde tahkimin verdiği futbolcu anlaşmazlık kararlarını Cas'a tasiyamiyorsun.
    O iş geçti.
    Kel kafali Sadi Tekelioğlu bile aleyhimize ifade verirse, karar da böyle 180 derece döner.
    Tek çare Özer ile anlaşıp, parayı taksitlerle ödemek artık.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Çanakkale

Alıntı Karmam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben izlemedim de 30 yıl önce 4 sezonda 60 gol atmış adamı mı konuşacağız burada? ben dünya futbolu demişim. denk gelirsen o zamanlar türkiye'de futbol oynamış eski futbolculara sor tekke'yi, hepsi hayranıdır. rıdvan dilmen diyordu raul'dan yetenekli diye. bana onlarla gel. totti daha iyiydi filan de onun aksini söylemeye belki tövbe ederim.
    Al izlede gözün futbolcu görsün. Şota Trabzonspor tarihinin görüp görebileceği en iyi futbolcudur.

https://www.youtube.com/watch?v=nZJffLpKi_0

https://www.youtube.com/watch?v=EMBE5piZPdc

https://www.youtube.com/watch?v=wsYXX915nXc

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ALDENİRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başkan ersun inadı yüzünden bu hallere gelmıştir ve taraftar arasında sinerju kalmamış ve dolayısıyla istifa etmesi gerekir.

ancak karabük maçını alirsak ve sonrasında başkan şampiyonluk için çok iyi iki transfer yapar ve takım çoşarsa anca taraftar başkanın ersun inadını affedebilir.
    İstifa mı? Aksine tam kenetlenilmesi gereken bir süreçten geçmiyor muyuz?

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ama bizi çok üzdü renktaş kendini affettirsin.

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı celaledtin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Al izlede gözün futbolcu görsün. Şota Trabzonspor tarihinin görüp görebileceği en iyi futbolcudur.

https://www.youtube.com/watch?v=nZJffLpKi_0

https://www.youtube.com/watch?v=EMBE5piZPdc

https://www.youtube.com/watch?v=wsYXX915nXc
    Fatih 96 kadrosunda Şota'nın yedeğiydi. Fatih çok büyük golcüydü evet ama Şota Fatih Tekke'den çok daha yetenekli bir golcüydü. Topla bir orta saha oyuncusu gibi hareket ederdi. Top cambazıydı Şota. Bitiricilik konusunda da Fatih'ten iyi bir oyuncuydu. Bu lige ondan daha klas bir golcü gelmedi.

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün Trabzonspor'u tutuyorsam Şota sayesindedir Ona hayrandım. Onun yüzünden Trabzonsporluyum Gittiğinde günlerce ağlamıştım. Babam beni kandırıyordu geri gelecek diye

ceday99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aslında evet kenetlenmemiz gereken dönemden geçiyoruz ama bu sadece 5-6 haftalık dönemi içermiyor. Yıllardır kenetlenmemiz gereken dönemden geçiyoruz. Ama bunu hiç bir zaman başaramadık.
    Hafiften bir başarı grafiği yakaladığımızda o dönem kenetlenmemiz gereken dönem oluveriyor. Arkasından gelen bir kötü sonuç da bu dönemin sonu oluyor. Bu da bizi başladığımız noktaya geri getiriyor.

Şu dönemde başkanın istifasını istemek ağır olur tabi ama yaptığı yanlışlar ve yapacaklarının sinyallerini vermesi de aklımızın köşesindeki istifa etmesi düşüncesini canlı tutuyor elbette. Bir sistem çalışıyorsa ona hiç
    çomak sokmayacaksın. İyi veya kötü müdahale etmeyeceksin. televizyona çıkma mesela genç oyuncularla ilgili açıklama yapma. Ne gerek var böyle şeylere.

Değinmeden geçemeyeceğim bir konu daha var. Burada Rıza hoca ile anlaşıldığında çoğumuz yine yönetime yüklenmiştik. İstikrar için Ersun Yanalda sonuna kadar ısrarcı olan ben de kuşkuluydum bu
    seçimden. Şimdi olan ise her galibiyet ile gelen bir Ersun nefreti. Öyle böyle de değil ağza alınmayacak küfürler ediliyor adama. Başarı gelmese yönetim gidecekti. Hala da bir iki haftalık kötü sonuca bakar bu istifa
    seslerinin yükselmesi.

Sözün özü uzun zamandır ayarımız yok. Ama son zamanlar forumdaki "maçlara tek tek bakmalıyız" sözleri ve ihtiyatlı davranmamız bakış açımızda bir iyileşme olduğunu gösteriyor. Bunda da sezon başındaki aldığımız dramatik mağlubiyetler sebep oldu. Yani nerdeyse sevineceğim o mağlubiyetlere.

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Etki tepki mesela biraz. Ersun o denli ağır mağlubiyetler almasaydı bu denli bir çöküş olmasaydı bu yükselişin olma ihtimali olmazdı. Zira Ersun bir süre daha en azından takımın başında kalır ve tıngır mıngır ilerledik. Sezonu da ilk onda falan bitirirdik. Ama öyle bir çöküş yaşandı ki herkesin içi hırs doldu ve bugünlere geldik. Yani Ersun ile o sonuçları aldığımız için bu sene şampiyon olabiliriz. Yarı iyi şeylerin daha iyisini doğuracağını kesinlikle iddia edemeyiz. Trabzonspor şu an çok hırslı ve gerekli bir iki transferle yalnızca kendini lige vermiş bir Trabzonspor şampiyon olabilir. Mas konusunda tamamen haklı olduğunu düşünüyorum. Mas gitmeli ama gerekirse mas ın kendisi ile konuşarak onun ayarında hatta daha iyisinin gelmesi sağlanmalı.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ceday99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında evet kenetlenmemiz gereken dönemden geçiyoruz ama bu sadece 5-6 haftalık dönemi içermiyor. Yıllardır kenetlenmemiz gereken dönemden geçiyoruz. Ama bunu hiç bir zaman başaramadık.
    Hafiften bir başarı grafiği yakaladığımızda o dönem kenetlenmemiz gereken dönem oluveriyor. Arkasından gelen bir kötü sonuç da bu dönemin sonu oluyor. Bu da bizi başladığımız noktaya geri getiriyor.

Şu dönemde başkanın istifasını istemek ağır olur tabi ama yaptığı yanlışlar ve yapacaklarının sinyallerini vermesi de aklımızın köşesindeki istifa etmesi düşüncesini canlı tutuyor elbette. Bir sistem çalışıyorsa ona hiç
    çomak sokmayacaksın. İyi veya kötü müdahale etmeyeceksin. televizyona çıkma mesela genç oyuncularla ilgili açıklama yapma. Ne gerek var böyle şeylere.

Değinmeden geçemeyeceğim bir konu daha var. Burada Rıza hoca ile anlaşıldığında çoğumuz yine yönetime yüklenmiştik. İstikrar için Ersun Yanalda sonuna kadar ısrarcı olan ben de kuşkuluydum bu
    seçimden. Şimdi olan ise her galibiyet ile gelen bir Ersun nefreti. Öyle böyle de değil ağza alınmayacak küfürler ediliyor adama. Başarı gelmese yönetim gidecekti. Hala da bir iki haftalık kötü sonuca bakar bu istifa
    seslerinin yükselmesi.

Sözün özü uzun zamandır ayarımız yok. Ama son zamanlar forumdaki "maçlara tek tek bakmalıyız" sözleri ve ihtiyatlı davranmamız bakış açımızda bir iyileşme olduğunu gösteriyor. Bunda da sezon başındaki aldığımız dramatik mağlubiyetler sebep oldu. Yani nerdeyse sevineceğim o mağlubiyetlere.
    Hayır efendim, hafiften bir başarı grafiği yakalanmasından dolayı kenetlenilmesini savunmuyorum. Olağan kongreye bir yıl kalmış, bu süre zarfındaki olası bir istifa ile beraberinde gelecek karmaşayı bu camianın kaldıramama riskinden dolayı kenetlenilmesi gerekiyor. Hesap sorulacaksa (Ekonomik, sportif vb.), 2018'deki kongrede aday ve listelerle gerekeni yaparsınız.

Trabzonspor; bugün maç kaybedebilir, oyuncu gönderebilir, abuk sabuk davalara muhatap kalabilir. Hepsini iyi kötü çözer... Ancak zaten yarısı gitmiş yönetimin "resmi" yokluğundaki tartışmaları yürütecek enerjisi yok.

ceday99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayır efendim, hafiften bir başarı grafiği yakalanmasından dolayı kenetlenilmesini savunmuyorum. Olağan kongreye bir yıl kalmış, bu süre zarfındaki olası bir istifa ile beraberinde gelecek karmaşayı bu camianın kaldıramama riskinden dolayı kenetlenilmesi gerekiyor. Hesap sorulacaksa (Ekonomik, sportif vb.), 2018'deki kongrede aday ve listelerle gerekeni yaparsınız.

Trabzonspor; bugün maç kaybedebilir, oyuncu gönderebilir, abuk sabuk davalara muhatap kalabilir. Hepsini iyi kötü çözer... Ancak zaten yarısı gitmiş yönetimin "resmi" yokluğundaki tartışmaları yürütecek enerjisi yok.
    orada lafım sana değil. yoksa forumda ayağı yere basan yorum yapan sayılı kişilerdensin. ben sadece genel bir resim çizmek istedim. yoksa şu an yönetim değişikliğini ben de desteklemiyorum.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keske sadece iptal olsa, üzerine birde 4 milyon tl+ faiz ödeyecekmisiz

bir kararda nasil 360° dönüs olur

bu davayi cas a tasimayan kulübe ihanet eder...
    özer pustunu alacaksin döveceksin, baska bir sey degil... serrefssiizzz... yalakanin da tekidir...
    anlamadigim, nasil dönüyor böyle bu karar... îtiraz mi etti ne oldu ?
    gerçi en basta sasirmistim nasil bu kadar lehimize karar çikabilir diye, sasirtmadilar simdi bzvnkler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)