Sayfa 602 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 102 502 552 592 600 601 602
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 15,026 ile 15,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cem Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi para değil mi (:
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://twitter.com/UstaMuharrem/sta...33765983862784

Bu sayfa neden sessiz anlamış değilim. Sanırım Uefa engeli kalkarsa mesajlar gelecek.

Nereden
    Bursa

Alıntı Çağdaş DENİZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100 tl ver desen vermeyecek adamlar 38 milyonu da az bulur belki
    Kimseden para dilenmemiş,emeğiyle 100 TL kazanmış biri paranın değerini bilir ve 100 TL'nin bile yeri geldiğinde ne kadar önemli olduğunu anlar.

Hayatları boyunca bir baltaya sap olamamış,hazır para yiyen tipler ancak bu kadar soytarılık yapabilir.38 milyon TL için savaş çıkaran ülkeler var.
    • Memento mori

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Önce batırdı şimdi de batırdığının bir kısmını bağışladı. Bunun adı kara propagandadır lütuf degil..
    ***GeNÇ***

Nereden
    İstanbul
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

hepsini geçtim kulübe Tl olarak verdiği parayı euro'ya çevirip geri alması ve 3 milyon tl kar etmesi akıllara ziyan. izahı yok.

sadece m.ekici konusunda iyi yaptı diyorum gomuşum orada ki zarara.
    sadece aşk bizimkisi

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dön;gel Reis bizi başşaklar korunuyor diye ağlayan komiklerden kurtar
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    İstanbul

Başkanım,özledik be,gel kurtar bizi çapsızların elinden,bizi taraftarı bile olmayan dünkü veletlere ezdiren komikler çıkıp adam gibi özür bile dilemiyor.
    Taraftarı adam yerine koyan sendin adam gibi hesap verdin,özür diledin verdiğim zararı tazmin ederim dedin yaptın.
    Yazık ne çileler çekip kurduğun takımı bitirdiler

Nereden
    İstanbul

Sayın başkanım uzun emekler,maddi ve manevi bedeller ödeyerek kurduğunuz kadro size düşman olanlar tarafından kasten şampiyon yapılmıyor,olmayan transfer yasağı yalanları,çöp transferler,satılan alt yapı çocukları,beden hocalarına takımı teslim etmeleri hep sizin kurduğunuz kadro şampiyon olsun istemediklerinden.
    Bu duruma nasıl sessiz kalıyorsun,yık ortalığı.

Nereden
    İstanbul

Gel kurtar bizi Başkanım,bizi bu çapsızların eline bırakma,yoksa kadron dağılacak,para için Uğurcan'ı satacaklar.

Nereden
    İstanbul

Başkanım acil yetiş,bu beceriksizler taraftarı küçük ve vizyonsuz takım taraftarı kıvamına getiriyor.
    Bizi borç değil bu zihniyette başkan ve taraftar bitirir.

kudu_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Kucka al bize. İmaj parası da olsun.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar rahat yalan konuşan bir insan görmedim,insanların gözlerinin içine baka baka yalan konuşuyor.

Önce UEFA ile anlaştık,ceza almayacağız diyor:

Sonra evrakta sahtecilik yapıp,ceza alınca bizle alakalı değil,önceki dönemden kalan anlaşma yüzünden diyor.
    Bu kadar utanmazlık görmedim.

Varya o kadar bilmeden sallıyorsun ki,insan sana cevap vermeye bile üşeniyor.
    Evet Lucescu ve Lucescuvari yani uzun süre birlikte çalışıp,sistem kuracak,yeni bir Shaktar projesi istemişti ama yönetiminde bulunan Nevzat Aydın ve Mehmet Yiğit Alp daha önceki yönetimlerde çalıştıkları ve bizimle tazminat sıkıntısı da bulunan Ersun Yanal isminde ısrarcı olunca o da kabul ediyor.
    Ersun Yanal'a ödenen tazminatı da cebinden MUharrem Usta karşılıyor.

Ibanez,Suk,Bero ve Castillo Nevzat Aydın'ın başında olduğu scout ekibinin aldığı oyunculardı tecrübesiz ve genç oldukları için bu takımı sırtlamaları söz konusu değlldi ama Ahmet Ağaoğlu dönemindeki transferlerden daha iyi transferlerdi,bu da bir gerçek.
    Öyle veya böyle bu adamlardan 10 milyon euroya yakın para kazandı Ahmet Ağoğlu,şimdi kendi aldığı çöpleri satabiliyor mu?

Muharrem Usta'nın ben bir yalanını veya taraftarı kandırmaya çalıştığını hatırlamıyorum,üç beş ergen sosyal medyada bu algıyı yarattı,sürüde peşinden gitti.

Bir tane yalanını koyun da biz de bilelim.
    Bu konu çok uzadı her yazdığım şeyi kendince yalanlamaya çalışıyorsun. Hee anasını satıyım lucescu gelicekti de yönetimden bazıları istemedi diye vazgeçildi adamdan. Biz de inandık buna. Aç bak bakıyım adam mayıs 2016 da türkiyede henüz sezon bitmeden zenit ile anlaştı. O dönemde takım hami mandıralı ile iyi ritim yakalamışken hami başarılıyken sezon bitiminde tuttu adamı gönderdi yerine ersunu getirdi. Bilmesek inandırcan bizi. Keşke biraz daha destekli sallasaydın.

Suk, ibanez, cadtillo, bero falan nevzat aydın aldırdı tamam ama kulüp başkanı kendiydi karşı çıksaydı buna oyuncuları işin ehline takip ettirseydi. Öyle bunları nevzat aydın aldırdı beni alakadar etmez demekle olmuyor. Bu oyuncular onun başkanlığı döneminde alındı. Oyuncular iyi çıksaydı olay yine ona yazmıcak mıydı acaba. Millet ondan övgüyle bahsetmicek miydi.

Yine kendi döneminde 1r61 trabzonu küme düşürdü ve hentbol ve voleybol şubelerini kapattı. Deme bana şimdi bunlara gerek yok fazlasıyla var. Futbola değil ama başka branşlara yeteneği olan gençler için çok önemli oluşumlardı bunlar. Okuyup da memur olacağına gençleri bu tür spor branşlarına yöneltebilirdi yetkilier. Şu an çoğu memurun maaşı en düşük olanından ki bu da 4 bin tl civarı bahsettiğim branşlardaki slircuların aylık geliri çok çok daha fazla en kötü 10 - 15 bin tl kazanıyorlar.
    Diğer ülkenin demografik yapısı, her yere üniversite açılması, işsizlik gibi konulara girmiyorum bile.

Muharrem usta yalanı yok mu diye savunuyorsun gerçekten. Kendi döneminde kulübü bıraktığında kulübün borcu 180 milyon euro iken kendi 150 milyon tl diye açıkladı. Kulübe bıraktığı parayı tl olarak veririrken euro olarak geri aldı adam. Kur farkından kar etti zat-ı muhterem. Trabzonsporda doğru dürüst başkanlık yaptı da biz mi görmedik sanki.

Haa şunu da diyim şu anku takımda ustanın gtansfer ettiği 22 futbolcu arasında olan sadece pereira ile kamil ahmet var.

1 https://www.ensonhaber.com/amp/krals...sta-2018-04-07

2 https://www.cnnturk.com/amp/spor/fut...oyu-gondermeli

3 https://www.fotomac.com.tr/trabzonsp...-zarar-var/amp

4 https://www.fanatik.com.tr/ve-karsin...ablosu-1325240
    Konu korkusuzmaraz tarafından (27.11.2020 Saat 17:59 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konu çok uzadı her yazdığım şeyi kendince yalanlamaya çalışıyorsun. Hee anasını satıyım lucescu gelicekti de yönetimden bazıları istemedi diye vazgeçildi adamdan. Biz de inandık buna. Aç bak bakıyım adam mayıs 2016 da türkiyede henüz sezon bitmeden zenit ile anlaştı. O dönemde takım hami mandıralı ile iyi ritim yakalamışken hami başarılıyken sezon bitiminde tuttu adamı gönderdi yerine ersunu getirdi. Bilmesek inandırcan bizi. Keşke biraz daha destekli sallasaydın.

Suk, ibanez, cadtillo, bero falan nevzat aydın aldırdı tamam ama kulüp başkanı kendiydi karşı çıksaydı buna oyuncuları işin ehline takip ettirseydi. Öyle bunları nevzat aydın aldırdı beni alakadar etmez demekle olmuyor. Bu oyuncular onun başkanlığı döneminde alındı. Oyuncular iyi çıksaydı olay yine ona yazmıcak mıydı acaba. Millet ondan övgüyle bahsetmicek miydi.

Yine kendi döneminde 1r61 trabzonu küme düşürdü ve hentbol ve voleybol şubelerini kapattı. Deme bana şimdi bunlara gerek yok fazlasıyla var. Futbola değil ama başka branşlara yeteneği olan gençler için çok önemli oluşumlardı bunlar. Okuyup da memur olacağına gençleri bu tür spor branşlarına yöneltebilirdi yetkilier. Şu an çoğu memurun maaşı en düşük olanından ki bu da 4 bin tl civarı bahsettiğim branşlardaki slircuların aylık geliri çok çok daha fazla en kötü 10 - 15 bin tl kazanıyorlar.
    Diğer ülkenin demografik yapısı, her yere üniversite açılması, işsizlik gibi konulara girmiyorum bile.

Muharrem usta yalanı yok mu diye savunuyorsun gerçekten. Kendi döneminde kulübü bıraktığında kulübün borcu 180 milyon euro iken kendi 150 milyon tl diye açıkladı. Kulübe bıraktığı parayı tl olarak veririrken euro olarak geri aldı adam. Kur farkından kar etti zat-ı muhterem. Trabzonsporda doğru dürüst başkanlık yaptı da biz mi görmedik sanki.

Haa şunu da diyim şu anku takımda ustanın gtansfer ettiği 22 futbolcu arasında olan sadece pereira ile kamil ahmet var.

1 https://www.ensonhaber.com/amp/krals...sta-2018-04-07

2 https://www.cnnturk.com/amp/spor/fut...oyu-gondermeli

3 https://www.fotomac.com.tr/trabzonsp...-zarar-var/amp

4 https://www.fanatik.com.tr/ve-karsin...ablosu-1325240
    Lucescu olayı yalandı derken,adam orada bir TD modeli ortaya koymaya çalşıyordu,yoksa Lucescu'yu getirmek istese basar parayı getirirdi,sonradan da Milli Takıma geldi ama kimse memnun kalmadı.

Muharrem Usta'nın kafasındaki yapı,uzun vadeli çalışabilecek ve takımı belli bir seviyeye çıkarabilecek bu işin uzmanı biri ile çalışmaktı ama yönetimi çok parçalı olduğu için sürekli birilerini memnun etmek durumunda kaldı,Ersun Yanal TD olarak kötü değildi,bir Ünal Karaman,Hüseyin Çimşir veya Eddie Newton tercihi ile kıyaslanmayacak kadar yani ama adamın futbola olan ilgisi kalmamış,doygunluğa ulaşmış,olmadı.

Buna yalan demek pek mantıklı değil,Alex Fergusaon da diyebilirdi,onu mu getirecekti,yöntemi anlatmaya çalıştı.

Hami Mandıralı takımı küme düşürecekti,son anda yırttık,hangi iyi ritim yakalamaktan bahsediyorsun?Gerçekten sen yeni mi Trabzonsporlu oldun,yoksa hafıza problemi mi var?

Nevzat Aydın'ın yaptığı transferleri anlatırken bunlardan Muharrem Usta sorumlu değildir manasında yazmıyorum,o transferlerin yapılma maksadını yazıyorum,elbette sorumluluk başkanındır ama şimdiki yapılan çöp transferlerle karşılaştırılmayacak kadar iyi transferlerdi,sorun çok genç ve tecrübesiz oldukları için bu yükü kaldıramadılar ve sonradan çok eleştirilen ama bence doğru bir takım mühendisliği için olmazsa olmaz Burak,Sosa ve Kucka tarzı tecrübeli,takımı taşıyabilecek transferler yaptılar.
    1461 olayını bitiren İHO'dur,ondan öncede zaten bu takım ne yapılacak ne olacak diye tartışmalar vardı,sonra kendi kaderine terk edildi,Muharrem Usta kendi sponsorlukları sayesinde Trabzonspor Basket Kulübü'nü yıllarca finanse etmiş,Avrupa Kupalarında final oynatacak seviyeye getirmişti,sonra gelen Ağaoğlu o takımı dağıttı.

Hafızan o kadar kötü ki,hangi birini düzelteceksin.
    Borç konusunda MUharrem Usta,ben aldığımda borç 156 milyon euro idi,onu da 150 milyon euro olarak bırakacağım dedi,takımı bıraktıklarında da borç 850-900 milyon TL idi.
    Sadece Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir için 40 milyon euro satış geliri yapabilirdim ama benden sonraki yönetime bu kararı bırakıyorum diyerek gitti.

İşte bütün hikaye bu,nerede hangi yalanını yakaladın?
    Konu sasone tarafından (30.11.2020 Saat 17:06 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lucescu olayı yalandı derken,adam orada bir TD modeli ortaya koymaya çalşıyordu,yoksa Lucescu'yu getirmek istese basar parayı getirirdi,sonradan da Milli Takıma geldi ama kimse memnun kalmadı.

Muharrem Usta'nın kafasındaki yapı,uzun vadeli çalışabilecek ve takımı belli bir seviyeye çıkarabilecek bu işin uzmanı biri ile çalışmaktı ama yönetimi çok parçalı olduğu için sürekli birilerini memnun etmek durumunda kaldı,Ersun Yanal TD olarak kötü değildi,bir Ünal Karaman,Hüseyin Çimşir veya Eddie Newton tercihi ile kıyaslanmayacak kadar yani ama adamın futbola olan ilgisi kalmamış,doygunluğa ulaşmış,olmadı.

Buna yalan demek pek mantıklı değil,Alex Fergusaon da diyebilirdi,onu mu getirecekti,yöntemi anlatmaya çalıştı.

Hami Mandıralı takımı küme düşürecekti,son anda yırttık,hangi iyi ritim yakalamaktan bahsediyorsun?Gerçekten sen yeni mi Trabzonsporlu oldun,yoksa hafıza problemi mi var?

Nevzat Aydın'ın yaptığı transferleri anlatırken bunlardan Muharrem Usta sorumlu değildir manasında yazmıyorum,o transferlerin yapılma maksadını yazıyorum,elbette sorumluluk başkanındır ama şimdiki yapılan çöp transferlerle karşılaştırılmayacak kadar iyi transferlerdi,sorun çok genç ve tecrübesiz oldukları için bu yükü kaldıramadılar ve sonradan çok eleştirilen ama bence doğru bir takım mühendisliği için olmazsa olmaz Burak,Sosa ve Kucka tarzı tecrübeli,takımı taşıyabilecek transferler yaptılar.
    1461 olayını bitiren İHO'dur,ondan öncede zaten bu takım ne yapılacak ne olacak diye tartışmalar vardı,sonra kendi kaderine terk edildi,Muharrem Usta kendi sponsorlukları sayesinde Trabzonspor Basket Kulübü'nü yıllarca finanse etmiş,Avrupa Kupalarında final oynatacak seviyeye getirmişti,sonra gelen Ağaoğlu o takımı dağıttı.

Hafızan o kadar kötü ki,hangi birini düzelteceksin.
    Borç konusunda MUharrem Usta,ben aldığımda borç 156 milyon euro idi,onu da 150 milyon euro olarak bırakacağım dedi,takımı bıraktıklarında da borç 850-900 milyon TL idi.
    Sadece Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir için 40 milyon euro satış geliri yapabilirdim ama benden sonraki yönetime bu kararı bırakıyorum diyerek gitti.

İşte bütün hikaye bu,nerede hangi yalanını yakaladın?
    Hami konusuni ibrahim hacıismanoğlu ile karıştırdım. Hami ile iyi ritim yakaladık dediğim mustafa reşit akçay istifa ettikten sonra onun yardımcısı hami idi ve 2013-2014 aezonunu kendisiyle 53 puanla 4.bitirdik. Sezon sonunda hacıosmanoğlu iyi bir görüntü çizmesine rağmen hamiyi gönderip yerine vahid halilhodzici getirmişti. Halilhodzicin daha önceki görev döneminde hacıosmanoğlu da kulüpte yönetici idi orada tanışıp arkadaş olmuşlar. Hami trabzonsporda ilk görev dönemiydi ve 16 maç takımı çalıştırmışti. O küme düşme muhabbeti falan daha sonra 2.kez teknik direktörlüğünde olmuştu. 2015-2016 sezonun ortasında göreve getirilmişti ve şota ile sadi tekelioğlundan sonra o sezonki 3. teknik direktörümüzdü. Işte o sezon da hamiyi gönderen muarrem usta idi. O sezonun sonunda hami başarısız diye gönderildi yerine de ersun yanal getidilmişti.Tamam şimdi oldu.

Yalan konusunda ne diycem haber linklerine bakabilirsin. Adam 180 milyon euro borcu olan kulübün 150 borç ile aldım 150 borç ile bıraktım diyor. Daha ne desin. En azından sonradan aradaki 30 milyon euroluk farkı cebinden karşılamayı kabul etti. Birde suoka yokuşluyu 6 milyon euro gibi sudan ucuz fiyata sattı. Onaziyi de 5 milyon euroya championshipe satıcaktı da olmadı transfer

Nereden
    Bursa

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami konusuni ibrahim hacıismanoğlu ile karıştırdım. Hami ile iyi ritim yakaladık dediğim mustafa reşit akçay istifa ettikten sonra onun yardımcısı hami idi ve 2013-2014 aezonunu kendisiyle 53 puanla 4.bitirdik. Sezon sonunda hacıosmanoğlu iyi bir görüntü çizmesine rağmen hamiyi gönderip yerine vahid halilhodzici getirmişti. Halilhodzicin daha önceki görev döneminde hacıosmanoğlu da kulüpte yönetici idi orada tanışıp arkadaş olmuşlar. Hami trabzonsporda ilk görev dönemiydi ve 16 maç takımı çalıştırmışti. O küme düşme muhabbeti falan daha sonra 2.kez teknik direktörlüğünde olmuştu. 2015-2016 sezonun ortasında göreve getirilmişti ve şota ile sadi tekelioğlundan sonra o sezonki 3. teknik direktörümüzdü. Işte o sezon da hamiyi gönderen muarrem usta idi. O sezonun sonunda hami başarısız diye gönderildi yerine de ersun yanal getidilmişti.Tamam şimdi oldu.

Yalan konusunda ne diycem haber linklerine bakabilirsin. Adam 180 milyon euro borcu olan kulübün 150 borç ile aldım 150 borç ile bıraktım diyor. Daha ne desin. En azından sonradan aradaki 30 milyon euroluk farkı cebinden karşılamayı kabul etti. Birde suoka yokuşluyu 6 milyon euro gibi sudan ucuz fiyata sattı. Onaziyi de 5 milyon euroya championshipe satıcaktı da olmadı transfer
    İşte tam olarak olayları hatırlamıyorsun diyorum,Hami Mandıralı öncesinden Sadi Tekelioğlu vardı,ona sezon sonuna kadar devam et dediler ama o ben altyapıya döneceğim diye tutturdu,o ayrılınca da Hami Mandıralı devam etti ve kabus gibi bir döneme rağmen ona destek verdi.

Şimdi borç konusunda adamın dediği benim aldığım kadro bu,devrettiğim kadro da ortada,53 işe yarayanı bir elin parmağını geçmeyen futbolcu aldı İbrahim Hacıosmanoğlu döneminden,yukarda linklerini de attığım gibi neredeyse tüm yabancılar FIFA'ya serbest kalmak için başvurmuş,bunların elimizden bedava gitmemesi için yeniden anlaştı veya alacaklarına karşılık bonservislerini verdi ve Trabzonspor'u büyük bir zarardan kurtardı.
    Okay konusuda da sözleşmesinin son yılında başkan olduğu için serbest kalmaması için bir bonservis bedeli üzerinden serbest kalma bedeli koydu,onu yapmasa bedava ayrılacaktı.

Güllük gülistanlık bir kulüp almadı,ayrıca o dönemin döviz kuru ile borcu 150 milyonda devretti,sonra Ahmet Ağaoğlu taraftara şirin gözükmek için olmadık yalan ve algılarla adama saldırdı.

Bıraktığı dönem borç 850-900 milyon TL arası bir şeydi ve elimizde de Yusuf Yazıcı,Abdülkadir Ömür,Burak Yılmaz,Uğurcan Çakır,Jose Sosa,Ogeny Onazi,Durica,Uğur Demirok,Juraj Kucka,Filp Novak,Joe Perreria,Rodegella,Castillo,Bero gibi iyi bir kadro bıraktı.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Başkan bırak şimdi hastane pastane işlerini koskoca Trabzonsporumuz göz göre göre bitiriliyor,kur yönetimini,sağlam adamlarla yola çık.
    Acil durum başkan SOS SOS SOS

Nereden
    İstanbul

Keramet ne Usta'da, ne Ağaoğlu'nda, ne de İHO'daydı;

Seçilen hocada maharet yoksa gerisi fos,

Yoksa Usta-Yanal birlikteliğinden ortaya ne sonuçlar çıktığını da görmüştük bazıları unutmuş veya unutmak istiyor fakat kazın ayağı öyle değil.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bir sonraki durak gibi gözüküyor aynı hataları yapacağını sanmıyorum diyeceğim ama futbol bilmemesi yanlış kişilere güven duymasını sağlayacak..

Başkanlıktan sonra piyasadan silindi gitti her türlü prestij ekmeğini yemek için aday olacaktır..

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hayrettin Hacısalihoğlu'nun başı çektiği güçlü bir yönetimle şu amatörlerden kurtar bizi başkanım

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

ikinci şansı hak ediyor .
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Abdullah avcı ile çalışmanı isterdim.

Nereden
    İstanbul

En ufak eleştiriye tahammülü olmayan gillerden

Yaptığın onca hatayı kabul et ve şimdi kendine olumlu pay çıkartmayı bırak mr.Usta
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Rize

Başkanım al gel bir Kucka, Burak puan başına 1 milyon euro, arkadaşına selam verirse 500bin euro'lu sözleşmelerle falan.

Harman kaldık vizyona.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ali koç gibi parası olup futboldan anlamayan iyi niyetli bir abimizdir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)