Sayfa 53 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 553 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kamil Çakmak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakurdakı ses kaydı şahsın sahibi taraf olan birisi. Vasifsız bir şahsiyet. Bu sayfaya o ses kaydrını paylaşmak ayrı bir saçmalık. Ne gerek var burdaki taraftarı germeye.
    Haklı olduğunuz taraf var ancak kasıtlı bir şey yok ortada. Ben de kendisini sadece ismen tanıyorum. Dolayısıyla taraf olup olmadığı konusunda da bir bilgim yok. Paylaşımın amacı yerelci zihniyetin Usta'ya karşı düşüncelerini ortaya koymaktı yoksa şahısa yönelik bir hedef değil. Şahsen ben özel hayatımda da pek hakaret edip bela okuyan biri olmadığımdan, yazılanların sinirlerin gerilmesine sebep olduğunu ve söylenenlerin biraz ağır kaçtığını düşünmekteyim. En azından ben kendi adıma ne kadar eleştirsem de söverek bir şeylerin değişmeyeceğinin farkındayım...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Muharrem Usta â€@UstaMuharrem 3 Min.Vor 3 Minuten

Dünya yıldızı bile olsa...
    bir kulüp oyuncunun elinde oyuncak olmuşsa;
    sorun derin demektir.
    Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kadroda ztn eksiklikler var...Bide üstüne üstün Mbia vari oyuncularimizda giderse...Trabzonspor asla seneye Sampiyonluga oynayamaz üstüne üstün bide yeni Hoca gelecek bide birsürü yeni oyuncu. Mükün degil...

Muharrem Usta ve 50. Yil...Zor Günler-Aylar-Yillar Baskani bekliyor..

Isi zor. Mazeret kabuledilemez.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Twitter'ı kapatmalı.Oyuncuyu taraftarın önüne atıyor resmen.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Aç kurtlar gibi bekleyen Yusuf efendi ve destekçileri artık Trabzonspor camiası sizin gibi düşünceye sahip olanlara selam vermeyi bile bıraktı, siz Trabzonspor lu olamazsınız menfaatin olduğu yerde eşeleyen asalaklarsınız, kokuşmuş İHO artıkları, hadi başka kapıya, sizin düşüncenizi savunanlar artık bu camiayı değil yönetmek kapısına bekçi bile yapılmıyor.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanki bu tweet işini abarttı gibi.

Kolpacı
    Ziyaretçi

şike , rte , paralel sorularına kaçamak cevaplar vermensine , takılmamayı makul bulabilirim ama iho arkadaşımdır , öyledir , böyledir triplerine göz yummak imkansız artık.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Serdal Şahin: Mbia'dan yola çıkarak ibraya dem vuran, kulübün hesaplarının incelenmesini isteyenler var. Kongre öncesi kahvaltıda bunlar karara bağlandı.

Serdal Şahin, eski bir kulüp çalışanı. Usta geldikten sonra yollar ayrıldı..

İbra ve İHO yönetimine açılması gereken dava olayı tam da tahmin ettiğim gibi.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Ogün' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi oyuncu abi? Oyuncu mu kaldı Allah aşkına?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cihad Varlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi oyuncu abi? Oyuncu mu kaldı Allah aşkına?
    Şiir yazacağına çözüm üretsin.Açıklama yapacaksa da resmi siteden doğru düzgün bilgilendirme yapılsın.Ergen twitleri atmasın.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yesinler öyle oyuncuyu...

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

bosingvalar maloudalar constanlar falan alınırken ağzımızın suyu akıyordu

ortada tek bir başarı yok

Allah belanı versin iho yazıklar olsun

tüküreydim o ağlayan suratına

karı gibi! iki damla gözyaşıyla defolup gittin
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

havalar bozuk sanirim
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    Uzak Doğu

Şiir yazacağına çözüm üretsin.Açıklama yapacaksa da resmi siteden doğru düzgün bilgilendirme yapılsın.Ergen twitleri atmasın.
    Başkan, anlık tepkiye göre yorum yapıyorsun. Sanırım M'Bia olayını şimdi, şuan öğrendin. Seni derin derin nefes almaya, enine boyuna süreci en başından itibaren geniş bir bakış açısıyla yorumlaya davet ediyorum. Her şeyden önce, çözüm üretmediğini, bu konu hakkında çabalamadığını nereden biliyoruz? Ayrıca, resmi sitede olayla ilgili anlık açıklama yapamazsın. Başkan elinden geldiğince süreçlerle alakalı "anlık" bilgilendirme yapıyor Twitter'dan. Biraz daha sakin, nasıl berbat bir tabloyla karşı karşıya olduklarını bilmiyormuşuz gibi yorum yapmak camiaya zarar verir.

BySeHzAdE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başkanın tweet atmasını bile eleştirenler var pes yani. Başkan arkandayız sonuna kadar.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cihad Varlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan, anlık tepkiye göre yorum yapıyorsun. Sanırım M'Bia olayını şimdi, şuan öğrendin. Seni derin derin nefes almaya, enine boyuna süreci en başından itibaren geniş bir bakış açısıyla yorumlaya davet ediyorum. Her şeyden önce, çözüm üretmediğini, bu konu hakkında çabalamadığını nereden biliyoruz? Ayrıca, resmi sitede olayla ilgili anlık açıklama yapamazsın. Başkan elinden geldiğince süreçlerle alakalı "anlık" bilgilendirme yapıyor Twitter'dan. Biraz daha sakin, nasıl berbat bir tabloyla karşı karşıya olduklarını bilmiyormuşuz gibi yorum yapmak camiaya zarar verir.
    Başkan bilgilendirme yapmıyor ki bildiğin saçma bir twitle serzenişte bulunuyor.Ben bunu doğru bulmuyorum.Diyelim ki Onurla bir sorun oldu aynı şekilde "anlık bilgilendirme" yapacak mı?Sanmıyorum.Mbia mevzusunu yeni öğrenmedim en son faiz olayının gerçek olmadığı yönelik haberler de vardı.Yani olayın tam olarak ne olduğu belli değil.Bu yüzden kısada olsa bir "bilgilendirme" yapılmalıydı.
    Konu Ogün' tarafından (30.12.2015 Saat 02:01 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Usta işini bilerek hareket edecektir diye düşünüyorum.Niye bu kadar güveniyorum bu adama bilemiyorum.

Belki de Hacıosmanoğlu döneminde her anlamda dibe vurduğumuz için şartlı olarak Usta'ya umut bağlamış da olabilirim.

Umarım yanılmam,yanılmayız...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

kyodou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başkan bilgilendirme yapmıyor ki bildiğin saçma bir twitle serzenişte bulunuyor.Ben bunu doğru bulmuyorum.Diyelim ki Onurla bir sorun oldu aynı şekilde "anlık bilgilendirme" yapacak mı?Sanmıyorum.Mbia mevzusunu yeni öğrenmedim en son faiz olayının gerçek olmadığı yönelik haberler de vardı.Yani olayın tam olarak ne olduğu belli değil.Bu yüzden kısada olsa bir "bilgilendirme" yapılmalıdır
    "Mbia Iho' nun saçmasapan tavizleri yüzünden gidici" demenin eğitimli başkan farkıyla açıklamasıydı o twit, ama anlayana...
    Şahıslardan önce kafalar değişmeli.

Nereden
    İstanbul

Alıntı kyodou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Mbia Iho' nun saçmasapan tavizleri yüzünden gidici" demenin eğitimli başkan farkıyla açıklamasıydı o twit, ama anlayana...
    Herkes senin gibi üstün zekalı(!) değil kardeşim.Ben senin kadar derin düşünemiyorum ama bence mbia gidici onun yerine kyodou bize oyuncu önersin transfer dosyasını takip ediyoruz diyor da olabilir tabi ben eğitimli olmadığım için yanlış yorumlama ihtimalim yüksek

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Herkes senin gibi üstün zekalı(!) değil kardeşim.Ben senin kadar derin düşünemiyorum ama bence mbia gidici onun yerine kyodou bize oyuncu önersin transfer dosyasını takip ediyoruz diyor da olabilir tabi ben eğitimli olmadığım için yanlış yorumlama ihtimalim yüksek

kyodou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sen benim mesajımı bile yanlış yorumlamışsın. Benim vurgum Usta' nın tweetinin ne anlama geldiği değil, "en azından eski yönetim gibi eğitimsiz cümleler kullanmıyor ve haberdar ediyor" vurgusuydu. Transfer dosyası da ne alakaysa. Oyuncu önermek ileride aleyhine koz olarak kullanılacak, rencide ettirecek bişeymiş gibi laf sokma çabalarının yöntemi ironik.
    Şahıslardan önce kafalar değişmeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon'da yetkim olsa yerel medyayı lağvederim....

3-4 isim var onlarıda ulusal medyaya çekerim.

Bugüne kadar kımıl zararlısı gibi hep içten içe yeyip bitirdiler. Tırnak ucu kadar faydaları olmadı ama dünyalar kadar zararı oldu bize.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

Forum Yöneticisi Aydın Danış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu kansız yerel medyanın inadına sonuma kadar Muharrem Usta ...
    Konu İlker Yazıcıoğlu tarafından (30.12.2015 Saat 09:38 ) değiştirilmiştir.
    -JOSE ERNESTO SOSA-

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kusura bakmayın Mbia giderse çok da tın. Adam fizik gücünü kullanarak ön libero. Bu ayarda başka adam mı yok? Adamın iyi niyetli olmadığı da ortada.

Usta'nın yerinde olsam, avukatlarını çağırır, karşılıklı iyi niyet çerçevesinde sözleşmede revizyon isterim. Tamam derse amenna, kabul etmezse alacaklarını öder, 20 milyon avro bedelle satış listesine koyar, altyapıya idmana gönderirdim. Biraz piyasası düşünce kendisi gelir özür diler zaten. Slimani'yi almak istediğimizde, gitmek istediği için klübü kadro dışı bırakmış, Slimani de 1-2 hafta sonra paşa paşa özür dilemişti.

Burada da en büyük suçlu İHO'dur. Yahu böyle sözleşme nasıl imzalanır? Messi olsa iki kere düşünürsün arkadaş.....
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)