Sayfa 86 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 186 586 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 2,126 ile 2,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mert Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar yeri değil fakat..Divaneyiz sayfası paylaşmış..Hiç sevmem bu yalaka grubu,güvenilir midir acaba ? Direk kulubun hesabına gidiyormuş.Aslında bmn böyle bir orgazisyon düzenlese büyük çaplı.Hem maddi olarak hemde manevi olarak kulubumuze desteğimizi yapmış oluruz.
    goo.gl/8sLrxN
    bence forma vb .alarak katkı yapmak daha doğru .bu yöntemler ne kadar doğru bilemiyorum çünkü.yardım falan

Forum Yöneticisi Aydın Danış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan Kulaçoğlu'nun anlamadığı veya anlamak istemediği bir şey var...

Ben ve bir çok arkadaşım Muharrem Usta'ya takımı şampiyon yapacak diye oy vermedik.....

Takımı bu cendereden en iyi o çıkartabilir diye oy verdik.....
    Hakan Kulaçoğlu'nun amacı açık ve net orta da arkadaş birlik beraberlik mesajları verilirken bile ortalık karıştırmaya çalışıyordu bu adam şimdi de o ihtiyaçda olduğumuzdan gene çıkdı ortaya cevat kol gibi altuğ atalay gibi art niyetli abi bukadar açık net okunuyor bu...

Bu söylemlere inanıp destek verende oluyor ya ben asıl ona yanıyorum arkamızda ayılar bağırıyor milletin uğraştığı işlere bak abi ya deli olmamak elde değil!!
    -JOSE ERNESTO SOSA-

BySeHzAdE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hakan Kulaçoğlu seçim arifesinde nasıl bir şahsiyet olduğunu göstermiştir bize o yüzden fazla kaale almamak gerekir.

Nereden
    İstanbul

Şimdi profesörlüğü çok ciddiye almayın diyeceğim, akademisyen arkadaşlar tepki gösterecek. Ki bunu babası profesör, abisi doktor adayı olan biri olarak yazıyorum. Profesörlük sadece akademik bir ünvan olup insana gündelik hayatta isabetli yorumlar yapabilme, olayları makul ve mantıklı değerlendirme gibi bir yeti kazandırmıyor. Akademik camiadan tanıdıkları olan insanlar ekseriyetle dediğime katılacaktır.

Geçen yönetimde görev almış, ünvanı profesör olan ama olayları değerlendirme yeteneği sokaktaki herhangi birinden çok da farklı olmayan Yakup Aslan bu üstte dediğime güzel bir örnek teşkil edebilir.
    Konu Bera B. tarafından (22.01.2016 Saat 16:46 ) değiştirilmiştir.

kyodou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan Kulaçoğlu'nun dediklerinin hepsine imzamı atarım...

4-5 günden beridir benzer şeyleri daha kısa ve öz anlatmaya çalışmıştım...

Bakın başkan seçim öncesi (Hakan Bey'in dediği gibi ) battık, batıyoruz, Avrupa'den men olacağız...vs. yerine "çözümün adresi belli, profesyonel bir anlayış ile geliyoruz....50. yıl...., Lucescu,....ancak Lucescu olmazsa önce çözüm sonra Luce demiş olsa sorun olmiyacak, ancak iş kata kulliye getiriliyor...Hatta Hekimoğlu projesine doğru bir eğilim de var Hami Mandiralı, küçülme, mali yapı..vs. diline çok dolamakla....

(neyse işim çıktı, daha uzun yazacaktım. Hakan Kulaçoğlu'na tamamen katılıyorum. )
    Hakan Kulaçoğlu listesine girdiği Celil Hekimoğlu yönetiminin, borç ödeme ve küçülme odaklı bir politikayı savunduğunu hepimiz biliyoruz.

Yani Muharrem Usta onlara göre doğru olanı yapıyor.

Sorun ne o zaman ?

Ben söyleyeyim;

Bağcıyı dövmek...
    Şahıslardan önce kafalar değişmeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hakan Kulaçoğlu ile bir arkadaş ortamında seçimden 1 ay kadar önce bulunmuştum....

Oyları bölmemk için aday olmayacağını ve herhangi bir yönetimin listesinde yer almayacağını beyan etmişti. Saygı duymuştum dediklerine...

Sonra br gün ergen çocuklar gibi parmaklarını kaldırarak fon müziği eşliğinde Hekimoğlu'nun listesinde tanıtım yapılırken gördüm kendisini.....

şimdi kulaklarımla duyduğum sözlerinden 1 ayda 180 derece dönen abimiz Muharrem USTA'ya yol gösterir olmuş...

hayretle ve ibretle izliyorum.....

kendisine bir değer olarak hala saygı duyuyorum ama sevgim bitti maalesef....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Bursa

Alıntı orhanunal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    linç edilebilirim ama bence 1461 trabzonun satılması gerekiyor.olmuyor arkadaş işte bizde...
    10 yıllık mazisi olamayan kulüp,Eren ve Sercan satışından 5.5 trilyon para kazandırmış.Yusuf gibi orta düzey bir futbolcu katmış,daha ne olmasını bekliyor millet?

Hakan Kulaçoğlu öpücük dağıtsın bu saatten sonra.
    • Memento mori

Nereden
    Bayburt

hakan kulaçoğlu ortaya çıktı saçma sapan şeyler konuştu twitter'da bile gündem oldu..tamam işte reklamını yaptı bence ciddiye almaya gerek yok..

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hakan hocayla konuştum aşırı öfkeli..Anlamış değilim,kaybetme duygusu mu yoksa gerçekler mi..Gerçek olduğuna inanmak istemiyorum.
    Yıkıcı değil yapıcı olmamız gerektiğini kalkarsak hep birlikte ayağa kalkacağımızı söyledim.Yalan vaatlerlerle,yalancılarla,hırsı becerisini aşmış insanlarla ayağa kalkamayız diyor.Basket takımını referans gösterdim.Harcamayla dereceyi mukayese edin,Karşıyaka örneğine bakın dedi.
    Gerçekten anlamadım bu öfkeyi.Basket takımındaki başarıyı dahi kabul etmedi.
    Seçimlerde usulsuzluk oldu ve bütün Trabzon biliyor diyor ve seçilmiş kişi geldi diyor.Mahkemelerde sürünmemek adına uzatmadık olayı diyor.
    Hocam değer verdiğim,sevdiğim bir insandı ama ondaki bu değişim ve öfke beni çok şaşırttı.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Ahmet Başkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hami iyidir kötüdür orasıyla pek ilgilenmiyorum açıkçası. (Bence vasat)

Ama Hami ile anlaşma yapmak taraftar baskısını biraz soğutma taktiği bence. Bu yüzden eleştiriyorum, keza başarılı olursak seneye Hami ile mi devam edeceğiz? Lucescuvari Hoca Hami mi?

Yok başarılı olsa da Hami ile devam etmeyeceğiz diyorsalar neden aldık? Sadi Hoca çok mu farklıydı Hami'den?

cewat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulaçoğlu iyice kendine olan sempatiyi kaybediyor.

En basit söylem ile; Muharrem USTA yanlış yapmamış olmasına rağmen bu sözleri söylemesi inanılmaz derecede yıkıcı bir tutumdur. Hadi diyelim ki başkan burada gerçekten hatalı. Tek hata ile Trabzonspor'un tekrar seçim süreci yaşamasını istemek bu takıma ve taraftara ihanet etmek değil midir?

Her ay başkan seçip tek hata da göndermemiz gerekiyor o halde..
    Sadece Trabzonspor..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Başkan kulübün ekonomisi hakkında seçimden önce ne diyorsa şimdi de aynısını diyor.şimdi sadece işin içerisinde olduğu için daha rahat olanları detaylandırabiliyor.
    Ayrıca sayın Kulaçoğlu bu seçimin de şike üzerinden kazanıldığını iddia etmiş.acaba şike süreci olmasaydı Kendisini ve Hakan Orhan beyi bu camiada bu kadar kim tanırdı ve sayardı.Seçim sürecinde şike davasını ağızlarına pelesenk eden kendisi değilmiymiş acaba.
    Ben başkanın hedeflerinde geri adım atma ya da değişme olduğunu da görmüyorum.Başkan sadece yarım dönemlik müsade istiyor.Bu süreçte acil ödemeleri yapmak,kulübün giderlerini dengeye sokma amacında.
    Hala neye saldırıyoruz.Seçildiğinin ilk gününden bu yana saçma sapan sebeplerle muhalefet yapılıyor.Bir tane yapıcı eleştiri yok.Ancak kendi destekledikleri ya da listelerindeyer aldıkları kişiler seçilmedi diye saçma sebeplerle muhalefet ediyorlar.
    Konu Reha Asan tarafından (22.01.2016 Saat 17:03 ) değiştirilmiştir.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

kol sponsorumuz mng kargo
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kyodou Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan Kulaçoğlu listesine girdiği Celil Hekimoğlu yönetiminin, borç ödeme ve küçülme odaklı bir politikayı savunduğunu hepimiz biliyoruz.

Sorun ne o zaman ?

Ben söyleyeyim;

Bağcıyı dövmek...
    Sanırım önemli olan reformlar değil, kimin yaptığı ve koltuklarda kimlerin oturdukları
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Nereden
    İstanbul

Bu camianın tek akil insanı Kulaçoğlu değil. Hatta Kulaçoğlu bu camianın akil insanı mı onu bile bilmiyoruz. Seçim öncesi herkesi dinledik burada, Hekimoğlu'nu da Usta'yı da kendisini de. Kim dediklerinden döndü, iki gün önce dedikleriyle alakasız şeyler yaptı onu da gördük. Bence Kulaçoğlu'nun tepkisinin nedeni şu: zaten biz de gelsek bunları yapacaktık, o zaman neden seçilmedik? Demek ki yeterli görülmemişsiniz. Bu kadar sinir stres yapmaya, hemen kelle istemeye gerek yok.

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şirketimiz ile MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. arasında,Spor Toto Süper Lig 2015-2016 futbol sezonu ikinci yarısı sonuna kadar geçerli olmak kaydıyla bir sponsorluk anlaşması imzalanmıştır.
    Kargo taşımacılığını kapsayan iş bu sözleşme gereği ilgili firmanın logosu Profesyonel Futbol Takımımızın oynayacağı tüm resmi ve özel maçlarda forma kol kısmında yer alacaktır.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur.

https://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=500490
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Nereden
    Ankara

Sorun ne o zaman ?

Ben söyleyeyim;

Bağcıyı dövmek...
    Yani işin özeti bu. Kardeşim madem bu adam sizin dediklerinizi yapıyor, sizi geren ne ?

Hani tek derdiniz Trabzonspor'du?

Seçimlerde hile olmuş da mahkemede Trabzonspor'a zarar vermemek için götürmemişler.

Yalandan kim ölmüş de mi Kulaçoğlu?

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakan Hoca bugün neden konuştu anlamadım. 50 gündür niye sustu onu hiç anlamadım. En kötü twitterdan yeni yönetime başarı dilemek çok mu zordu. Hekimoğlu hatta Çakıroğlu bile destek mesajları atıp durdular. Ayrıca Hakan Hoca daha düne kadar Hacıosmanoğlu'nun transferlerinin siyasi destekle yapıldığını söylüyordu. Hatta Atilla Gökçe de bizzat ülkenin 1 numaralı isminin katkısıyla bu transferlerin gerçekleştiğini iddia etmişti. Madem ki bu transferlerin ücretleri kulübün kasasından çıkmadıysa bu borç nasıl oluştu?
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

kyodou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan Hoca bugün neden konuştu anlamadım. 50 gündür niye sustu onu hiç anlamadım. En kötü twitterdan yeni yönetime başarı dilemek çok mu zordu. Hekimoğlu hatta Çakıroğlu bile destek mesajları atıp durdular. Ayrıca Hakan Hoca daha düne kadar Hacıosmanoğlu'nun transferlerinin siyasi destekle yapıldığını söylüyordu. Hatta Atilla Gökçe de bizzat ülkenin 1 numaralı isminin katkısıyla bu transferlerin gerçekleştiğini iddia etmişti. Madem ki bu transferlerin ücretleri kulübün kasasından çıkmadıysa bu borç nasıl oluştu?
    Sadri başkanın borçlarının faizleri hepsi.
    Şahıslardan önce kafalar değişmeli.

Forum Yöneticisi Aydın Danış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorun ne o zaman ?

Ben söyleyeyim;

Bağcıyı dövmek...
    Sorun ne biliyormusun neden ben değil de onlar !!! Egooo bas bas bağırıyoor hırsı çirkinliğe vurmuş haaaayıııır neden onlar neden ben değiill diye !!
    -JOSE ERNESTO SOSA-

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Camianın eski yöneticilerini, büyük toplarını, çıkarcı gazetecilerini Facebook'tan kolayca ekleyebilirsiniz. Nasıl bir kamuoyu mühendisliği yaptıklarını göreceksiniz. Seçim gecesi kaybeden güruh tarafından bilinçli bir şekilde yönetimi "yapıcı eleştiri" kamuflajına sığınıp nasıl harcamaya çalıştıklarına şahit olacaksınız.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Şöyle bir yanılgı var. Forumcak Herkes seçim bitti kavga da bitti zannediyor ama aslında ortada ciddi bir infial var. Hekimoğlu'nun final konuşmasını hatırlayın. Hekimoğlu ve yandaşları seçimde hile yapıldığını düşünüyor. Bunu düşünen kişi de az değil yani. Çok mevzuları takip eden birisi değilim hele hele takımla neredeyse tamamen kopuğum ama bildiğim kadarıyla belli bir gruba ya da topluluğa para karşılıında seçime girmemeleri gibi bir durum dillendirililyor. Yani ortalık Usta seçildi sütliman oldu değil
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Nereden
    Uzak Doğu

Hakan Kulaçoğlu yine saçmalamış. Bu kez ağır saçmalamış yalnız. Zira yarıştığı "adayın" seçim sürecinde ki konuşmalarından bihaber. Ya bunlar gerçekten çocuk gibiler, bu kadarını beklemiyordum.. Bu ve bunun gibi şahsiyetler bu camianın içinde var oldukça ciddi manada ileriye gidemeyeceğiz bu çok açık.

Nereden
    Ankara

Hakan Kulaçoğlu'nun şu açıklamalarını dinledikten sonra neden Usta Usta diye bas bas bağırdığımızı anlamışlardır bazıları umarım. Çirkeflik, çekememezlik. Yazık cidden.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Önder Bülbüloğlu: "UEFA, bize inandığını dile getirdi fakat büyük ihtimalle kınama, uyarı veya para cezası vereceklerini söylediler."

"Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)