Sayfa 71 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 61 69 70 71 72 73 81 121 171 571 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 1,751 ile 1,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Napoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bana gercekçi gelmiyor,diyorum sonra aklıma İbrahim Hacıosmanoğlu geliyor mantıklı geliyor..327 milyonu bu yıl odenecekse seneye kulubun borcu kalmıyor gıbı birsey
    Kap'tan alınan resmi verilerdir. Kap= kamuoyu aydınlatma platformu
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Bursa

Eski yönetim attı kazığı gitti. Bol keseden dağıttılar paraları. Yeni yönetim de işin kolayını buldu zaten. Demekki yönetici olmadan önce bazı yerlere imza atması veya para hibe etmesi gerekiyor. Takımı zarara uğratırsa o zararı kişi kendi ödemeli. Eski yönetim kesinlikle ibra edilmemeliydı. Bu kadar ucuz olmamalı bu iş. Bir yeri batır sonra hadi bana güle güle. Bu işin tek kazananı malesef onurlar. Cardozolar. Mbialar. Ekiciler. Erkanlar oluyor. Al miltonlarca euroyu takım olsun 10.akhisarsadaki. Bursadaki. Başakşehirdeki hangi oyuncu aluyor bu kadar parayı. Bizdeki oyuncuların hiçbiri haketmiyır neredeyse aldığı parayı.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yönetim mantıklı hamleler yapmaya çalışıyor ama şu geçiş sürecinde sportif anlamda kıpırdanmalar olmazsa bu süreç çok sancılı geçecek..Bu kıpırdanmaya gidecek oyuncular da dahil..Biz geleni bırak oyuncu da gönderemedik..

Douglas Marin Soner Sefa İshak Atik Musa Alper Deniz gönderilsin benim için yeterli mesala..Eminim ki bir çok insanı dabu hamle şu geçiş sürecinde tatmin eder..

Yönetimin işi zor,çok zor..

Nereden
    Bursa

Daha sonra onuru alkışlıyoruz. Neymiş alacağı ücreti düşmüş. Ne kadara 2.5milyon euroya. Onuru severim ancak bu para oynadıpı futbola çok. En fazla 1 milyon euro hakeder oynadığı oyun. Sonra onur traftarın sevgilisi. Bu işte bir sorun var. Sadece onur değil. Cardozo. Ekici. Erkan. Mbia hepsi için geçerli. Bizde 1 oyuncu gösterin aldığı parayı hakeden.

Nereden
    Bursa

Hangi futbolcumuz acaba dün akşam uyuyamadı. Ben eminim 2.0dan 4.2 yenildiği için uyumayan birçok traftar var. Dün o yağmurda para verip ıslanan ttaftarın günahı ne. Futbolcu efendiler eve gidip kazandıkları parayla şömine tutuşturmuşlardır. Artık futbolcuya dayalı sistem yıkılmalı. Başarıya ödül. Başarısızlıpa ceza olmalı. Hakeden kazansın.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bunlar hep birbirine bağlı işler. Bir kurumu yükseltmek her ünitesinin birlikte yükselmesiyle oluyor. Aynı şekilde kaleye Onur'u koyar, önüne abuk subuk adamlar koyarsanız, o zaman Onur da kalitesini gösteremez. Çünkü bu iş kalite olduğu kadar moral ve motivasyon işi, takım işi. Kulüp kalitesini her alanda arttırmak zorunda. Kalitesizleri ayıklayarak. Başarı hep birlikte dayanışmayla gelecek. Bu da hemen olacak iş değil
    Konu Travelair tarafından (18.01.2016 Saat 18:26 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

alone_6161

Hocam bak hâlâ İHO yandaşıymışım gibi muamele yapıyorsun bana.Yahu arkadaş, İHO yandaşı olmadığımı ispat etmek için adama ana avrat küfür etmemmi gerekiyor?
    Usta'yı sadece teknik direktör konusunda ve yapmadığı bir iki takviye dışında eleştirdim ve bu eleştirime Usta'ya destek vermiş bir çok arkadaş katıldı.Yahu burada Atom parçalayacak bir mevzu yok.Ağız tadıyla iki eleştiri getirelim diyoruz işitmediğimiz acayip eleştiri türü kalmadı.Ben İHO'yu son döneminde oldukça sert eleştirdim.Aklıma gelen tüm vasıfsızlıklarını sosyal ortamdada dile getiren biriyim burda beni faceden tanıyan bir çok arkadaş az çok beni bilir.İHO'nun Oflu olması zerre umurumda olmaz,Yeri geliyor mezardaki babamı bile eleştiriyorum benim adamım yok.Bu sanırım sana 50.kez meramımı anlatışımdır.Saygılarımla.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

baskan bazi insanlari ciddiye alip kendini uzmuyordur insallah. kurulan cumlenin yapisindan, tonundan niyetin ne oldugunu sezecek ustaliga eristik trabzonspor sagolsun. taraftar da biraz ayik olsun, kimin neyin pesinde oldugunu hangi kuyruk acisiyla konustugunu farketsin.elestiriyle kotu niyetin ayrimini yapmak zor degil.

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Yönetimin seçilmesinin üzerinden 40 gün geçmeden eleştiriler başladı.Zaten bu bizim camiaya has bir durum. İHO nun bıraktığı enkazın iç yüzünü bilen yok, kongrede delegeye sunulan 403 milyon TL borç bilançosu sanıyorum yeni yönetim devir aldıktan sonra çok farklı boyutlara ulaşmış köfteciye 100 bin TL borç, Mbia nın sözleşmesinin faizleri bunlardan ortaya çıkan sadece iki tanesi,kim bilir daha neler var neler,en önemlisi de kısa vadede 1 yıl içerisinde ödenmesi gereken 327 milyon TL borç. Muharrem USTA nın delegeye vaatlerinin temelinde Akyazı Stadyumunun bitirilerek Trabzonspor a teslim edilmesi ile isim hakkı, loca, kombine satışlarından elde edilecek gelir, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinin devrinden elde edilecek gelirler olarak görünüyordu.Ancak kısa vadede ödenmesi gereken bu yüksek borçlar tüm planları alt üst etti, Usta yönetimi her şeyden önce kısa vadede ödenmesi gereken bu kadar yüksek bir borç olacağını sanmıyordu, kongre öncesi İHO futbolculara kulübün borcu olmadığını kongre konuşmalarında dillendirirken Usta kendisine inanmış ama başkanlık koltuğuna oturduğunda futbolcuların Ağustos ayından beri alacaklarının ödenmediğini görünce eli kolu bağlanmıştır. Yönetim şu anda ne yapacağını bilmeyecek bir pozisyonda gelir yok, ödenmesi gereken yakın dönemdeki borç miktarı çok çok fazla.Trabzonspor da ki sıkıntı bu şekli ile Akyazı Stadyumu teslim edilene, Mehmet Ali Yılmaz tesisleri devir edilene kadar sürecektir sanıyorum ancak şunuda eklemek isterim ki bu camiayı da ancak Usta ve arkadaşları düzlüğe çıkartır, kendilerine güveniyorum, başaracaklarına da inanıyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yönetim ağlamaya mı geldi. Sıkmaya başladı. Yok köftecilere borcumuz var. Grlmeseydiniz madem. Grlirken şamp. Olacağız lucescu gibi ant. Alacağız de. Sonra yok öyle yok böyle. Başta plan yapacaksın. Boş atmayacaksın. Çıksın yönetim adam gibi açıklama yapsın. Durum bu. Biz grlmek için başta yalan söyledik. Oyuncu ve antrönör alamayacağız. Artık altyapıya dönüyoruz. Başta hami hoca ve çoğunluğu 1461kökenli gençlerle devam edecepiz desinler. Ben bu yönrtimin arkasında olurum. Ama şuanki durum başta sadi hoca gibi br antrönör. Soner. Deniz. Musa. İshak.ları oynatacaksan olmaz. Bu takımı ve aldığı parayı haketmek için çırpınan adamlar olursa yenilsede üzülmeyiz. Ancak soner. Musa. Denizle yenilirsek bn üzülürğm. Ve bunun adı vizyon değil vizyonsuzluk olur. 2 ay sonunda hala hocan sadi hoca ise bu vizyonsuzluktur. Bıraksınlar yok köftexye borcu filan da biraz büyük takım yöneticisi gibi açıklama yapsınlr. Biz akhisar değiliz.
    Emre kardeşim hoca konusunda katılıyorum sana.3 adet yönetim görmüş Soner sahaya kurtarıcı olarak sürülüyor ya ne desek boş.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Iho ve ihosporcular Trabzonspora verdigi zarar tabiki kolay kolay düzelmiyecek. Usta insallah gelecek hoca kimse yardimcisini simdiden basa getirsin calistirsin sonra seneye kim düsünuyorsa O gecsin basa lucescu mu olur rucescu mu önemli degil ama sadi hoca bu isi götüremez Usta ya cok zarar verir
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Geçen gün asporda Fatih Doğan, hükümetin TFF ve kulüpler birliğinin talebi ile kulüplerin borç konusuna el attığını ve devlet bankaları üzerinden çok düşük oranda faizle kredi vereceği ve tüm borçları bu şekilde yapılandıracağı söyleniyordu.Ne kadar doğrudur bilemem ama eğer bu husus olursa uzun vadede bu borcu kapatabiliriz yoksa durum vahim halde.
    Kısa vadeli borçlar çok yüksek ve bu yönetime adım atma alanı bırakmıyor ama yönetim bir şekilde ekonomik adımlar atmalıdır.Formaya alınacak sponsorlar ile kısa vadede nakit girdisi sağlayabilirler.Yönetimde de bunu sağlayabilecek güçte yöneticiler mevcuttur sanıyorum.

karahanbakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ne diyor bu arakadaş? Ne oldu ki bu gün?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kulübün 2 Milyon TL SGK borcu olduğu söyleniyor.
    Hamiş

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Evet Trabzonspor un borçları ile gelire dönüşebilecek gelir kapılarını karşılaştırdığımızda İHO nun muhteşem başarısız ve aciz içerisindeki yönetimine rağmen fazla bir olumsuzluk görmüyorum, Trabzonspor un gücü işte burada ortaya çıkıyor, bu camiayı aciz içerisindeki yöneticiler bitiremediler, bitiremediler, bitiremezler. 420 Milyon TL civarındaki borç, Akyazı Stadyumu isim hakkı, Loca ve kombine satışlarından elde edilecek gelirler, forma göğüs reklamından elde edilecek gelirler,Kartal Projesinden elde edilecek gelirler,Mehmet Ali Yılmaz tesislerinin devir edilmesi ile elde edilecek gelirler, naklen yayın gelirleri, sponsorluk gelirleri çok rahatlıkla 3-4 yılda Trabzonspor u düzlüğe çıkartılabilir.Ancak 1 yıl içerisinde ödenmesi gereken 320 milyon TL bu işi zora sokan en büyük etken.Mevcut borç tablosunun tersi bir durum yani kısa vadeli ödenmesi gereken borç 100 milyon TL, uzun vadede ödenmesi gereken borç 320 milyon TL lik bir borç ile karşılaşmış olsalar Muharrem USTA bu sıkıntılı dönemi tereyağından kıl çeker gibi aşardı.Kısa vadede ödenmesi gereken borç miktarı maalesef çok çok yüksek bir oranda ve benim en büyük korkum bu.Şunu söylemek isterim ki adeta sırat köprüsünden geçtiğimiz bu zorlu,sıkıntılı dönemi Muharrem Usta sayesinde inşallah kazasız, belasız atlatacağız.Bunu başaracak güç, kuvvet ve inancıda kendilerinde görüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bu yönetim ağlamaya mı geldi. Sıkmaya başladı. Yok köftecilere borcumuz var. Grlmeseydiniz madem. Grlirken şamp. Olacağız lucescu gibi ant. Alacağız de. Sonra yok öyle yok böyle. Başta plan yapacaksın. Boş atmayacaksın. Çıksın yönetim adam gibi açıklama yapsın. Durum bu. Biz grlmek için başta yalan söyledik. Oyuncu ve antrönör alamayacağız. Artık altyapıya dönüyoruz. Başta hami hoca ve çoğunluğu 1461kökenli gençlerle devam edecepiz desinler. Ben bu yönrtimin arkasında olurum. Ama şuanki durum başta sadi hoca gibi br antrönör. Soner. Deniz. Musa. İshak.ları oynatacaksan olmaz. Bu takımı ve aldığı parayı haketmek için çırpınan adamlar olursa yenilsede üzülmeyiz. Ancak soner. Musa. Denizle yenilirsek bn üzülürğm. Ve bunun adı vizyon değil vizyonsuzluk olur. 2 ay sonunda hala hocan sadi hoca ise bu vizyonsuzluktur. Bıraksınlar yok köftexye borcu filan da biraz büyük takım yöneticisi gibi açıklama yapsınlr. Biz akhisar değiliz.
    Bu yil sampiyon olacagiz mi dediki Baskan?
    50.yil dedi
    Velevki de olamadik.
    Alistik biz sorun degil.

Klupteki tablonun bukadar kotu oldugundan haberleri muhakkak belli oranda vardir ama ucak kusa borcu oldugunu klubun tahmin edememis olabilirler.
    Ayrica, bu yili bi sekilde idare edip esas seneye ve sonraki seneye yatirim yapmaya calistiklarini goremeyecek kadar kör olamaz bizim taraftar.

Biraz sabirli olup destek olursaniz ne kaybedersin kardesim?
    Kimlere katlandik biz yillardir.

Az sabir.
    Gerginlik yapmamak lazim.
    TRABZONSPOR

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

"Trabzon’da alacakları ödendikten sonra yeni sözleşme yapılarak ceza maddesinin kaldırıldığı Mbia..."

http://www.karadenizmanset.com/haber...bia-krizi.html
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Jedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Trabzon’da alacakları ödendikten sonra yeni sözleşme yapılarak ceza maddesinin kaldırıldığı Mbia..."

http://www.karadenizmanset.com/haber...bia-krizi.html

vurgunu büyük yaptı gitmek ister tabikide.........şimdi gitse avrupa da maksimum 800.000 - 1.000.000 euroya oynar..
    County of Essex

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Daha sonra onuru alkışlıyoruz. Neymiş alacağı ücreti düşmüş. Ne kadara 2.5milyon euroya. Onuru severim ancak bu para oynadıpı futbola çok. En fazla 1 milyon euro hakeder oynadığı oyun. Sonra onur traftarın sevgilisi. Bu işte bir sorun var. Sadece onur değil. Cardozo. Ekici. Erkan. Mbia hepsi için geçerli. Bizde 1 oyuncu gösterin aldığı parayı hakeden.
    Trabzonsporun 10.olmak için,gelenden geçenden 3-4 yemek için bu para yamyamlarını gereksinimi yok tamamı DEFOLSUNNNNN.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Jedi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vurgunu büyük yaptı gitmek ister tabikide.........şimdi gitse avrupa da maksimum 800.000 - 1.000.000 euroya oynar..
    Bir tarafından çıksın bu herifin bağırta bağırta yediği o haram paralar.. Geldiğinden beri gram faydası yok.
    Dedim diyecem bu takıma bir daha siyahi futbolcu alınmasın hiçbiri peş para etmiyor.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Mehmet SELEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostlar 327 milyon tl si 1 yıl içinde ödememiz gereken

430 milyon tl borcumuz var.....

Birazda bunu düşünerek yorum yapalım lütfen.....
    Bu yazılan mutlaka doğrudur ama bir yılda 327 milyon ödenecek borca aklım ermedi hiç.Yaklaşık 100 milyon euro yapıyor.Bir kulübün bir yılda ödeyeceği borç nasıl 100 milyon euro olur?Yanlışlık olma ihtimali yok değil mi?Gerçekten böyleyse bu borcu bu külüp ödeyemez.Umarım sonumuz Kocaelispor gibi olmaz.
    Konu Mehmet SELEN tarafından (20.01.2016 Saat 00:28 ) değiştirilmiştir.
    Hasta la Victoria Siempre!

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Eski yönetimin yaptıklarını çabucak unutup şimdiki yönetime hesap sormak anlaşılır iş değil.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı karahanbakar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne diyor bu arakadaş? Ne oldu ki bu gün?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Devamli karalama kampanyasi yapiyor.
    Kaale alinmayacak bir kisi.
    İdolü iho olan bi adam ne kadar mantikli konusabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı A. Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devamli karalama kampanyasi yapiyor.
    Kaale alinmayacak bir kisi.
    İdolü iho olan bi adam ne kadar mantikli konusabilir.
    Hacim
    "profil fotona bak oyle konus" demek lazim bunlara
    Dik durmak, adam olmak.. Bunlara uzak kavramlar...
    TRABZONSPOR

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Selam Başkan. Iş güç nasıl? Saol bende iyiyim bekliyorum işte.. Belki yağmur yağar toprak da verimli olmaya karar verirse ürün elde ederiz diye düşünüyorum.. Gel birlikte bekleyelim ne dersin(!) Hem erken karar verip de hata da yapmayız. Daha 50 gün oldu şunu şurasında? Sezon geçiyormuş boşver alasen.. Yeter ki hata yapmayalım.. Öbür sezon da bakarız
    Konu shagrath61 tarafından (19.01.2016 Saat 22:32 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)