Sayfa 51 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 551 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maddeler arasında Trabzonspor Tv'yi de beklerdim..

Teşhisler herkesin üzerinde anlaştığı, hepimizin bildiği şeyler.. Sıra artık tedavide.. Bu süreçte hepimizin yönetime destek olması gerekiyor.
    secim öncesi tstv nin neden vaadlerinde olmadigi soruldugunda, tstv bir vaad degil klubün ihtiyacidir, her adayinda bunun farkinda oldugunu düsünüyordur demistir
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Güney Amerika

Vallahi nasil yapacak edecek bilmiyorum.

Neresinden tutarsan tut elde kalacak bir kulüp var elinde.

Simdi baslasa en az 2 sene süre normallesmesi ki bize sabir lazim ama o da bizde yok. Tam düzelmeye baslarken de indirirler koltuktan.
    Gecti, istemem gelmeni.

Yavuz KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Teknik direktör ve kadro,Ts TV,stad ve etrafı,açılış maçı,adam gibi formalar,sponsorlar(stad vb.),kartal projesi,1461 ve altyapılar,diğer branşlarla daha fazla ilgilenme,bütçe gelir gider ayarlaması,kurumsallaşma,hes projesi,tesisleri dhmiye güzel bir meblağa okutmak hey gidi hey say say bitmiyor.Allah yardımcısı olsun başkanın bu dediklerini gerçekleştirirse gerçekten bize şampiyonluğun ötesinde güzel duygular yaşatacak.Zaten bunları yaparsa şampiyon olmak işin çerezi olur
    Onca nimet varken, kul hakkı yemeyin!

Nereden
    Belçika

İho bildiğiniz bir enkaz bıraktı geriye her alanda, toparlaması biraz zaman alacaktır basit işler değil bunlar..
    Ben bu adama güveniyorum arkadaş iho gibi cahil değil en azından okumuş ne yaptığını bilen biri, basına yaptığı açıklamalar ve yapack olduğu çalışmalar felan bakılırsa geleceğe umutla bakabilirz bence..
    İnsan ol evlat!

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ersun Yanal ile anlaşıldı, Lucescu dan cevap bekleniyor v.s haberler, eskiden olsa günlerce üzerinde yorum yapılır, yazılıp çizilirdi.Bu kuyruklu yalanlar sosyal medyaya düşer düşmez Muharrem USTA tarafından aynı anda yapılan hamle ile yalanlandı,herkes sus pus oldu, artık camiada desteksiz, kuru sıkı atma devride kapandı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İŞTE AÇIKLAMA:

Başkanımız Muharrem Usta ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Kasımpaşa maçı öncesinde biraraya gelmiş, kulübümüzün içinde bulunduğu durumla ilgili olarak değerlendirme toplantısı yaparak bir dizi kararlar almıştır. Bu toplantı sonrası Başkanımız Muharrem Usta yapılan değerlendirme ve alınan kararlarla ilgili olarak tüm taraftarlarımız tarafından da bilinen önümüzdeki acı reçeteyle yüzleşmenin ve bir an önce camiamızın da desteğiyle gerekli uygulamaların hayata geçirilmesinin gerekliliğini vurgulamıştır.
    Ligin ilk yarısının sona ermesiyle birlikte yönetim kurulumuzun hayata geçirmeyi planladığı maddeler şu şekilde sıralanmıştır;

1-Bundan böyle giderler ciddi bütçe disiplini içerisinde asgariye çekilecek.

2-Kadroda revizyona gidilerek kadro ve bütçe disiplini sağlanacak.

3-Takım içi ücretler planlanan sınırlar içerisine çekilerek oyuncular arasında hakkaniyetli hale getirilecek.

4-Devre arasında kaliteli oyuncu bulmanın zorluğu göz önüne alınarak mümkünse eksik bölgelere öncelikle takas yöntemiyle iyi oyuncu takviyesi yapılacak.

5-Yapılan analizler sonucu bazı oyuncularla onların da bundan sonraki futbol hayatlarının daha sağlıklı ve verimli geçmesi adına yollar ayrılacak kadro ideal sayıya oturtulacak.

6-Teknik Direktör konusundaki yol haritamız olağanüstü bir durum olmadığı taktirde en kısa sürede netlik kazanacak.

7-1461 Trabzon'un 8 Ocak’ta kongresi yapılarak yeni yönetimi belirlenecek ve tüm sorunlarına köklü çözümler üretilecek.

8-Kulübün kurumsal bir yapıya oturtulması için konunun uzmanlarınca çalışmalar başlatılmış olup bu çalışmalar doğrultusunda yeniden yapılanma hamlesi başlatılacak.

9-"Trabzonspor Etik Kuralları" adı altında Trabzonspor Anayasası hazırlanarak camiamızın görüşüne sunulacak.

10-TOKİ ile yapılan görüşmeler sonucu stat yeni sezona yetişecek ve bir dünya kulübüyle açılış maçı yapılacak.
    Yönetimin bu hamleleri forumda fazla göze batmadı ama kurumsallşama ve profesyonel yönetim anlamında çok ciddi hamleler
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Gökhan Uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetimin bu hamleleri forumda fazla göze batmadı ama kurumsallşama ve profesyonel yönetim anlamında çok ciddi hamleler
    Kesinlikle katılıyorum Faik Bey. Söz uçar yazı kalır. Bu iş hayatında en bilinen prensiplerden biridir.

Ayrıca söyleyip geçmekten ziyade ne yapacağını madde madde belirleyip seçenekleri birer birer eleme yoluyla gitmek en doğru çalışma seçeneklerinden biridir.

Ortadaki soruna isim koymaz iseniz, onu tanımlamaz iseniz neyle karşı karşıya olduğunuzu tam olarak bilemezsiniz ve asla tam olarak yarayı iyileştiremezsiniz. Tıp diliyle konuşursak hastalığı iyice teşhis etmişler bundan sonra tedavi dönemi başlıyor.

Sözün kıssası kurumsallaşma idealindeki bir yönetim kurulundan amaçlara uygun bir yazılı beyan gördük. Bundan sonra madde madde takipçisi olacağız.
    Ben Trabzonspor kaptanıyım . Başka bir kaptanın ardından sahaya cıkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu değil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Nereden
    Uzak Doğu

Yönetimin işi çok zor, Allah yardımcıları olsun.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Başkan gazetelere yansıyan Lucescu açıklamaları " 2 yıl aktif t.d.lük, sonrasında sportif direktörlük teklifimi sundum" karşısında neyi bekliyor, çok merak ediyorum...

... pazarlıklar devam ediyor...Luce muhtemelen oğlu Razvan'ı mutlak şart diye koşmuş olabilir, bu da yönetimi bağladığından meçhule yelken açmak istemiyorlar...

bizimkiler - "sende sorun yok, ancak bize dikte noktasına getirdiğin Razvan ..."

luce - " Mr. Muscle (pardon ) Mr. Usta, çocuk benden dolayı futbola heves etmiş, küçükken sol ayağı ile toplara çok da sert vururdu, ancak sonrasında ritm bozukluğu kroniği nedeniyle aktif spordan almak zorunda kaldık, hevesi kaçmasın diye futbolun içinde bırakmaya çalıştım, hayata bağlansın diye, sonrasında nüfuzumu kullanıp Shaktar'ın CEO'sundan rica ettiydim, Yunan Soros'un dünürüymüş, rica etti Yunan Skoda'ya transfer ettirdik, halen orada, ancak gelişme kayıt ediyor, en azından TS'nin başına geçince birlikte daha çok vakit geçiricez, benimle birlikte sınıf atlayacak o da....ama derseniz " sen tamam, Razvan olmaz" ben de " siz bilirsiniz, kapıda bekleyen onca istanbul büyükleri var, başta Fransız Lisesi...."

kafamda deli sorular....
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Hazar_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kulüp batıyor dedik mali duruma enkaz dedik IHO da IHO dediniz burda. Yazık. Şimdi de yeni yönetime kızarsınız.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yemeksepeti.com'un CEO ' su ve klübümüz yöneticisi Nevzat AYDIN bu haftaki Ekonomist Dergisi'ne iki tam sayfa röportaj verdi...

Özetle iş hayatında internetin daha etkin kullanıacağını yazıyor....

Bu tip profesyonel insanlar klübümüz için bence şanstır....

Yeter ki önlerini açalım Onlara icraat yapabilmek için yeterli alan sağlayalım....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

başkanlık için üniversite mezunu şartı getirilsin ne olur ne olmaz.

Yavuz Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İşi zor Allah bilir daha neler çıkacak kulüpten?
    Allah yardımcınız olsun.
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçen sürede ben nereye başkan oldum diyordur bu enkaz arasında.

Allah yardımcısı olsun.
    .

Nereden
    Samsun

Muharrem Usta bundan önce kamuoyunda oluşan Trabzonspor ile ilgili asılsız haberlere hemen müdahale ederek camiayı sakinleştirirken, bilgi kirliliğini engellerken Mbia konusunda halen sessiz demekki iddialar doğru Trabzonspor eski başkan İHO ve yandaşları tarafından Mbia ya peşkeş çekilmiş, güveni kötüye kullanma suçu sabit.

Poor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bu durumun farkında olarak geldiler oyuzden bence cok da sasirmamislardir.
    Bence oncelikle yapılması gereken tstv kurulsun taraftarin gazi alinsin. Bizim millet kendi kendine kalınca birbibirini gazliyor bi taraftan da Istanbul medyasi gazliyor yerel medya zaten ucmus sonra taraftar futbolculara yonetime artik kime denk gelirse saydiriyor.

Bizi ts tv yayınlarıyla uyutsunlar yok casa basvurduk stadimiz soyle iyi Boyle guzel. Antremandan neseli görüntüler falan.

Nereden
    Samsun

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başkanlık için üniversite mezunu şartı getirilsin ne olur ne olmaz.
    Yetmez, yazılı ve sözlü sınavda olmalı.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

<iframe width="100%" height="300" scrolling="no" frameborder="no" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/239563603%3Fsecret_token%3Ds-L7Esu&amp;auto_play=true&amp;hide_related=false&am p;show_comments=true&amp;show_user=true&amp;show_r eposts=false&amp;visual=true"></iframe>
    https://soundcloud.com/deagle-203259...malari/s-L7Esu

Adamlar göreve geleli 3 hafta oldu bu işi beceremiyorsanız çekilin Hekimoğlu gelsin nedir yahu?
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafından (29.12.2015 Saat 18:31 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yerel basının durumu ortada. Trabzonspor tv şart. Hekimoğlu gelip 500 milyon verecekti sanki. Alt tarafı Ali Kemal ağabeyler gelecekti.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bak sığıra yahu bütün dinleyiciler ve okuyucular "onun" gibi düşünüyormuş. Bunlardan tiksiniyorum. Leş yiyicileri.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yuh be kardeşim mali disiplin tabiki şart.yusuf turgut bunu anlamayacak kadar saf mı ? celil ne yapacaktı.yollara para mı dökecekti.taka gazetesinde de işçilerine böyle para harcar mı bu vatandaş ? haci nin yaptığı enkaz ortada. önce projeleri hayata geçirme.yani gelirleri iki katına çıkarma .sonra para harcama.eskiler ne güzel demiş ayağını yorganına göre uzatacaksın diye.tabi anlayana.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

destek vermiş, kime verdin desteği belli.

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    <iframe width="100%" height="300" scrolling="no" frameborder="no" src="https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/239563603%3Fsecret_token%3Ds-L7Esu&amp;auto_play=true&amp;hide_related=false&am p;show_comments=true&amp;show_user=true&amp;show_r eposts=false&amp;visual=true"></iframe>
    https://soundcloud.com/deagle-203259...malari/s-L7Esu

Adamlar göreve geleli 3 hafta oldu bu işi beceremiyorsanız çekilin Hekimoğlu gelsin nedir yahu?
    Bu adam gerçek mi? Sahiden yaşıyor nefes alıyormu?
    Ben sadece masallarda olur sanıyordum
    Konu ağasarlı tarafından (29.12.2015 Saat 18:48 ) değiştirilmiştir.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugün daha 3 haftalık yönetime "Beceremiyorsanız gidin, Hekimoğlu gelsin" diyen asalaklara tek sözüm var.
    Biraz ağır olacak ama Trabzonspor üzerinden ne kadar kazandığınız para varsa çoluk çocuğunuzdan çıksın.
    Bıkmadınız yemekten, bıkmadınız sömürmekten. Ahlaksız, namussuzlar !
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)