Sayfa 498 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 398 448 488 496 497 498 499 500 508 548 598 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 12,426 ile 12,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her fırsatta 2 genç oyuncuyu ortaya sürüp şuna şu kadar teklif var, bunu şunlar istiyor demek, başkanlığa yakışmıyor
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başaranın anahtarlarını satarak başarı sağlayacağını mı düşünüyor ?
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Nereden
    İstanbul

Alıntı Veysel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başaranın anahtarlarını satarak başarı sağlayacağını mı düşünüyor ?
    Ciddi manada Monaco Bayern gibi takımlar isteyince bu çocuklar kalır mı elimizde? Mümkün olan en yüksek fiyattan satmak gayet makul değil mi?
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ciddi manada Monaco Bayern gibi takımlar isteyince bu çocuklar kalır mı elimizde? Mümkün olan en yüksek fiyattan satmak gayet makul değil mi?
    Valla Cengiz gibi 10 - 15 milyona satılacaksa kalsın, daha yüksek fiyatlara satılırsa lafım yok.

10 15 milyona satılacaksa 1-2 sene şampiyonluk için kalma riski almaya değer
    Konu Veysel tarafından (05.10.2017 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Veysel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla Cengiz gibi 10 - 15 milyona satılacaksa kalsın, daha yüksek fiyatlara satılırsa lafım yok.

10 15 milyona satılacak adam için 1-2 sene şampiyonluk kovalama riski almaya değer
    Tamam bence de öyle ancak oyuncu ben gitmek istiyorum demez mi sizce? Kalsa da ne kadar konsantre olur?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Tamam bence de öyle ancak oyuncu ben gitmek istiyorum demez mi sizce? Kalsa da ne kadar konsantre olur?
    Trabzon'lu olmasalar buna hak veririm ama bu çocuklar için öncelik Trabzonspor forması altında şampiyonluk yaşama olmalı

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yusufu ciddi sekilde juve 17 yasindan beri istiyor, daha ilk prof imzayi attiginda 5m€ vermisdiler

bu cocuklar gercekten akilli, nezaman gideceklerini iyi biliyorlar, en azindan cok iyi danismanlari var

diyelim yazicinin haklari dr. erkut sögütte
    adam avukat ve dünyada oyuncularin ortak oldugu ilk menajer sirketini kurdu

sirkette sadece süperstarlar var: özil, mustaphi, gündogan ve yusuf...

abdülkadiri pedro aldave istiyordu, anlasildi mi bilmiyorum. transfermarktada bisey yazmiyor
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yusufu ciddi sekilde juve 17 yasindan beri istiyor, daha ilk prof imzayi attiginda 5m€ vermisdiler

bu cocuklar gercekten akilli, nezaman gideceklerini iyi biliyorlar, en azindan cok iyi danismanlari var

diyelim yazicinin haklari dr. erkut sögütte
    adam avukat ve dünyada oyuncularin ortak oldugu ilk menajer sirketini kurdu

sirkette sadece süperstarlar var: özil, mustaphi, gündogan ve yusuf...

abdülkadiri pedro aldave istiyordu, anlasildi mi bilmiyorum. transfermarktada bisey yazmiyor
    Bunlar önemli haberler ve vizyon gerektiren işler ama biliyorsun abi bazen futbolda teorikte mükemmel görünen şeyler bir anda berbat bir hal alabiliyor. Tedbirli olmak lazım.

Nereden
    Amasya

Bunlar önemli haberler ve vizyon gerektiren işler ama biliyorsun abi bazen futbolda teorikte mükemmel görünen şeyler bir anda berbat bir hal alabiliyor. Tedbirli olmal lazım.
    tabi bunu mehmet yesilde yasadik
    mücahit cakirda denilene göre ailesinin finansal sorunlari yüzünden erken altyapidan cikmis, nekadar dogru bilmiyorum
    cafer tosunlanda suan sorun yasiyoruz

bunlar olagan seyler, ama süre aldiklari sürece 22-23 yaslarina kadar rahat kalirlar, belki 24

sonucta burasi basaksehir veya bursa degil

parada var, performanslari üst düzey olursa avrupada olacaklar

monaco, roma, villareal gibi orta düzeyde gecirecekleri vakiti bizde gecirmeleri son derece mantikli bence
    bunlari danismanlarida diyordur

Ünal Karaman

hos_cocuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hos_cocuk61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün maçtan sonra Ersun'la başkan arasında geçen diyalog ve sonrası olabilecek gelişmeler aynen şu şekildedir.

Saf Muharrem: Ya Ersuncuğum bak bilirsin seni ne kadar çok sevdiğimi ama yöneticiler ve taraftar bastırıyor ne yapmamız lazım? Bu takımı toparlamamız lazım, bilirsin ben futboldan bir mok anlamam bu işlerin uzmanı sensin bir fikir ver.

Pişkin Ersun: Ya başkan sen bana devra arası 3 transfer yap ben bu takımı uçururum.

Saf Muharrem: Haa tamam, biz o zaman hemen transfer arayışlarına başlayalım.

Gel zaman git zaman devre arası gelir 3 transfer yapılır. Ama sonuçlar yine kötüdür, Başkan Ersun'u yine arar.

Saf Muhrram: Ya Ersuncuğum seni çok severim ama neden olmadı neden bu takım yeniliyor bak 3 transferi de yaptım neden istediğimiz gibi değil sonuçlar.

Pişkin Ersun: Ya başkan sen bana sezon sonu 3 transfer daha yap ben bu takımı uçururum

Saf Muharrem: Peki biz hemen transfer arayışlarına girelim.
    Ben demiştim demek istemezdim, ama ben demiştim ulan. Şimdiden defans ve orta saha arayışları içine girmişler. Senaryo aynen yazdığım şekilde ilerleyecek, devre arası defans ve orta saha alınır başarı yakalanmazsa Ersun 3 transfer daha ister. Yeni sezon için artık bu 3'mü olur 5'mi olur orası meşhul.
    "Her şeye doğru demek ahmaklıktır. Fakat her şeye yanlış diyen de zorbadır." Mevlana

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Borc 900 milyon olmus resmi aciklamaya gore vay anam vay ortada elle tutulur tek bir basari yok aksine alabildigince skandal var...borc 700 milyon tl oldugunda1 milyar gecer bu gidisle dedigimizde , onuda nerden cikariyorsunuz gecerse konusuruz diyenleri sahneye alalim gorunen koy kilavuz istemezdi tabi gormek isteyene..malesef geri donusu olmayan bir yola girdi klup yokus asagi fren patlak son hiz gidiyor direksiyonda araci durdurabilcek tecrube ve kalitede usta bir sofor de yok ustelik..

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımının daha şimdiden iskeleti olmuş 2 genç yıldızı her Allah ın günü manşetlerde, her gün sağa sola transfer oluyorlar, çıkıp şu haberlere son verecek iki cümle kuramıyorsan başkanım diye ortalıkta gezmeyeceksin.

Twitter kapattın gittin, takım kötü gitti 50. yılda puan tablosunda 10. sıralarda takılıyor (!) diye ölü taklidi yapıyorsunuz kaçıyorsunuz ama 1 maç kazanınca sanki 10 maç seri yapmışız da zirveye oynuyormuşuz havası estiriyorsunuz. Tamam kongrede gidicisiniz belli ki heyecanınız da kaçmış ama bari takıma Altınordu muamelesi yapılmasını engelleyin.

En az 20 milyon euro veren bu oyuncuları alır, dev kulüpmüş elit kulüpmüş orası umrumda değil Selçuk en verimli zamanında gitmedi kedilere kupa yağdırdı, Oğuzhan gitmedi kargaların iskeleti oldu kupa kazandırıyor maç kazandırıyor. Elalem satmıyor sefasını sürüyor biz yıllar sonra alt yapıdan ilk 11 e 2 tane özel oyuncu koyduk tekrar zirveye oynayabilecek kadro oluşuyor, niye onları satalım ? Avrupa ya gidince ne oluyor Enes gitti de ne oldu ? Milli takımda turist muamelesi görüyor. Avrupa boş iş. Yusuf ve Abdül ün aklını karıştırmasınlar engel olun, 2 senedir bakkal yönetir gibi kulüp yönetiyorsunuz bir işe yarayın.
    Konu Mert Oğuzlu61 tarafından (07.10.2017 Saat 10:06 ) değiştirilmiştir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

öyle sanildigi kadar altinordudan asaga degiliz

modern ekipmanda eksigimiz olsada akyaziya tasinildimi bunuda geride birakacagiz

bizim altyapiyi bilmeden daha 3 yil sistemini gecirmis bir oyuncuyu cikarmamis bir altyapiyi önde saymak büyük hata

reklamimiz yok diye bu böyle

kücük bir örnek
    bizim altyapida 2009 yilinda ciftcilik yaptirildi cocuklara yediginin degerini anlamasi icin

tv lerde bununlan dalga gecildi, millet kulübün parasi yok diye cocuklari calistirmaya bir yöntem buldu dedi, hatta findikta yevmeyici olarak calistirip gökhan ünalin bonservisini ödersiniz diyordular

bu sene ayni isi altinordu yapinca büyük inovasyon, bütün kanallara haber oldu

Türkiye liglerinde en cok prof. oyuncunun yetistigi altyapi Trabzonspor...
    pazarlama böyle bir şey işte. cengiz'in üstüne altınordu böyle bir işe girince şaşalı gözüktü.

bi ara çok iyi hatırlıyorum Türkiye liginde oynayan prof. oyuncu sayısının %36'sı kadarı Trabzon kökenliydi.

ama ben yeterli bulmuyorum alt yapıyı elimizde maden var ama işleyemiyoruz belli bir yaşa geldikten sonra zihinsel olarak gelişimi tam sağlayamıyorsun o yüzden çocukken eğitmek önemli o kısmı bizde onda yetersiz kalıyoruz öyle olmasa ali şen kandil yok olmazdı. gerçi ülkenin genel yapısıda etkili bunda genel eğitimde ve sosyal yapıda sıkıntı yaşıyoruz yinede kazanılabilirdi.

bi çok konuda diğerlerinden ötedeyiz bu gerçek yine çok iyi hatırlıyorum bi ara g.rangers dahil avrupadan 7 takım bizim alt yapıyı incelemek için kulübe başvurmuştu. sanırım fatih, gökdeniz zamanları.

ben olsam alt yapı için belirlediğim 3-4 kişiyi yurt dışına gönderirdim eğitim için hollanda veya brezilya olmadı ordan hoca getiririm.

altınordu bunu yaptı kısa süreliğine hollanda'dan getirdiler adamın dediği açık ifade ile Türk oyuncularda beyin yok dedi direk öyle demedi ama lafı oraya getirdi.

ben şunu bilir şunu söylerim işin enerji kısmında hepsinden ötedeyiz ama kafa olarak gerilerdeyiz. zihinsel olarak yukarı çıkarsak sadece futbol değil bir çok alanda 2-3 adım birden atabiliriz. gerçi 10 senede 213451354135 defa değişen eğitim sistemine sahip bir ülkeden bunu beklemek... neyse
    sadece aşk bizimkisi

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımının daha şimdiden iskeleti olmuş 2 genç yıldızı her Allah ın günü manşetlerde, her gün sağa sola transfer oluyorlar, çıkıp şu haberlere son verecek iki cümle kuramıyorsan başkanım diye ortalıkta gezmeyeceksin.

Twitter kapattın gittin, takım kötü gitti 50. yılda puan tablosunda 10. sıralarda takılıyor (!) diye ölü taklidi yapıyorsunuz kaçıyorsunuz ama 1 maç kazanınca sanki 10 maç seri yapmışız da zirveye oynuyormuşuz havası estiriyorsunuz. Tamam kongrede gidicisiniz belli ki heyecanınız da kaçmış ama bari takıma Altınordu muamelesi yapılmasını engelleyin.

En az 20 milyon euro veren bu oyuncuları alır, dev kulüpmüş elit kulüpmüş orası umrumda değil Selçuk en verimli zamanında gitmedi kedilere kupa yağdırdı, Oğuzhan gitmedi kargaların iskeleti oldu kupa kazandırıyor maç kazandırıyor. Elalem satmıyor sefasını sürüyor biz yıllar sonra alt yapıdan ilk 11 e 2 tane özel oyuncu koyduk tekrar zirveye oynayabilecek kadro oluşuyor, niye onları satalım ? Avrupa ya gidince ne oluyor Enes gitti de ne oldu ? Milli takımda turist muamelesi görüyor. Avrupa boş iş. Yusuf ve Abdül ün aklını karıştırmasınlar engel olun, 2 senedir bakkal yönetir gibi kulüp yönetiyorsunuz bir işe yarayın.
    kesinlikle her satırına katılıyorum..
    ve artırıyorum..
    bu kulüp şampiyonluk yaşamadan bu çocukları satan kim olursa HAİNdir benim gözümde..

her kim de yorumlarıyla Trabzonsporu küçük görüp bu çocukları başka takımlara gitmesi yönünde yorum yaparsa
    (bilinçli yapanlara söylemek istediğimi buraya yazmıyacam) bilmeden bu kulübe bu şehire , kendine ,inandığı değerlere
    ve birçok şeye (bu çocuklar yüzünden Türkiyenin birçok yerinden Trabzonspora sempati ile bakacak ömür boyu bu takımı tutacak insanlara)
    İHANET etmiş olur
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

bach72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kulüpten kaçmak için fırsat kollayan iki isim var. fenerbahçeli Ersun ve Muharrem.İkisi de firar edecek.

Nereden
    Amasya

Alıntı bach72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulüpten kaçmak için fırsat kollayan iki isim var. fenerbahçeli Ersun ve Muharrem.İkisi de firar edecek.
    demek adam firar etmek icin 26 milyon€ kulübe yatirdi

hastayim böyle mantikli yazanlara

Ünal Karaman

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şu kadar para yatırdı Vs.
    Sponsorluk hibe değildir yaptığı reklamla o parayı geri almıştır.
    Lütuf gibi ikide bir öne sürüp durmayın şu reklam anlaşmasını..
    Ne zaman hibe olarak o parayı verir ozaman çıkıp konuşun. Kaldı ki öyle bir para verse bile sus payı olarak verirse alsın başına çalsın (her kim olursa olsun mevzu sadece Usta konusu değil)
    ***GeNÇ***

Nereden
    Amasya

Alıntı GencTurk6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman hibe olarak o parayı verir ozaman çıkıp konuşun. Kaldı ki öyle bir para verse bile sus payı olarak verirse alsın başına çalsın (her kim olursa olsun mevzu sadece Usta konusu değil)
    sus payi ne alaka

karsiligi aliniyorsa diger zenginlerimiz malmi bu tür sponsorluklar yapmiyor

bugün basket takimi neden sponsorsuz ortada kaldi

oraninin son sponsoru kimdi, hatirliyormusun

Ünal Karaman

Nereden
    İstanbul

Alıntı GencTurk6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkiyece tanınan bir hastaneler zinciri sponsor bulamayan bir ligde bir takıma sponsor olacak ve hastane reklamını spor kulübü üzerinden yapacak? Adam resmen hibe etti bize parasını neyi inkar edelim. Trabzonspor'un marka değeri mi kalmış? 100 bin forma satamayan bir kulüp...

Nereden
    Amasya

Turkiyece tanınan bir hastaneler zinciri sponsor bulamayan bir ligde bir takıma sponsor olacak ve hastane reklamını spor kulübü üzerinden yapacak? Adam resmen hibe etti bize parasını neyi inkar edelim. Trabzonspor'un marka değeri mi kalmış? 100 bin forma satamayan bir kulüp...
    bence üsteki 2 hesap ayni kisininmi diye kontrol edilmeli

cok az yazan biri bisey yaziyor ve üzerine nerdeyse hic yazmayan biri avukatligina siginiyor

senin eski mevkidaslarin bence buna bir göz atmali, ben süphelendim

Ünal Karaman

Nereden
    Trabzon

bence üsteki 2 hesap ayni kisininmi diye kontrol edilmeli

cok az yazan biri bisey yaziyor ve üzerine nerdeyse hic yazmayan biri avukatligina siginiyor

senin eski mevkidaslarin bence buna bir göz atmali, ben süphelendim
    Bu memlekette böyle paranoyak olmak gayet doğal sizde kabahat yok memleket bu hale getirilmiş...
    ***GeNÇ***

Nereden
    Trabzon

Resmen hibe resmen hibe şeklinde olur, sponsorlukla değil.
    Sponsor bulamayan kulüp demişsin doğru onun lobisini yapmak pazarlamak başkanın işi. Beceremedi öyle olmazsa böyle dedi belli bir çevreyi de bu konuda ikna etti.
    Benim önceliğim isimler değil sadece Trabzonspor.
    ***GeNÇ***

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Standart Trabzonsporumuz'un Başkanı Muharrem Usta!

Bazen gerçekten insanın sövesi geliyor, ne çapsız mal adamlar var.

atomantcum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yılmaz Vural milli maç sonu yorumlarında "Niye altyapıdan oyuncu yetiştiremiyoruz?" konusunu gündeme getirip şöye bir yorum yapmış:

-Niye yetiştiremediğimizi ben söyleyeyim: çünkü uzun bir iş. 33 yıldır antrenörlük yapıyorum daha bugüne kadar bir tane bile sporla ilgilenen yönetici görmedim. Hepsinin amacı ya ticari ya siyasi.

Bizim camiadaki başkan profillerine baktığımda sporla biraz ilgileniyormuş gibi duran az sayıda isimden biri Muharrem Usta. Seçim döneminde, sonrasında, transfer döneminde aynı konulardan uzun uzun bahsetmesi, hatta dinleyiciyi bıktıracak kadar bahsetmesi onun sporla, gençlikle, Trabzonsporla gerçekten ilgilendiğini gösteriyor. Belki iyi bilmiyordur, yetkin değildir, bu başka bir konu ama adam en azından önem veriyor. Tabi onun da siyasi ve ticari menfaatleri vardır bu işten ama yine de kötünün iyisi işte. Günümüz Türkiye şartlarında, günümüz Trabzon camiasında bir Özkan Sümer'in başkan olması mümkün değil çünkü artık.
    yattara tribününde maç izlemiş çocuk

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim başkan twitter hesabını kapatmış. Daha yeni farkına vardım
    McLas was Here

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)