Sayfa 201 Toplam 602 Sayfadan BirinciBirinci ... 101 151 191 199 200 201 202 203 211 251 301 ... SonuncuSonuncu
Toplam 15050 adet sonuctan sayfa basi 5,001 ile 5,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta | 16. Başkan

Tolga Okumuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadi iyi kötü götürmüyordu, bariz şekilde kötü götürüyordu. kazandıgı maçların hamiyle kazandığımız maçlardan gram farkı yoktu. rezil futbol ve kalecilerin devleştiği maçlar. kasımpaşayla ezilerek berabere kalmaya bile kırk takla atan adamla da geleceğimiz yer bugünkünden farklı olmazdı. tek artısı bu ruhsuzların yerine daha fazla genç oyuncu görürdük. santraforsuz çıktığı maça aslında 6 forvetle çıktım deyip mbia yı ön bölgede oynatan bir dehadan birşey çıkmazdı.
    Hay ağzına sağlık.
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasını yaşayan,futbolculuğundan sonra bir adım kendisini geliştirmemiş,dünya futbolundan bihaber,çağın sisteminden uzak,hayrına öz evlatçı,tek özelliği eski Trabzonsporlu olması olan futbol yobazlarından kurtarmadıkça başarılı olması mümkün değildir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o ankette hamiye oy verenler hangi yüzle burda yorum yapıyorlar çok merak ediyorum..
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...mız-Kim-Olmalı

760 kişide 59 kişi. Çok da abartılacak bir sayı değil bence...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

renktaslar baskan aciklamami yapti ? aranizda biri bir yorum gecsin lütfen
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Nereden
    Trabzon

Bu sene yönetimin eleştirilmesi bana samimi gelmiyor.
    İlk gün ne dediysem o.
    Bu enkaz temizlenene kadar gıkımı çıkarmam.
    Çok zor işleri çok. Köstek olacak zamanımız yok. Elbette eleştiri yapalım. Ama yıkmadan. Yaparak.

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tüm ülke medyası üzerimize geliyor

Her tür haber abartılarak aleyhimizde kullanılmaya çalışılıyor

Bu durum hiç iyi değil. Sanki birşeylerin habercisi gibi

Altyapısını hazırlıyorlar gibi.

Dikkatli olmalı ve Usta gibi bir başkana sahip olduğumuz için memnun olmalıyız.

Bu adamın dediğini yapmak ve destek olmaktan başka çaremiz yok şimdilik

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Allah kolaylık versin başkan. Allah sabır versin. Geldiğinden beri Trabzonspor'un imajını düzeltmek için yaptığın her şey(TSK ziyareti, Mehmetçik Vakfı'nı formaya yazma, oyuncuların asker selamı vb.) bir ergen yüzünden çöp oldu. Sadece bununla kalsa iyi. Gelecek sezonu da elimizden aldı muhtemelen o ergen. Yaptığın bütün planlar, düşündüğün bütün hamleler sekteye uğradı. Ve en acı vereni de şu ki bütün bunlarda hiçbir kabahatin olmamasına rağmen en küçük bir başarısızlıkta en büyük tepkiyi sen göreceksin. Ümitli Bitnel'e görev verilmesini bekleyenler, pusuya yatmış bir şekilde vuracak yer arayan sırtlanların bol olduğu bu camiada işin çok ama çok zor.

Allah kolaylık versin başkan. Allah sabır versin.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah kolaylık versin başkan. Allah sabır versin. Geldiğinden beri Trabzonspor'un imajını düzeltmek için yaptığın her şey(TSK ziyareti, Mehmetçik Vakfı'nı formaya yazma, oyuncuların asker selamı vb.) bir ergen yüzünden çöp oldu. Sadece bununla kalsa iyi. Gelecek sezonu da elimizden aldı muhtemelen o ergen. Yaptığın bütün planlar, düşündüğün bütün hamleler sekteye uğradı. Ve en acı vereni de şu ki bütün bunlarda hiçbir kabahatin olmamasına rağmen en küçük bir başarısızlıkta en büyük tepkiyi sen göreceksin. Ümitli Bitnel'e görev verilmesini bekleyenler, pusuya yatmış bir şekilde vuracak yer arayan sırtlanların bol olduğu bu camiada işin çok ama çok zor.

Allah kolaylık versin başkan. Allah sabır versin.

daha güzel özetliyemezdin Adem....
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her zaman hoca faktorunun bu lig icin onemli oldugunu savunmusumdur. Mevcut Konyaspor kadrosu yada Genclerbirligi kadrosunun bizim kadrodan iyi oldugunu hic kimse iddia edemez. Volkan Sen geldi gitti, aynisini soyledik, Yasin icin keza. Bizden ayrilan oyuncular gittikleri yerde bir sekilde kendilerini gosterip oynuyorlar. Bize en acilinden, bir sistem bir ekol kuracak ve bunu devam ettirecek yabanci bir teknik adam gerkli oldugu dusuncesindeyim. Hucumsa hucum , kontrol futboluysa kontrol futbolu oynatacak. Biz her defasinda toplama takim kurup olmayan sistem icerisinde oyuncudan verim almaya calisiyoruz. Hatirladigim gecmis 20 senenin 18-19 senesinde hep bu durum yasanmistir. Baskanin bu carpik isleyisi duzeltecegini umuyorum.

Nereden
    Trabzon

Yöneticiler saldırıya uğrayan hakemi ziyaret etmişler.

Bu haberin altındaki yorumları okudum da; bu camia nasıl olmuş da 7 şampiyonluk almış diye düşünmeden edemedim.

Biz bu zihniyetle ne yapacağız çok merak ediyorum. Ümitli olmak için hiç sebep yok!
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

forzaszgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçtaydım ordakilerin tepkisi inanılacak gibi değildi.bize zarar veriyorlar böyle diyorum,yanlış diyorum çevredekiler bana mısın demiyor.indirsinler telleri,ah şu attıklarının biri vurmadı vb. Gibi söylemler.Burdaki taraftar profili orda yok, yazık haklıyken hep haksız oluyoruz.Önümüzdeki seneyi de harcadık para anlamında yoksa boş stada oynamak bize ceza değil.
    ''Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz,rüzgarı yaratır"

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu haberin altındaki yorumları okudum da; bu camia nasıl olmuş da 7 şampiyonluk almış diye düşünmeden edemedim.

Biz bu zihniyetle ne yapacağız çok merak ediyorum. Ümitli olmak için hiç sebep yok!
    o zihniyeti yok etmek için savaşmaktan başka çare yok Adem...

Nereden
    Uzak Doğu

Aynı şey benim de başıma geldi. Bir okuyayım dedim, pazar gün ki rezaletten daha çok utandım. Ama biraz bakarsan yorum yapanlarla sahaya atlayan zihniyet, grup aynı. Bu insanlar takıma ciddi zararlar veriyorlar. En yakın zamanda kurtulmamız lazım. Başkanın ve yönetimin işi cidden zor.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim eleştirim şu;

Daha önce de bir yorumda bahsedildiğini görmüştüm ve aynen katılıyorum. Yönetim saha içini çok boşladı bana göre de, işe saha içini düzeltmekten başlamalıydılar, hedef yoksa bile bu kadar kötü bir takımı kimse haketmiyor.

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı El Cordobes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadi iyi kötü götürmüyordu, bariz şekilde kötü götürüyordu. kazandıgı maçların hamiyle kazandığımız maçlardan gram farkı yoktu. rezil futbol ve kalecilerin devleştiği maçlar. kasımpaşayla ezilerek berabere kalmaya bile kırk takla atan adamla da geleceğimiz yer bugünkünden farklı olmazdı. tek artısı bu ruhsuzların yerine daha fazla genç oyuncu görürdük. santraforsuz çıktığı maça aslında 6 forvetle çıktım deyip mbia yı ön bölgede oynatan bir dehadan birşey çıkmazdı.
    Hiç değilse Hami nin kazandığı 6 ayda 600 bin TL para ile icra için tesislere gelen alacaklıların borçlarını öderdik.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bir 10 mac baska sehirde oynama cezasi filan verseler keske Istanbul'da ya da Ankara'da oynansa maclar tadindan yenmez. Zaten Trabzon'da ic saha maci deplasmandan daha zor bize.

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı r9emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir 10 mac baska sehirde oynama cezasi filan verseler keske Istanbul'da ya da Ankara'da oynansa maclar tadindan yenmez. Zaten Trabzon'da ic saha maci deplasmandan daha zor bize.
    Bu ceza değil mükafat olur TS gittiği her ilde dolu tribüne oynar.O yüzden deplasmanda seyircisiz oynama cezası verir bu şerefsizler.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Poor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Baskani Hami yüzünden eleştirenlerin anlamak istemediği ya da anlayamadığı bisey var, Haminin sözleşmesi.

Bu Hamiye laf Eden arkadaşlar Ersun burdayken Ersuna, Sadi burdayken Sadiye. Tolunay burdayken Tolunaya anlicaniz adamların derdi kim olmus degil hala burda konuşuyorlar.

Ayni insanlar Cardozo oynarken Cardozoya oynamazken Hamiye laf Eden insanlar.

Kardeşim takim bitmis ilk yaridan dagalmissin. Ekonomim bitmis ceza yedin yicen uefadan. Yonetim morinyoyu getirse senin topcularinin oynicagi bu kadar.
    Daha hala inadina mi Hamiye yada yonetime hoca konusunda laf ediyonuz.

Adamlar sizden tek bir sey istedi sabredin sene sonuna kadar sene sonu takim da hoca da degiscek.
    Ama yok dayanamaz bizim taraftarımız vuralim yakalim gönderelim usta gitsin hami gitsin ahmet gelsin 2 hafta kaybedince ahmet gitsin mehmet gelsin.

Benim fikrim baskana da hocaya da ihtiyacımız yok her hafta piyangoyla cekilisle bi taraftar seçelim o hocalik yapsin. Kaybederse de onu meydanda dovelim. Kazanan bi hafta daha takimin basinda kalir.

Herkes futbol dehasi ya.

Poor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Yonetimin tek yanlısı hamiyi erken getirmesi oldu. Sadi 3 yiyince mecburen getirmek zorunda kaldılar. Tek kurşunları vardi onu da erken attilar. Sadi 3 5 hafta daha oyalasa hami 3 5 hafta daha gec gelicekti taraftarin gazi sene sonuna kadar alinmis olucakti.

Bu da yonetimin hatasi degil taraftar baskisi. Trabzon sehrine acilen basketbol olur baska bi spor olur biseyler bulunması lazim. Futbol disi baska uğraş lazim.

Bu insanlar futbolu stres atma araci olarak kullanıyor.
    Halbuki iyi kotu senin sehrinde boyle buyuk bir takim var bunun keyfini cikarmaniz lazim yarin bi bakmissin o da yok sonra keske olsa da yenilsek dersiniz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftar profilimiz inanılmaz düştü, Trabzondaki bozulma zaten tribünlere de yansımış durumda.
    Biletleri 5 tl 10 tl yaparsan olacağı da bu zaten, ama buna da bir yerde mecbur kalıyorsun kötü takımdan dolayı.
    Yeni staddaki en büyük umudum da iyi takımla birlikte kaliteli seyircinin de stada gelmesi. Bu durumda bilet fiyatlarını da mantıklı seviyelere gelmesiyle düşük profilden kısmen dd olsa kurtulabiliriz.
    Ama 40 bin kişilik stadın tamamı nasıl dolar, burası soru işareti
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇılGın Hamsi \\\\\

Nereden
    Trabzon

Az önce twitter hesabından paylaşılan #2dakikadüşün resmi de yönetimin gözümdeki ilk büyük eksi hareketidir. Bunu da buraya not düşelim!
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Az önce twitter hesabından paylaşılan #2dakikadüşün resmi de yönetimin gözümdeki ilk büyük eksi hareketidir. Bunu da buraya not düşelim!
    Benim için hiç de eksi bir hareket değildir.
    2 dakika düşünmeden sahaya atlayıp ortalığı karıştıranlar yüzünden bir sezonumuz daha gitti.
    Bir sürü maddi manevi getiriden olduk. Yönetimin zaten eli kolu bağlıydı, şimdi tam bağlandı. Herşey gitti elimizden. Stadın inşaatına bile bakmak istemiyorum hevesim kaçtı...

Ancak; emsalleri daha önce rakiplerin stadlarında olurken niye böyle bir protesto olmadı, bunu sormak lazım federasyona.

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Arkadaslar sezon filan gitmedi abartmayalim su olayi bu kadar sanki her ic saha macimizi 40 bin kisiye oynayip tribun destegiyle kazaniyoruz Konyaspor gibi filan. 3-5 bine oynuyorduk zaten. Bosa oynamaktan farki yok. Para cezasi da kac verecekler max 500 bin TL verirler ne verecekler. Abartmayin.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim için hiç de eksi bir hareket değildir.
    2 dakika düşünmeden sahaya atlayıp ortalığı karıştıranlar yüzünden bir sezonumuz daha gitti.
    Bir sürü maddi manevi getiriden olduk. Yönetimin zaten eli kolu bağlıydı, şimdi tam bağlandı. Herşey gitti elimizden. Stadın inşaatına bile bakmak istemiyorum hevesim kaçtı...

Ancak; emsalleri daha önce rakiplerin stadlarında olurken niye böyle bir protesto olmadı, bunu sormak lazım federasyona.
    Hepsine katılıyorum ancak son paragrafta yazdığının üzerine gitmemiz gerekirken bu paylaşım hiç ama hiç olmadı bence..

Onu paylaşana kadar "Bugüne kadar niye hiç düşünmediniz" yazsaydılar efsane olabilirdi..
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Orada eyleme destek değil eylemin gerçekleşme sebebine dikkat çekme var. İşin içinde kulüpler birliği ve dolayısıyla Göksel Gümüşdağ ismi olunca mide bulandırıyor ama yapacak bir şey yok. Kaldı ki hakemin ziyaret edilmesinden sonra ortaya çıkan tablodaki zihniyeti daha biraz önce sen özetledin...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)