Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artýk Evine Dön Be TRABZON - Necmi TANYOLAÇ

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Standart Artýk Evine Dön Be TRABZON - Necmi TANYOLAÇ

Arkadaþlar bu topic in yeri medya farkýndayým fakat o bölüme fazla rabet olmadýðýndan ve bu yazýyý okumanýzý çok arzuladýðýmdan konuyu buraya açýyorum, site yöneticileri uygun gördüðü zaman medya bölümüne taþýyabiliyorlar bu nedenle sorun olmamasýný umutediyorum. Ben okurken çok duygulandým gerçekten. yazýyý gözcü gazetesine yazmýþ bugün karadeniz gazetesinde okudum. Özellikle ilk kupamýzý anlattýðý kýsým... orada olmayý o kadar isterdimki...

0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Çok teþekkürler Atakan abi, çok güzel bir yazý okurken tüylerim diken diken oldu O dönemlere yetiþememiþ olmanýn üzüntüsü var ama bunun için yapabileceðimiz birþey yok. En azýndan benzer günleri görebiliriz. Ýnþallah TRABZONSPORumuzun evine dönmesi yakýndýr.
    Fanatik Pacci

zky_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Böyle yazýlarý okuyunca insan çok tuhaf oluyo...ne kadar güzel anlar yaþanmýþ ve yaþatýlmýþ...Hilal'cim seninde dediðin gibi inþallah TRABZONSPOR'umuzun evine dönmesi yakýndýr...bu sevinçleri bizde yaþamak istiyoruz...
    OnUrUnLa TaKtIðIn TeK YýLdIz OnUrSuZcA TaKýLaN YýLdIzLaRdAn DaHa BüYüKtÜr TRABZONSPOR'um...
    TSira TRABZON

evet hilal be de çok duygulandým okurken ne güzel yazmýþ dýþarýdan birinin bunlarý hissediyor olmasý da bir baþka, 4. büyüklüðün isim babasýnýn kendisi olduðunu yazmýþ bunu ilkkez duydum, gazete 100 bin fazla satmýþ o dönemde! o köprünün geçiþ anýnýn video görüntüleri yokmu acaba

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý KuGu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    evet hilal be de çok duygulandým okurken ne güzel yazmýþ dýþarýdan birinin bunlarý hissediyor olmasý da bir baþka, 4. büyüklüðün isim babasýnýn kendisi olduðunu yazmýþ bunu ilkkez duydum, gazete 100 bin fazla satmýþ o dönemde! o köprünün geçiþ anýnýn video görüntüleri yokmu acaba
    Keþke söylediðin gibi video görüntüleri de olsa Herkesin takdir ettiði, saygý duyduðu baþka takýmlarý tutsa bile içinin kýpýr kýpýr olduðu TRABZONSPORu geri istiyoruz daha da önemlisi biz de o günleri yaþamak istiyoruz
    Fanatik Pacci

grandiose - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

futbolu biliyor dediðimiz topçunun kralý gelse farketmez... önce RUH olacak... bizler o RUHU geri istiyoruz....
    NIGHTMARE OF BYZANTIUM

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yazý gerçekten de çok güzel..trabzonsporun ruhunun dönmesi gerekiyor..

Naim
    Ziyaretçi

Bahsi Geçen hayri iþlerin
    Faroz Yaroz Moloz Yazýsý olan varsa Paylaþýrlarsa Sevinirim

sismolog61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

gerçektende mükemmel bir yazý duygulanmamak elde deðil o günlere geri dönebilmek dileðiyle inþallah
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Cem Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Okuyunca bi deðiþik oldum...Yaktým bi sigara ve düþünüyorum ....Neydik de ne olduk...
    ama DARLANMAYÝN USAKLAR.DÜZELECEK VE GENE AYAKLANACAÐIZ.DÝM DÝK OLACAZ.Çünkü biz ne göztepe yiz ne eskisehir.BÝZ BÜYÜK TAKIMIZ.BÝZ ÝSYANCI ÝNATÇI VE DÝK KAFALILARIN TAKIMIYIZZZ..BATAK OYNARKEN BÝLE KAYBETMEYÝ SEWMEYENLERÝN TAKIMIYIZ.BÝZ KARADENÝZLÝYÝZ....BÝZÝM DENÝZÝMÝZ BÝLE ASÝVE FARKLI...KÖPÜRÜP TASACAGIZ YÝNE ...YÝNE BOÐACAGIZ ÝSTANBUL ULEMALARINI.....

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

güzel bir yazý ,tþk
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

volkanferhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

NECMÝ TANYOLAÇ'a teþekkürler buradan harika bi yazý gerçekten..
    birgün gene o manþeti attýracaðýz ''KUPA KÖPRÜYÜ GEÇTÝ''
    Bütün kalbimizle inanýyoruz...
    Benim yaradýlýþýmda fevkalade olan bir þey varsa,TÜRK olarak dünyaya gelmemdir....Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Hakkari

Güzel bir yazý olmuþ. Yürekten yazýnca ve iþin sonundan baþlangýç gözükünce bu gibiþ yazýlar çýkýyor..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Alýntý Naim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bahsi Geçen hayri iþlerin
    Faroz Yaroz Moloz Yazýsý olan varsa Paylaþýrlarsa Sevinirim
    Evet, Naim benim aklýmdan geçeni söylemiþ saðolsun... Madem yýlýn yazýsý seçildi, neler söylediðini bilmek isteriz...

Yazýda bir baþka cümle daha dikkatimi çekti:

"Bu tarihi günün sayfasýyla 100 bin gazete fazla sattýðýmýzý hatýrlýyorum"

Bu size de bir þeyler ifade ediyor mu?

Temel Küçükhüseyin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    48

Eski spor yazarlarý kalmadýðý gibi eski ruh da malesef yok. Þimdi malesef devir LOBÝ Devri. Ne kadar ekstra gücün varsa o kadar varsýn. Böyle güzel temennileri dile getirebilecek kaç tane ojbektif spor yazý var þu anda. Malesef bir elin parmaklarýný geçmez. Olanlarý da sistem zaten barýndýrmýyor. Bu nedenle eski büyük baþarýlara dönmek malesef iyi saha sonuçlarýyla (96 ve 2004'te yaþadýk) olmuyor hem medya hem iþ-siyaset dünyasý, vizyonu ve çoþkusu geliþmiþ doruk noktada (stadyumda çekirdek çýtlatmayan, lisanslý ürünlerine sahip çýkan) taraftarlarla olacak bir durumdur.

Artýk görünen o ki malesef büyüklüðümüzü sadece kamuoyu deðil bizler de kendi aramýzda tartýþmaya baþladýk. Bu ÇOK TEHLÝKELÝ bir durum. Bir olay dillendirmeye baþlandýysa gerisi gelecektir. Bu nedenle artýk zaman SÝLKÝNME zamanýdýr. Öldük, bittik, en büyük taraftar futbolcular sahtekar söylemlerini býrakýp herkes þapkasýný önüne koyacak. Biz nerede yanlýþ yapýyoruz. KÜLÜNKOÐLU'nun dediði gibi meþaleyi yakmaya atkýlardan, bayraklardan, formalardan baþlayabiliriz. Bu kötü zamanda stadyumu full doldurmalýyýz. Yani bu iþin sonunda piyasa þunu farketmeli TS kötüyse Digiturk ve gazeteler az satýlacaktýr. TV programlarýnýn reytingleri düþecektir vb. hadiseler. Bu söylediklerimi malesef FB çok iyi gerçekleþtirmektedir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    42

çok güzel bir yazý teþekkürler

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

gerçekten çok güzel bir yazý
    -1461 TRABZON-

caykarali_erdal
    Ziyaretçi

Alýntý Temel Küçükhüseyin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eski spor yazarlarý kalmadýðý gibi eski ruh da malesef yok. Þimdi malesef devir LOBÝ Devri. Ne kadar ekstra gücün varsa o kadar varsýn. Böyle güzel temennileri dile getirebilecek kaç tane ojbektif spor yazý var þu anda. Malesef bir elin parmaklarýný geçmez. Olanlarý da sistem zaten barýndýrmýyor. Bu nedenle eski büyük baþarýlara dönmek malesef iyi saha sonuçlarýyla (96 ve 2004'te yaþadýk) olmuyor hem medya hem iþ-siyaset dünyasý, vizyonu ve çoþkusu geliþmiþ doruk noktada (stadyumda çekirdek çýtlatmayan, lisanslý ürünlerine sahip çýkan) taraftarlarla olacak bir durumdur.

Artýk görünen o ki malesef büyüklüðümüzü sadece kamuoyu deðil bizler de kendi aramýzda tartýþmaya baþladýk. Bu ÇOK TEHLÝKELÝ bir durum. Bir olay dillendirmeye baþlandýysa gerisi gelecektir. Bu nedenle artýk zaman SÝLKÝNME zamanýdýr. Öldük, bittik, en büyük taraftar futbolcular sahtekar söylemlerini býrakýp herkes þapkasýný önüne koyacak. Biz nerede yanlýþ yapýyoruz. KÜLÜNKOÐLU'nun dediði gibi meþaleyi yakmaya atkýlardan, bayraklardan, formalardan baþlayabiliriz. Bu kötü zamanda stadyumu full doldurmalýyýz. Yani bu iþin sonunda piyasa þunu farketmeli TS kötüyse Digiturk ve gazeteler az satýlacaktýr. TV programlarýnýn reytingleri düþecektir vb. hadiseler. Bu söylediklerimi malesef FB çok iyi gerçekleþtirmektedir.
    Evet cok dogru.

Bizler EZIKBAHCE DIYORUZ ama onlar dahada bu EZIKLIK den faz gecmiyorlar dahada fazla sariliyorlar gibime geliyor Bizler ise 3 senede 10 antoroner /5 yonetim/ 100 lercede futbolcu gonderdik getirdik ama hic bir sey degismedi, ne demeli artik sapkalar onumuzde ve gelecegimiz icin el ele veripde sorunlarimizi gidermek icin caba gostermeliyiz.

Taraftar elinden geldigini yapiyor diyoruz ama bir bakiyoruz grublar ve bazilari cikarci bazilari yikici bazilari kirici ama yapicilar ise her yerden kovuluyor , birakalim fasayi fisoyuda artik yapici olmaya calisalim iyi gidince yanlislarida goz ardi etmiyelim bana dokunmayan yilan 1000 sene yasasin demiyelim sonucda bizler olsek bile Trabzonspor devam edecek cocuklarimiza torunlarimiza vede onlarin cocuklarinada SAMPIYON Trabzonspor birakmaliyiz .

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güzel yazý. Necmi Tanyolaç'a da yazýyý buraya aktaran Kuðu'ya da teþekkürler.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakýr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Yaroz deðil Yoroz olmasý lazým...
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"Þenol Güneþ, Türkiye'nin en saygýn ve en önemli futbol adamýdýr. "

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý Çakýr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yaroz deðil Yoroz olmasý lazým...
    lazým deðil öyle zaten... Yoroz
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

vse61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Aslýnda o gazetenin sayfasýný bulup þöyle bir güzel bilgisayarýn arkaplanýna koysak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan Bozyiðit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Alýntý vse61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslýnda o gazetenin sayfasýný bulup þöyle bir güzel bilgisayarýn arkaplanýna koysak
    Arkaplana koydum bile.

CÝHAT YENÝDOÐAN ýn bir yazýsýnda daha rastladým Necmi Tanyolaçýn bir deðerlendirmesine onu da ekliyeyim:

1977 senesinin Ocak ayýnda zamanýn en büyük gazetesi Tercüman’ýn spor sorumlu müdürü benim çok deðerli aðabeyim ve eski yöneticim Necmi Tanyolaç o günkü köþesinde bakýn ne yazýyor.
    Londra’da Tottenham-Westham United maçýndan sonra öðrenimini Londra’da yapan bir delikanlý kendisine bazý sorular yöneltmiþ.Soru þu idi ; Yýllardýr spor yazarlðý yapýyorsunuz, futbolla uðraþýyor, yazýlar yazýyorsunuz.Seyrettiðiniz ve gördüðünüz Ýngiliz liginde bizden hangi takým yer alýr? Necmi Abi diyor ki ; öðrenci beni sudan çýkmýþ balýða döndürdü.Özetle Türk öðrencisine verdiðim cevap þöyle idi.
    "Ýngiliz liginde futbolcular 90 dakikayý sonunda mutlaka baþarýya ulaþýlmasý gereken bir sýnav kabul ediyorlar.Bunlar futbolu gösteriþ yada lüks için deðil iþ olarak yapýyorlar.O amansýz tempoyu oluþturan, o muhteþem golleri doðuran bu.Yani iþçi oluþlarý.Ve öðrenci ýsrarla Türkiye liginden Ýngiliz liginde oynayacak takýmýn adresini soruyordu ; TRABZONSPOR dedim. "Ancak 90 dakikayý çýkarýp çýkaramýyacaðýna karar veremem"Gerçekten futbol iþini Ýngilizler gibi seven, takýmlarý için çýrpýnan futbolcularla dolu Trabzon.Ayný çevrenin çocuðu oluþlarý, birbirlerine kenetleniþleri övgüye layýk.
    Ýstanbul Trabzon’un sosyal olayýnýn farkýna varamadýðý sürece, Trabzon’un Þampiyonluklara attýðý perçin kolay kolay sökülemeyecektir.Trabzonspor’u gerçekten Ýngiliz liginde görmek isterdim, yanýlýp yanýlmadýðýmý anlamak için.

Cem Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

çok güzel bir yazý duygulandým okurken gene
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)