Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Artk Evine Dn Be TRABZON - Necmi TANYOLA

Kuu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2004

Standart Artk Evine Dn Be TRABZON - Necmi TANYOLA

Arkadalar bu topic in yeri medya farkndaym fakat o blme fazla rabet olmadndan ve bu yazy okumanz ok arzuladmdan konuyu buraya ayorum, site yneticileri uygun grd zaman medya blmne tayabiliyorlar bu nedenle sorun olmamasn umutediyorum. Ben okurken ok duygulandm gerekten. yazy gzc gazetesine yazm bugn karadeniz gazetesinde okudum. zellikle ilk kupamz anlatt ksm... orada olmay o kadar isterdimki...

0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    A.Hilal akrolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2004
    Nereden
    stanbul

ok teekkrler Atakan abi, ok gzel bir yaz okurken tylerim diken diken oldu O dnemlere yetiememi olmann znts var ama bunun iin yapabileceimiz birey yok. En azndan benzer gnleri grebiliriz. nallah TRABZONSPORumuzun evine dnmesi yakndr.
    Fanatik Pacci

zky_ts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.11.2005

Byle yazlar okuyunca insan ok tuhaf oluyo...ne kadar gzel anlar yaanm ve yaatlm...Hilal'cim seninde dediin gibi inallah TRABZONSPOR'umuzun evine dnmesi yakndr...bu sevinleri bizde yaamak istiyoruz...
    OnUrUnLa TaKtIIn TeK YLdIz OnUrSuZcA TaKLaN YLdIzLaRdAn DaHa BYKtr TRABZONSPOR'um...
    TSira TRABZON

yelik tarihi
    22.09.2004

evet hilal be de ok duygulandm okurken ne gzel yazm dardan birinin bunlar hissediyor olmas da bir baka, 4. bykln isim babasnn kendisi olduunu yazm bunu ilkkez duydum, gazete 100 bin fazla satm o dnemde! o kprnn gei annn video grntleri yokmu acaba

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    A.Hilal akrolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt KuGu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    evet hilal be de ok duygulandm okurken ne gzel yazm dardan birinin bunlar hissediyor olmas da bir baka, 4. bykln isim babasnn kendisi olduunu yazm bunu ilkkez duydum, gazete 100 bin fazla satm o dnemde! o kprnn gei annn video grntleri yokmu acaba
    Keke sylediin gibi video grntleri de olsa Herkesin takdir ettii, sayg duyduu baka takmlar tutsa bile iinin kpr kpr olduu TRABZONSPORu geri istiyoruz daha da nemlisi biz de o gnleri yaamak istiyoruz
    Fanatik Pacci

grandiose - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

futbolu biliyor dediimiz topunun kral gelse farketmez... nce RUH olacak... bizler o RUHU geri istiyoruz....
    NIGHTMARE OF BYZANTIUM

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Yaz gerekten de ok gzel..trabzonsporun ruhunun dnmesi gerekiyor..

Naim
    Ziyareti

Bahsi Geen hayri ilerin
    Faroz Yaroz Moloz Yazs olan varsa Paylarlarsa Sevinirim

sismolog61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Sinop

gerektende mkemmel bir yaz duygulanmamak elde deil o gnlere geri dnebilmek dileiyle inallah
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Cem Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Okuyunca bi deiik oldum...Yaktm bi sigara ve dnyorum ....Neydik de ne olduk...
    ama DARLANMAYN USAKLAR.DZELECEK VE GENE AYAKLANACAIZ.DM DK OLACAZ.nk biz ne gztepe yiz ne eskisehir.BZ BYK TAKIMIZ.BZ SYANCI NATI VE DK KAFALILARIN TAKIMIYIZZZ..BATAK OYNARKEN BLE KAYBETMEY SEWMEYENLERN TAKIMIYIZ.BZ KARADENZLYZ....BZM DENZMZ BLE ASVE FARKLI...KPRP TASACAGIZ YNE ...YNE BOACAGIZ STANBUL ULEMALARINI.....

zafercalikoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.08.2004
    Nereden
    Afrika Dier

gzel bir yaz ,tk
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

volkanferhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

NECM TANYOLA'a teekkrler buradan harika bi yaz gerekten..
    birgn gene o maneti attracaz ''KUPA KPRY GET''
    Btn kalbimizle inanyoruz...
    Benim yaradlmda fevkalade olan bir ey varsa,TRK olarak dnyaya gelmemdir....Gazi Mustafa Kemal Atatrk

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Gzel bir yaz olmu. Yrekten yaznca ve iin sonundan balang gzknce bu gibi yazlar kyor..

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    08.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    53

Alnt Naim Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bahsi Geen hayri ilerin
    Faroz Yaroz Moloz Yazs olan varsa Paylarlarsa Sevinirim
    Evet, Naim benim aklmdan geeni sylemi saolsun... Madem yln yazs seildi, neler sylediini bilmek isteriz...

Yazda bir baka cmle daha dikkatimi ekti:

"Bu tarihi gnn sayfasyla 100 bin gazete fazla sattmz hatrlyorum"

Bu size de bir eyler ifade ediyor mu?

Temel Kkhseyin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Eski spor yazarlar kalmad gibi eski ruh da malesef yok. imdi malesef devir LOB Devri. Ne kadar ekstra gcn varsa o kadar varsn. Byle gzel temennileri dile getirebilecek ka tane ojbektif spor yaz var u anda. Malesef bir elin parmaklarn gemez. Olanlar da sistem zaten barndrmyor. Bu nedenle eski byk baarlara dnmek malesef iyi saha sonularyla (96 ve 2004'te yaadk) olmuyor hem medya hem i-siyaset dnyas, vizyonu ve okusu gelimi doruk noktada (stadyumda ekirdek tlatmayan, lisansl rnlerine sahip kan) taraftarlarla olacak bir durumdur.

Artk grnen o ki malesef byklmz sadece kamuoyu deil bizler de kendi aramzda tartmaya baladk. Bu OK TEHLKEL bir durum. Bir olay dillendirmeye balandysa gerisi gelecektir. Bu nedenle artk zaman SLKNME zamandr. ldk, bittik, en byk taraftar futbolcular sahtekar sylemlerini brakp herkes apkasn nne koyacak. Biz nerede yanl yapyoruz. KLNKOLU'nun dedii gibi mealeyi yakmaya atklardan, bayraklardan, formalardan balayabiliriz. Bu kt zamanda stadyumu full doldurmalyz. Yani bu iin sonunda piyasa unu farketmeli TS ktyse Digiturk ve gazeteler az satlacaktr. TV programlarnn reytingleri decektir vb. hadiseler. Bu sylediklerimi malesef FB ok iyi gerekletirmektedir.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.09.2006
    Ya
    39

ok gzel bir yaz teekkrler

Trabzonspor Kongre yesi zge - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.03.2006
    Nereden
    stanbul

gerekten ok gzel bir yaz
    -1461 TRABZON-

caykarali_erdal
    Ziyareti

Alnt Temel Kkhseyin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Eski spor yazarlar kalmad gibi eski ruh da malesef yok. imdi malesef devir LOB Devri. Ne kadar ekstra gcn varsa o kadar varsn. Byle gzel temennileri dile getirebilecek ka tane ojbektif spor yaz var u anda. Malesef bir elin parmaklarn gemez. Olanlar da sistem zaten barndrmyor. Bu nedenle eski byk baarlara dnmek malesef iyi saha sonularyla (96 ve 2004'te yaadk) olmuyor hem medya hem i-siyaset dnyas, vizyonu ve okusu gelimi doruk noktada (stadyumda ekirdek tlatmayan, lisansl rnlerine sahip kan) taraftarlarla olacak bir durumdur.

Artk grnen o ki malesef byklmz sadece kamuoyu deil bizler de kendi aramzda tartmaya baladk. Bu OK TEHLKEL bir durum. Bir olay dillendirmeye balandysa gerisi gelecektir. Bu nedenle artk zaman SLKNME zamandr. ldk, bittik, en byk taraftar futbolcular sahtekar sylemlerini brakp herkes apkasn nne koyacak. Biz nerede yanl yapyoruz. KLNKOLU'nun dedii gibi mealeyi yakmaya atklardan, bayraklardan, formalardan balayabiliriz. Bu kt zamanda stadyumu full doldurmalyz. Yani bu iin sonunda piyasa unu farketmeli TS ktyse Digiturk ve gazeteler az satlacaktr. TV programlarnn reytingleri decektir vb. hadiseler. Bu sylediklerimi malesef FB ok iyi gerekletirmektedir.
    Evet cok dogru.

Bizler EZIKBAHCE DIYORUZ ama onlar dahada bu EZIKLIK den faz gecmiyorlar dahada fazla sariliyorlar gibime geliyor Bizler ise 3 senede 10 antoroner /5 yonetim/ 100 lercede futbolcu gonderdik getirdik ama hic bir sey degismedi, ne demeli artik sapkalar onumuzde ve gelecegimiz icin el ele veripde sorunlarimizi gidermek icin caba gostermeliyiz.

Taraftar elinden geldigini yapiyor diyoruz ama bir bakiyoruz grublar ve bazilari cikarci bazilari yikici bazilari kirici ama yapicilar ise her yerden kovuluyor , birakalim fasayi fisoyuda artik yapici olmaya calisalim iyi gidince yanlislarida goz ardi etmiyelim bana dokunmayan yilan 1000 sene yasasin demiyelim sonucda bizler olsek bile Trabzonspor devam edecek cocuklarimiza torunlarimiza vede onlarin cocuklarinada SAMPIYON Trabzonspor birakmaliyiz .

Forumdan Uzaklatrlmtr poetricus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Gzel yaz. Necmi Tanyola'a da yazy buraya aktaran Kuu'ya da teekkrler.

Trabzonspor Kongre yesi

Genel Koordinatr
    akr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Yaroz deil Yoroz olmas lazm...
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"enol Gne, Trkiye'nin en saygn ve en nemli futbol adamdr. "

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Alnt akr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yaroz deil Yoroz olmas lazm...
    lazm deil yle zaten... Yoroz
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

vse61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    38

Aslnda o gazetenin sayfasn bulup yle bir gzel bilgisayarn arkaplanna koysak

Trabzonspor Kongre yesi
    Gkhan Bozyiit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2005
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    35

Alnt vse61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Aslnda o gazetenin sayfasn bulup yle bir gzel bilgisayarn arkaplanna koysak
    Arkaplana koydum bile.

yelik tarihi
    22.09.2004

CHAT YENDOAN n bir yazsnda daha rastladm Necmi Tanyolan bir deerlendirmesine onu da ekliyeyim:

1977 senesinin Ocak aynda zamann en byk gazetesi Tercman’n spor sorumlu mdr benim ok deerli aabeyim ve eski yneticim Necmi Tanyola o gnk kesinde bakn ne yazyor.
    Londra’da Tottenham-Westham United mandan sonra renimini Londra’da yapan bir delikanl kendisine baz sorular yneltmi.Soru u idi ; Yllardr spor yazarl yapyorsunuz, futbolla urayor, yazlar yazyorsunuz.Seyrettiiniz ve grdnz ngiliz liginde bizden hangi takm yer alr? Necmi Abi diyor ki ; renci beni sudan km bala dndrd.zetle Trk rencisine verdiim cevap yle idi.
    "ngiliz liginde futbolcular 90 dakikay sonunda mutlaka baarya ulalmas gereken bir snav kabul ediyorlar.Bunlar futbolu gsteri yada lks iin deil i olarak yapyorlar.O amansz tempoyu oluturan, o muhteem golleri douran bu.Yani ii olular.Ve renci srarla Trkiye liginden ngiliz liginde oynayacak takmn adresini soruyordu ; TRABZONSPOR dedim. "Ancak 90 dakikay karp karamyacana karar veremem"Gerekten futbol iini ngilizler gibi seven, takmlar iin rpnan futbolcularla dolu Trabzon.Ayn evrenin ocuu olular, birbirlerine kenetlenileri vgye layk.
    stanbul Trabzon’un sosyal olaynn farkna varamad srece, Trabzon’un ampiyonluklara att perin kolay kolay sklemeyecektir.Trabzonspor’u gerekten ngiliz liginde grmek isterdim, yanlp yanlmadm anlamak iin.

Cem Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ok gzel bir yaz duygulandm okurken gene
    Trabzonspor bizim varolma,bu dnyaya gnderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)